>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o włoskiej piłce

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Po ostatniej kolejce mieliśmy troche przetasowań na ławkach trenerskich. Były szkoleniowiec Lazio Rzym Delio Rossi został w poniedziałek trenerem piłkarzy Palermo. Kilka godzin wcześniej włoski klub Serie A zwolnił z tej funkcji Waltera Zengę. Natomiast Siena zwolniła z funkcji trenera Marco Baroniego. Jego następcą będzie znany we Włoszech Alberto Malesani. 55-letni Malesani w przeszłości prowadził m.in. Fiorentinę, Parmę, Veronę, Empoli i grecki Panathinaikos. W 1999 roku zdobył z Parmą Puchar UEFA.
W obu przypadkach powodem były kiepskie wyniki obu drużyn, Palermo dopiero 12 a Siena zamyka tabele ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dziewiątym już szkoleniowcem, który stracił w tym roku pracę w Serie A, został Gianluca Atzori, który pożegnał się ze stanowiskiem trenera na ławce Catanii Calcio. Jego następcą w klubie z Sycylii został Sinisa Mihajlovic.
Mihajlovic, który w zeszłym sezonie poprowadził zespół Bologny w 21 meczach (zwolniony po niezadowalających wynikach), jeszcze wcześniej będąc asystentem Roberto Manciniego w Interze Mediolan, ma na początek za zadanie &quot;wydostać&quot; sycylijski klub z przedostatniej pozycji w tabeli.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No i stało się też w Udinese
21 grudnia padła decyzja, nowym trenerem drużyny ktora zajmuje 14 lokate w lidze bedzie Gianni De Biasi, ktory to prowadzil druzyny jak Modena, Brescia i Torino.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Korzystając z okazji że mamy nieco przerwy w rozgrywkach nieco statystyk niemalże w połowie sezonu po 17 z 38 kolejek



Średnia ilość goli w meczu : 2,54
_______________________

1. Inter ___________________________________2. Milan
Ponad 2.5 Gole 9 (53%)______________________ Ponad 2.5 Gole 8 (50%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (47%)_____________________ Poniżej 2.5 Gole 8 (50%)
3. Juventus _______________________________4. Roma
Ponad 2.5 Gole 8 (47%)______________________ Ponad 2.5 Gole 11 (65%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (53%)_____________________ Poniżej 2.5 Gole 6 (35%)
5. Parma _________________________________6. Napoli
Ponad 2.5 Gole 7 (41%)______________________ Ponad 2.5 Gole 11 (65%)
Poniżej 2.5 Gole 10 (59%) ____________________ Poniżej 2.5 Gole 6 (35%)
7. Palermo ________________________________8. Sampdoria
Ponad 2.5 Gole 6 (35%)______________________ Ponad 2.5 Gole 9 (53%)
Poniżej 2.5 Gole 11 (65%) ____________________ Poniżej 2.5 Gole 8 (47%)
9. Bari ____________________________________10. Fiorentina
Ponad 2.5 Gole 6 (37%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 5 (31%)
Poniżej 2.5 Gole 10 (69%) _____________________Poniżej 2.5 Gole 11 (65%)
11. Genoa _________________________________12. Chievo
Ponad 2.5 Gole 12 (75%) _____________________ Ponad 2.5 Gole 8 (47%)
Poniżej 2.5 Gole 4 (25%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 9 (53%)
13. Cagliari ________________________________14. Udinese
Ponad 2.5 Gole 9 (56%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 8 (50%)
Poniżej 2.5 Gole 7 (44%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 8 (50%)
15. Livorno ________________________________16. Lazio
Ponad 2.5 Gole 4 (24%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 3 (18%)
Poniżej 2.5 Gole 13 (76%) ____________________ Poniżej 2.5 Gole 14 (82%)
17. Bologna _______________________________18. Atalanta
Ponad 2.5 Gole 9 (56%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 6 (37%)
Poniżej 2.5 Gole 7 (44%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 10 (63%)
19. Catania ________________________________20. Siena
Ponad 2.5 Gole 9 (53%) ______________________Ponad 2.5 Gole 10 (59%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (47%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 7 (41%)

