>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o włoskiej piłce

G 35

gesio

Użytkownik
koniec sezonu dla Mexesa?
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że obrońca Romy, Philippe Mexes nie zagra już w obecnym sezonie Serie A - informuje włoska prasa.
Mexes doznał urazu kolana w niedzielnym spotkaniu przeciwko Juventusowi Turyn. Francuz przeszedł w poniedziałek badania w klinice Gemeli, ale ich wyniki nie zostały podane do publicznej wiadomości. Oświadczenia klubu w sprawie stanu zdrowia piłkarza można spodziewać się w poniedziałek wieczorem.
Wiadomo natomiast, że piłkarza zabraknie w bardzo ważnym sobotnim spotkaniu przeciwko Udinese Calcio. Porażka z 4. drużyną w tabeli może oznaczać dla podopiecznych Vincenzo Montelli koniec szans na awans do następnej edycji Ligi Mistrzów.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ambrosini chce zostać w Milanie

Moreno Roggi, agent Massimo Ambrosiniego, poinformował dziennikarzy, że jego klient chce pozostać na kolejny sezon na San Siro. Włoski pomocnik jest łączony z takimi klubami jak Chelsea i Tottenham Hotspur.
- Nie rozpoczęliśmy jeszcze rozmów na temat przedłużenia kontraktu, ale nie ukrywamy, że Massimo chce zostać w Mediolanie. Wszystko zależy teraz od zarządu klubu - powiedział Roggi.
Źródło: SerieA
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Fajne opinie można wyczytać na Forach kibiców z Florencji po 33 kolejce i meczu z Juve,Boruc wpadł w ich serca w kilka miesięcy,a jeszcze niedawno wydawało się,że Frey jest tam bogiem ???? Stoją za nim murem ale Mihajlovic chce postawić na Francuza,bo jest tam ikoną i jakby nie patrzeć spędził tam sporo czasu więcej,wydaje mi się jednak,że nawet jeśli Artur straci miejsce w bramce,to nie na długo,a jeśli wygryzie z powrotem Freya,to ten nie wytrzyma i odejdzie z klubu,tam jest cholernie napięta sytuacja,a Artur jest silniejszy mentalnie,ale ja się wcale nie dziwię,jak dla mnie zawsze był i będzie jednym z najlepszych bramkarzy świata i zasługuje na miejsce w bramke Fiory jak i reprezentacji,a ślepiec Smuda i tak według mnie nie dotrwa do Euro,pęknie pod naporem kibiców i mediów,Artur powróci do kadry jeszcze przed Euro;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Nowi właściciele zmienią herb Romy
AS Roma do nowego sezonu ligowego ma przystąpić nie tylko z nowymi właścicielami, piłkarzami i być może trenerem, ale także z nowo zaprojektowanym logo.
Jak informują dziennikarze Il Corriere dello Sport Thomas Di Benedetto i wspólnicy chcą stworzyć z Romy markę o zasięgu globalnym, a jedną z części planu ma być właśnie zaprojektowanie nowego logo, uwzględniającego słynny symbol wilczycy.
Logo ma być gotowe przed startem nowego sezonu.
źródło : Il Corriere dello Sport
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak dowiedział się francuski L&#39;Equipe, Taye Taiwo doszedł do porozumienia z AC Milanem. Lewy obrońca Olympique Marsylia przejdzie do włoskiego klubu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak nie zdecydował się przedłużyć umowy z francuskim klubem.
Taiwo podpisał z liderem Serie A trzyletnią umowę. Będzie walczył o miejsce w składzie z Lucą Antoninim i Markiem Jankulovskim o ile obaj pozostaną w Milanie na przyszły sezon.
Od początku w przypadku czarnoskórego obrońcy mówiło się o transferze właśnie do Milanu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Lazio może rozgrywać swoje mecze we Florencji

Lazio Rzym dostało zgodę na rozgrywanie swoich spotkań w europejskich spotkaniach na położonym niemal 250 kilometrów od stolicy kraju obiekcie Artemio Franchi we Florencji. Wszystko przez zadłużenie wobec CONI.
CONI, czyli Włoski Komitet Olimpijski domaga się od Lazio dwóch milionów euro za użytkowanie Stadionu Olimpijskiego w Rzymie, jednak czwarty aktualnie klub ligi wciąż nie uregulował tej należności. Zadłużenie to łamie zasady &quot;finansowego fair-play&quot; wprowadzone przez Michela Platiniego, dlatego rzymianie musieli szukać innych rozwiązań.
Władze klubu zwrócili się więc do Włoskiej Federacji o zgodę na rozgrywanie swoich spotkań w europejskich pucharach na obiekcie Fiorentiny. Te zatwierdziły wniosek, dlatego rzymianie będą mogli podejmować swoich rywali na spełniającym wszelkie normy Artemio Franchi.
Lazio aktualnie zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji, której utrzymanie będzie równoznaczne z awansem do eliminacji Ligi Mistrzów. Spadek na miejsce piąte, szóste, a być może także siódme sprawi, że stołeczny klub zagra w Lidze Europejskiej.
Wcześniej informowano, że zgłoszenie do UEFA stadionu we Florencji jako obiektu, na którym swoje mecze rozgrywa Lazio może stanąć klubowi na drodze w otrzymaniu licencji na grę w Serie A.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Dziwię się nieco decyzji Del Piero.. Juve nie ma zapewnionego awansu do LE a mimo to przedłużył kontrakt.
bo Alex to co coś więcej niż piłkarz...takiej ikony może pozazdrościć Juve każdy klub na świecie. Zawsze wierny i oddany aż do końca. Przykre że musi się męczyć z bandą miernot jakich teraz pełno w Turynie. Dzisiejszy mecz dodatkowo podsumował ten jakże udany sezon
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 1

adi666

Użytkownik
Alex chce zagrać na nowym stadionie ... ba chce pobić kolejny rekord 1 zawodnik który strzeli bramkę na 4 stadionach Juve Delle Alpi , Comunale oraz Stadio Olimpico ... oraz na nowym niby co innego miał zrobić dopóki będzie grał to tylko Juventus to nie piłkarz typu Ibrahimovic że leci na kasę ...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Del Piero można stawiać jako wzór dla innych zawodników zarówno na boisku jak i co równie ważne poza nim ???? Ci co na bieżąco śledzą sytuacje w Juve wiedzą jakim mistrzem jest Alex poza grą, jaki wpływ swoim zachowaniem ma na drużynę i kibiców. Ostatnio strzelając gola Catani pobił rekord legendarnego Giuseppe Meazzy w liczbie goli dla jednego zespołu ???? 37 lat a wczoraj gol i asysta, smutno sie tylko robi że nie ma oparcia w innych jak wcześniej bo cały czas gra na wysokim poziomie i przede wszystkim sie stara a nie to co inni:|
Przedłużył kontrakt choć ociągano sie z jego zaproponowaniem, Alex oświadczył jednak że moze podpisać go in blanco a zarabiać może tyle co junior ale chce dalej grać. Tylko życzyć aby kibice innych klubów mieli chociaż po częsci taki zawodników.
___


Sezon Edinsona Cavaniego dobiegł końca. Napastnik Napoli został zawieszony na trzy spotkania ligowe i nie wystąpi w dwóch zbliżających się meczach z Interem oraz Juventusem Turyn.

Urugwajczyk straci także inaugurację nowego sezonu Serie A, który rozpocznie się tradycyjnie w drugiej połowie sierpnia. Cavani został ukarany za dwie żółte kartki oraz kłótnię z arbitrem w czasie ostatniego spotkania z Lecce.
 
K 3

karizpr

Użytkownik
Lazio - Genua - oglądając dziś 1 połowę tego meczu można śmiało stwierdzać, że Lazio już o nic nie walczy i nie interesuje ich nawet Liga Europy ani Liga mistrzów... wynik 1:1 piłkarze chodzą po boisku 1 strzał Lazio tylko do tego celny.. Genua to samo... fauli praktycznie nie ma... wstyd żeby tak się poddawać jeszcze ze zadłużeniami.... linia pomocy Lazio jest cofnięta całkowicie na swojej połowie ... grają chyba ustawieniem 3-6-1 w tym 6 defensywnych pomocników;d Moim zdaniem mecz ustawiony na remis.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Lazio - Genua - oglądając dziś 1 połowę tego meczu można śmiało stwierdzać, że Lazio już o nic nie walczy i nie interesuje ich nawet Liga Europy ani Liga mistrzów... wynik 1:1 piłkarze chodzą po boisku 1 strzał Lazio tylko do tego celny.. Genua to samo... fauli praktycznie nie ma... wstyd żeby tak się poddawać jeszcze ze zadłużeniami.... linia pomocy Lazio jest cofnięta całkowicie na swojej połowie ... grają chyba ustawieniem 3-6-1 w tym 6 defensywnych pomocników;d Moim zdaniem mecz ustawiony na remis.
Z Udinese tez tak człapali i o dziwo mogli nawet wygrać gdyby nie przestrzelony karny. Dziwie się trochę bo szanse o LM są albo raczej były...
edit: jednak Reja zmotywował bo na drugą połowę wyszli z zaangażowaniem i mamy efekt 3 bramki póki co :p
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Panowie. Jedno pytanie. Obstawilem w lutym 8 zdarzen dlugoterminowych za 100zl gdzie do wyciagniecia mam prawie 5000tys. 7 z nich jest juz praktycznie rozstrzygnietych i pozostaje jeden... No wlasnie postawilem na Chievo ze ukonczy sezon przed Parma... By tak sie stalo Chievo musi wygrac na wyjezdzie z Palermo a Parma nie moze wygrac z Cagliari. Zwazajac na to ze Palermo czeka jeszcze bardzo wazny mecz w finale pucharu Wloch z interem jak widzicie szanse na to by wydarzylsie cud i Chievo wygralo...?
Czy waszym zdaniem jest to mozliwe? Wiem ze nie jestescie zadnymi wrozkami tid jednak chcialbym zasiegnac Waszej opinii na ten temat ???? Swoja droga bardzo pechowo tosiewszystkoulozylo bo Parma przez caly sezon ani razu nie byla w tabeliprzed Chievo az tu nagle wygranan na wyjezdzie z udinese i u siebie z interem i zrobila sie bardzo nieciekawa sytuacja:/ Gdyby Palermo nie gralo w tym finale to nie widzialbymjuz zadnych szans na wygranie tego zakladu jednak uwazamze moga sobie lekko odpuscic ten mecz bo przeciez w lidze o nic juz nie graja... Mam racje czy raczej patrze subiektywnie? Prosze cos na ten temat napisac... ???? Bylbym wdzieczny
 
simons 646

simons

Forum VIP
Heh ciężki przypadek, bo Parma-Chievo i Chievo-parma kończyło się 0-0 także liczą się bramki 17-30 dla Parmy i 20-26 dla Chievo. Opcje, żeby zakład Ci wszedł więc są takie:
- Chievo wygrywa, Parma przegrywa
- Chievo wygrywa, Parma remisuje 5-5 lub mniej (skoro Chievo wygra to conajmniej 1 bramkę strzelą, skoro Parma ma gorszy bilans straconych to musi 1 więcej strzelić niż Chievo)
Palermo - Chievo 1x jest po 1.22 WilliamHills, ale przy takim kursie nawet nie masz 100% pewności bo Chievo może teoretycznie wygrać i Parma też wtedy przegrywasz długoterminówkę i kontrę także wydaje mi się, że w Twojej sytuacji trzeba 2 kupony postawić:
- Palermo-Chievo 1x @1.22 Williamhill
- Palermo-Chievo 1x + Cagliari - Parma 2 @ 4.37 Unibet
W takim wypadku masz 99% pewność, że wygrasz pieniądze. Chievo wygrywa, Parma remisuje bądź przegrywa to wchodzi długoterminówka ... przegrywasz tylko przy wynikach 0-1 i 5-5 , albo 0-2 i 6-6 itp ... no nie ma co ukrywac to ze padnie taki remis 5-5 + to jest prawie niemożliwe.
Na szybko ciężko znaleźć odpowiednią stawkę w tej sytuajci i nie jestem nawet pewien czy to jest możliwe.
&quot;Sportowo&quot; Chievo nie powinno wygrać tego meczu, ale koniec sezonu różne dziwne rzeczy się dzieją ... ja bym puścił raczej 1x za około 3000 ale to się ciągle wiąże z ryzykiem ...
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Masz racje. Jest duzo opcji ale jednak najbardziej prawdopodobna jest taka ze Chievo z Palermo nie wygra:/ Wiec przydaloby sie cos skontrowac. Trzeba sie jednak zastanowic nad najlepsza opcja.
Chcialbym wierzyc ze Chievo wygra ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jedne z najgorszych meczy bo Palermo o nic nie gra ... ale u siebie, Chievo o nic nie gra ... ale ostatnio bodajże z Juve to grali jakby był to dla nich mecz statniej szansy. Mimo wszystko pasuje mi tu remis, ale raczej nie będę tego zdarzenia grał.
Jak skontrujesz powiedzmy za 3000 1x po te 1.22 to masz 560 (bo 100 na dlugoterminowke) ... ale jak Parma wygra -3100
Jak chcesz sensownie dorzucic procz 1x wygrana Parny to przy kursie 4.8 i inwestycji 3100 musialbys zagrac za okolo 1000 ale wtedy przy 1x Chievo i jak Parma nie wygra jestes -440.
Najsensowniej IMO wyglada mocna kontra 3-4 k na Palermo 1x po te 1.2 i liczyc na to ze Parma nie wygra, ale to sam musisz ocenić czy taki zakład będzie &quot;warty&quot; z Twoim kapitałem.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Najsensowniej byloby gdyby Chievo wygralo ???? Problem w tym ze 3000 w tej chwili to troche duzo jesli chodzi o jeden zaklad. Moj budzet moglby tego nie wytrzymac ???? Zobaczymy, najwyzej nie skontruje i bede 100 do tylu. Moze napisze osobne maile do Palermo i Chievo zeby zagrali pode mnie? ;) Oni itakjuz onic nie graja. Najgorzej byloby gdyby Chievo w jakis sposob pokonalo Palermo a Parma tez by wygrala... Jeszcze przed ostatnia kolejka liczylem na Juve i mnie zawiedli. Wystarczylo zremisowac a wtedy bylaby duza szansa na wygranie przeze mnie hajsu. Strasznie pechowo wszystko sie ulozylo ale trzeba miec nadzieje ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
No w takim wypadku dałbym 10/10 na 1x. chociaż troszkę Ci się za zakład zwróci, a RACZEJ Chievo i Parma nie wygrają obie ... ale jak będzie się okaże.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio (1-4) TIM Cup @ 5.25 Unibet ⛔
Roma (1-4) TIM Cup @ 3.00 Unibet ✅
Lazio i Roma zawsze spory nacisk kładli na puchar włoch. Szkoda, że spotykają się w 1/16 ... Kursy są na tyle wysokie, że zagram oba. Dla mnie faworytem jest Lazio w tej parze, ale jak to derby ciężko wytypować zwycięzce. Przeciwnikiem w 1/8 będzie zwycięzca pary Juventus - Catania, więc moim zdaniem jak najbardziej do &quot;przejścia&quot;. Kursy ciekawe. W zasadzie biorąc oba zdarzenie, sprowadza się to do tego, że jedna z dwóch drużyn ma pokonać Juve bądź Catanie (zależy kto awansuje), a kursy są kolejno 4.25 i 2.00 , dla mnie spoko.
No i Roma była w 1/4 więc planowo chociaż, nie do końca bo Lazio miało awansować ????
 
Do góry Bottom