>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
Baqu 615,7K

Baqu

Forum VIP
o dziwno, jednym z ważniejszych tematów minionej kolejki PL był powrót Króla Artura do bramki
Guardian wychwala jego zalety i porównuje do dwóch kultowych postaci...
But then all of a sudden, like a monster emerging from the mist, stood the Polish keeper as wide as Jabba the Hutt and as tall as Frankenstein.

Kevin De Bruyne opuszcza Chelsea za skromne 20 mln euro... nie wiem po co
Wolfsburg wydaje taką kasę na tego zawodnika, perspektywiczny ? może, ale bez przesady.
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25711453
Chyba, że Mou znowu obmyślił cwany plan... tak jak miało to miejsce z Nemanja Matic, którego wpierw oddał do Benfiki... a teraz chce odkupić ????
btw, Nasri zostaje wyłączony z gry na 8 tygodni po brutalnym faulu Mapou Yanga-Mbiwa (kim? ;))
http://www.theguardian.com/football/2014/jan/13/samir-nasri-injured-out-eight-weeks-manchester-city
p.s.
Gutierrez został wyporzyczony z Newcastle do Norwich
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ryan Bertrand, który występuje na pozycji lewego obrońcy, nie mógł liczyć na Stamford Bridge na regularne występy. Rywalizację o miejsce w składzie przegrywał zarówno z Ashleyem Colem, jak i Cesarem Azpilicuetą. W obecnym sezonie zagrał zaledwie w jednym meczu ligowym i dwóch Pucharu Ligi Angielskiej.
http://www.eurosport.pl
 
Baqu 615,7K

Baqu

Forum VIP
pisałem o tym post wyżej ????

United pozbywają się Andersona, który trafia na wypożyczenie do Violi
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25719015

Villa pozyskała Bertranda z Chelsea do końca sezonu
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25775243 - w tym momencie Chelsea ma już 24 piłkarzy, którzy są na wypożyczeniu z klubu... ????
http://www.chelseafc.com/on-loan-players

ciekawostka ???? w Uzbekistanie pokazał się papier toaletowy... Chelsea...
http://pressnews.uz/article/716

na facebooku powstała dyskusja, czy nie jest to przypadkiem decyzja jednego z fanów united ;-)
https://www.facebook.com/groups/Potrebitel.Uz/permalink/772208949473115/

i chyba największy transfer tego tygodnia, Chelsea pozyskała Matica za 24mln funtów
http://www.theguardian.com/football/2014/jan/15/chelsea-nemanja-matic-benfica-deal
czyżby Luiz miał opuścić Londyn ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jak żyje to nie widziałem trenera tak marnotrawiącego pieniądze jakim jest Mourinho, rozumiem jak tam jakiś trener nie dostrzeże talentu piłkarza jeszcze w młodym wieku jak to było kiedyś z Fabregasem, ale to co robi Mourinho woła o pomstę do nieba. Matic kiedys był za słaby, teraz dobry, po co mu Lukaku jak sobie kupił Eto, Mata najlepszy skrzydłowy Chelsea tamtego sezonu ale on go nie lubi czy inny debilny powód i sprowadził Williana, Piazon jest w Vitesse, Kakuta czy Atsu, De Bruyne tez pewnie będzie w przyszłości odkupiony jak Hazard mu się znudzi
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jak żyje to nie widziałem trenera tak marnotrawiącego pieniądze jakim jest Mourinho, rozumiem jak tam jakiś trener nie dostrzeże talentu piłkarza jeszcze w młodym wieku jak to było kiedyś z Fabregasem, ale to co robi Mourinho woła o pomstę do nieba. Matic kiedys był za słaby, teraz dobry, po co mu Lukaku jak sobie kupił Eto, Mata najlepszy skrzydłowy Chelsea tamtego sezonu ale on go nie lubi czy inny debilny powód i sprowadził Williana, Piazon jest w Vitesse, Kakuta czy Atsu, De Bruyne tez pewnie będzie w przyszłości odkupiony jak Hazard mu się znudzi
Mourinho nie musi nic marnotrawić,bo Romek A. pieniędzy ma jak lodu i Jose może sobie kupić nawet dmuchaną lale na skrzydło za 20mln jak mu się spodoba i nikt na tym nie ucierpi.Jego decyzje mogą wydawać się dziwne,dla wielu nie zrozumiałe ale czy Chelsea na tym źle wychodzi?Niekoniecznie.Kto by pomyślał,że Azpilicueta będzie lepszy od Cole&#39;a na lewej obronie,kto by pomyślał,że Oscar może grać non stop i to z świetnym efektem sadzając na ławce Mate,kto by pomyślał,że Eto&#39;o może być lepszy od Lukaku.W tej ostatniej kwestii oczywiście nie twierdzę,że tak jest ale czy Chelsea cierpi na tym,że wypożyczyła Belga?Eto&#39;o nie mógł odpalić,a jak przyszedł jeden z ważniejszych meczy,to załadował hat tricka z United.Póki co Mourinho bronią wyniki i jeśli sięgnie po jakieś znaczące trofeum na koniec sezonu nikt nie będzie mu tych wszystkich decyzji wypominał,bo nie będzie czego.Na razie myślę,że kibice The Blues mogą być z Jose zadowoleni.A i Terry znów odżył pod dowództwem Portugalczyka i jest obecnie nr.1 środkowym obrońcą w lidze.
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Chelsea i Basel osiągają porozumienie w sprawie Salaha
Chelsea osiągnęła porozumienie z FC Basel w sprawie transferu Mohameda Salaha.
21-latek uda się teraz do Londynu na testy medyczne oraz ustalić warunki umowy indywidualnej.
Egipcjanin, który był w obecnym okienku transferowym silnie łączony z przejściem do Liverpoolu, będzie kosztował The Blues £11 milionów.
Według mediów jest to odpowiedź Jose Mourinho na transfer Juana Maty do Manchesteru United, który na dniach powinien dojść do skutku.
/chelsea.pl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chelsea zaakceptowała ofertę United za Juana Matę opiewającą na £37mln.
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25849959
Hiszpański piłkarz pożegnał się z kolegami na środowym treningu.
Wiadomo bardzo dobry news. Przyda się taka lewa noga jak Juana Maty w MU. oby nastapiło powierdzenie w ciągu najbliższych godzin i prezentacja.
Wreszcie może kołek Valencia usiądzie na czterech literach na ławce i się z niej nie podniesie bo patrzeć na niego nie moge jak kaleczy grę w roli skrzydłowego..
Gdy wszyscy będą zdrowi to może być kłopot bogactwa kto ma grać.
----------van Persie------------
Januzaj-------Rooney------Mata
---Carrick-----Fellaini-----------
Jeden z wariantów przy czym Januzaj i Mata schodzący do środka i rozgrywający i grający na małej przestrzeni z Rooneyem. Boki zostawione dla włączających się raz za razem Evry i Rafaela. A w obwodzie jeszcze pzrecież Nani, Welbeck, Young. Bardzo licze na Naniego że wreszcie wyzdrowieje i zagra jeszcze sporo meczów dobrych na Old Trafford. No i niech Zaha się ogrywa na wypożyczeniu skoro Moyes nie wiedzieć czemu nei daje mu żadnych szans marnując jego ogromny talent eh. Już Pogbe zmarnowano więc nie można pozwolić sobie na zmarnowanie Zahy !!

A co do Maty to polecam dwa filmiki z jego udziałem, przy pierwszym kupa śmiechu ????
https://www.youtube.com/watch?v=cMKfV4TU1kI#t=113
A przy drugim zabawił się z Raulem Albiolem, pamiętny filmik bodaj przed Euro2012.
https://www.youtube.com/watch?v=vE_bdgAeWHg
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Mówiono, że Juan wróci do ojczyzny. Skoro The Blues oddają go do swojego jednego z najgroźniejszych rywali to coś w tym jest. Nie myślicie chyba, że nie ma tam teraz żadnego układu? Mata trafi do United ale za to pewnie Rooney trafi na Stamford;) Jak będzie miał odejść to pewnie przeprowadzi się do Londynu. Nie wierze, że Chelsea bezinteresownie wzmocniła United. Zobaczycie, że jakieś powiązanie jest. Gdyby ktoś kiedyś widział zakład gdzie trafi Rooney przy ewentualnym transferze to dajcie znać bo będzie można zarobić.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wczoraj agent Rooneya kręcił się po ośrodku w Carrington, a dziś gość co zapowiedział 3 dni temu transfer Maty na OT wypalił że Wazza zaakceptował nowy długoletni kontrakt z klubem. Tak więc tu może nie chodzić o Rooneya. Z początku też nie wierzyłem a czyste intencje Mou, ale spojrzeć na to z drugiej strony to robi dobry interes. Gruba kasa za rezerwowego, Mata zagra przeciwko City i Arsenalowi. Zachowają płynność w Financial Fair Play, zwolni się tygodniówka i będzie mógł se znowu kupić kogo chce (Salah,Hulk)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mówiono, że Juan wróci do ojczyzny
Do ojczyzny ? Ale gdzie ? Bo w grę mogły wchodzić jedynie Real i Barca, a w obu klubach raczej brak miejsca dla Maty. W Barcelonie to już całkiem, bo w Realu jeszcze da się znaleźć mu miejsce za Benzemą. Reszta klubów z Hiszpanii nie dysponuje takimi środkami by wydawać 37mln na transfer piłkarza. Zreszta ostatnie lata to raczej kierunek Hiszpania -&gt; Anglia a nie odwrotnie.
Ja drugiego dna bym się nie doszukiwał w tym transferze. Mourinho skoro na niego nie stawiał to go sprzedał, przy okazji zainkasował sporo gotówki, a dzisiaj pzreczytałem coś takiego - &quot; Prywatny odrzutowiec z Hulkiem na pokładzie wylądował na lotnisku Luton pod Londynem. Wieść gminna niesie, że Mourinho zasadził się na niego! &quot;
Może coś byc na rzeczy, Hulk w Zenicie nie zachwycał, sporo narzekań było z jego strony. Może Jose go wziąć. Chociaż wtedy pokrzywdzony byłby Salah bo raczej dużo by sobie nie pograł. Teraz i tak już druga linia Chelsea wygląda wybornie, najlepiej w całej lidze! (City może ma też dobrą ale dla mnie tylko Fernandinho, Yaya i Silva są wyborni, reszty nie przeceniałbym) Matić, Ramires,Lampard, Oscar, Willian, Hazard, Salah,Schurrle jak jeszcze doszedłby Hulk to strach się bać.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Jak żyje to nie widziałem trenera tak marnotrawiącego pieniądze jakim jest Mourinho, rozumiem jak tam jakiś trener nie dostrzeże talentu piłkarza jeszcze w młodym wieku jak to było kiedyś z Fabregasem, ale to co robi Mourinho woła o pomstę do nieba. Matic kiedys był za słaby, teraz dobry, po co mu Lukaku jak sobie kupił Eto, Mata najlepszy skrzydłowy Chelsea tamtego sezonu ale on go nie lubi czy inny debilny powód i sprowadził Williana, Piazon jest w Vitesse, Kakuta czy Atsu, De Bruyne tez pewnie będzie w przyszłości odkupiony jak Hazard mu się znudzi
Twoj post jest jednym wielkim stekiem bzdur:zoltakartka:
Co ma Matic do Mou? Wiesz, ze to sam Lukaku chciał iść na wypożyczenie? Jose uszanował wole zawodnika i odesłał go do Evertonu, tak samo jest z Mata, choć tu moim zdaniem powinien być bardziej stanowczy ze względu na to gdzie Hiszpan powędruje...
Mata najlepszy zawodnik w Chelsea w zeszlum sezonie? Mozliwe, ale skrzydlowy:grin:?
Po co umieściłeś w swojej wypowiedzi słabego obecnie Kakute?


Mi jako fanowi Chelsea szkoda, szkoda, ze się zegnamy z super zawodnikiem, który niestety jest za slaby w pewnych elementach dla Mou. Szkoda, ze przechodzi do Mu, czy im pomoże? Byc może, ale nie może grac na skrzydle, tam sporo traci, głównie ze względu na dość slaby drybling i na to, ze jest to gracz zwyczajnie wolny. Podania ma super, potrafi ze skrzydła zejść do środka i dośrodkować w znany sobie tylko sposób, własnie tych dośrodkowań mi brakowało w tym sezonie, potrafi strzelić, potrafi genialnie rozrzucać piłki. Jose ma jednak lepszego według niego piłkarza. Mata da się jeszcze we znaki Chelsea jestem tego pewien.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jaki stek bzdur? Weź może sam się zastanów co piszesz. Mam na myśli to za odkupuje Maticia chociaż nie jest mu potrzebny, przed sezonem nie musiał dokupowac Williana skoro na skrzydle mógł grac,Hazard,Mata,Schurrle i ew De Bruyne. Popatrzcie na Bayern tam Muller,Robben,Robert juz to jest liczone w latach co oni razem grają, a w Chelsea to cud jak ktoś dwa lata na jednej pozycji gra na skrzydle. Czy to naprawdę tak trudno zaufać Lukaku i Torresowi, jakoś w Realu Higuain i Benzema grali kilka lat tylko we dwóch plus jakiś junior. Stabilizacja w tym klubie to nie pojęta definicja
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Powiem tak - dla mnie to jest coś niesamowitego jeśli chodzi o ten transfer. Naprawdę nie rozumiem jak Mourinho mógł sprzedać Matę. Gość był najlepszym zawodnikiem ubiegłego sezonu z dwucyfrową liczbą goli i asyst. Rozumiem, że może ostatnie miesiące nie były dobre w jego wykonaniu. Może nie prezentował się dobrze na treningach. Mou jest najbliżej tego wszystkiego i wie najlepiej co jest najlepsze dla jego drużyny tak więc pozostaje tylko przyklasnąć Man Utd za ten transfer. Moim zdaniem - możecie się z nim zgadzać lub nie - właśnie takiego zawodnika brakowało Czerwonym Diabłom. Środkowy ofensywny pomocnik z dobrą techniką, przeglądem pola oraz świetnym podaniem. A Mata spełnia te wszystkie cechy idealnie. Z resztą każdy kto ogląda i się tu wypowiada wie o kim mowa. W każdym bądź razie uważam, że to będzie niesamowite wzmocnienie dla Manchesteru United. To może być to brakujące ogniwo w układance. Fakt, że Moyes w ogóle musi się przystosować do pracy na OT i widać, że nie jest to wcale takie łatwe. Ale jeśli David dobrze go wkomponuje w zespół to może być naprawdę grubo. Tutaj dobrą propozycję podał robson, który umieścił go na prawej stronie. Tam właśnie powinien grać, gdzie schodząc do środka (a drybling ma naprawdę dobry) piłkę będzie miał na swojej lepszej nodze więc będzie mu zdecydowanie łatwiej oddawać strzały czy rzucać prostopadłe podania. Myślę, że to może być taki transfer jak Ozila do Arsenalu, który od razu wpasował się do zespołu i efektem jest lider Premiership. Szkoda - dla Utd - że Hiszpan nie będzie mógł grać w lidze mistrzów. Natomiast myślę, że w obecnej sytuacji bardzo będzie im zależeć, żeby najbliższe miesiące były jak najlepsze w ich wykonaniu i dobili jakoś do top4, a może właściwie tylko tego 4 miejsca bo na chwilę obecną do tego miejsca jest strata zaledwie i aż 6 punktów. W każdym bądź razie druga połowa sezonu zapowiada się pysznie ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Powiem tak - dla mnie to jest coś niesamowitego jeśli chodzi o ten transfer. Naprawdę nie rozumiem jak Mourinho mógł sprzedać Matę
Mou go nie chciał i sprzedał go z korzyścią dla Chelsea... co jak co ale łeb to Portugalczyk ma. Chelsea zagrała już przeciwko United wszystko w tym sezonie. Jedynie co to może trafią na siebie w LM ale tam Juan nie zagra. United ma przed sobą jeszcze starcia z Arsenalem, City i Liverpoolem a więc z ekipami, które zagrażają bezpośrednio Chelsea w walce o mistrza ;) Mnie martwi wysokość tygodniówki Roo i 5letni kontrakt ale mam nadzieję,że to zabieg przed wielką sprzedażą Wazzy.
Moyes wczoraj był na meczu Gladbach z Bayernem i pismaki wyczaiły,że całe spotkanie siedział z przedstawicielami Reusa i Toniego Kroosa. Moim zdaniem Kroos byłby idealny do gry w United!
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Mou go nie chciał i sprzedał go z korzyścią dla Chelsea... co jak co ale łeb to Portugalczyk ma.
Wiem dlatego napisałem, że mimo iż nie rozumiem decyzji Mou zdaję sobie sobie sprawę, że jest najbliżej swojego zespołu i wie doskonale co najlepszego dla jego drużyny. Co nie zmienia faktu, że i tak nie rozumiem tego transferu bo Juan współnie z Hazardem i Oscarem mogliby zrobić niesamowitą rzeźnię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom