>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

X 24,4K

xoli20

Użytkownik
Ktoś grał i dostał te 300 zł z ich promki na roland garros? Niby miało być najpóźniej dzisiaj i dla każdego, a u mnie brak
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wiadomość od supportu: "Zainteresowanie ofertą na Roland Garros przerosło nasze oczekiwania i promocja jest jeszcze rozliczana przez odpowiedni dział (bonus pojawi się na koncie maksymalnie w godzinach porannych jutrzejszego dnia)."
 
A 332

abes1

Użytkownik
Odpalili jakąś nową promocję, że za postawienie zakładu za 5 dych dają jakieś niespodzianki. Ktoś skorzystał dzisiaj i wie, co tam się pod tym dokładnie kryje?
 
BrooklynBouncee 4,8K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Ścierwo buk. Lata temu u nich grałem i chwaliłem. Teraz cały czas jakieś awarie. Wczoraj cały dzień nie dało się prawie nic zagrać. Czat udaje, że wszystko było ok. Kolejny w kolejce po ewinner itp do bankructwa. Mam nadzieję.
 
A 13,3K

andyvelxaero

Użytkownik
Dodam swoją opinię o Etoto. Ogólnie traktuję ich od dawna jak jeden z wielu polskich prześmiesznych buków (obok np. LVbet czy Betfan itd.) u których można się co najwyżej bawić za drobne, a nie grać na poważnie (co udowodnili pamiętam swego czas napompowamą kampanią z Borkiem o nowym interfejsie który działał z taką wydajnością że nie dało się tego używać...)
Pomijając kwestię tego, że na odpowiedź na zgłoszenie o problemie technicznym czekałem 8 dni, to Etoto go nie widzi. Sytuacja następująca:

Otóż zagrałem ostatnio za drobne (łącznie ok. 22zł) na sporty wirtualne. W zasadzie tylko dla zabawy i żeby dostać jakieś punkty w misjach, bo większych środków bym na takie głupoty nie przeznaczył. Zagrałem wirtualnie kilka meczów z kolejek ligi angielskiej. Z jakim zdziwieniem się spotkałem, niech wyjaśni fakt, że w Etoto symulacje live i wyniki pokazywane po spotkaniach są inne niż wyniki księgowane jako ostateczne. Zatem po tym jak myślałem że coś wygrałem, okazało się że wyniki są głównie raczej na moją niekorzyść. Przedstawiłem na czacie zrzuty ekranu z konkretnym timestampem i porównałem z wynikami zaliczonymi jako oficjalne w kolejce i zgłosiłem błąd. Etoto twierdzi że wszystko jest OK, a do moich zrzutów ekranu w ogóle się nie odniosło. Poprosiłem o oficjalną procedurę reklamacyjną i im nie odpuszczę dla zasady, mimo że chodzi o raptem parę złotych. Dzielę się tylko w ramach ciekawostki i udowodnienia bądź przypomnienia, że to kolejny prześmieszny bukmacher, którego nie należy traktować poważnie.
 
P 1,2K

Pirania

Użytkownik
Naprawdę dziwi mnie to , że ludzie grają w tych małych „legalnych” bukmacherach. Szkoda czasu i nerwów na to !
 
M 13K

michael1910

Użytkownik
Znowu podobna promka tyle że zakład za 100 zł. Ktoś zagrał i podzieli się co dzisiaj było?
A na finał dali freebet 20.Łącznie przez całą promocję dali Freebet 35(dziś 20 i wcześniej 3 razy po 5)Ze 20 dni to były punkty co dało ich łącznie 410.Pozostałe dni to podwojenie wygranej stawka 10,a czasem 20 PLN.Ta poprzednia promocja ostatniego dnia dawała np. Freebet 50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
Do góry Bottom