>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dzień dobry

V 0

varilian

Użytkownik
Witam... Jestem z okolic Krakowa ;) Kibicuje Wiśle Kraków... Mam 17 lat i od niedawna interesuję się zakładami sportowymi (jak na razie bez choćby najmniejszych sukcesów) hehe ale nie zrażam się;p Z czasem będzie lepiej ;) Mam nadzieję że podszkolę się trochę tu na forum i wejdę nieco w niektóre tajniki tej zabawy.
Pozdrawiam all... ;]
 
conho 0

conho

Użytkownik
Witam. Z tej strony Piotr. Właśnie zaczynam swoją przygodę z bukmacherką. Cieszę się, że mogłem tu dołączyć. Teraz zaczynam lekturę forum. Pozdrawiam ????
 
tombird 10

tombird

Użytkownik
Witam wszystkich. Powracam do obstawiania po dłuższej przerwie. Na początek tylko dla rozgrzewki, ale w przyszłości może uda się zyskiwać co nieco na zakładach bukmacherskich :-D
 
C 4

cartoo

Użytkownik
Witam ???? Już od dłuższego czasu przeglądam forum ???? Ale jakoś tak wyszło, że dopiero teraz się odzywam ???? ) Na imię mi Artur i w miarę możliwości postaram się brać czynny udział w dyskusjach ???? )
 
wllalele 0

wllalele

Użytkownik
Witam wszystkich po ciemnej stronie księżyca ????
Zamierzam zacząć swoją przygodę z typowaniem właśnie tutaj. (jeżeli można to tak nazwać ???? )
Adryjaan na imię
uczę się grać na gitarze i lubię głaskać beton ????
i jestem jeszcze nienormalny ????
 
Do góry Bottom