>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E Sports - temat ogólny

W 353

walejakos

Użytkownik
A z mojej strony pytanko rownież odnośnie Iema w Katowicach. Czy wie ktoś z was moze czy jest jakiś bukmacher co pozwala na ako z tymi samym drużynami, np Astralis vs NIP i Astralis vs Faze?
Wydaje mi sie ze na Iforbecie mozna
 
D 21

daveb22

Użytkownik
Z racji tego, że ostatnio wypadłem nieco z interesu, chciałem zapytać osoby siedzące w e-sporcie gdzie najbardziej opłaca się grać spośród legalnych bukmacherów? Głównie zależy mi na Lidze Legend, ale inne tytuły (przede wszystkim CS) również mile widziane.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Z racji tego, że ostatnio wypadłem nieco z interesu, chciałem zapytać osoby siedzące w e-sporcie gdzie najbardziej opłaca się grać spośród legalnych bukmacherów? Głównie zależy mi na Lidze Legend, ale inne tytuły (przede wszystkim CS) również mile widziane.
Na STSie jest tego sporo jeśli chodzi o LoLa, CSa też dużo, ale nie wiem jak z ofertą live. LoLa są niektóre mecze. Kursy całkiem niezłe, da się wyłapać czasami nawet źle wystawione więc można zarobić.
 
M 0

mad17

Użytkownik
Odradzam gg.bet i loot.bet. Na gg.bet masz masę live bettów, ale kursy są często niższe niż na innych serwisach. Loot.bet natomiast mnie wkurzył, bo zabrał mi 50 euro ponieważ jakiś team dostał vac bana za turniej miesiąc temu...
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Nie widzę żadnego tematu o największym wydarzeniu Esportowym w roku, mianowice The International 8, czyli mistrzostwa świata w Dota 2.
Kilka perełek wczoraj w 1 dniu zmagań udało się upolować, więc podzielę się typami na dziś. Według mnie kursy na każde z tych zdarzeń są mega value.
1. Optic Gaming - VGJ.Storm, typ: VGJ.Storm wygra, @3.5 ⛔
2. paiN Gaming - TNC, typ: remis, @1.9 ✅
3.Evil Geniuses - OG, typ: Evil Geniuses wygra, @2.75 (tutaj gram podwójną stawką) ✅ :cash:
4.Vici Gaming - Team Serenity, typ: Serenity win, @6.0 (połowa stawki) ⛔
5.VirtusPro - TNC, typ: VP wygra, @1.72 ⛔
6.PSG.LGD - EG, typ: EG win, @6.0, (także pół stawki) ✅

Ogólnie warto grać przeciwko Optic bo z taktyką u nich bardzo słabo, EG grało najlepiej z wszystkich drużyn, szeroki hero pool i egzekucja taktyk na najwyższym poziomie, Team Serenity to pozytywne zaskoczenie tego turnieju, urywają mapy &quot;wielkim&quot;, więc dlaczego mieliby nie wygrać z niestabilnym Vici Gaming, PSG.LGD zaczęli kiepsko i aż żal nie skorzystać z kursu na EG przeciwko nim. Natomiast nadal PSG.LGD pozostają jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa i w innych meczach z ich udziałem można na nich stawiać, jednak kursy niewspółmierne do ryzyka np. remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Następny dzień zmagań fazy grupowej i kolejne ciekawe spotkania:
1. Invictus Gaming - VGJ.Thunder, typ: remis @2.0 ⛔
2. EG - Winstrike, typ: remis @2.35 ⛔
3. EG-Winstrike typ: Winstrike win @13 (1/4 stawki) ⛔
4. Liquid - Mineski typ: Liquid win @2.25 (podwójna stawka) ✅
5. paiN Gaming - Vici Gaming, typ: paiN win, @8.5 (pół stawki) ⛔ (super 1 mapa to w 2 nagle paiN zapomniało jak się gra :headbang ????
6.Newbee - VGJ.Storm, typ: Storm win, @3.25 ⛔ kolejny raz niezrozumiała gra na 2 mapie, po perfekcyjnej pierwszej.
7. Fnatic - Winstrike, typ: Fnatic win, @2.5 (podwójna stawka) ⛔
8. OG - VGJ.Thunder, typ: OG win, @2.35( 3/4 stawki) ✅
Krótko o meczach:
#1. Wyrównane spotkanie, obie ekipy mają problemy z koncentracją na pełne 2 mapy.
#2 i #3. EG po wspaniałych wynikach w pierwszych dwóch dniach i znakomitą grą jeszcze nie miało momentu rozluźnienia, na co liczę, że na przeciwnika pokroju Winstrike, który coś tam gra ale na pewno odpadnie w pierwszych fazach turnieju, dopadnie ich rozluźnienie i brak motywacji. Ich uwaga jest zapewne skupiona na hicie rozgrywanym nieco później przeciwko Team Liquid - obecnemu obońcy tytułu. Kurs na remis zadowalający, a na wygraną Winstrike aż żal nie skorzystać choćby za symboliczną kwotę.
#4. Tutaj sprawa jest prosta, Liquid po spokojnym starcie musi zapewnić sobie miejsce w Winners Bracket w takich właśnie meczach. Zarówno ten mecz jak i następny przeciwko Winstrike muszą wygrać, żeby przystąpić do hitu przeciwko EG ze spokojnymi głowami. Teoretycznie mogą w tych dwóch meczach stracić jakąś mapę, ale myślę, że aktualni mistrzowie pokażą w końcu dlaczego nimi są.
#5. Oglądałem wczoraj mecz PaiN vs Secret i to co robi w33.haa z paiN to jest kosmos. Niestety gra z patałachami dlatego ich mecze przeważnie kończą się 1:1 . To że jest on wybitnym graczem fani wiedzą od dawna, dlatego jego decyzja o dołączeniu do paiN była dla wielu zaskoczeniem. Jeśli w33.haa zagra tak jak wczoraj, to na VG spokojnie wystarczy jego dobra dyspozycja, a kurs 8.5 to jest jakaś masakra, dałbym góra 5.
#6. Newbee tragedia. To jedno słowo opisuje ich aktualną grę. To że udało im się urwać kilka map do tej pory trzeba traktować w kategoriach błędów przeciwników, lub niesamowitych pojedynczych zagrań kpii i Sccc. Niestety dla nich Storm (oprócz wczorajszej 2 mapy vs Optic gdzie odcięło im mózgi) grają jak maszyna, cierpliwie bez nerwów, co jest najgorszym możliwym match&#39;upem dla Newbee. Biorę 3.25 z pocałowaniem ręki.
#7. Fnatic prezentuje się dobrze, mogliby lepiej a szczególnie Abed, czyli gość który miał być kolejnym złotym dzieckiem Doty, po Sumailu i Miracle. Gra dobrze ale stać go na więcej. Winstrike jest idealnym rywalem do podreperowania swojego bilansu i sądzę, że zawodnicy Fnatic wiedzą o tym lepiej niż ja.
#8. Tutaj trochę sprawa ciężka, bo bardzo prawdopodobny jest remis, ale po solidnych wynikach OG wczoraj (meczu z EG nie biorę pod uwagę bo EG gra kosmos jak dotąd) myślę, że stać ich tutaj na wygraną. Gdyby kurs był w okolicach 3 to wchodziłbym za całą stawkę.
Najbardziej polecam #4 #7 #6 i #1 w takiej koleności.
Warto trochę uwagi poświęcić temu turniejowi bo jest to turniej o niebagatelnym zasięgu i kwotach powodujących zawrót głowy. W puli nagród jak co roku jest ponad 20 milionów dolarów z czego dla zwycięzcy jest prawie 11 milionów zielonych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Typy na dziś:
#1. paiN - Optic, typ: paiN win, @6.0 za pół stawki ⛔
#2. OG - Winstrike typ: OG, @2.2 za 3x normalną stawkę ⛔
#3. PSG.LGD - Mineski, typ: PSG.LGD win, @2.2 ✅
#4. Newbee - Team Secret, typ: Secret win, @2.6 ⛔
#5. Liquid - VGJ.Thunder, typ: Liquid, @1.8 stawka x2 ✅
Wszystko co napisałem o tych drużynach wczoraj jest nadal aktualne, wszystkie zakłady były bardzo blisko powodzenia oprócz tych z meczu EG - Winstrike. EG podeszło jednak na poważnie do tego spotkania i zmiażdżyli Winstrike, za to później przegrali hit z Liquid. o Team Secret nie pisałem wczoraj bo ich mecze to były no bety, ale grali wczoraj świetnie i myślę, że przeciwko chimerycznemu przeciwnikowi jakim jest Newbee przypieczętują swój awans do Winners Bracket. OG wczoraj bezbłędnie, dziś na deser dostają chyba najsłabszy zespół turnieju i także mają otwartą drogę do tej bezpieczniejszej drabinki.
Zakłady w kolejności, w jakiej bym polecał grać jak ktoś by chciał coś dla siebie wybrać :
#2 , #5 , #4 , #3 , #1
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dota 2, The International:
Liquid - Optic Gaming

#1. Optic nie wygra żadnej mapy, @1.85 stawka 5j ✅
W tym meczu Optic nie ma zbyt dużych szans i na 99% spadną do Losers-Bracket. Wszystko przemawia za Liquid i jedynie jakaś tragedia mogłaby spowodować, że stracą choćby jedną mapę.
Virtus Pro - PSG.LGD
#2.Virtus Pro wygra, @1.7 stawka 3j ⛔
#3. DW 2:1, @3.2 stawka 1j ⛔
Edit: PSG.LGD zdecydowanie lepsze
Tutaj raczej zobaczymy wyrównane spotkanie, Chińczycy są w słabszej formie niż gracze VP, dlatego mecz rozstrzygnie się prawdopodobnie na korzyść teamu z Rosji. Jednak VP grają przeważnie drugie mapy jacyś rozkojarzeni i często je głupio przegrywają, na co i dziś liczę ;-)​
 
K 12

ksar

Użytkownik
Fnatic vs Team Serenity @1,57⛔
W normalnych okolicznościach grałbym hendicapy na Serenity, albo i czyste zwycięstwo, gdyż Fnatic tak na prawdę w grupie nie pokazało swojego całego arsenału. Jednakże sądzę, że na fazę pucharową się już zepną i ograniem pokonają chińską ekipę. Za Fnatic przede wszystkim przemawia ogromny hero pool, nie grają standardowych rozwiązań, bardziej to wygląda jak gra na żywioł. Indywidualności są po ich stronie, gdyż według mnie na każdej pozycji biją Serenity. Jedynym mankamentem może być EE, gdyż nie od dziś wiadomo, że jest mega toksycznym graczem i wielokrotnie miał sprzeczki ze swoimi partnerami. Jednakże w kluczowych momentach potrafi się spiąć ponad swoje możliwości, pickując mega niekonwencjonalny pick i po prostu wygrywając sam grę. W fazie grupowej mało kto był w stanie wygrać linię przeciwko niemu, więc i tu mi się wydaję, że na prawdę słabo grające na tym turnieju Serenity nie podoła mu, a będąc w plecy z midlanerem, w dodatku przegrywając pozostałe linie, będzie mega ciężko wygrać na naprawdę bardzo mocno grające drużynowo Fnatic. Za każdym razem, gdy przegrywali swoje gry (przykład - PSG) najprościej je throwowali. Wszystko działało do pewnego momentu, no ale jak się gra na duo Ame- Somnus to nikomu nie jest łatwo.
Newbee vs Winstrike @1,47⛔:dntlck:
Newbee to zeszłoroczny finalista. I nie piszę tego tylko z tego powodu, by ukazać jacy oni dobrzy nie są. Bardziej to, że NIC się w ich składzie nie zmieniło. Ekipa pozostała ta sama, co przemawia na ogromny plus dla nich, gdyż Newbee zaraz obok Liquid są najbardziej &quot;zżytą&quot; ekipą. Przede wszystkim można u nich zauważyć grę do samego końca. Dla nich nie ma przegranych gier - są tylko te źle zagrane, co kiedyś w wywiadzie powiedział Sccc. A teraz tak na prawdę do sedna, bo znajdywać argumentów dlaczego Newbee jest lepszą ekipą, można by do rana. Winstrike jest mega słabą drużyną. I tu nie chodzi o ich umiejętności, tylko o mentalność. Oni przegrywają swoje gry w głowach, bo mogli spokojnie mieć lepszy bilans w grupie, ale gdy się przegrywa takie mecze jak na OG , Liquid czy Fnatic to coś tu po prostu nie gra. Nongrata jest tam chyba jedynym wyróżniającym się zawodnikiem. Nie mówię, że będzie to łatwa przeprawa, bo pomimo bilansu 4:12 Winstrike coś tam pogrywało w tych meczach, ale gdy się kompletnie nie wie jak grać w późniejszej fazie gry, no to z czym do ludzi. Newbee ogra to już samym doświadczeniem.