Ponad: 48% Poniżej: 52%
__________________________

__________________________

Lista strzelców :
1 Di Natale, Antonio (Udinese 14) 11
2 Milito, Diego (Inter Milan 15) 10
3 Totti, Francesco (AS Roma 12) 9
4 Eto&#39;o, Samuel (Inter Milan 16) 8
4 Hamsik, Marek (Napoli 17) 8
4 Matri, Alessandro (Cagliari 16) 8
4 Pazzini, Giampaolo (Sampdoria 17) 8
8 Gilardino, Alberto (Fiorentina 16) 7
8 Pato (AC Milan 16) 7
8 Trezeguet, David (Juventus 12) 7
11 Martinez, Jorge (Catania 10) 6
11 Miccoli, Fabrizio (Palermo 16) 6
11 Nene (Cagliari 16) 6
11 Quagliarella, Fabio (Napoli 17) 6
11 Tiribocchi, Simone (Atalanta Bergamo 16) 6

W nawiasach klub i ilość meczy.
__________________________

Może kogoś zaciekawi i da pomysły na jakieś typy ;)
 
franekdolas 0

franekdolas

Użytkownik
Przepraszam że pytam ale czy wiecie może że Beckham ponownie zawitał w Mediolanie, spotkałem się z tą wiadomością w pewnej gazecie ale nie wiem czy jest ona stuprocentowa ???? ????
 
shoxbdg 0

shoxbdg

Użytkownik
Dokładnie, już od wczoraj i przedwczoraj trąbią o tym w wielu mediach. Ciekawe jak spisze się chłopak tym razem. I czy utrzymają dobre 2 miejsce w lidze.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Przepraszam że pytam ale czy wiecie może że Beckham ponownie zawitał w Mediolanie, spotkałem się z tą wiadomością w pewnej gazecie ale nie wiem czy jest ona stuprocentowa ???? ????
kilka postów wcześniej
http://forum.bukmacherskie.com/f27/dyskusje-o-wloskiej-pilce-2025-7.html#post1283096
Zobaczymy co pokaże, okazje ma bardzo doba bo Milan nieźle sobie radzie na wszystkich frontach a na pewno Beckham chciałby polecieć do RPA na mistrzostwa ;]
Poza tym jest już wszystko ugadane że reprezentant Macedonii Goran Pandev bedzie od stycznia graczem Interu po rozwiązaniu umowy z Lazio. Wszystko również wskazuje na to że Luca Toni bedzie grał w Romie, okienko otwiera sie 2 stycznia to wszystko będzie oficjalnie pewnie potwierdzone. ;]
 
simons 646

simons

Forum VIP
FIGC zaczęło śledztwo w sprawie meczu Torino - Crotone z 28 listopada 2009. Przypuszcza sie, ze 3 zawodników Torino (oczywiscie nazwiska nei sa znane ???? ) faworyzowało przeciwnika, po postawieniu wiekszej sumy u bukmachera na Crotone.

No i do tego dołaczam skroty z meczu, warto zwrocic uwage w jaki sposob padaja bramki dla Crotone ????

http://www.youtube.com/watch?v=1S8bBb8ZiZk
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Z Livorno pożegnał się trener Serse Cosmi, który, wobec rozbieżności pomiędzy nim a prezydentem klubu Aldo Spinellim, dotyczącymi ustawienia drużyny, złożył rezygnację ze stanowiska pierwszego trenera Amaranto. Informację tę podał sam zainteresowany podczas konferencji prasowej tuż po przegranym przed własną publicznością meczu z Napoli (0:2).
Edit: Serse Cosmi nie pozostawał zbyt długo bez pracy, gdyż już następnego dnia wraz z prezesem Livorno doszili do porozumienia i 51-letni szkoleniowiec wrócił z powrotem na ławkę Amaranto.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Mutu ponownie z pozytywnym wynikiem antydopingowym


Kariera rumuńskiego snajpera Fiorentiny Adriana Mutu (fot) ponownie stanęła na rozdrożu. Tym razem wynik testu antydopingowego po jednym ze spotkań ligowych dał wynik pozytywny.
Włoski Komitet Olimpijski poinformował, że chodzi o badanie przeprowadzone po spotkaniu Fiorentiny z Bari 10 stycznia tego roku, czyli w drugiej z tegorocznych kolejek ligowych. Mutu zdobył zresztą podczas tego meczu jedną z bramek, jednak jak się okazuje mógł zażywać przed pojedynkiem narkotyki.
Zawodnik w przeszłości został już ukarany za zażywanie narkotyków. W konsekwencji musi zapłacić Chelsea Londyn za zerwanie kontraktu 17 milionów euro.
źródło : SerieA.pl
autor : chris
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Alberto Zaccheroni został nowym trenerem piłkarzy Juventusu Turyn. Były szkoleniowiec AC Milan na stanowisku zastąpił Ciro Ferrarę, pod wodzą którego wicemistrzowie Włoch popadli w największy od lat kryzys.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Popadli kryzys i pozyskali trenera którego od 3 lat nikt nie chciał (w tym PZPN!!!). W Torino go wyrzucili bo zespół grał tragicznie. Wcześniej żegnał się w niesławie z Interem (4 msc), naszpikowanym gwiazdami Lazio (też za beznadziejne wyniki) i teraz ma być zbawcą Juve ? Dobre sobie. Koleś wciąż jedzie na 1 mistrzostwie zdobytym z Milanem. Zresztą z ACM też go zwolnili ...
 
