>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
bogactwo !
pinnek pisze ze dzisiejsze obie gry (tzn roccat vs alliance i sk vs fnatic) beda rowniez dostepne calkowicie na live ! ????
tak to wyglada ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 136

davidb22

Użytkownik
O 21:00 szlagier w półfinale, TSM-CLG. Przyznam, że kusi mnie wysoki kurs na CLG, który wynosi aż 3.30.
Do tego Cloud -1,5 (1.36) i Dignitas (1.70).
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja wzialem clg+1,5 jakos po 1.84. wg mnie jedna mapka dla clg po takim kursie jest bardzo przyjemna, a mozliwe ze wygraja cala rywalizacje.
dig v coast podobna losowka jak dig vs curse, wg mnie nie do ruszenia. oba teamy slabe i kazdy moze wygrac.
nie nalezy zapominac o dwoch ogromnych indywidualnosciach z coastu tzn shiphtur i zion, jesli reszta teamu nie nafeduje przeciwnika jak banda debili to tych dwoch panow jest w stanie we dwojke wygrac mecz
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Nieźle wczoraj wszystko wchodziło. CLG po świetnej pierwszej grze, bez sensu oddało drugą i w trzeciej nie mieli już nic do powiedzenia.
Jak przewidywania co do dzisiejszego finału? Cloud w półfinale mnie nie zachwycili, Curse brakowało w niektórych momentach postawienia kropki nad i, a z takich okazji TSM na pewno skorzysta. Bjergsen w świetnej formie (penta w półfinale Karmą!), TSM podbudowane prestiżowym zwycięstwem i to właśnie w ich stronę czegoś bym dziś szukał. 2.30 na zwycięstwo, 1.60 z dodatnim handi, wygląda to ok.
W meczu o 3 miejsce zwycięstwo CLG to raczej oczywistość, a i handicap powinni pokryć (1.60).
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja wzialem czyste CLG po 1.36 i okazalo sie ze stawka jaka zagralem zabila rynek, b365 skorygowal z 1.36 na 1.16 wiec &quot;spora&quot; &quot;różnica&quot;.
co do tsmu to na pinnaclu juz na +1,5 kurs 1.98, aczkolwiek nalezy pamietac ze to bo5. jesli c9 zepnie poślady to moze sie spokojnie skonczyc na 3-1 dla c9, bo mimo wszystko jedyna jaka taka przewaga tsmu to mid z bjergsenem, top zdecydowanie dla c9, ogromna przewaga na jungli, na bocie wg mnie zdecydowanie aktualnie najlpszy support NA lemonnation zrobi roznice.
chociaz w sumie to opisywanie poszczegolnych linii aktualnei nie ma za abrdzo sensu bo teraz praktycznie kazda gra to swap i trade dwoch turretow w pierwszych 5 minutach gry.
co prawda wczoraj c9 nawet w takim tradzie potarfilo zoutplayeowac miernoty z curse i wziac 2 turrety za jeden ????
i co do meczy c9 z curse to oni sie najzwyczajniej w swiecie momentami bawili z przeciwnikiem, pare razu odwalili akcje aka &quot;yolo&quot; rodem z soloq, co i tak nie mialo zadnego znaczenia na wynik gry bo curse zostalo zmiazdzone. z kolei tsm powinno najzwyczajniej w swiecie dostac po dupie 0-2 od clg, ale jeden missposition by link, flash hook by xpecial i polecial throw jak ja pie*dole. clg mialo gre na tacy i w zenujacy sposob zrobilo throwa.
e
w peirwszej grze c9 przejechalo sie po tsmie jakby grali z jakas ostatnia ekipa, a nie druga.istny pogrom.
e2
stomp nr 2
e3
stomp nr3
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Co za gwałt :grin: Myślałem, że jest przepaść między trzema pierwszymi ekipami NA, a resztą, a tymczasem jest C9, przepaść, CLG i TSM no i potem reszta żałości.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
przed rozpoczeciem spring splita na tym battle of atlantic, CLG dostalo dwa stompy na ryja od Milenium, ktore zajelo zaszczytne ostatnie miejsce w EU splicie, wiec strach sie bac ile mapek ugraloby wszystko poza C9 z ekipani z EU ????
z reszta na ostatnim IEMIE c9 dostalo na ryjka 0-2 od fnatica i to fnatica bedacaego w zenujacej formie, po 9 lossach in row w EU lcsie, po trwajacej 100 iles minut grze vs Milenium na tymże Iemie, ktora to gra decydowala o tym kto odpada z calego turnieju, z koeli c9 bylo po 2 dosc latwych i zaskakujacych wygranych vs TPA i WE.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dzisiejszych kwalifikacji do letnich LCS. Oglądał ktoś w tym sezonie Ninjas in Pyjamas? Rzeczywiście są aż takimi faworytami żeby wystawiać kurs 1.25? Jestem świadom tego kto w tym teamie gra, tego jak Millenium słabo wypadło w LCS, ale czy kurs nie są mimo wszystko przesadzone?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dzisiejszych kwalifikacji do letnich LCS. Oglądał ktoś w tym sezonie Ninjas in Pyjamas? Rzeczywiście są aż takimi faworytami żeby wystawiać kurs 1.25? Jestem świadom tego kto w tym teamie gra, tego jak Millenium słabo wypadło w LCS, ale czy kurs nie są mimo wszystko przesadzone?
tsooo ???? 1.25 na tych blaznow ?
ogladalem final NIP vs C9E, tam NIP tez byl wg bukow zdecydowanym faworytem (jakos 1.4 - 2.8 ), a dostali tak w pizdeczke ze glowa mala, ugrali jedna gre takim team composition ktorym sie lapalo pojedyncze champy na rotacjach czy wardowaniu czy czyms takim i udalo im sie z 10 killi nalapac i wygrac, w innych grach po prostu nie istnieli, tzn dobry lane phase ale pozniej jeli przyszlo do teamfighta to bylop dno dna tak jakby pierwszy raz grali w takim skladzie, robili tez znakomite glupoty, engage 3v4 albo cos takiego, co konczylo sie ich samobojstwem.
ten final to bylo bo5
ten kurs na milenium to szczyt glupoty, chyba ze milenium gra jakims innym skladem ~~ale niby dlaczego.

e
milenium w 1st grze gra taka zenade ze szkoda slow
18 minuta 6k golda w dupe żenada ????
e2
nip uczy milenium jak sie gra eve na jungli ???? . w 1tgrze mil mialo eve i &quot;znakomicie&quot; potrafilo zrobic uzytek z tego picku
hahahaha druga grahahahahah ogladal ktos procz mnie ?;p
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
ta ja oglądałem ;d trochę ten mecz trwał, nip miało tyle okazji z baronem żeby kończyć ale solidna obrona + lepszy late i się udało dla mnie dobrze po grubo załadowałem +2,5, a po 1 meczu nie wyglądało to ciekawie..
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ta ja oglądałem ;d trochę ten mecz trwał, nip miało tyle okazji z baronem żeby kończyć ale solidna obrona + lepszy late i się udało dla mnie dobrze po grubo załadowałem +2,5, a po 1 meczu nie wyglądało to ciekawie..
+2,5 po 1.3 grales ? to na moje bardzo dziwnie pograles, ja tam sobie +1,5 wzialem i czyste, zdecydowanie fajniejsze kursy, a ja tez wole zaryzykowac po fajniejszym kursie zawsze.
jak zrushowali ten turret od inhiba na topie, to myslalem pojdzie zed na top splitpush a reszta we czterech mida ciassnac bedzie bo zeda 1v1 nikt nie scisnie, a ci zaczeli jakies glupoty ala bronze robic xd

e
3rd gra NIP FF ????
e2
4ta gra rownie smieszna jak druga, tylko ze teamy zamienily sie koszulkami ????
w porownanniu do lcsu to slabo to wyglada, throw za throwem ????
e3
ładnie nam wchodza te typki ;)
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
ta pograłem +2,5 grubo ale +1,5 też, trochę nie mieli pomysłu na końcówkę co sie zemściło po w early przewaga mega w kasie, wszystkie draki, barony pod kontrolą, zobaczymy czy ogarną, znowu w game3 maja ryza a w late to on bedzie robił robote
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Pograłem grubo na Millenium +2.5 po 1.35 i do tego lekko na czysty win po 4.00. Po pierwszej grze wywaliło mi neta aż do teraz, a tu miła niespodzianka, pięknie wszystko weszło, chociaż z tego co piszecie tu był niezły kabaret. Obejrzę potem powtórki.
Na dziś wpadło Wam coś w oko?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Pograłem grubo na Millenium +2.5 po 1.35 i do tego lekko na czysty win po 4.00. Po pierwszej grze wywaliło mi neta aż do teraz, a tu miła niespodzianka, pięknie wszystko weszło, chociaż z tego co piszecie tu był niezły kabaret. Obejrzę potem powtórki.
Na dziś wpadło Wam coś w oko?
polecam zakupic 4pak i obejrzec gre nr 2 i jak ostanie sie piwo gre nr 4 też ????
ja myslalem o c9e vs shc ale to musze sie jescze zastanowic
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
dla mnie tez c9e jest dziś mocnym betem kurs ~1.8 jest zachęcający i ja go pobieram
edit
obejrzałem urywki w z meczu c9e vs nip, wszystkie mecze wygrali łatwo, pełna kontrola nad mapą, myśle ze to jest naprawdę dobry bet na dziś, mają mocny i przede wszystkim równy team, z solidnym midem myślę ze dziś wygrają.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
polecam zakupic 4pak i obejrzec gre nr 2 i jak ostanie sie piwo gre nr 4 też ????
ja myslalem o c9e vs shc ale to musze sie jescze zastanowic
Obejrzałem póki co grę nr 2 i już wiem, że bez piwka się dalej nie obejdzie. ????
Po tym co wczoraj się działo na pewno ze stawką szalał nie będę, ale taki dubelek widzę: Cloud (1.80) + CW -1.5 (1.50).
e: Bardzo jednostronne widowisko póki co. Cloud totalnie bezradni.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
edit
obejrzałem urywki w z meczu c9e vs nip, wszystkie mecze wygrali łatwo, pełna kontrola nad mapą, myśle ze to jest naprawdę dobry bet na dziś, mają mocny i przede wszystkim równy team, z solidnym midem myślę ze dziś wygrają.
ja w jednym z postow powyzej pisalem o tym spotkaniu, to byl final eu challengera to w skrocie nip istanil tylko w early game, reszta to bylo dno zero synergy, rotacji, zero pomyslu na gre. c9e poza gra nr3 ich po prostu zmiotło
e
no narazie c9e straszne baty dostaje ;/ slabo to wyglada
e2
0-3 no trudno. wczoraj wyszlo super dzis sie nie udalo ale i tak jest duzy plus bo wczoraj jakie kursiki ogromne byly ;]
 
D 136

davidb22

Użytkownik
No nie zawsze się wygrywa, chociaż ja potem przyłożyłem mocniej na Wilki -1.5 i po pierwszej partii drżałem o wynik, bo Denial zaprezentowali się całkiem nieźle.
Z innej beczki, widział ktoś może w akcji tych Chińczyków z LMQ? Dziś grają o wejście do LCS NA z tymi sierotami z XDG i nie wiem czy jest sens pchać się w jakiś handicap.
 
Do góry Bottom