>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E Sports - temat ogólny

olo 2,2K

olo

Użytkownik
DarkForce - INcontrol 2.070
Pinnacle
1/10

Amerykanin prowadzi w grupie, jest niepokonany, Niemiec ma porażkę. Przegrał z Cruncherem 0:2, a INcontrol go rozwalił. Niemiec z protossami średnio, a Amerykanin z Niemcami ładnie sobie radzi. No i ma przewagę masy, pewnie jakiś dabyl blasta.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MVP -1.5 - Keen 1.676 ✅
Pinnacle
1.5/10

Opis do typu jak wyżej, MVP to MVP.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
SeleCT -1.5 - GoOdy 1.952
Pinnacle
3/10

Nie bardzo rozumiem kursy. SeleCT to przede wsystkim Koreańczyk. Poza tym radzi sobie świetnie w NASL, widać, że nie odpuszcza. Ostatnio forma jest (wiem, wiem śmiesznie brzmi, że forma jest w przypadku gracza Starcrafta) w końcówce kwietnia jeden wygrany turniej i jedno 3 miejsce. Radził tam sobie z lepszymi niż Niemiec, choćby z CatZ-em, który rozwalił Niemca 2:0. Wiem wiem, mecz meczowi nierówny, ale jak to mówi Nikoś w dupie mam takie konwenanse.


BratOK - Ace 1.800
Pinnacle
3/10

Dziś grałem na Ruskiego w meczu z Polakiem, nie zawiódł mnie, niestety nie pisałem o tym, bo grałem to minutę przed meczem. Ale co Polak to Polak, a co Koreańczyk to Koreańczyk, zwłaszcza jak ten Koreańczyk jest mistrzem świata, a na mistrzostwach ciśnie do zera takich graczy jak IdrA, MorroW, White-Ra czy mOOnGLaDe. Z Moonem miał trochę więcej kłopotu, ale też wygrał. Ace na poważnie podchodzi do NASL, ciśnie po 2:0 z Retem, Stalifem i MC. Ruski z MC wygrał, bo ten nie dotarł na zawody i policzyli 2:0, z CatZem wymęczył 2:1, a z Machine w plecy. Ruski jest ok, ale nie jest takim Asem jak Koreańczyk, więc uważam, że polegnie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bomber - Mvp 1.585 ⛔
Pinnacle
2.5/10

Konsekwentnie gram na MVP, Bomber to nie jest słaby gracz, ale zdecydowanie lepiej radzi sobie w drużynówkach. Jeden mecz jaki znalazłem (w drużynówce) wygrał MVP. Poza tym MVP jest 3 lata młodszy, mózg mniej zużyty, szybsza reakcja, wiadomo.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
WHITE-RA - DarkForce 1.667 ⛔
Pinnacle
3/10

Nasz brat ze Wschodu poprzednio mnie nie zawiódł i tym razem też nie powinien. Postawi się Niemcowi. Z Zergami ciśnie ładnie i to z Zergami lepszymi niż DarkForce, bo z CatZ, DIMAGA, Sen, Machine czy MorroW. Ostatnio choćby w NASL wygrał z Cruncherem izzi 2:0, a Dark Force dostał od Amerykańca 0:2. DarkForce nie jest Koreańczykiem, żeby miał sobie Ukrainiec nie poradzić.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Naniwa - ThorZaIN 1.800
Pinnacle
2/10

Naniwa to uznana marka, jest w stanie walczyć z Koreańcami. Thor wg mnie jeszcze do tego lvlu nie doszedł.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ace - MarineKing 1.444
Pinnacle
3/10

Obaj Koreańczycy, ale Marine to półka wyżej, w końcu mistrz świata.


sC - Maka 1.417
Pinnacle
4/10
sC -1.5 - Maka 2.000
Pinnacle
2/10

Maka jest w tej rundzie tylko dlatego, że jego przeciwnik w poprzedniej nie dojechał na zawody. Tylko dlatego. W tej rundzie powinien się pożegnać z turniejem.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Śledzę twoje typy dotyczące ESportu, ogarniam mniej więcej o co chodzi... Ale można o tym gdzieś w sieci poczytac? Odnośnie samej rywalizacji pomiędzy tymi zespołami, może jakiś taki livescore czy relacja?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Śledzę twoje typy dotyczące ESportu, ogarniam mniej więcej o co chodzi... Ale można o tym gdzieś w sieci poczytac? Odnośnie samej rywalizacji pomiędzy tymi zespołami, może jakiś taki livescore czy relacja?

Generalnie polecam tą stronę:

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Main_Page

Taka wikipedia o Starcrafcie 2. Są informacje o graczach, ekipach, turniejach, linki do stron turniejowych. Sporo rzeczy można naprawdę tam znaleźć. Ja korzystam w bardzo dużej mierze z tego.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Sam obstawiałem csa,war&#39;a i sc1 na bettsonie od początku do końca i teraz zaczynam na pinnacle ;) Także czekam na dalsze Twoje analizy, a z czasem moze i sam coś napisze ????
 
L 6

liroy27

Użytkownik
szkoda, że ten temat nie żyje bo sam gram do dziś w sc1 o którym było głośno m.in po tym jak wyszło na jaw, że koreańce ustawiały mecze
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
E-sport Starcraft 2
Witam. W Sc2 gram długo o ile ni bardzo długo :p . Od kilku miesięcy ofertę na ten sport oferuje Pinnacle. Czasem można wyczesać istne perełki. Limity większe niż na niektóre sporty. Czasem wyższe niż na siatkówkę czy też siatkówkę plażową. Najlepszymi zawodnikami są oczywiście Koreańczycy, którzy zarabiają na życie. Najlepsi nawet wychodzą ~100 000 $ za rok ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Leenock vs MarineKing
Typ: MarineKing ✅ ✅ ✅
Kurs: 2.44
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 4/10
Nie wiem ale jak dla mnie i chyba nie tylko kursy powinny być odwrotne. Obaj Panowie z Korei także mecz w ramach GLS na baaardzo wysokim poziomie. Poziomie o jakim europejczycy i nie tylko mogą pomarzyć. Leenock gra Zergami natomiast MarineKing to Terran. Także teoretycznie mógłbym powiedzieć, że Pinnacle zasugerowało się rasą jaką grają obaj Panowie bo Zerg ma lekki advantage nad Terranem. Mogli też zasugerować się tzw. ELO rankingiem gdzie Leenock jest ciut wyżej ale tutaj sytuację można porównać do rankingu WTA gdzie Radwańska jest wyżej od Williams, a mimo to wiadomo kto jest lepszy ???? . Po prostu Leenock grał sporo więcej i stąd taka różnica. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy Panowie grali ze sobą 6 spotkań i aż 5 wygrał MarineKing. Na pewnym renomowanym forum głosy kilku ważnych postaci przed tym meczem rozkładają się tak: 10 osób za Leenock i aż 22 za MarineKing, a co by nie mówić są to tzw. &quot;eksperci&quot; z tej dziedziny.
Podsumowując. Wyobraźcie sobie grę w którą lubicie grać i osobę, z którą często wygrywacie i nie wiadomo dlaczego... być może wam leży jej styl gry? I tak jest właśnie tutaj gdzie Leenock jakoś nie może dopasować się do stylu MarineKing&#39;a. @2.44 --- na pewno spore value. Mecz o 12:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
I MarineKing na luzie 3:1 wygrywa ???? . Finał T vs T czyli jakoś osobiście zaskoczony nie jestem. Marine po raz kolejny pokazał Leenock&#39;owi jak słaby jest w 1 fazie gry. Szczególnie świetnie to było widać w grze nr. 2.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
NesTea - Mvp
Typ: Mvp ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 7/10
Chłopaki spotkają się dopiero w środę. Na co dzień prezentują ten sam klan/drużynę czyli IM - Incredible Miracle. Grają tam co prawda super zawodnicy jak Yoda, Seed czy też IMHappy ale bez wątpienia NesTea i Mvp to liderzy tej grupy. NesTea to jeden z graczy starszego pokolenia (rocznik 1982), gra Zergami i aktualnie przewodzi w rankingu ELO. Przewodzi bo ma fantastyczny bilans vs Zerg i vs Protoss. Z Terranami już mu tak dobrze nie idzie. A już z Terranami pod dowództwem MVP nie idzie mu kompletnie ???? . W tym roku 2 razy spotykali