travism 190

travism

Forum VIP
Fernandes będzie grał dla Interu


23-letni zawodnik Valencii Manuel Fernandes jeszcze dziś ma przejść testy medyczne w Interze Mediolan. Zgoda lekarzy na grę będzie oznaczać, że zawodnik będzie reprezentował barwy mistrza Włoch do końca obecnego sezonu.

Portugalczyk, którego rozwój zahamowała w kwietniu poważna kontuzja, jeszcze niedawno był bliski powrotu do ojczyzny, gdzie chętnie widziałby go Sporting Lizbona. Lwy nie były jednak w stanie spełnić wymogów finansowych związanych z zakontraktowaniem gracza Valencii choćby do końca sezonu i ten w zamian najprawdopodobniej zostanie piłkarzem Interu Mediolan.

Fernandes zdaniem portugalskiej prasy wczoraj prowadził negocjacje z Jose Mourinho i spółką, a już dziś ma zostać poddany badaniom medycznym.


źródło: goal.pl​
 
blads 187

blads

Użytkownik
Popadli kryzys i pozyskali trenera którego od 3 lat nikt nie chciał (w tym PZPN!!!). W Torino go wyrzucili bo zespół grał tragicznie. Wcześniej żegnał się w niesławie z Interem (4 msc), naszpikowanym gwiazdami Lazio (też za beznadziejne wyniki) i teraz ma być zbawcą Juve ? Dobre sobie. Koleś wciąż jedzie na 1 mistrzostwie zdobytym z Milanem. Zresztą z ACM też go zwolnili ...
Tu masz rację jeżeli chodzi o jego osiągnięcia, z tym że w obecnej sytuacji w jakiej stanął Juventus wydaje mi się że Zac będzie miał większy wpływ na grę tej hołoty z Juve. Przyznam że oglądać się tego nie dało już dłużej modliłem się o zmianę no i jest...sęk w tym że to rozwiązanie doraźne jest bo nie potrafię sobie wyobrazić Zaca w roli trenera na następny sezon...Zobaczymy po wynikach jak to będzie...jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu że zawodnicy grali przeciwko Ferrarze w ostatnich kolejkach
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Tu masz rację jeżeli chodzi o jego osiągnięcia, z tym że w obecnej sytuacji w jakiej stanął Juventus wydaje mi się że Zac będzie miał większy wpływ na grę tej hołoty z Juve. Przyznam że oglądać się tego nie dało już dłużej modliłem się o zmianę no i jest...sęk w tym że to rozwiązanie doraźne jest bo nie potrafię sobie wyobrazić Zaca w roli trenera na następny sezon...Zobaczymy po wynikach jak to będzie...jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu że zawodnicy grali przeciwko Ferrarze w ostatnich kolejkach

nie obrażaj piłkarzy Juve , bo to dobra mieszanka , jeśli znajdzie się ktoś kto z nimi popracuje i zrozumie ich to możemy zobaczyć , wielki Juve z przed lat ;)
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Tu masz rację jeżeli chodzi o jego osiągnięcia, z tym że w obecnej sytuacji w jakiej stanął Juventus wydaje mi się że Zac będzie miał większy wpływ na grę tej hołoty z Juve. Przyznam że oglądać się tego nie dało już dłużej modliłem się o zmianę no i jest...sęk w tym że to rozwiązanie doraźne jest bo nie potrafię sobie wyobrazić Zaca w roli trenera na następny sezon...Zobaczymy po wynikach jak to będzie...jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu że zawodnicy grali przeciwko Ferrarze w ostatnich kolejkach
Słowa Zaccheroniego po meczu z Lazio:
Mam nadzieję, że do lata przynajmniej zbuduję coś, co będę mógł oddać w ręce mojego następcy. Do czerwca trenerem jestem ja, potem zobaczymy.
Nie jest pewne czy w ogóle on będzie trenował Juventus po tym sezonie. Czytałem już wiele gorzkich słów na temat zatrudnienia go jedynie do końca sezonu - np. że to bez sensu. Ale to dla niego również będzie dobra reklama dla innych pracodawców jeśli dobrze wypadnie z Juventusem podnosząc ich z dołka (doła). A jak będzie dobrze to zapewne wielu zmieni zdanie o nim i będzie go widziało na ławce Bianconerich w następnym sezonie. Co nie zmienia faktu, że zmiana trenera w trakcie sezonu to też nie za mądre posunięcie ze strony Zarządu. Zresztą nie pierwsza taka mądra decyzja. No cóż stało się i oby z dobrym skutkiem to wtedy nie będzie znowu na nich bluzgać.
Mecz z Lazio już był jakimś ruchem do przodu z grą pomimo, że to tylko Lazio no ale nic na to nie poradzimy, że mecze z takimi drużynami dają nam kibicom Juventusu wiele obaw (czasy się zmieniają). Więc pisanie o nich jak o hołocie, których się nie da oglądać jest lekką przesadą jeśli chodziło o ostatni mecz.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Użytkownik milenium dobrze prawi ???? Dla mnie Zac to taki trochę kozioł ofiarny, w sumie to wiele sie po nim nie spodziewam. Samo podejście że buduje coś tylko do lata już jest negatywne, ale może coś mu sie uda wyczarować. Najbardziej nie tylko mnie boli brak profesjonalizmu zarządu który jak pokazuje czas nie za wiele potrafi zdziałać w kwesti zarządzania/organizowania klubu.
W 7 rocznicę śmierci Agnelliego zreszta odybyły sie marsze prosteacyjne przeciwko Blancowi czy Edkalowi
http://www.tuttosport.com/foto/calcio/serie_a/juventus/2010/01/23-11185_0/Juve%2C+marcia+di+protesta+dei+tifosi
http://lastampa.it/multimedia/multimedia.asp?IDmsezione=26&amp;amp;IDalbum=23642&amp;amp;tipo=FOTOGALLERY
Również grupa około 150 kibiców z Curva Nord udała się do dzielnicy Lignotto gdzie rozgrywany był turniej Anteprima 2010 Memorial Maurizio Laudi, w którym uczestniczyła drużyna Pulcini (najmłodsza grupa wiekowa Juventusu roczniki 99-01). Kibice dopingowali ją z pełnym zaangażowaniem pokazując tym samym, że to oni bardziej zasługują na noszenie naszej koszulki, niż pierwsza drużyna.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Włoskie gazety ktore uwielbiaja ploteczki, kraza wokol nowych zawonikow Lazio - Hitzlperger&#39;a i Golasa.
Zawodnik z Niemiec jest znany ze swojego oglnego sprzeciwu, co do ideologii rasistowskiej/faszystowskiej.
Z kolei Golasa, zawodnik z Izraela, mowi sie bedzie niemile przyjety przez kibicow Lazio ktorzy, juz chyba na calym swiecie sa kojarzeni z Di Canio i jego rzymskim pozdrowieniem ... Jak i pogladami faszystwoskimi
Wyglada na to ze Golasa teraz nawet zaluje tego ze podpisal kontrakt z Lazio i chcialby zostac w kraju.
Oczywiscie ploteczki na tle ideologicznym, ale cos w tym jest ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Senator wzywa do wycofania Napoli z Serie A

Włoski senator Antonio Gentile zaapelował do prezydenta Napoli, by ten wycofał drużynę z rozgrywek Serie A w związku z haniebnym zachowaniem ludzi na najwyższych szczeblach, którzy chcą wprowadzić Juventus do Ligi Mistrzów, kosztem właśnie drużyny z Neapolu.

Gentile nie wytrzymał po kolejnej wpadce sędziowskiej. W niedzielę w starciu Udinese z Napoli przy stanie 1:1 z boiska z powodu drugiej żółtej kartki został wyrzucony pomocnik gości Christian Maggio, którego arbiter ukarał za symulowanie w polu karnym, podczas gdy powtórki pokazały, że Mauricio Isla rzeczywiście miał kontakt z nogami rywala. Napoli ostatecznie przegrało 1:3, a Gentile twierdzi, że pomyłki sędziowskie nie są przypadkiem.

- Ten futbol jest w rękach mafii – komentował Antonio Gentile. – Oni nie chcą by Napoli zakwalifikowało się do Ligi Mistrzów. To co zdarzyło się w Udine było haniebne. Napoli musi być ukarane, ponieważ Juventus nie może nie zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Duet Marcello Nicchi i Pierluigi Collina uderzył ponownie. De Laurentiis musi wycofać drużynę z rozgrywek.

źródło: TuttoNapoli
 
Do góry Bottom