>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje o Primera Division w sezonie 2013/2014 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A jak skomentujecie to co się stało wczoraj ? W ciągu jednego dnia dwóch faworytów remisuje. To nawet statystycznie nie powinno się zdarzyć. Nie wierzę w spiskowe teorie, ale sędzia w Madrycie nie dawał karnych i rzutów wolnych Atletico, a wyciągnął co najmniej kontrowersyjny karny dla Sevilli. Oczywiście minimalistyczna gra Atletico na obronę 1:0 też się zemściła. Mieli szansę na objęcie prowadzenia PD i tak zmarnowali. A mnie parę kuponów.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Juan Carlos Garrido został zwolniony z funkcji trenera Betisu!
Nowym trenerem został Gabriel Humberto Calderon.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Nie wierzę w spiskowe teorie, ale sędzia w Madrycie nie dawał karnych i rzutów wolnych Atletico, a wyciągnął co najmniej kontrowersyjny karny dla Sevilli.
Nie wiem jak dla cb trzymanie napastnika Sevilli przez 5 sekund i ściąganie go w dół przez Juanfrana to kontrowersyjny karny.Nieodpowiedzialne zachowanie i tyle.Karny według mnie przyznany słusznie.Atletico samo sobie może być winne tego,że po raz kolejny liczyli na minimalizm.Pierwsza część meczu dla Atletico,druga dla Sevilli.Dla mnie zasłużony remis;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem jak dla cb trzymanie napastnika Sevilli przez 5 sekund i ściąganie go w dół przez Juanfrana to kontrowersyjny karny.Nieodpowiedzialne zachowanie i tyle.Karny według mnie przyznany słusznie.Atletico samo sobie może być winne tego,że po raz kolejny liczyli na minimalizm.Pierwsza część meczu dla Atletico,druga dla Sevilli.Dla mnie zasłużony remis;)
No może i tak z tym karnym, ale tak statystycznie to kiedy ostatnio w PD 2 zespoły z wielkiej trójki tak dały d... ? Levante postawiło autobus i Barcelonie było trudno to przełamać coś jak Celtic w zeszłym roku w LM, ale Atletico mogło śmiało to wygrać, no ale jak się broni 1:0 tak się kończy. Zawsze kontruję, a wczoraj tak wierzyłem temu Atletico, że pierwszy raz nie skontrowałem. Po strzeleniu na 1:0 kursy na 2x były 7,00, nawet nie chcę myśleć jaki był tak ok 65 min.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Trzy ligowe mecze zawieszenia dla Cristiano!
Portugalczyk nie zagra z Villarreal, Getafe i Elche!

marca, as, ligabbva

według mnie to skandal zwłaszcza, że nie zostały wyciągnięte konsekwencje od graczy Bilbao
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Od wczoraj oglądasz piłkę ? Przecież wszelkiego rodzaju prowokacje czyli plucie, wyzywanie, deptanie etc. są na porządku dziennym. Takie zagrania, byle tylko sędzia nie zauważył zawsze były i będą. Grunt to nie dać się sprowokować, a niestety CR puściły nerwy i nawet jeśli go musną ręką to czerwona kartka się należała bo wykonał ruch w kierunku przeciwnika. To czy takie kartki, w ogóle przepisy w takich przypadkach sa dobrze sprecyzowane to już osobna kwestia jednak sam Twój fragment, że to jest skandal mija się z celem. Bo właściwie za co mieliby zostać ukarani gracze Bilbao ?
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Trzy ligowe mecze zawieszenia dla Cristiano!
Portugalczyk nie zagra z Villarreal, Getafe i Elche!

marca, as, ligabbva

według mnie to skandal zwłaszcza, że nie zostały wyciągnięte konsekwencje od graczy Bilbao
Jaki skandal?! Żyjesz z tego, co pojawia się tylko na realmadrid.pl?! Tam jest totalna polityka ElJarka na najazd na rywali, a z Realu robienie zawsze najbardziej pokrzywdzonych. Nic nowego, od kilku lat tak jest.
Jeden mecz zawieszenia dostał za atak na twarz rywala - nadal w przepisach jest to surowiej oceniane niż odepchnięcia rywala - Cristiano został sprowokowany, ale to nie powód, aby wykonać ruch w kierunku twarzy rywala. Nie ważne, czy go znokautował czy tylko dotknął - widać ewidentnie na powtórkach.Takze kartka raczej słuszna.
A dwa mecze zawieszenia dostał za gest w kierunku arbitra kiedy opuszczał boisko, co doskonale pokazała telewizja.
1+2= 3 mecze zawieszenia. Skandalu w tym nie ma. Swego czasu za podobne zachowanie wylatywal David Albelda z Valencii. Dlaczego mieliśmy mieć równych i równiejszych?
Chyba spokojniej i dokładniej wytłumaczyć się tego nie da :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Trzy ligowe mecze zawieszenia dla Cristiano!
Portugalczyk nie zagra z Villarreal, Getafe i Elche!

marca, as, ligabbva

według mnie to skandal zwłaszcza, że nie zostały wyciągnięte konsekwencje od graczy Bilbao
A jak z Elche był karny, to skandalu nie było?

Czerwona kartka została pokazana prawidłowo, bo za celowe uderzenie w twarz rywala jest czerwień, a że potem musiał pokazać dodatkowe gesty to się skumulowało. Mnie jedynie cieszy, że komisja wytrzymała ciśnienie, bo się obawiałem, że jeszcze mu cofną tą kartkę, a tak będzie miał nauczkę na przyszłość i basta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Grubo! Tak jak miałem niesmak, gdy Valencia nie dała rady go wypożyczyć zimą, to teraz jestem mega zachwycony, bo to świetny ruch klubu. Mój ulubiony obrońca przechodzi do Hiszpanii (nie ważne tu gdzie) - choć Valencia akurat zasługuje na takiego stopera. Oby się dobrze wkomponował i grał jak Ayala za najlepszych lat. 12 melonów na rocznym kontrakcie, to strach pomyśleć ile na 3 letnim by poszedł. Ale kasa z Ramiego pewno będzie, bo Milan raczej wykupi Francuza.
Wolę, by grał w Valencii, niż grzał ławę z Atleti, bo też jakieś tam zainteresowanie było. Albo w Chelsea, czy innych City.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ayza Gámez zawieszony na miesiąc
Cadena Cope
donosi, że Komitet Techniczny Arbitrów na wczorajszym spotkaniu postanowił zawiesić Ayzę Gámeza na miesiąc. Karygodne błędy popełnione na San Mamés, w tym pokazanie czerwonej kartki Cristiano Ronaldo, przesądziły o tym, że arbiter z Walencji nie będzie prowadził najbliższych meczów Primera División.
no to czekamy na anulowanie kary dla CR
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Jeżeli kara dla Ronaldo zostanie anulowana to będzie to tylko dowód na to, że są równi i równiejsi. Mało znany piłkarz z klubu z dolnej części tabeli na pewno nie mógłby liczyć na cofnięcie czerwonej kartki, a trzeba przyznać, że taka kartka należała się zawodnikowi Realu.
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Jeżeli kara dla Ronaldo zostanie anulowana to będzie to tylko dowód na to, że są równi i równiejsi. Mało znany piłkarz z klubu z dolnej części tabeli na pewno nie mógłby liczyć na cofnięcie czerwonej kartki, a trzeba przyznać, że taka kartka należała się zawodnikowi Realu.
Poniekad sie z Toba zgadzam, ale np. Messiemu tez czesto naleza sie kartki, nie mowie ze akurat czerwone, ale sedziowie go oszczedzaja, bo jak powiedzial szanowny pan Blatter &quot;to syn, ktorego chcialaby miec kazda matka&quot;. Zawsze byli, sa i beda rowni i rowniejsi. Uwazam, ze Ronaldo zasluguje na trzy mecze zawieszenia, ale nie zdziwie sie jezeli ta kara zostanie anulowana/zredukowana.
Pozdrawiam.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Karygodne błędy popełnione na San Mamés, w tym pokazanie czerwonej kartki Cristiano Ronaldo, przesądziły o tym, że arbiter z Walencji nie będzie prowadził najbliższych meczów Primera División.
Nie wiem skąd to masz, ale jest to źle napisane albo źle ktoś to zinterpretował. Sędzia po meczu podobno namieszał coś w raporcie i z tego (m.in) wynika to, że został zawieszony. Samo czerwo dla Ronaldo nie podlega wątpliwości, a komisja to podtrzymała i z tego jest też kara 3 meczów.
Kara dla Ronaldo jest utrzymana.
Sędzia ma lodówę na miesiąc, do końca sezonu nie posędziuje już meczu Realu, a do tego w przyszłym sezonie najprawdopodobniej pożegna się z PD.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 6

serenowy

Użytkownik
Co do całej sytuacji Ayza Gameza i Czerwona dla Ronaldo.
Nie pierwszy mecz tego Pana i nieporadność w czasie meczu.
Ten sędzia powinien być odsunięty, nie tylko na miesiąc a dożywotnio.
Odwołuję się do ogólnego sędziowania nie będę się rozpisywał o jakie mecze chodzi, bo jest tego dużo naprawdę.
Co do meczu z Bilbao, jak zobaczyłem na początku, kto będzie sędziował to wiedziałem, że tam będzie skandal po meczu w takim pojedynku Bilbao- Real.
I już od samego początku meczu było widać,że tak będzie od samego początku pozwalał piłkarzom na wszystko w 1 połowie przynajmniej powinno być, z 4-5 żółte kartki. Faule gwizdał zgadza się, ale co z tego jak piłkarze w takich sytuacjach grają ostro aż do momentu żółtej kartki.
Ogólnie chodzi o to, że sędzia takim prowadzeniem meczu sam w sobie ładował napięcie wśród piłkarzy jeszcze większe.
Co do samej czerwonej kartki, Ronaldo czerwona zgadza się, ale bez względna czerwona kartka dla Iturraspe po tym jak podbiegł do Ronaldo i odegrał cwaniaka, zastanawiałem się, gdyby tak podbiegł do Mario czy Costy i takie coś zrobił przecież oni by go dmuchnięciem zabili.
Rzecz ujmując nie dziwi mnie, informacja że ten Pan został ukarany tylko dziwi mnie to że tak późno.

Mam tylko 1 pytanie, przy tym zamieszaniu na Ronaldo w polu karnym, artykuły piszą i ja także gdy oglądałem mecz sędzia nie użył gwizdka i nie przerwał gry gdyby wtedy Marcelo wyrzucił piłkę z autu i któryś z piłkarzy wbił piłkę do bramki to powinien chyba uznać gola prawda?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
8 marca to dzień kobiet, dlatego swoim wybrankom możecie podarować kupon z takim zdarzeniem:
⚽ Celta Vigo - Atletico Madryt
Celta Vigo +1 HA ::: 1,68 ::: Bet365 ::: 2/10
Celta Vigo DNB ::: 3,75 ::: Bet365 ::: 1/10

Jak gra Atletico każdy widzi... Porażka 3:0 z Realem, 0:2 u siebie w meczu rewanżowym z okazji Copa del Rey, 2:0 na wyjeździe z Almerią czy 3:0 z Osasuną. Warto dodać, że w następnej kolejce są derby Madrytu, a więc możemy spodziewać się dużej ilości kartek, prowokacji, fauli. Zagrożeni puazami za kartki są:
- Diego Costa (25/11)
- Arda Turan (21/3)
- Jao Miranda (21/1)
- Diego Godin (23/2)
- Filipe Luis (20/0)
Czyli podstawowi zawodnicy i prawdopodobnie któryś z nich dostanie kartkę (nawet może i kilku zawodników, to będą poważne osłabienia), a to oznacza pauzę w meczu z Celtą. Warto dodać, że Atletico Madryt gra 11 marca u siebie rewanżowy mecz z AC Milanem. Myślę, że właśnie ten drugi mecz będzie dla nich priorytetowy, a La Ligę prawdopodobnie i tak nie wygrają. Warto dodać, że Celta ostatnio jest w dobrej dyspozycji, ostatnie 5 meczów to 3 wygrane i 2 remisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 930,9K
Puyol odejdzie z Barcelony



Carles Puyol uchodzi dziś za jeden z symboli FC Barcelona. Jeszcze do niedawna wydawało się, że będzie zakładał koszulkę tego klubu do końca kariery, jednak tak się nie stanie. 35-latek zapowiedział, że po zakończeniu tego sezonu odejdzie.
Umowa Hiszpana miała obowiązywać do czerwca 2016 roku. Działacze zgodzili się na wcześniejsze rozstanie. - Klub wie o mojej decyzji. To nie znaczy, że odchodzę już dziś. Do końca sezonu pozostały trzy miesiące. Nie wiem, co będę robił po 30 czerwca. Muszę odpocząć i pomyśleć. Później zobaczymy - wyjaśnił wychowanek &quot;Dumy Katalonii&quot;.

Największy wpływ na decyzję Hiszpana miały kłopoty zdrowotne. - Po przejściu dwóch poważnych operacji, trudno było mi wrócić do gry na moim właściwym poziomie. O wiele trudniej niż sądziłem. Dlatego też podjąłem taką decyzję - powiedział.
Puyol w tym sezonie rozegrał 12 meczów i strzelił dwa gole, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. W sumie reprezentował barwy Barcelony w 593 spotkaniach, w których zdobył 18 bramek.

futbol news
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Diego Costa zdecydował się reprezentować barwy Hiszpanii. Dyrektor techniczny reprezentacji Brazylii Carlos Alberto Parreira uważa, że Canarinhos nie potrzebują snajpera Atletico Madryt, by osiągnąć sukces

Na pewno solidne wzmocnienie Hiszpanów ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom