>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher E-TOTO - opinie

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
ale z tydzień temu widziałem na mieście punkt etoto. To jacy oni dziwni. Działają, funkcjonują, a stronki nie łaska zrobić w rok?
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
gram kilka dni . W sumie oferta taka sobie , wplaty szybkie , strona prosta jak budowa cepa zadnych bajerow . Taki mozna powiedziec betcity . konto zweryfikowali za 15 minut po wyslaniu skanu dowodu . Buk jak buk . Pograć mozna
 
F 0

fatum666

Użytkownik
Siemanko,
mam pytanie odnośnie bonusu, w sumie nawet dwa. Mianowicie, wpłacam 500 zł muszę obrócić x4 po kursie min 2,00 i dopiero wówczas dostaję bonus w wysokości 500 zł ? Czy automatycznie po dokonaniu depozytu. Pierwszy raz się spotykam z tym żeby po dokonaniu obrotu dostać dopiero bonus.
Drugie pytanie, jeśli już otrzymam bonus według regulaminu załóżmy w wysokości 500 zł , muszę go jeszce obrócić ?
Jak to wygląda w praktyce u nich, graliście ? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź ????
 
B 0

betradar

Użytkownik
Warunki uczestnictwa § 3
8. Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w Regulaminie Bonusu Powitalnego w terminie 7 dni zostanie na IKK przypisana kwota bonusu, która może służyć do zawierania dalszych zakładów lub do wypłaty z konta IKK.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Witamy!!! Całkiem fajny portal,grafika - czarno na białym - bardzo przyjazna grającemu,bez żadnych udziwnień.Szybka rejestracja,szybka weryfikacja konta i niezbyt wygórowana kwota depozytu.Bardziej wnikliwa ocena na przełomie sierpnia i września gdy ruszą wszystkie ligi.Powodzenia!!!
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
W sumie można pochwalić jak na buka zarejestrowanego w Polsce. Bonus łatwy do obrotu (w przeciwieństwie do innych buków zarejestrowanych w kraju), oferta może nie zachywca, ale prezentuje przyzwoity standard. Szybka weryfikacja, wypłata w 2 dni, support w miarę szybko odpowiada.

Na minus oczywiście brak oferty live, długie opóźnienia w aktualizowaniu stanu obrotu bonusem i działanie strony tylko w godzinach 8-22. Zobaczymy co dalej będą prezentować.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Firma kpina proba zawarcia zakladu za 1000zl ii........
ZAWIERANIE ZAKLADOW NA TYM KONCIE ZOSTALO ZABLOKOWANE.....jaja sobie ktos robi??NAPRAWDE NIE POWAZNA FIRMA......szok!!!
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Ja tam próbowałem zagrać pierwszy zakład za 300zł po kursie 1.8, odrzucili po 3 minutach i zaproponowali kurs 1.5
Niezły cyrk ;)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Udalo mi sie obrocic bonus...Dostalem 500zl...Dzis wybralem sie ich do centrali w warszawie na al.Jerozolimskich po zaswiadczenie powiem tak zeby dotrzec to jest mega wyczyn mimo iz ulica kazdemu wydaje sie znajoma wbrew pozorom ale mniejsza o to....
Rozmowa z babka przyjemna i firma ma nowa siedzibe nowe budynki sadze ze beda sie rozwijac...Jesli chodzi o zaklady stacjonarne...Takze jesli chodzi o wyplacalnosc moge ich polecic i bonus tez mega latwy w obrocie...Ogolnie buk na plus i nie wydziwa jak sts gdzie liczą sie tylko wygrane kupony ????
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Witam. Warto grać poważnie w tej firmie? Chyba nie powinno być żadnych przekrętów skoro wzięli się za sponsorowanie jednego z polskich klubów , czy też serwisu piłkarskiego?
 
Do góry Bottom