>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
to ze Arsenal gral tak dobrze druga polowe sezonu to zasluga przede wszystkim Ospiny, ktory zostal przesuniety do rezerw i napewno bedzie robil kwas, szczegolnie jak Cech zacznie puszczac.
Co to za debilizm? ;o Widziałeś chociaż jeden mecz Arsenalu w drugiej połowie sezonu?
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Moze quiz osobno a rozmowy osobno?
Poza tym cow tym quizie jest do wygrania.
I tak forum ma problemy z wyplacalnoscia
Kolego, trochę więcej luzu. Tu chodzi o zabawę, a nie o nie wiadomo jakie nagrody. Nagroda jest symboliczna.

liverpool jest mocny sklad i zyskuja bramkostrzelnego napastnika wiec zaryzykuje ze beda wyzej od Arsenalu, to ze Arsenal gral tak dobrze druga polowe sezonu to zasluga przede wszystkim Ospiny, ktory zostal przesuniety do rezerw i napewno bedzie robil kwas, szczegolnie jak Cech zacznie puszczac. Nie ma co sie zdawac na te superpomoc i atak Arsenalu, jako ze Walcott czt Ramsey czy wilshere to gracze baaaardzo kontuzjogenni a ozilowi juz dawno zaczela sie podobac czesc rozrywkowa miasta.
Gdzieś tam wcześniej widziałem, że Liverpool typujesz na 2. miejsce, co mnie osobiście wydaje się absurdalne, patrząc na to, że co najmniej 4 drużyny (Arsenal, Chelsea, United i City) mają lepszy skład. W 4. miejsce Liverpoolu jeszcze jestem w stanie uwierzyć, ale nie w 2. Dwa lata temu Liverpool był 2., ale miał Suareza i nie grał w Europie. Teraz znowu mają na głowie LE, więc znów będą tracić punkty.

Typujesz też Liverpool przed Arsenalem - OK, każdy sobie może różne rzeczy wypisywać. Ale to z tym Ospiną to już jakieś brednie. Przecież w końcówce sezonu Arsenal grał tak dobrze w obronie, że Ospina miał bardzo mało do roboty, w niektórych meczach prawie w ogóle nie musiał się wysilać. To co miał wybronić to wybronił. A Ty piszesz o Ospinie, tak jakby jego bramka co mecz była ostrzeliwana przez przeciwnika, a ten miał pełne ręce roboty. Na pewno też Ospina zacznie robić kwas, jak Cech zacznie puszczać, oj na pewno...

No i nie wolno lekcewazyc Evertonu, oni maja lepszy sklad i graja lepiej niz Manchester United, pokazal to bezposredni pojedynek gdzie pojechali z diablami jak z fura gnoju. W tym roku brak balastu w postaci ligi europejskiej wiec napewno beda sie liczyc w walce o top 4.
W tym wypadku jest już 5 drużyn z lepszym składem od Evertonu - Arsenal, Chelsea, United, City i Liverpool. Everton nie ma ławki rezerwowych. Nawet gdyby gdzieś w styczniu Everton był w TOP 4, to nie dociągnie do końca na tej pozycji, bo nie ma zmienników. Przykłady z poprzedniego sezonu - West Ham i Southampton - długo te drużyny były w TOP 4, a od stycznia zaczęły zjeżdżać w dół.

Może i Everton jest lepszy od United, nie wiem, taka jest Twoja opinia, z którą się nie zgadzam, a tym bardziej ze stwierdzeniem, że Everton ma lepszy skład. Zastanawia mnie tylko dlaczego wyciągasz wnioski na podstawie jednego meczu, gdzie United przegrało 0:3 z Evertonem. A wyżej w swoim poście piszesz, że nie ma się co sugerować meczem w Community Shield w kontekście walki Arsenalu z Chelsea. Ja uważam, że nie ma sensu sie sugerować pojedynczymi meczami, a u Ciebie jest tak, że raz sie sugerujesz a innym razem nie.