się. Najpierw w turnieju Gainwarda gdzie uległ IMMvp 0:3, a kilka dni później w półfinale Code-S gdzie przegrał 1:3, mimo iż wygrał 1 seta. Także mamy między nimi aż 7 rozegranych meczy i tylko raz udało się NesTea wygrać. Nie wiem z czego to wynika być może z uprzedzeń do stylu w jakim gra IMMvp, a być może to jakaś klątwa ???? . Co do stylu to IMMvp gra starą dobrą szkołą vs Zerg. Mam tutaj na myśli szkołę wyniesioną z BW bo prawda jest taka, że IMMvp przeniósł się na Starcrafta 2 stosunkowo późno w porównaniu do innych Koreańczyków. W BW trzeba było selekcjonować jednostki pojedyńczo. W Sc2 wprowadzono udogodnienia tak aby pomóc słabszym graczom i już nie jest to wymagane. Jednak Mvp dzięki swojemu doświadczeniu potrafi w kluczowych momentach tak przymikrować, że Banelingi Zerga robią minimalny dmg. Bo nie oszukujmy się, że Banelingi to chyba największa broń we wczesnej fazie jaką ma Zerg vs Terran. Widziałem kilka gier z Code-S i to co zrobił Mvp przechodzi ludzkie pojęcie. Armia Banelingów leci bezpośrednio na jego armię, a on niemal pojedyńczo selekcjonuje jednostki. Jak pokazały replay&#39;e APM zbliżyło się wówczas do 350!!!!!.
Podsumowując. Biorąc pod uwagę fakty takie jak: h2h, umiejętność Mvp gry vs Zerg, fakt iż Terranie to zdecydowanie najmniej lubiana rasa z jaką lubi grać NesTea to uważam, że szanse w tym pojedynku wynodzą 70%-30% na korzyść IMMvp. Wiem, że ostatnio co prawda sparował sporo z Terranami i być może troszkę olał trening na Zergu ale to jest Code-S. Tutaj za 1 miejsce jest nagroda w postaci 48 000$ czyli nie ma żartów i na pewno musiał się choć trochę do tej walki przygotować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Jakby ktoś skorzystał z typu, a nie może znaleźdź wyniku to powiem, że już po bólu ???? . Pewne 2:0 dla IMMvp. I troszkę jestem w szoku bo NesTea jest naprawdę w formie i świetnie zaczął 1 seta. Imponował swoim &quot;makro&quot;. W pewnym momencie praktycznie ciągle miał pod 200/200 i zapas minerałów, a mimo to nie był w stanie wyprowadzić choćby drobnego ataku bo Mvp ciągle go harasował. Świetna gra, warto obejrzeć replay. A skoro warto 1 seta to tym bardziej warto obejrzeć 2 seta gdzie IMMvp wykonał wręcz magiczne zagranie wall-in&#39;ują rywala między swoim main base i ekspansją. Rewelacyjne zagranie. A wiadomo, że Zerg bez ekspansji nie pociągnie długo dlatego też i gra się skończyła na szybkim 2:0 dla MVP ???? .
Także mimo ostatnich niepowodzeń widać, że &quot;król&quot; jest w dobrej formie i w Code-S może namieszać.
Dodam jeszcze, że zdziwiony byłem iż kursy na MVP poszybowały przed samym meczem w górę, a Pinnacle podniósł limit do 1500 zł. Nie wiem skąd taka wiara ludzi w NesTea... .
Pozdro i jak wyczaję kolejny w miarę pewny typ to na pewno podam ???? .
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
SlayerS - oGs
Typ: SlayerS
Kurs: 1.637
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 5/10
W kolejnym pojedynku klanowego GSL zmierza się Slayers i Old Generations. Osobiscie jestem przekonany co do pewnego aczkolwiek niełatwego zwycięstwa Slayersow głownie ze względu na to, że mogą oni wystawić do gry takie gwiazdy jak Boxer,Ganzi,MMA(!!),Ryung czy Taeja, natomiast główną siła oGs jest MC, który wcale nie sprawował się tak dobrze ostatnio, oprócz niego mamy Nade,Zenia czy Ince ale nie są oni tak klasowymi zawodnikami jak gracze S. Do tego na pierwszej mapie zmierzy się Ganzi z Cezannem, więc ta mapa powinna łatwo i przyjemnie trafić na konto moich faworytów.
 
Do góry Bottom