>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
botlane SK, 15 minuta adc 70 cs mniej ????
????
SK juz po grze, gg easy peasy rofl
jezus maria no kolejna gra jakby z dziecmi bez rak graly dzieci bez mozgow LOL. najpierw gambit z jakos 55k do 40k przeweagi robi kosmiczne throwy, nastepnie geniusze z SK poszli sobie robic we 3 barona po wygranym tfie 3-2 i ich clearuje ADC, na koniec to co zrobil miszcz darien z genja to juz w ogole bez komnetarza, playsy rodem z gry vs boty.
ps
i candypanda na koniec te pare auto atakow w moby zamiast skonczyc luciana tez epic ????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Pomijając to, że typ chybiony, to ta gra to jakiś żart. Najpierw katastrofalna gra na bocie SK, potem historyczny niemal throw Gambit, ale nie, SK musiało to zaprzepaścić ???? tragedia ta gra, w ogóle nie rozumiem teamcompów pozbawionych jakiegokolwiek AP. Żeby nie było, swoje zdanie na temat Gambit nadal podtrzymuję.
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
ja mam podobne zdanie co to Gambitów, mi chodziło tyle ze typy tutaj po ~1,2 są kompletnie bez sensu ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
P w ogóle nie rozumiem teamcompów pozbawionych jakiegokolwiek AP
ja tez nie rozumiem, aczkolwiek jak juz pickuja yasuo na mida, to na topa aktualnie ciezko cokolwiek wziac z AP zeby dawalo rade, grywali ryzem, jednak jego jest bardzo latwo divewowac/gankowac itp itd tak mi sie wydaje.
o widze ze wolfy zaczely znakomicie ale widze ze juz sie bawia w divy miedzy dwoma turretami i juz roztrwoniona cala przewaga
i w takim AD full compie wtedy trzeba mase botrkow i w tamtej grze vayne true dmg mimo wszystko robi + masa dmg siedzi na yasuo dzieki ultowi ktory daje 50% arm pen na 15 sek wiec caly armom enemy leci na leb an szyje+LW do tego i armoru nie ma. jednak jak yasuo padnie to jest szybki lost teamfighta
nie no wolfy tez robia takie uposledzone akcje ze glowa mala, chyba zaraz to wylacze.. drake za 4 kille i turret WOW
no wolfy ogarnely uff. wczoraj milenium jak mialo po 15k golda ledwo wygrywalo ostatnie teamfighty, to teraz w lategameowych teamfightach na rownym goldzie zostali zmasakrowani
????
e2
spoko hahahah co roccat zrobil hahah, nie no ja to nie ruszam tych pseudopopisow dopoki nie przyjdzie playoff bo takie zenady co tu maja miejsce to sie w glowie nie miesci. zenada i patologia.
sk wygrywa z fnaticiem i przegrywa z kosmicznie oslabionym gambitem, nastepnie mileinum wygrywa z rocatem, ktory to rocat demoluje oslabiony gambit, a nastpenie shc ktore dostaje lomot wygrywa z froggenami i roccatem YHYM OFC ????
żenada i patologia.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
ja mam podobne zdanie co to Gambitów, mi chodziło tyle ze typy tutaj po ~1,2 są kompletnie bez sensu ????
I oczywiście ja się z tym zgadzam i sam raczej nigdy ich nie gram. Dzisiaj jednak nie znalazłem żadnego fajnego typu, żadnej perełki po dobrym kursie, buki dziś mocno ograniczyły mi pole manewru kursami, dlatego też nieco na siłę połasiłem się na to 1.28 (mimo tego, że osobiście uważam granie na SK jako zdecydowanego faworyta to głupota).
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
hehe tak jak zakładałem weszło ładnie, jeszcze po pierwszym meczu SHC, pograłem na nich i też się udało, dziś dali ładnie zarobić co będzie jutro? na pewno Fnc wypadało by coś wygrać.. jutro sie pomyśli

[QUOTE=Tadzin;4508572]]
sk wygrywa z fnaticiem i przegrywa z kosmicznie oslabionym gambitem, nastepnie mileinum wygrywa z rocatem, ktory to rocat demoluje oslabiony gambit, a nastpenie shc ktore dostaje lomot wygrywa z froggenami i roccatem YHYM OFC ????
żenada i patologia.[/quote]

ta cieżko tu cokolwiek przewidzieć, decyduje dyspozycja dnia.. jeden głupi throw, dlatego zdecydowłem sie uderzyć na SHC z roccat po 3,57 czego nigdy wcześniej bym nie zrobił ????
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
hehe tak jak zakładałem weszło ładnie, jeszcze po pierwszym meczu SHC, pograłem na nich i też się udało, dziś dali ładnie zarobić co będzie jutro? na pewno Fnc wypadało by coś wygrać.. jutro sie pomyśli

