>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher E-TOTO - opinie

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
ale z tydzień temu widziałem na mieście punkt etoto. To jacy oni dziwni. Działają, funkcjonują, a stronki nie łaska zrobić w rok?
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
gram kilka dni . W sumie oferta taka sobie , wplaty szybkie , strona prosta jak budowa cepa zadnych bajerow . Taki mozna powiedziec betcity . konto zweryfikowali za 15 minut po wyslaniu skanu dowodu . Buk jak buk . Pograć mozna
 
F 0

fatum666

Użytkownik
Siemanko,
mam pytanie odnośnie bonusu, w sumie nawet dwa. Mianowicie, wpłacam 500 zł muszę obrócić x4 po kursie min 2,00 i dopiero wówczas dostaję bonus w wysokości 500 zł ? Czy automatycznie po dokonaniu depozytu. Pierwszy raz się spotykam z tym żeby po dokonaniu obrotu dostać dopiero bonus.
Drugie pytanie, jeśli już otrzymam bonus według regulaminu załóżmy w wysokości 500 zł , muszę go jeszce obrócić ?
Jak to wygląda w praktyce u nich, graliście ? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź ????
 
B 0

betradar

Użytkownik
Warunki uczestnictwa § 3
8. Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w Regulaminie Bonusu Powitalnego w terminie 7 dni zostanie na IKK przypisana kwota bonusu, która może służyć do zawierania dalszych zakładów lub do wypłaty z konta IKK.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Witamy!!! Całkiem fajny portal,grafika - czarno na białym - bardzo przyjazna grającemu,bez żadnych udziwnień.Szybka rejestracja,szybka weryfikacja konta i niezbyt wygórowana kwota depozytu.Bardziej wnikliwa ocena na przełomie sierpnia i września gdy ruszą wszystkie ligi.Powodzenia!!!
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
W sumie można pochwalić jak na buka zarejestrowanego w Polsce. Bonus łatwy do obrotu (w przeciwieństwie do innych buków zarejestrowanych w kraju), oferta może nie zachywca, ale prezentuje przyzwoity standard. Szybka weryfikacja, wypłata w 2 dni, support w miarę szybko odpowiada.

Na minus oczywiście brak oferty live, długie opóźnienia w aktualizowaniu stanu obrotu bonusem i działanie strony tylko w godzinach 8-22. Zobaczymy co dalej będą prezentować.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Firma kpina proba zawarcia zakladu za 1000zl ii........
ZAWIERANIE ZAKLADOW NA TYM KONCIE ZOSTALO ZABLOKOWANE.....jaja sobie ktos robi??NAPRAWDE NIE POWAZNA FIRMA......szok!!!
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Ja tam próbowałem zagrać pierwszy zakład za 300zł po kursie 1.8, odrzucili po 3 minutach i zaproponowali kurs 1.5
Niezły cyrk ;)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Udalo mi sie obrocic bonus...Dostalem 500zl...Dzis wybralem sie ich do centrali w warszawie na al.Jerozolimskich po zaswiadczenie powiem tak zeby dotrzec to jest mega wyczyn mimo iz ulica kazdemu wydaje sie znajoma wbrew pozorom ale mniejsza o to....
Rozmowa z babka przyjemna i firma ma nowa siedzibe nowe budynki sadze ze beda sie rozwijac...Jesli chodzi o zaklady stacjonarne...Takze jesli chodzi o wyplacalnosc moge ich polecic i bonus tez mega latwy w obrocie...Ogolnie buk na plus i nie wydziwa jak sts gdzie liczą sie tylko wygrane kupony ????
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Witam. Warto grać poważnie w tej firmie? Chyba nie powinno być żadnych przekrętów skoro wzięli się za sponsorowanie jednego z polskich klubów , czy też serwisu piłkarskiego?
 
Do góry Bottom