Na tym etapie rozgrywek, co pokazały wszystkie do tej pory IT, najważniejsze jest zgranie zespołu oraz hero pool. Drużyny, które dalej grają standardowymi pickami z grupy + stawiają bardzo mocno na indywidualności po prostu odpadają. VP rok temu też miało zgnieść wszystkich po świetnym sezonie i wyszło jak wyszło.
PS. Radzę się przypatrzeć EG w tym roku, gdyż obok Stormu są chyba jedyną ekipą, która może zaszkodzić Liquid.
W dodatku bez większej analizy:
Vici Gaming @1,57✅
TNC @1,80⛔
Kursy brane z STSu.
E/ Forma BO 1 to jednak loteria o_O
 
K 12

ksar

Użytkownik
VGJ.Storm vs OG @1,52⛔
+2,5 mapy @2⛔
/E Tak jak sądziłem, OG nie wypuściło drugiej mapie gdy już miało przewagę, ale to co się wydarzyło na pierwszej to jawny kryminał. Większego throwu nie widziałem chyba od czasu (co śmieszne) meczu również OG z VP w Kijowie. Mieć taką przewagę i zacząć się bawić. Zemściło się.
Po namyślę, postanowiłem zmienić bet z 2:0 na powyżej 2,5 map. Nie ma co ukrywać, OG miało o wiele cięższą grupę. Wyszło z niej obronną ręką, bo można by powiedzieć, że przeżyli drogę z piekła do nieba. Jednakże wydaję mi się, że bariery w postaci amerykańskiej organizacji już nie dadzą rady przejść. Po odejściu s4 i Fly coś się po prostu popsuło w tej ekipie. Oczywiście, dwójka przeze mnie wymieniona robiła kolosalną różnicę i była bardzo dobrymi graczami, jednakże trzon drużyny (Notail i Ana) pozostał. W dodatku do drużyny doszedł Mad, czyli ich dawny trener. OG nie można odmówić walki, gdyż potrafią nawet z największego bajora wyjść po prostu punktując swoich przeciwników. Jednak tak się zdarzało podczas meczy z Mineski czy Winstrikiem. Gdy naprzeciw nim stawała już na prawdę mocna ekipa (Liquid, EG) czy PSG( w tym meczu dalej nie wiem jakim cudem udało się ugrać tę jedną mapę, kontrowanie IO przez Silencera - to jedyne co OG mogło pokazać w tej grze, no i niestety wystarczyło) to po prostu się gubili. Dochodzimy już do ostatecznej fazy i nie sądzę, by Storm odpuściło sobie ten mecz jak niektóre w grupie. Są lepsi na każdym możliwym pułapie (no może poza kapitanem, bo Notail na prawdę jest w czołówce), ale to tyle. Jednakże zdecydowałem się pograć na powyżej 2 map, a nie 2:0 z tego względu, że OG ma czasami momenty przebłysku, a jeżeli będą na dużym/średnim prowadzeniu to po prostu nie wypuszczą gry ze swoich rąk. Jednakże polecam granie samego zwycięstwa, bo to równie dobrze może się skończyć szybkim 2:0 jak i 2:1.
EG vs Secret @1,42✅
2:0 @2,19✅
Tu natomiast zamiast pogrania powyżej 2 map, zdecydowałem się na pogranie 2:0. I uważam, że to będzie szybkie 2:0. EG jak już wspominałem wyżej jest oprócz Stormu jedyną ekipą, która może pokonać Liquid(w grupie przegrali 2:0, lecz warto zauważyć, że był to jeden z pierwszych meczy + genialne partie rozegrane przez Miracle). Różnicą jest to, że na papierze EG gra na słabszego przeciwnika niż Storm. Za Secret przemawiają tylko dwie rzeczy : Puppey oraz zgranie. To niestety nie wystarczy na mocarne na tym IT EG. Są o klasę gorsi od swoich przeciwników. Przeżyli wiele rewolucji w składzie i niestety wydaję mi się, że zapowiada się na kolejną. Tutaj nie ma kto pociągnąć tej gry. Tak jak w Liquid mamy Miracle, w Stormie mamy Reso, w EG mamy Sumaila czy w PSG mamy Ame tak tutaj po prostu takiego zawodnika nie ma. Amerykanie mają w swoim składzie chyba najlepszego na ten moment oraz jednego z najlepszych w historii tej gry Offlanera czyli s4, jednego z trójki najlepszych mid lanerów oraz takiego ojca zespołu czyli RTZ. Dodatkowo wzmocnili się Fly&#39;em oraz wcześniej wspomnianym s4, czyli dwójką która odeszła z OG. Na plus wychodzi im również nowa &quot;meta&quot; w Docie, czyli granie pod 2:eek:ne:2 i szybkie przepushowywanie linii, gdzie poza Liquid najlepiej się w niej odnaleźli. Secret wierzę, że jeszcze trochę zajdzie w tym turnieju, jednakże podróż w drabince wygranych kończy się na EG. I tak jak Storm może sprawić jakąś niespodziankę tak tutaj no nie widzę szans dla ekipy Puppeya.
Analizę dorzucę później.
Kursy LVbet.
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Typu kolegi wyżej na EG nie neguje chociaż sam gram trochę inaczej, także sądzę, ze wygraja, ale gram over 2.5 mapy czyli DW 2:1. Natomiast niektóre argumenty powyżej zdecydowanie pisane pod typ. Po pierwsze mecz na Liquid to byl ostatni mecz EG w 3 dniu fazy grupowej, wiec nie jeden z pierwszych, a po drugie właśnie Puppey jest w stanie przechylić szalę zwyciestwa na orzynajmniej jednej mapie. Obaj supporci EG sa gorsi niż Puppey i nie jest powiedziane, że tylko gracze Core mają szanse błyszczeć. Natomiast tak jak kolega wyżej myślę że EG wygra, ale Secret tanio skóry nie sprzeda.
Over 2.5 mapy w meczu @2.0
Oraz tak jak kolega gram powyżej 2.5 mapy w meczu OG - VGJ. STORM.
 
K 12

ksar

Użytkownik
Kursy na dzisiejsze mecze nie powalają.
Analizy będą krótkie, bo wszystko co miało być powiedziane o drużynach powiedziane zostało.
Jedyne co gram to:
1)
Secret vs VG
Powyżej 2 map @1,72 ✅
Secret z jako takiej dobrej strony pokazało się w meczu z EG. Jak na pierwszej mapie to za wiele do powiedzenia nie mieli, tak już na drugiej walczyli do samego końca. Jednak duo Sumail + Cr1t chodzące po całej mapie, które zabijało wszystko co napotkało było po prostu za mocne. Gdyby Secret wprowadziło trochę agresji od początku, a nie w momencie kiedy Gyro się rozkręcił, to może i byśmy mieli 3 mapę w tym meczu.
Vici natomiast przejechało się po Thunder i to w dość bolesny sposób. Nie jest to może żaden kolosalny wyczyn, gdyż Thunder zagrało bardzo słabo na tym turnieju, ale wciąż. Chińczycy jak to Chińczycy, mają bardzo dobrą kontrolę mapy i rozgrywają swoje gry bardzo powoli.
W tym meczu widzę bardzo dużą rywalizację pomiędzy supportami, gdyż żaden z Carry się znacząco nie wyróżnia na tle całego turnieju. W MOIM odczuciu, zespół który lepiej skontroluję mapę od samego początku - po prostu tę grę wygra. Puppey myślę, że postara się spickować bardzo agresywne postacie, gdyż jak już wspominałem wcześniej - Chińczycy bardzo powoli rozgrywają swoje gry, a w late gamie bardzo ciężko jest się przez nich &quot;przepchać&quot; gdyż grają bardzo zachowawczo. Wygranego tego meczu ciężko jest mi przewidzieć, choć wskazywałbym lekko na Secret. Jednak uważam, że zobaczymy tutaj spokojnie 3 mapy, gdyż Puppey bardzo szybko uczy się na błędach i tak jak sądzę, że pierwszą grę stara się zagrać na spokojnie, tak w drugiej postara się już o bardziej agresywne picki.
2)
Liquid vs PSG @1,67⛔
Powyżej 2 map @1,72⛔
Liquid zgniotło Optic i na tym mogę zakończyć swój wywód na ich temat, bo nie ma co się bardziej rozwijać.
PSG z kolei zaskoczyło wszystkich(sam spodziewałem się bardziej wyrównanego meczu, zakończonego w 3 mapach, a nie w 2) wygrywając z VP 2:0. Tak jak już wspominałem na temat VG, chińskie drużyny bardzo ciężko jest pokonać w późniejszej fazie rozgrywki. Duo Ame + Somnus jest w moim odczuciu najlepszą dwójką carry na tym turnieju. Może nie względu na indywidualności, lecz bardzo dobrze uzupełniają się ze sobą. Jednakże sporym problemem PSG jest to, że wolą doprowadzać do starć 5v5 (co oczywiście w całej Docie jest na bardzo duży plus). Jednak turnieje nauczyły nas tego, że to właśnie early game bardzo mocno (nie zawsze oczywiście) przesądza o dalszych losach gry, o ile drużyny wiedzą co mają robić.
Moim głównym betem na ten mecz jest over map, gdyż według mnie Liquid nie zdominuje aż tak LGD( o ile w ogóle). PSG pokazało się na prawdę z bardzo dobrej strony w pojedynku z VP i jeżeli tylko zagrają na takim samym lub też wyższym poziomie to są w stanie powalczyć z drużyną Kurokiego. Typ na wygraną Liquid opieram głównie na zamiłowaniu do ich stylu gry, czyli szybkiego, bardzo agresywnego oraz ze względu na Miracle. Ten człowiek na prawdę robi różnice w grze.
3) I trochę sam sobie na przekór, ale :
Winstrike wygra mapę @1,7
Tutaj bez większego ryzyka. Gram za bardzo mniejszą stawkę, ale po prostu to co Storm pokazało w swoim poprzednim meczu jest po prostu straszne. Mam nadzieję, że się to na nich po prostu zemści i to nie z powodu przegranego zakładu. Po prostu na tym poziomie nie można aż tak bardzo zlekceważyć swojego przeciwnika. Winstrike zagrało na prawdę solidny mecz z Newbee i aktualnie wierzę, że mogą powalczyć o tę jedną mapę ze Stormem. No, ale mówię - uważam, że koniec końców Storm wyjdzie z tego pojedynku wygrany, więc gram ostrożniej ten bet.

EG powinno wygrać, ale w kurs 1,3 nie ma co się pchać.
Kursy lvbet.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Witam fachowców! W temacie jestem typowym &quot;podbieraczem typow&quot; ale mam do Was pytanko.
Miałem wczoraj na kuponów Ambusch -Pact i właśnie oto pytam. Czy to częsty przypadek takich powrotów jak wczoraj zrobiło Pact. W decydującej mapie przegrywają 12:3 i nagle zwrot Pact wygrywa 3:12 i w dogrywce odbijają rywala. Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć takim językiem skierowanym do zupełnego laika jak to jest możliwe ze nie istnieć praktycznie a później takie odrodzenie. Może ktoś śledził i widział co się działo.
Sorry jeśli zaśmieci ale przyznam że miałem nieźle emocje nie tylko związane z kupnem.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Witam fachowców! W temacie jestem typowym &quot;podbieraczem typow&quot; ale mam do Was pytanko.
Miałem wczoraj na kuponów Ambusch -Pact i właśnie oto pytam. Czy to częsty przypadek takich powrotów jak wczoraj zrobiło Pact. W decydującej mapie przegrywają 12:3 i nagle zwrot Pact wygrywa 3:12 i w dogrywce odbijają rywala. Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć takim językiem skierowanym do zupełnego laika jak to jest możliwe ze nie istnieć praktycznie a później takie odrodzenie. Może ktoś śledził i widział co się działo.
Sorry jeśli zaśmieci ale przyznam że miałem nieźle emocje nie tylko związane z kupnem.
Nie oglądałem meczu ale mogę ci powiedziec , że czesto tak jest wedlug mnie to zalezy od Mapy I przede wszystkim od strony tt czy ct.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Powrót z 3:12 to taki powrót jak powiedzmy w siatkówce z 0:2 i 15:15 w 3 secie ???? Czyli już wisisz na włosku, ale jak się rozpędzisz to możesz nadrobić i wygrać. Nie zdarzają się takie powroty często, tak jak np. z 0:2 w piłce nożnej wyciągnąć na 3:2.
Bardzo dużo zależy od mapy i strony. Na takich mapach jak Nuke, Train, Dust II po CT często są comebacki z &quot;dużych&quot; wyników. Z kolei na Cache na odwrót. Po stronie terro są powroty.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Bardzo proszę już odpowiadam a może ktoś jeszcze coś więcej dopowie. Jeszcze na wstępie, to nie jest absolutnie zaśmiecanie forum, ponieważ poruszamy tutaj wszystkie kwestie związane z e-sportem.
Takie powroty nazywa się &quot;comebackiem&quot;. Występują one dość często. Wynika to z kilku przyczyn. Między innymi ważna jest mapa. Na niektórych strony CT czy TT nie są bardzo zbilansowane i po prostu po niektorej stronie gra się łatwiej. Zarówno na tym najwyższym światowym poziomie, jak i na nizszym.
Do tego teamy mogą mieć lepszą stronę atakująca niż broniącą i odwrotnie.
To jest naprawdę tak pokrótce, bo można się o tym sporo rozpisać.
 
Do góry Bottom