Nie wolno zapominac ze Louis van Gaal to trenerski klaun, ostatnie sukcesy osiagajacy 20 lat temu, zatrudniony tylko dlatego zeby Giggs sie przy nim uczyl i dociagajacy do emerytury, a wszystkie transfery United sa obliczone nie na podniesienie wartosci sportowej tylko na rozglos w mediach co bedzie brutalnie odbijalo sie na meczach np z Evertonem czy Liverpoolem wlasnie
Już nie będę się czepiał o tego &quot;klauna&quot;, ale właśnie ten &quot;klaun&quot; ma na koncie nieco więcej doświadczenia i sukcesów od chociażby Brendana Rodgersa - managera Liverpoolu - zespołu, który tak wychwalasz pod niebiosa.

- mistrzostwo Hiszpanii 1998 i 1999, wicemistrzostwo Hiszpanii 2000 oraz Puchar Hiszpanii 1998 z Barceloną
- mistrzostwo Holandii 2009, wicemistrzostwo Holandii 2006 i finał Pucharu Holandii 2007 z AZ Alkmaar
- mistrzostwo Niemiec 2010, Puchar Niemiec 2010 i finał Pucharu Mistrzów 2010 Superpuchar Niemiec 2010 z Bayernem
- brązowy medal Mistrzostw Świata 2014

Faktycznie, van Gaal od 20 lat nic nie wygrał...
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ten mecz Evertonu z United byl mozna powiedziec rowniez treningowy, wiadomo nie mieli szans na wysokie miejsce w tabeli ale teraz beda klepac takie United regularnie. Podeszli do meczu na luzie i roztrzaskali United
Van Gaal to mozna powiedziec taki swiatowy Steve Mcclaren, nzwisko znane, twarz tez, w telewizji czesto, szkoda tylko ze osiagniecia trenerskie zalosne i kilkadziesiat lat temu. A potem tylko liczne wpadki, przeplacanie za zawodnikow, faworyzowanie swoich (sciaganie Holendrow!), wyniki gorsze od oczekiwan i konflikty z czolowymi zawodnikami (Robben), teraz wykurzyl van persiego, Van Gaal jak kobieta zmienna jest, najpierw sciaga swoich hurtem, a potem sie z nimi kloci, gnoi ich, w koncu odsyla
Przeciez on przyszedl do United i zacal grac dlugimi podaniami, jak nomen omen West Ham czy Burnley czyli druzyny maksymalnie ze srodka tabeli i sie broniace, cofnal Rooneya do pomocy. Dopoki ktos nie interweniowal i na sile mu nie przestawil skladu to bylby maksymalnie srodek tabeli, w koncu ktos madrzejszy odsunal go od wplywu na druzyne i zalapali sie spokojnie do czworki.
W Holandii trfil na nieslychany kryzys PSV, Ajaxu i Feyenoordu naraz a w Bayernie kazdy glupi z takim skladem wygrywalby mistrzostwo Niemiec. Najnowszy przyklad - Guardiola. Umie niewiele, druzyna robi co sezon krok wstecz, ale Bundeslige wygrywa bo jest dream team proste. Na mistrzostwach Swiata tez trafil na nieslychany kryzys Hiszpanii i zostal jego beneficjentem (grajac na porazki Hiszpanii w zeszlym roku sfinansowalem sobie polroczne nic nie robienie)
A no i moja tabela koncowa, bo zasadniczo to ja sie zgadzam mniej wiecej z ta zaprezentowana przez &#39;uleczke&#39; i najdalej roznimy sie mysle tylko w nielicznych przypadkach
1. Arsenal
2. Chelsea
3. Manchester United
4. Manchester City
5. Liverpool
6. Everton
7. Tottenham
8. Crystal Palace
9. Swansea
10. Stoke
11. Southampton
12. WBA
13. Sunderland
14. West Ham
15. Leicester
16. Norwich
17. Newcastle
18. Bournemouth
19. Aston Villa
20. Watford
1. Chelsea
2. Liverpool
3. Arsenal
4. Everton
5. Man Utd
6. Man City
7. Tottenham
8. West Bromwich (Pulis zrobi wszystko zeby byc wyzej w tabeli od Stoke)
9. Stoke
10. Bournemouth (Boruc + media uwielbiaja takie historie, za rok pewnie spadna, to bedzie jak Reading czy Wigan czy Hull jazda na romantyzmie)
11. Crystal Palace
12. Sunderland
13. Swansea
14. WHU
15. Southampton ( awans o jedno miejsce w wyniku zwolnienia Pearsona w mojej tabeli sprzed trzech tygodni)
16. Norwich
17. Leicester
18. Aston Villa
19. Newcastle
20. Watford
Niestety chcac zarobic na bukmacherce trzeba stawiac odwazne i ryzykowne tezy, na pierwszy rzut oka niedoswiadczeni gracze beda sie pukac w glowe, ale po sezonie beda sie tacy jak ten co pisze o &#39;debilizmach&#39; wykruszac ;)
BTW co to w ogole za slownictwo, byle gowniarz tak sobie tu moeze wejsc i chlapnac co mu slina na jezyk przyniesie - powiedzial Cezary Pazura w &#39;Chlopakach nie placza&#39;
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal vs Liverpool​


Bramkarz: Cech dużo lepszy, spokojniejszy i pewniejszy od Mignoleta.
1:0

Obrona: W Liverpoolu niezmiennie od kilku lat jedna wielka dziura. Przyjście Clyne&#39;a za wiele nie zmieni, bo jest to boczny obrońca. Koscielny i Mertesacker od lat trzymają poziom, druga najlepsza para środkowych obrońców w Premier League po Terry&#39;m i Cahillu.
2:0

Pomoc: Lepsza pomoc Arsenalu.
3:0

Atak: Arsenalowi przydałby się jakiś lepszy napastnik niż Giroud, ale nawet i on coś tam potrafi. W Liverpoolu na razie nic nie wiadomo. Przyszedł Benteke, ale będzie musiał się zgrać. Remis, albo niech będzie już ten punkt dla Liverpoolu.
3:1

Manager: Spora przewaga doświadczenia i umiejętności po stronie Wengera. Rodgers świetnie pokazał swój kunszt gdy już jedną ręką trzymał puchar, już miał 3:0 z Crystal Palace, a wiadomo jak się to skończyło.
4:1

Kolektyw: Wenger buduje drużynę już od 2-3 lat, drużyna jest zgrana, a w Liverpoolu po odejściu Suareza został burdel, którego Rodgers nie umiał ogarnąć rok temu. Teraz znów sporo transferów, kilku graczy odeszło i trzeba będzie poukładać zespół.
5:1

Transfery: Przewaga Liverpoolu, ale oni musieli przeprowadzić transfery ze względu na to jak słabo prezentowali się rok temu. Nie wiadomo też czy te transfery wypalą, a w tamtym roku przecież nie wypaliły. Arsenal nie potrzebuje aż tak bardzo transferów, to już jest dobra i ułożona drużyna. Przyszedł Cech na bramkę i być może zostanie kupiony jakiś napastnik. Ciężko tutaj przyznawać punkty za transfery, gdy jedna drużyna musi je zrobić, a druga ich aż tak bardzo nie potrzebuje i nie robi, no ale niech ma Liverpool ten punkt.
5:2

Umiejętność łączenia gry w pucharach z ligą: Na pewno przewaga Arsenalu. Tutaj Kanonierzy po prostu miażdżą w tym aspekcie, co roku grają w pucharach, co roku TOP 4. Liverpool raz tylko w ciągu ostatnich lat w TOP 4 i to akurat wtedy, gdy nie grali w pucharach. Trzy sezony z Rodgersem - 2 razy grali w pucharach i 2 razy grali padakę w lidze i kończyli poza TOP4. Teraz będzie to samo.
6:2

Doświadczenie w walce o czołowe pozycje: Znów przewaga Arsenalu. Arsenal co roku walczy z Chelsea, United czy City o TOP 4, a Liverpool ma za przeciwników Everton i Tottenham i walczy z nimi o LE. Piłkarze co nieco wiedzą o tym jak walczyć z najmocniejszymi, a ci z Liverpoolu mają mniejsze doświadczenie w tym aspekcie.
7:2

Postawa w meczach z czołówką: Arsenal lepiej sobie radzi z czołowymi drużynami. U siebie praktycznie nie przegrywa takich meczów. Wiadomo, że ogólnie zdarzają się porażki, ale generalnie nie jest źle. Liverpool radzi sobie gorzej i to zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Na pewno Liverpool zalicza więcej spotkań, gdzie jest deklasowany przez przeciwnika jak 0:3 i 1:2 z United, 1:4 z Arsenalem, z City 1:3.
8:2

Postawa w meczach z drużynami z dołu tabeli: Kolejny punkt dla Arsenalu. Arsenal do perfekcji opanował ogrywanie ogórków na Emirates Stadium. Na wyjeździe jest znacznie gorzej, bo straty punktów zdarzają się już częściej. Liverpool za to potrafi przegrać z każdą drużyną i to niezależnie czy gra u siebie czy na wyjeździe. Teraz również będą przegrywać, być może nawet częściej niż rok temu, bo grają w LE, a po LE zazwyczaj idzie im bardzo słabo niezależnie od rywala.
9:2

Stabilność: Liverpool jest bardziej niestabilny i ma częstsze wahania formy. Arsenal przeważnie raz na sezon ma obniżkę formy, ale generalnie jest to drużyna stabilniejsza.
10:2

Arsenal vs Liverpool​

10:2


Faktycznie, Liverpool jest lepszy od Arsenalu… Dla United i Evertonu już mi się nie chce robić podobnych wyliczanek, bo wyjdą gdzieś mniej więcej podobne proporcje.

PS: Przeniosłem dyskusję do tematu z Dyskusjami, gdzie bardziej pasuje. W temacie Typy długoterminowe podajemy typy.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
A jednak to Liverpool ma olbrzymie szanse stac sie rewelacja sezonu i powtorzyc druhie miejsce dwa lata temu, tym razem to nie bedzie teatru jednego aktora ale cala druzyna poza Balotellim i kilkoma niewypalami sie zgrala
Jaki tam Rodgers geniusz, to jest klaun ale swoj styl gry mial. To on zbudowal Swansealone, roozwinal to co rozpoczal Martinez, wprowadzil na wyzszy poziom.
Poza tym ma duzo problemow osobistych, rozwiodl sie, wyprowadzil do mlodszej kochanki, ktora przesladuje jakis psychopata (to nie ja) i sadze ze ta sytuacja tez powoduje ze nie w pelni skupia sie na druzynie.
Oficjalna analiza West Bromwich Albion przed sezonem. Bedzie jak mowilem, kilka rzeczy do dodania.
Ciezko powiedziec, jaki bedzie start druzyny, poniewaz terminarz n poczatku ich nie rozpieszcza i po kilku kolejkach moze byc bardzo roznie. Przypominam ze pierwsze dwa mecze domowe to Manchester City i chelsea, do tego wycieczka do Stoke wiec to bedzie sierpien pelen wrazen.
Tony Pulis jasno i wyraznie mowi ze przebudowa jeszcze nie zakonczona. Podstawowy bramkarz Ben Foster wypadl z powodu kontuzji do konca pazdziernika, chca sciagnac Marshalla z Cardiff, tym niemniej zakupienie Jamesa chestera, Jamesa McCleana i przede wszystkim Rickyego Lamberta to napewno nie koniec wzmocnien.
Biorac pod uwage problemy, przez jakie przeszedl klub po odejsciu Stevea Clarka byloby madrze tonowac ambicje, ale Tony Pulis to nie jest facet cierpliwy jesli chodzi o sukces - ma byc zaraz, juz poprawa i idac reke w druzynach ktore obejmuje. Prezes by przygotowany na to ze zatrudnienie takiego trenera bedzie wymagalo poswiecenia struktury budowanej przez dziesiec lat i powoli rosnie jego autorytet wraz z osiaganymi wynikami, sprowadza coraz wiecej ludzi do coachingu i scoutingu.
Jesli nowe nazwiska beda w stanie dac podobnie pozytywny wplyw jak pozyskany w styczniu Darren Fletcher, klub zdecydowanie pojdzie w dobrym kierunku.
Labmert i Berahino z przodu z pewnoscia beda w starnie strowrzyc produktywny duet napastnikow.
Kiedy Pulis ma wyrobiona marke menadzera nigdy nie spadajacego z ligi, samo utrzymanie nie bedzie uwazane za jakikolwiek sukces. ten sezon to nie bedzie tylko liga, le i puchary. Teraz bedzie nacisk na FA Cup, gdzie chca zajsc jeszcze wyzej niz cwiercfinal w zeszlym roku i final jest celem, napewno beda wystawiali najmocniejszy sklad w FA Cup i zajda daleko.
To bedzie brdziej stabilny sezon niz zeszloroczny i pierwszypelny sezon dlugoletniej wspolpracy z trenerem, ktory dostanie spokoj i pelne i bezwarunkowe poparcie i nie wtracanie sie zarzadu, a na robocie sie zna jak malo kto. Lepszego klubu niz West Bromwich Tony Pulis w srodkowej Anglii tez nie znajdzie. To bedzie obopolna, dlugoterminowa wspolpraca, nastawiona na dlugofalowy sukces.
Miejsce wedlug lokalnej gazety na koniec sezonu: 10. (1. Chelsea 2. Manchester City 3. Manchester United. 4. Arsenal...18. Bournemouth 19. Sunderlamd 20. Norwich - tak typuja)
Miejsce wg bykuwodzu: 8
(1. Chelsea 2. Liverpool 3. Arsenal 4. Everton....17. Aston Villa 19. Newcastle 20. Watford - to moje odwazne typy
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
@Bułeczka w kwestii obrony koniecznie trzeba też wymienić Bellerina - jedną z rewelacji sezonu. Ponad to różnica w pomocy jest tak miażdżąca, że kanonierom należy się tam co namniej 1.5 pkt ????
Jeśli chodzi o ten sezon to na prawdę widzę Arsenal w roli zwycięzców. Jedyne co można ich zatrzymać to plaga kontuzji. O Chelsea wszystko powiedział bułeczka. Z United jest podobny problem co z Liverpoolem - jeszcze nie ustabilizowali składu jeśli chodzi o zeszłoroczne transfery a tutaj przyszły kolejne liczne wzmocnienia z zupełnie innych drużyn z zupełnie innych lig(poza Benteke?) City ewidentnie spuściło z gazu. Nie wiem czy to Pellegrini się tam wypalił czy to po prostu zawodnicy notują zniżkę. Totenhamm/Everton? Proszę... dla nich Liga Europy to będzie sukces.
Jeśli chodzi o ciekawostki i niespodzianki to z niecierpliwością czekam co w tym sezonie pokaże Crystal Palace oraz Swansea. Co do spadków - Newcastle i Aston Villa to moi faworyci. Nie śledzę championship dlatego o tamtejszych drużynach się nie wypowiadam ale liczę że Bournemouth się utrzyma.
Bułeczka - mówisz o ataku Arsenalu tylko i wyłącznie z perspektywy Giroud. Jak dla mnie trzeba też pamiętać o Walcott`cie. Wiem, że warunki fizyczne klasyfikują go na skrzydłowego ale chłopak od dawna mówi o graniu na szpicy. Sądzę, że jeśli nie sprowadzą żadnej 9i to Wenger na pewno wypróbuje taki wariant. Teoretycznie taki wariant nie wypalił w przypadki Sterlinga i Liverpoolu ale Walcott będzie obsługiwany przez pomocników o klasę jak nie pare klas lepszych. Na pewno wole Walcotta niż jakiegoś oszusta Higuaina czy innego pseudo napastnika światowej klasy ala Bario Malotelli ???? No i zostaje też Welbeck, który na ogórki może nastukać to i owo. Niemniej jednak czekam co zaprezentuje Benteke bo na pewno jest to napastnik, którego trzeba brać pod uwagę jako trener i jako obrońca.
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ktoś potwierdzi?
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Hej,
mam pytanie zwłaszcza do bykuwodzu ze względu na analizę WBA. Porobili ciekawe transfery i zastanawiam się jak będzie wyglądała linia obrony.
Lescott i Chester wydają się być pewniakami w wyjściowej 11 Do tego Olsson grał regularnie sezon wcześniej. Zastanawiam się kto będzie jako 4 Pocognoli czy może jednak McAuley?
Dzięki za przedstawienie linii obrony WBA według was.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Napewno jeszcze kogos sciagna WBA do obrony i tylow, ale juz obecny sklad to swiatowy poziom, Olsson i Lescott to kadrowicze z takich krajow jak Anglia czy Szwecja, grajacych w West Brom bo konkurencja w zespolach z City jest za duza i nie zalapia sie do skladu.
Ale tutaj tez dostana niewiele mniejsze pieniadze i okazje do pokazania swiatu swojej wartosci wiec beda gryzc ziemie i bedzie dobrze. Bedzie dyscyplina i porzadek to jest pewne.
Zeszloroczne porazki z Leicester czy QPR to efekt presji, plus szalonej motywacji gosci ale glownym powodem jest to ze grali na trzesacych sie nogach bo zeby sie utrzymac musieli zgromadzic 20-25 punktow od stycznia a to calkiem sporo. Ale udalo sie bez wiekszych problemow uratowac sezon i teraz d poczatku mozna grac swoje wiec nie bedzie takich wpadek
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Tyle czekałem na rozpoczęcie sezonu i wyszło tak, że wczoraj mnie cały dzień w domu nie było i nie miałem jak obejrzeć. Dlatego mam prośbę, jeśli ktoś z Was posiada link do powtórki któregoś całego meczu z wczoraj to proszę o podanie linku w temacie lub na pw.
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Na polskiej stronie Manchesteru manutd . pl zawsze do opisu meczu dorzucaja video że skrótem. Czy innych klubów się to tyczy to nie wiem, ale pewnie tak
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
A kto mi powie czemu telewizje i liga tak walcza z pokazywaniem skrotow w internecie
Przeciez to jest reklama dla nich i tylko nakreca popyt na zakup transmisji live i zainteresowanie liga.
Rozumiem mozna walczyc z transmisjami na zywo, streamami (i tak to nic nie da jesli sa dwie strony jedna chetna do pokazywania inna do ogladania to jest tylko i wylacznie sprawa miedzy nimi) ale previewsy i highlightsy powinni sami wypuszczac
Z nizszych lig skroty sa powszechnie dostepne w internecie, jak ktos zainteresowany moge podac link do magazynu ligowego, z Premiership tez napewno ktos ma prawa ale skroty sa krotkie i beznadziejne!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tyle czekałem na rozpoczęcie sezonu i wyszło tak, że wczoraj mnie cały dzień w domu nie było i nie miałem jak obejrzeć. Dlatego mam prośbę, jeśli ktoś z Was posiada link do powtórki któregoś całego meczu z wczoraj to proszę o podanie linku w temacie lub na pw.
Większość meczów obejrzycie tutaj -&gt; http://livefootballvideo.com/fullmatch

A jeżeli interesują Was obszerne skróty to najlepiej footytube.com i tam są skróty z programu Match of The Day z BBC podparte analizami ekspertów. Które bardzo polecam.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Większość meczów obejrzycie tutaj -&gt; http://livefootballvideo.com/fullmatch

A jeżeli interesują Was obszerne skróty to najlepiej footytube.com i tam są skróty z programu Match of The Day z BBC podparte analizami ekspertów. Które bardzo polecam.
Pozdrawiam
a jak obejrzec MOTD spoza UK?

rozumiem ze z catchupu BBC ale tam sa dopiero od wtorku i tylko przez tydzien epizody, i tylko mozliwe do obejrznenia w UK
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Xherdan Shaqiri za 12 mln funtów przeniósł się z Interu do Stoke. Umowa z &quot;The Potters&quot; została podpisana na pięć lat.
Pochodzący z Kosowa 23-letni skrzydłowy na początku tego roku dołączył do Interu. Wcześniej przez dwa i pół roku grał w Bayernie, do którego przeszedł z Basel.
W mediolańskim klubie w 20 meczach zdobył trzy gole i zanotował dwie asysty. W kadrze Szwajcarii rozegrał 46 spotkań, w których zdobył 17 goli.
eurofutbol.pl
Bardzo ciekawy ruch Stoke które lubi mieć takich szybkich graczy na bokach ten zawodnik powinien przynieś wiele dobrego zespołowi.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Gokhan Inler bardzo blisko Leicester, Napoli zaakceptowało ofertę w wysokości 3 milionów i pozostaje już tylko czekać aż przejdzie testy medyczne. Świetny ruch ze strony Lisów, Szwajcar ma zastąpić Cambiasso, zapowiada się walka o coś więcej niż utrzymanie. Zresztą w pierwszym meczu Wasyl i Nugent nie zmieścili się w kadrze meczowej więc ta kadra robi się coraz mocniejsza.
http://www.leicestermercury.co.uk/Leicester-City-transfer-news-City-set-win-race/story-27601357-detail/story.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom