>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

H 17

hape

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 17

hape

Użytkownik
WCS EU Challenger League
Pary na dzień dzisiejszy / moje typy.
TargA vs ToD / 2 ✅
ShoWTimE vs First / 2 ✅
NightEnD vs Tefel / 2 ✅
LiveZerg vs MorroW / 1 ✅
W trzech pierwszych meczach powinno obyć się bez niespodzianek. W ostatniej parze może zdarzyć się wszystko z lekkim wskazaniem na LiveZerg.

Wyniki i statystyki: wiki.teamliquid.net/starcraft2/2014_WCS_Season_2_Europe/Challenger
Relacja na żywo od 18.00: twitch.tv/wcs_europe_pl
Link do obstawiania: pinnaclesports.com/League/E+Sports/SC2+Wor+CHS/3/Lines.aspx
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Na rynku transferowym strasznie dużo się dzieje więc podrzucam grafikę z reddita.
http://i.imgur.com/dHDcaYK.jpg
Warto dodać, że w TSM do lasu wskakuje Amazing a OddOne przechodzi na coacha. Oprócz tego całkiem prawdopodobne jest to, że będziemy mieli kolejnego Polaka w LCSie (Woolite w CW).
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
tsssoo alex ich odchodzi z gambitu
ps
ciekaw bylem kto połasi sie na dwoch kozakow z coastu, tzn ziona i shiptura, wczoraj widzialem ze zion juz w dig, a widze z tabelki ze i shiptur tam trafil, na pewno sa to bardzo duze wzmocnienia dla dig, szkoda ze nie maja zamiaru zmiennic suppa, kiwikid gra na supie po prostu zenujaco, caly sezon wszyscy zostawiali mu annie, a on zawsze ją pickowal, o ile w early z reguly prezentowal sie niezle, o tyle pozniejsze engage bardzo czesto byly w jego wykonaniu patologiczne
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
wow ciekawe czemu alex odchodzi? pewne info? dla tsm na duzy + odejście OddOne mimo ze go bardzo lubie nie gra on na wysokim poziomie ostanio
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
wszystkie mecze All Stars w Lola beda dostepne do obstawiania rowniez na livie, na pinnku.
dodatkowo pinnek zwiekszyl limity z 4 tys do 21 tys pln
????
 
H 17

hape

Użytkownik
Mecze na 8 maja:
OMG vs Fnatic
SK Telecom vs Taipei Assassins
Fnatic vs Cloud 9
OMG vs Taipei Assassins
SK Telecom vs Cloud 9
Macie jakieś typy?
 
C 21

caryc3

Użytkownik
pierwsze 2 lepiej zostawic. fnatic &gt; c9, skt &gt; c9 powinno byc pewne
co do tpa to maja byc czarnym koniem, moga zaskoczyc - lepiej poczekac co zaprezentuja w pierwszym meczu z skt. OMG w pelnej sile, powinni miazdzyc. SKT niby w korei dostaje baty, ale tu nie jest korea i teoretycznie tylko OMG moga im zagrozic
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
TPA z miesiac temu gralo na IEMie, na poczatku zrownali z ziemia gambit, nastepnie srogie baty od c9 i w loser bracket znowu spotakli sie z gambitem ktory tym razem zrownal z ziemia TPA. patrzac jedynie z perspektywy tego turnieju to nic nie pokazali, czytalem na jednej stronce ze sa grozni, jednak czytajac ten artykul mialem wrazenie jakby byl napisany przez fanboya TPA i nie biore takie czegos na powaznie.
KTB jedyna druzyna z korei, ktora wtedy byla ponoc po paru roszadach w skladzie i rzekomo slabszej formie, rozjechala wszystko jak walec drogowy.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Nie wiem czy będzie oferta na mecze All-Star Challenge, ale podaję przydatną informację. W teamie Ice zamiast CaoMei zagra Cool.
Oprócz tego do TPA niedawno doszedł Chawy (jeden z najlepszych graczy w SEA, pewnie nie zagra ale ciekawe info).
W SHC za Migxa -&gt; wewillfailer
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Nie wiem czy będzie oferta na mecze All-Star Challenge, ale podaję przydatną informację. W teamie Ice zamiast CaoMei zagra Cool.
tych meczy nie mozna obstawiac, zreszta oni chyba 1st macth beda grac w urfie (tzn tryb rapid fire), a drugi match w trybie hexakill ;)
ja sobei wzialem OMG vs fnatic, 1.5 juz mnie spokojnie zadowala.
 
M 15

modygks

Użytkownik
da się stawiać na bet365 e sporty? bo na stronce nie potrafię tego znaleźć jeśli tak to prosiłbym o pomoc w znalezieniu tej opcji ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
zakaldy spcjalne-&gt; swiat
aczkolwiek pinnek ma o wiele lepsze kursy
e
OMG dobry stomp, co Allen treshem robi dzikie magie ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
c9 bez haia 0OO0O nie wiedzialem, widze link w zastepstwie, nie no ja biore fnatica 1.59 na live zakladzie od razu
e
no przegrali;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom