>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Po tym jak przyjdzie Benteke a jest jeszcze Ings, Sturridge, Lambert to wydaję mi się, że dwóch Włochów odejdzie z &quot;The Reds&quot;. Borini ani Balotelli nie zostali wzięci na obóz w Azji, więc to chyba informacja, że nie mają oni miejsca w składzie Liverpoolu na najbliższy sezon.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po tym jak przyjdzie Benteke a jest jeszcze Ings, Sturridge, Lambert to wydaję mi się, że dwóch Włochów odejdzie z &quot;The Reds&quot;. Borini ani Balotelli nie zostali wzięci na obóz w Azji, więc to chyba informacja, że nie mają oni miejsca w składzie Liverpoolu na najbliższy sezon.
Ings dzisiaj strzelił bramkę, grał ciekawie momentami przebojowo, liczę że z Benteke stworzy duet napastników.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Liverpool potwierdził transfer Christiana Benteke. Według informacji angielskich mediów &quot;The Reds&quot; zapłacili za Belga 32,5 mln funtów.
24-letni napastnik w 2012 roku przeszedł do Aston Villi z Genku. Wcześniej grał też w Standardzie Liège, Kortrijk i Mechelen. W minionym sezonie zdobył 15 bramek w 34 rozegranych spotkaniach.
Ma na koncie 24 spotkania i 7 goli w reprezentacji Belgii. Kontuzja wykluczyła go z udziału w zeszłorocznych mistrzostwach świata.
eurofutbol.pl
I mamy oficjalnie potwierdzony transfer, Liverpool zrobił dobry interes sprzedając Steerling pozyskali kilku ciekawych graczy, oby nie było jak z Suarezem ale liczę że Ci zawodnicy dają nową jakość...
 
badi 51

badi

Użytkownik
I raczej nie będzie zważywszy na kontuzję jakiej nabawił się w zeszłym sezonie.

bułeczka: Rodriguez jest zdrowy
Kontuzji nabawił się 2 sezony temu, przed samymi MŚ. Widziałem sparingi Soton, bardzo dobrze grał, strzelał bramki, po kontuzji nie ma już śladu - no bo w końcu pauzował około 16-17 miesięcy żeby dobrze to doleczyć bo były głosy że może wróci na ostatnie 2-3 mecze poprzedniego sezonu ale nie było sensu ryzykować. Dlatego pytałem o bramki bo myślałem że jakiś buk się wysypie z niską linią, ale nigdzie nie widziałem właśnie.
Jeśli United nie kupi napastnika warto rozważyć postawienie na Roo jako króla strzelców kurs ładny.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Kurczę faktycznie. Dzięki za poprawienie panowie. Nie zmienia to faktu, że wątpie by jakiś buk to wystawił. Zawsze można się z jakimś umówić by wystawili specjalnie ????
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dlaczego ludzie uwazaja ze zmiana Ospiny na Cecha to bedzie taki duzy plus?
Cech to juz &#39;stary kawaler&#39; a Ospina po odsunieciu tej polskiej gwiazdeczki bronil naprawde dobrze i w 50% to ze byli najlepsza druzyna rundy rewanzowej i 2015 roku w Anglii to w 50% jego zasluga. Jaki mieli z nim bilans 17-2-1? I co tu jest poprawiac moze byc tylko gorzej.
Courtuis jest lepszym bramkarzem niz Cech, chyba nie bez powodu to wlasnie Czech siedzial na lawce.
Ja uwazam ze na pozycji bramkarza w Arsenalu moze byc tylko gorzej. Sadzaja na lawke tego co mu sie chcialo, bronil dobrze, byl na glodzie, jest perspektywiczny, sprowadzaja podstarzale medialne nazwisko - krok do tylu raczej?
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Bo gdyby nie zachowanie Szczęsnego, to Ospina nigdy by nie wygryzł Polaka z bramki. Nie jest lepszym bramkarzem i nigdy nie będzie. Popełniał fatalne błędy, zawalił Arsenalowi mecz z Monaco, oprócz derbowego spotkania z Tottenhamem nie wybronił nic, poza tym co ewidentnie musiał. Solidny bramkarz, niz poza tym.
Dlaczego ludzie uważają, ze zmiana Ospiny na Cecha to będzie duży plus? Serio?
Doświadczenie na poziomie Premier League jest miażdżące, a reprezentant Czech ma spokojnie przed sobą 3-4, może 5 sezonów na najwyższym poziomie w Anglii.
Nie wspominająć o różnicy umiejętności, nie mam pojęcia jak można tego nie zauważyć. Już pierwsze mecze sparingowe pokazały, że na pewno na formie Cecha nie odbił się sezon na ławce i będzie ostoją w bramce Arsenalu, taką, która będzie w stanie sama wygrać 10-15 punktów na sezon.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
No to co to byl jeden czy dwa mecze ktore zawalil. Ogolny bilans jest w 95% pozytywny. I ciezko bedzie Czechowi poprawic, moze byc tylko gorzej. A nawet jak bedzie na swoim najlepszym poziomie to Chelsea i tak bedzie lepsza bo jakis powod (merytoryczny) byl. Jak by byl najlepszy to by bronil w CFC i nie siedzial na lawce
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Ale kto powiedział, że Arsenal kupił najlepszego bramkarza w lidze? Nie rozumiem jak spłaszczasz fakt siedzenia na ławce w Chelsea i równoczesnego bycia przeciętnym. W Chelsea spotkali się dwaj świetni bramkarze w jednym czasie i jeden musiał ustąpić miejsca drugiemu.
Nie zgadzam się też z tym co piszesz o Ospinie, Arsenal nic mu nie zawdzięcza. Stanął w bramce, zrobił co musiał, nic ponadto. Gdyby faktycznie był taki rewelacyjny, to Wenger nie kombinowałby z odsyłaniem Szczęsnego do Rzymu, tylko nadal trzymałby go jako drugiego bramkarza, a &quot;genialny&quot; Ospina broniłby przez najbliższe 10 lat.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Mi sie wydaje jednak ze to robota agentow pilkarskich ktorzy moga wiecej niz menadzerowie. Po prostu musiala znalezc sie posadka dla Czecha i go upchneli w Arsenalu. Po prostu ma mocnego agenta i tyle, Ospina to mimo ze lepszy to ma slabsze plecy i musi ustapic miejsca.
Tak to dziala
Wnioski sa takie ze duza szansa ze Cech bedzie niewypalem, to tak ma na ogol miejsce gdy sportowy poziom przegrywa z zakulisowymi ukladami i tym &#39;kto rzadzi&#39; na rynku transferowym.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Nie wiem, nie mam pojęcia czym się kierujesz sądząc, że Ospina&gt; Cech. To, że Kolumbijczyk wygryzł Szczęsnego, a Czech dał się wygryźć Belgowi w CFC nie może być jedynym wykładnikiem i jedynym argumentem.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Co roku pojawial sie przed sezonem jakis skarb kibica ze wszystkimi transferami i najwazniejszymi informacjami o kazdej druzynie. Widzial ktos gdzies taki przewodnik po BPL?
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Dlaczego ludzie uwazaja ze zmiana Ospiny na Cecha to bedzie taki duzy plus?

Cech to juz &#39;stary kawaler&#39; a Ospina po odsunieciu tej polskiej gwiazdeczki bronil naprawde dobrze i w 50% to ze byli najlepsza druzyna rundy rewanzowej i 2015 roku w Anglii to w 50% jego zasluga. Jaki mieli z nim bilans 17-2-1? I co tu jest poprawiac moze byc tylko gorzej.
Niestety kolego nie mogę się z Tobą zgodzić. W 2015 Arsenal rzeczywiście poprawił swoją grę obronną i nabili dobry bilans. Jednakże to nie jest zasługa Ospiny! W obronie stał Kościelny, który miał akurat dosyć długi okres bez kontuzji. Do środka pola wszedł wreszcie defensywny pomocnik, w postaci Coquelin&#39;a. Nie bez powodu był wielki spust nad jego grą, bo w środku pola po prostu zamiatał każdego. Ospina może przez te 6 miesięcy miał do obrony 5-7 piłek, które obronił ponadprzeciętnie. Reszta to zwykłe kartofle, których i tak nie było dużo.
Zamiana Ospiny na Cecha? Jeśli utrzymać grę obronną na tym samym poziomie i do tego dołożyć bramkarza bardzo pewnego na przedpolu, doświadczonego i dużo wyższego od Ospiny to wyczuwam złote rękawice dla Petra ????
Nie twierdzę, że Ospina jest słabym bramkarzem, ale na pewno nie jest lepszy od Cecha.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Moze quiz osobno a rozmowy osobno?
Poza tym cow tym quizie jest do wygrania.
I tak forum ma problemy z wyplacalnoscia
A do rzeczy co do pojedynku Arsenal - CFC. Otoz sytuacja jest taka ze Chelsea grajac z Arsenalem osiaga wyniki takie jakie chce i nie ma z tym najmniejszych problemow. Nie ma co sie podpalac na jakis peryferyjny puchar, gdzie helsea odstawilo maniane i mieli rozkaz sie nie przykladac.
To slabsi musza sie pocieszac ze wygraja jakis puchar wazny tyle co mistrzostwo Oceanii w bierkach. To jest wylacznie towarzyskie spotkanie cyrkowe, w pojedynkach ligowych Arsenal nie strzeli bramki a jak bedzie trzeba dostana 6-0 na Stamford i 0-2 u siebie. I tyle na temat tej rywalizacji.
liverpool jest mocny sklad i zyskuja bramkostrzelnego napastnika wiec zaryzykuje ze beda wyzej od Arsenalu, to ze Arsenal gral tak dobrze druga polowe sezonu to zasluga przede wszystkim Ospiny, ktory zostal przesuniety do rezerw i napewno bedzie robil kwas, szczegolnie jak Cech zacznie puszczac. Nie ma co sie zdawac na te superpomoc i atak Arsenalu, jako ze Walcott czt Ramsey czy wilshere to gracze baaaardzo kontuzjogenni a ozilowi juz dawno zaczela sie podobac czesc rozrywkowa miasta.
No i nie wolno lekcewazyc Evertonu, oni maja lepszy sklad i graja lepiej niz Manchester United, pokazal to bezposredni pojedynek gdzie pojechali z diablami jak z fura gnoju. W tym roku brak balastu w postaci ligi europejskiej wiec napewno beda sie liczyc w walce o top 4.
Nie wolno zapominac ze Louis van Gaal to trenerski klaun, ostatnie sukcesy osiagajacy 20 lat temu, zatrudniony tylko dlatego zeby Giggs sie przy nim uczyl i dociagajacy do emerytury, a wszystkie transfery United sa obliczone nie na podniesienie wartosci sportowej tylko na rozglos w mediach co bedzie brutalnie odbijalo sie na meczach np z Evertonem czy Liverpoolem wlasnie
Liverpoolowi juz kij transfery, samo odejscie Gerrarda dodaje druzynie okolo 15 punktow na koniec sezonu, gdyz juz nie beda go na sile wpychac do skladu i przez to przegrywac mecze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom