>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

E Sports - temat ogólny

G 0

garytroy

Użytkownik
Witam, iż jest to mój pierwszy post na tym forum to zapostuje szybki i skuteczny bet
Team Solo Mid vs Couter Logic Gaming
2
@1,83 Bet365

TSM nie gra bez swojego czołowego zawodnika, który prowadził drużynę do zwycięstwa prawie w każdym z 16 meczy, a CLG jest na passie 4 zwycięstw z rzędu na pewno będą chcieli iść po rekord w tym tygodniu po 8 zwycięstw z rzędu i raczej im się to uda. Szanse sa bardzo wysokie bo to jest ich odwieczny rywal można to porównać do el clasico. Tydzień temu tez nie było tego gracza i choć bilans zwycięstw i porażek wyniósł 1-1 to ta porażka była z drużyna, która zajmuje 2 miejsce (tsm jest 1a clg jest 3) byla bardzo dotkliwa
 
therock 50

therock

Użytkownik
clg nawet po 2.2 to bylo zadne value, brac smieci po 1.8 to krzyk rozpaczy, regi to spokojnie top 10 midow w na. jesli gdzies upatrwac beta to na coast, gdzie kurs oscylowal 3.25
nie pisze ze clg nie moze wygrac tego meczu, jednak imo 60% na korzysc tsmu
//latwo
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Jakieś typy przed dzisiejszymi ćwierćfinałami LCS? Ja widzę dziś awans Alliance i Gambit, odpowiednio 2:1 i 2:0. Chciałbym wierzyć w naszych, jednak rozsądek podpowiada co innego. Myślę, że Ruski przygotują w końcu odpowiednią dyspozycję.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
porazka Gambitu/Alliance/CLG bylaby ogromna niespodzianka, co do pary Dig/Curse sie nie wypowiem bo poziom slabszych ekip LCSu NA to żenada i patola, choc wydaje mi sie ze Curse jest tu faworytem. Nowy mid Diga na poczatku dawal rade, pozniej same missplaye i bardzo slaba postawa, choc jako przeciwnika ma rownie slabego mida jakim jest Voyboy.
kursy sa naprawde srednie (byly zdecydowanie lepsze ale na zlimitowanym rynku, bylo na ALL 1.5 a na Gambit 1.6 nawet, no ale wiadomo, jak sie buk nie do konca zna w temacie wali limit i rynek sie sam ustala ???? )
jesli juz cos grac to chyba ryzykowac te handicapy -1,5. tzn chyba najlepiej wyglada clg vs coast. kursy w sumie to samo wskazuja.
e
wolfy 1-0 grubo hehe. szkoda ze pinnek live nie dal na lola dzis;/ lenią sie
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
jak dla mnie to można próbować +1,5 na Polaków~ 1.9✅, zawsze jedną grę mogą ugrać spokojnie, jak nie wygrać, ostatnio nie oglądałem ich zbytnio ale po tym co grali na początku myślę ze warto zaryzykować
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
to co grali 2 miesaice temu a teraz to tak jakby porownywac fnatica z srodka sezonu gdy mieli chyba z 9 losow pod rzad do fnatica ktory gral na iemie w katowicach ????
gambit moze stracic mapke jesli sie postaraja bo to bardziej od nich zalezy niz od roccatu. ostatni mecz jakos z 9 czy 10 weeka pomiedzy roccatem a gmabitem to byl pogrom w 25 minut na korzysc gambitu.
e
no i gambit na pierwsza gre widze jakies zabawne picki ktorymi ani razu ni grali przez caly sezon, wiec moze byc gra dla roccatu XD
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
to dobrze wiedzieć, ale i tak za drobne puściłem na Polaków, bardziej przez ten dobry początek sezonu, bo później nie oglądałem na bieżąco.
Na razie nie jest źle.
edit dlugo nie trza było czekać, gambici pajecerka w swoim stylu jednak pewnie teraz to sie kończy 2;1 ale typ wszedł, powiesz mi Tadzin czemu alex tak budował kassadina? chyba mam jednak sporo do nadrobienia ;d
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
1stgra gambit solidnie pokarany za trolling ????, darien to juz w ogole, znikad sie nie bierze przydomek &quot;darien-the man who feeds to win&quot; ????
ogolnie jeden znakomity trolling w wykonaniu gambitu, niech nextgre zagraja moze 5oma supportami, a nastepnei niech odpadna z lcsu, mysla ze sa fajni jak dowala troll/full disrespect squad/build i przegraja w najlepsze ;]
w sumei to jest ich wizytowka wlasnie takie gry, po ktorych graja swoje i wygrywaja, zobacyzmy czy tak bedzie tym razem.
e
picki w drugiej grze, gambit chyba bardzo chce odpasc ????
edit dlugo nie trza było czekać, gambici pajecerka w swoim stylu jednak pewnie teraz to sie kończy 2;1 ale typ wszedł, powiesz mi Tadzin czemu alex tak budował kassadina? chyba mam jednak sporo do nadrobienia ;d
bo to trolle.
po nerfie kassadina nikt go nie pickowal przez caly LCS bo zostal tak znerfiony ze jest praktcyznie bezuzyteczny, czyli dla trolli byl to idealny pick
zreszta przed nerfem, zostal zapickowany moze z raz przez c9(wiadomo praktyzcnie kazda gra 1st ban kass ;]) i c9 bylo na idealnej drodze zeby gre przegrac bo nie zrobili snowballa, kassadin nie nalapal killi, byli rowno z goldem a w takim przypadku uzytecznosc kassadina szczegolnie w teamfighatach drastycznie spada. co prawda c9 jak to c9 zrobilo playsa i wygrali przegrana gre. pomimo ze gold byl na rowni to picki jakie mieli dawaly przeciwnikowi duza rpzewage bo w late byly o wiele lepsze.
a build na kasa normlany to bylo roa dcap void i dalej jakies resisty
 
C 21

caryc3

Użytkownik
Niby gambit sie przygotowal, bootcamp w gaming housie, ale ich picki i gra na to zupelnie nie wskazywaly. Nie ogarniaja chlopaki dobrze mety ze swapami chyba. Zreszta mnie ich porazka nie martwi. Przy takiej grze jak wczoraj i podobnej postawie CW, to CW jest faworytem.
Co do półfinałów to raczej grałbym win Fnatic i +1.5 Roccat.
A jesli chodzi o NA to CLG -1.5, inaczej byc nie moze, a DIG/Curse to dość wyrównana para ze wskazaniem na Curse, więc można DIG +1,5 grać.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Jak ogladalem ich gre to wydawalo mi sie jak by im w ogole nie zalezalo na wygranej tak jak by im sie znudzilo wygrywanie. Nasi bardzo dobrze sie przylozyli i pokazali o co chodzi w tej grze. Te comba stunow typu tresh elise + jax po prostu miotly kazdego kto dostal stuna od eliski albo graba od tresha.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Również przejechałem się na ruskich trollach. Dobrze, że chociaż dodatni handicap na Wilki siadł.
Na dziś najlepiej wygląda chyba +1.5 Roccat po 1.57. Na pewno pokuszę się również o czysty win po 2.58.
W pierwszej parze chyba jednak Fnatic - 1.66.
Meczu o 5 miejsce raczej nie ruszam, nie wiadomo co zagrają ruscy, chociaż po tym co pokazali wczoraj Duńczycy, to kurs 2.39 zachęca.
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
Ruskie raczej ten mecz sobie odpuszczą i zaczną trollować nie raz juz tak było..
Tych fnaticów ja bym mimo wszystko nie ruszał, szkoda ze pinek nie wystawił handicapów bo w 2 meczach moim zdaniem to się nie skończy, a co do meczu Roccat to wczoraj nie szczególnego nie grali, ale mimo wszsytko +1.5 na nich wygląda solidnie, mam nadzieje ze jak wczoraj mnie nie zawiodą.
 
Do góry Bottom