QUOTE=Tadzin;4508572]
sk wygrywa z fnaticiem i przegrywa z kosmicznie oslabionym gambitem, nastepnie mileinum wygrywa z rocatem, ktory to rocat demoluje oslabiony gambit, a nastpenie shc ktore dostaje lomot wygrywa z froggenami i roccatem YHYM OFC ????
żenada i patologia.[/quote]

ta cieżko tu cokolwiek przewidzieć, decyduje dyspozycja dnia.. jeden głupi throw, dlatego zdecydowłem sie uderzyć na SHC z roccat po 3,57 czego nigdy wcześniej bym nie zrobił ????
edit coś się pomieszało i podwójnie wlepiło niech ktoś to usunie jak może
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja na jutro bym uderzyl przeciwko milenium, tak jak wspominalem powyzej stawianie ich w roli faworyta przeciko komukolwiek to nieporozumienie, ale czy zagram to nie wiem, bo w eu jak zwykle wyniki z dupy, kosmosy i cuda wianki nie majace nic wspolnego z logika, ogolnie na tym splicie skutecznoc 1/4 i 1 plaska stawka w dupe. chyba najlepiej byloby na pale grac przeciwko faworytom.
na fnatica po 1.28 vs wolfy czy po 1.55 vs roccat nie dalbym zlamanego grosza.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Jeśli ktoś coś dzisiaj zarobił, to naprawdę wielkie gratulacje. Od razu możecie zapodać coś na jutro, bo ja po dzisiejszych meczach jestem kompletnie skołowany.
Ten równy poziom i to, że każdy może wygrać z każdym, świadczy niestety o słabości europejskiej sceny.
SHC to mój kandydat na czarnego konia, w barażach o utrzymanie zrobili na mnie duże wrażenie i potwierdzają to póki co (nie oglądałem wczorajszej porażki z Millenium).
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
ja dziś uderzam w gambitów 1.85 ⛔ i roccat 2.36 ⛔ może gambitów za szybko skreśliliśmy? nie mowie że grają dobrze, ale teraz w pierwszym meczu grali w miarę mądrze jak na nich, myśle że są w stanie spokojnie ograć millenium. A drugi tym może nie stawianie na samych roccat co przeciwko beznadziejnym fnc, z tym soazem na topie, co ten typ gra ostatnio to naprawdę śmieszne, liczę też ze fnc popłynie z CW, ale tego nie ruszałem.
edit szkoda tego meczu roccatu ale co, mogli spokojnie wygrać.. a gambitów to jednak sobie całkiem odpuszcze ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja dzis nic nie stawialem i widze ze dobrze zrobilem, jedyny typ jaki chcialem pograc to gambit (vel srambit) ale stwierdzilem : &quot;nie koniec kasy wtopionej w meczach z udzialem tych pajacow&quot; i widze ze dobrze zrobilem.
ogladam fnatica vs roccat i niestety roccat throwuje wlasnie gre..
patrze staty milenium vs gambit i to chyba jakis pogrom byl widze.
e
ale smutny throw roccatu. te akcje w EU to w co drugim meczu jakies uposledzenstwa kosmiczne
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ogladal ktos kwale do NA gdy LMQ gralo z XDG? pogrom byl totalny ?
tzn patrzylem sklad LMQ kiedys tam no i sami formerzy WE ????, wiec przypuszczam ze w NA celuja jak najwyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 136

davidb22

Użytkownik
Tak oglądałem, dominacja totalna, po XDG nie było co zbierać. Myślę, że Chińczycy będą w czołówce amerykańskiego splitu.
Dziś inauguracyjna kolejka, pierwszego meczu nie ruszam. Cloud pewnie wygra, ale nie zadowala mnie kurs, a ciekawi mnie jak sobie w jungli poradzi Amazing, który może okazać się ciekawym wzmocnieniem. Najsłabszym punktem TSM w tej chwili w mojej opinii wydaje się być bot lane z nowym suppem.
CLG (nowy koreański toper Seraph, to może być ciekawe) powinno sobie spokojnie poradzić z Curse, podobnie jak LMQ z EG.
Team Dignitas po fajnych transferach może zacząć się liczyć i taka drużyna jak Complexity nie powinna stanowić problemu.
W ostatnim meczu mimo wszystko skłaniałbym się do CLG, kurs ładny (1.92), chociaż z drugiej strony chyba warto najpierw przyjrzeć się tym Chińczykom jak sobie będą radzić z czołowymi zespołami NA.
Summa summarum do gry dziś wg mnie:
CLG - Curse 1 1.30
LMQ - Evil Geniuses 1 1.24
Dignitas - Complexity 1.33
CLG - LMQ 1 1.92

Coś z tego sobie ułożę, ale jeszcze muszę pomyśleć. Może macie jakieś sugestie?
E: Ledwo napisałem i już kurs na CLG zmalał do 1.80
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
bardzo mi sie podoba styl LMQ, jak NA bylo nudne i przewidywalne, tak LMQ juz wnioslo powiew swiezosci, zagrania w stylu yolo, od razu o wiele ciekawsza gra do ogladania, ja juz ich widze spokojnie na pozycji nr2, TSM zostanie przez nich rozjechany w podobnym stylu co dzis CLG, a moze nawet pokusza se o detrozniacje C9 ? daje im na to duze szanse.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
LMQ gra bardzo fajnie, jednak wg mnie nie zdetronizują C9. Na top3 mają duże szanse. Widać, że CLG musi się jeszcze zgrać z Seraphem, który no wczoraj na pewno nie zachwycił.
Co do dzisiejszych spotkań to pewnie powygrywają dziś faworyci i jakiś kuponik z tego ułożę, ale spróbuję też poszukać niespodzianki w meczu TSM - Curse. Minie trochę czasu zanim TSM się ze sobą zgra, wczoraj wydawali mi się jacyś niemrawi. Curse zagrało nie najgorszy mecz przeciwko CLG, dobra gra Voyboya jako Yasuo i jeśli dziś reszta drużyny dorówna do jego poziomu to być może pokuszą się o niespodziankę. Kursik 3.73 warto spróbować.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ale co complexity jest smutne, az dyrus dowalil trolla i na renektona sobie mejai kupil wlasnie w grze ???? ???? c
solidny bm
e
ha jest i niespodzianka ! dig pokonuje c9 i to w calkiem niezlym stylu, jednak c9 przeszlo jakby obok tej gry.. rzadko sie widzi gre zeby meteos konczyl z zerowa iloscia killi/asyst
e2
BUAHAHAH GORACO POLECAM obejrzec koncowke eg vs clg hahahaha
e3
komentarz do EG vs CLG
Baron - 1500g
Nexus - 50g
Worth.
????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Świetnie CLG wykorzystało naiwność EG, zamykali mi kupon, więc tym bardziej cieszę się, że akcja się powiodła.
Dignitas tak jak mówiłem, stworzyli bardzo fajną ekipę i mogą się liczyć. Wymiana tragicznego Cruzera i wypalonego już Scarry to najlepsze co mogli zrobić, no i mamy pierwsze efekty. Inna sprawa, że C9 prezentuje się na razie bardzo niemrawo. Dlatego może warto dziś pograć przeciw nim na CLG po 3.27?
Ameryka jest łatwiejsza do grania, tutaj o wiele bardziej opłaca się grać niskie kursy niż w Europie bo one po prostu wchodzą. Ale oczywiście niespodzianek po dobrych kursach też szukać warto.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
c9 kolejna gra i straszne missplaye i meczarnie, CLG dzis ma ogromne szanse wygrac, a kurs jest bardzo zachecajacy.
biore CLG po 3.7 na pinnku za pol stawki
e
COMPLEXITY WIN ????
tzn &quot;wonnered&quot; ????
e2
clg rownie slabiutka forma co c9, jak dojdzzie do meczu lmq z tsm/c9 to atakuje lmq
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Pograłem to rano tak jak pisałem. Teraz trochę dołożyłem stawki po lepszym kursie. To co gra dziś Cloud to naprawdę jaja. Bez formy są zupełnie. CLG ma wielką szansę by wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja dzisiaj wzialem wolfy po 2.23⛔ i roccat po 2.89⛔ w singlach. co jak co ale po pierwsze w europie &quot;nizszych&quot; kursow brac nie ma sensu, po drugie dobry start SHC mnie kompletnie nei przekonuje, w dalszym ciagu sa jedna z najslabszych ekip i stawianie ich w roli faworyta z kimkolwiek to pomylka, wg mnei tu malym faworytem sa wolfy. co do roccatu vs sk, mecz z typu 50/50, szczegolnie po takich grach jak sk vs gambit utwierdzam sie w przekonaniu ze wygrac/przegrac jedna gre nawet przeciwko zenujacej ekipie to zaden problem nawet dla czolowki. roccat i sk to aktualnie czolowka wygrac moze kazdy. ostatnia gra roccatu bardzo dobra (vs fnatic) niestety epicki throw w koncowki i zamiast wina, lost. jakby wygrali pewnie kursy bylyby zdecydowanie nizsze.
e
no widze nie trafilem z trollingiem w eu, gambit z fanticiem sobie wzial wygral bo czemu nie, a wolfy jakies dzikie picki, vlad top, yorick jungler, free wtopa.
 
Do góry Bottom