>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2021/2022 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pokaż załącznik 9860

ibis ibis potwierdzasz, bo nigdzie indziej nie widziałem oficjalnego info?
Oficjalne ma być podobno w środę ;)
Wczoraj wyciekły koszulki " Witamy" itd.
Gość co prawda ma 36 lat, ale kontakty, które mogą pomóc Gornikowi w przyszłości.
Jaram się.
Można wejść też na stronę Lukas Podolski na Facebook i zobaczyć filmik że godziny nas dzielą od oficjalnej informacji ;)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Gość co prawda ma 36 lat, ale kontakty, które mogą pomóc Gornikowi w przyszłości.
Jaram się.
wiek to tylko liczba ;) zawodnicy podchodzą dzisiaj dużo poważniej do swoich obowiązków, diety itd wystarczy spojrzeć (zachowując oczywiście odpowiednie proporcje) na Cristiano Ronaldo, Messi'ego, Ibrahimovicza, Sergio Ramosa czy naszego Roberta Lewandowskiego. A nie mówimy tu o Premier League czy La Lidze, a naszej Ekstraklasie, myślę, że Poldi powinien zrobić różnicę na boisku, a kontakty to oczywiście druga strona medalu, nie wiem czy nawet nie ważniejsza w przypadku problemów Górnika
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
wiek to tylko liczba ;) zawodnicy podchodzą dzisiaj dużo poważniej do swoich obowiązków, diety itd wystarczy spojrzeć (zachowując oczywiście odpowiednie proporcje) na Cristiano Ronaldo, Messi'ego, Ibrahimovicza, Sergio Ramosa czy naszego Roberta Lewandowskiego. A nie mówimy tu o Premier League czy La Lidze, a naszej Ekstraklasie, myślę, że Poldi powinien zrobić różnicę na boisku, a kontakty to oczywiście druga strona medalu, nie wiem czy nawet nie ważniejsza w przypadku problemów Górnika
Taki Podolski poza jakoscia ma wielkie znaczenie pijarowe dla Gornika i ekstraklasy, bo wszedzie bedzie to podane do wiadomosci.szkoda tylko, ze Podolski moze spedzic wiecej czasu w RTL,gdzie ma umowe niz na treningach.

Radomiak tez szaleje Rondon podstawowy napastnik z Cluj,duze pozytywne zaskoczenie, a ma byc jeszcze Maurides , ktory w Bulgarii byl gwiazda, chociaz ten drugi malo gral ostatnio w chnach i moze sie okazac kolejnym Boakye, ale na papierze beda mieli swietny atak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +308
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Bramkarze: Daniel Bielica, Bartosz Neugebauer, Paweł Sokół, Jakub Szymański.
Obrońcy: Bartłomiej Eizenchart, Stefanos Evangelou, Adrian Gryszkiewicz, Erik Janża, Kacper Michalski, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Jakub Szymański II, Przemysław Wiśniewski.
Pomocnicy: Ishmael Baidoo, Filip Bainović, Bartosz Baranowicz, Mateusz Cholewiak, Robert Dadok, Adrian Dziedzic, Wojciech Hajda, Arsen Hrosu, Bartłomiej Korbecki, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Bartosz Nowak, Michał Rostkowski, Daniel Ściślak, Norbert Wojtuszek.
Napastnicy: Jesus Jimenez, Krzysztof Kiklaisz, Piotr Krawczyk, Alex Sobczyk.

patrzac na kadre Gornika, to ja nie wiem z kim on tam bedzie gral, chyba tylko z Jimenezem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
O ile ten się nie obrazi...
Podobno obrażony był bo Górnik nie chciał go puścić w poprzednim sezonie i przyszedł Boakaye.
Co do kadry to naprawdę wygląda ona mizernie. Tak jak pisałem wcześniej, Górnik w tym sezonie walczy o utrzymanie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Podolski im kilka meczow wygra,moze jeden lub dwoch z tych mlodych odpali,a jak po rundzie jesiennej bedzie zle to sie zapewne wzmocnia zima, juz raz tak robili kiedy uciulali kilka punktow w polowie sezonu zbieranina chlopakow z ktorych polowa nie nadawala sie do ekstraklasy.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 15 poldiego poziom.jpg

Znamy już transferowy hit Ekstraklasy, czyli Łukasz Podolski w Górniku Zabrze! Postaw zakład specjalny na dokonania w ESA byłego reprezentanta Niemiec, a jeśli zdobędzie on przynajmniej 15 bramek, weźmiesz udział w podziale puli 20 000 zł!
1. Postaw kupon
  • zagraj zakład specjalny na dokonania Podolskiego w ESA W TYM MIEJSCU
  • kupony SOLO lub AKO
  • kurs minimalny kuponu 3.0
  • stawka: dokładnie 89 zł
2. Odbierz bonus
  • jeśli Łukasz Podolski strzeli przynajmniej 15 goli w Ekstraklasie, to weźmiesz udział w podziale puli 20 000 zł w bonusie
  • bonus podlega JEDNOKROTNEMU obrotowi
  • minimum 3 zdarzenia na kuponie, a kurs minimalny kuponu musi wynosić 3.8
3. Czas trwania
  • 6.07.21 r. od godziny 13:00, do 7.08.21r, godziny 18:00
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden bonus
  • w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196.png
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
KROL STRZELCOW - poziom.png

Start Ekstraklasy coraz bliżej! Ale my już teraz mamy dla Was promocję, w której możesz zgarnąć coś dla siebie niemal co tydzień! Postaw zakład na króla strzelców Ekstraklasy, a my za każdego gola zawodnika, którego wytypujesz, zapłacimy Ci 10 zł!
1. Postaw kupon
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz 10 zł freebet za każdego gola zawodnika, na którego zagrałeś
  • Nieważne, czy finalnie zostanie on królem strzelców, czy też nie!
  • Freebetem grasz jak chcesz
  • Freebet za każdego gola pojawi się w ciągu 48h roboczych od zakończenia meczów, w których grał wytypowany przez Ciebie piłkarz
3. Czas trwania
  • Od 14.07, godz. 12:00 do 31.12, godz. 23:59
  • Każdemu Graczowi przysługują freebety za gole zawodnika, na którego postawi jako pierwszego
  • W przypadku zagrania więcej niż na jednego zawodnika, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany kupon
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe
Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196 v2.png
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Jakie typy długoterminowe na ten sezon? :)

Nie śledzę wszystkich drużyn, ale o kilku coś tam się wypowiem.

Wisła Kraków - pozytywne zmiany, oddłużanie klubu, mocne nazwisko na ławce trenerskiej, ciekawe transfery przychodzące, odchodzą raczej Ci co słabo grali. Ogólnie jestem bardzo optymistycznie nastawiony i myślę, że Wisła najgorsze ma za sobą. Na początek miejsce w górnej połówce realne, a w kolejnych sezonach kontynuując tą politykę mają szansę wrócić do Europejskich Pucharów.

Bardzo podoba mi się Radomiak, gdzie wszystko jest budowane z głową i krok po kroczku. Trener obdarzony zaufaniem odpłaca się wynikami. Kilka ciekawych tranferów i Radomiak może być sensacją na miarę Warty z zeszłego sezonu. Utrzymać spokojnie się powinien.

Raków z sezonu na sezon progres. To co kolej na Mistrza? Legia wygląda, że jest poza zasięgiem, ale jakby w końcu się zakwalifikowała do Pucharów to może mieć problemy z grą na dwóch frontach i troszkę punktów pogubić. TOP3 jak najbardziej być powinno.

Lech - 10 lat temu byłem wielkim zwolennikiem trenera Skorży, jednak teraz ten projekt mnie nie przekonuje. Kasperczak też wracał po latach i spuszczał Górnik z ligi zamiast być zbawieniem. Nie mówię, że tu będzie aż tak dramatycznie, ale czy jakoś wyraźnie lepiej? O Puchary może powalczą, ale o Mistrza już raczej nie.

Lubin - troszkę bałagan z tymi trenerami, transferów też brak. Jakoś sceptycznie jestem nastawiony. Chyba żeby faktycznie trener Brosz przyszedł, co było sugerowane gdzieś kilka postów wcześniej.

Łęczna - mocny faworyt do spadku.

Podsumowując wychodzi mi taki longterm:
longterm.JPG

Wyjaśnienie bo ze screena nie wynika:
Radomiak się utrzyma, Wisła w górnej połówce tabeli, Raków w top3, Legia lepsza niż Lech oraz Łęczna spada z ligi.

Wiadmo to liga Polska, więc pewnie po 5 kolejkach wszystko weźmie w łeb :) No ale ciekaw jestem jak to widzicie.

Ciekawy też kurs na króla strzelców w postaci Świerczoka (12,00). W zeszłym sezonie już był na 2 miejscu, a w tym bramki Pekharta mogą się rozłożyc na 2 napastników Legii i może być trochę łatwiej. Dzięki grze w Piaście otarł się o 1 skład repry na Euro i widać, że to go zmotywowało do zostania i kontynuacjii pracy. Jak dołoży kilka goli do tego co w zeszłym sezonie to zakład nie taki nierealny jakby kurs wskazywał.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dariusz Żuraw został nowym trenerem Zagłębia Lubin, z którym związał się dwuletnim kontraktem. 48-latek zastąpi na tym stanowisku Pawła Karmelitę, który tymczasowo prowadził drużynę po odejściu z klubu Słowaka Martina Ševeli.

Waldi1979 Waldi1979 chyba nie tego Pana kibice Zagłębia się spodziewali?. Ogólnie jestem w szoku, że padło na Żurawia. Mam wrażenie, że Zagłębie ratowało się kim popadnie przed rozpoczęciem rozgrywek...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lubin - troszkę bałagan z tymi trenerami, transferów też brak. Jakoś sceptycznie jestem nastawiony. Chyba żeby faktycznie trener Brosz przyszedł, co było sugerowane gdzieś kilka postów wcześniej.
dzisiaj ogłoszono, że trenerem został Dariusz Żuraw, umowę podpisano na 2 lata, z polityką jaka jest w Zagłębiu za obecnego prezesa to szczytem marzeń jest walka o utrzymanie, z roku na rok za jego kadencji jest równia pochyła, oczywiście chyba problemu nie widzą zarząd oraz właściciel, najważniejsze, ze słupki w Excelu się zgadzają i transfery wychodzące są większe niż przychodzące, dodam, że do klubu przychodzą tylko zawodnicy z karta na ręku, o jakości z grzeczności nie wspomnę, ale były to takie tuzy jak Stoch, Sirk czy Mraz, co lepsi zawodnicy opuszczają klub, nie ma żadnego ciśnienia, w zeszłym sezonie grupy kibicowskie zerwały współpracę z zarządem, bo w liście, który został wysłany do prezesa aby ustosunkował się do wielu spraw jakie się w klubie działy/dzieją po dzień dzisiejszy, prezes oczywiście zignorował lekko mówiąc kibiców, więc to też dobitnie świadczy jaki jest tam obecnie klimat. gdybym nie był kibicem Zagłębia to bym chyba zagrał długoterminówkę, ze spadną do 1. ligi, a tak człowiek wciąż ma nadzieję, że właściciel przejrzy na oczy i przede wszystkim zmieni prezesa, zarząd i może coś drgnie do przodu, na chwilę obecną słabo to widzę. Liga startuje za tydzień a do tej pory przeprowadzono 2 transfery, które szału nie robią, chyba tylko bardziej pod marketing, bo ani żaden Hiszpan ani Japończyk do tej pory nie reprezentowali barw Zagłębia.

Edit:
dzisiaj była konferencja przed sezonem i główny projekt strategii to wprowadzanie młodzieży z Akademii do pierwszego zespołu i sprzedawanie z zyskiem to jest główny cel, sam projekt na pewno ciekawy, ale wynika z niego, że wynik sportowy pierwszej drużyny nie jest najważniejszy, ma przyjść z czasem, ale najważniejsze, żeby co rok nowi młodzi trafiali do Ekstraklasy, promowali się i zostawali sprzedani, od najbliższego sezonu ma to być minimum 4 zawodników do 24 lat, a w roku 2025 ma to już być 70% składu pierwszej drużyny. Zapisy o ilości młodych w składzie ma mieć każdy trener począwszy od Żurawia, tak samo zarząd, z każdego transferu wychodzącego z Zagłębia po opłaceniu prowizji itp z tego co zostaje dla klubu 25% ma trafiać do Akademii, plan ambitny, ale chyba po części kosztem pierwszego zespołu, a nie zostało to powiedziane wprost, że 2-3 lata grają, zeby się utrzymać i promować młodych, a później konkretne cele, może wtedy inaczej to by było odbierane, narazie klimat jest co najwyżej średni, wrzucam link do tej konferencji, gdyby ktoś chciał się zapoznać (transmisja zaczyna się od ok. minuty 14:20, był to live i konferencja się opóźniła)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
@Waldi1979 chyba nie tego Pana kibice Zagłębia się spodziewali?. Ogólnie jestem w szoku, że padło na Żurawia. Mam wrażenie, że Zagłębie ratowało się kim popadnie przed rozpoczęciem rozgrywek...
od kilku dni krążyło takie info, ja jestem sceptycznie nastawiony, o czym wspomniałem wyżej, ogólnie lepiej, że Żuraw niż miałby wrócić Lewandowski, takie mniejsze zło, wytyczne jakie dostał wspomniałem w poprzednim poście, presji na wynik jakiejś wielkiej (jeżeli w ogóle jest) nie ma. Osobiście byłem zwolennikiem trenera Brosza, to co rok pokazywał w Zabrzu budzi szacunek, co sezon mu rozsprzedawali skład i budował coś z niczego, w Lubinie ma być teraz podobnie, z tą różnicą, że tu pieniądze są, a młodzi mają być brani z Akademii i chcą też wyłapywać najlepsze perełki w kraju, żeby trenowali tu w Akademii, czyli to co zachód robi od lat. Brosz do tej strategii pasowałby idealnie, gdzieś czytałem, że to trener nie jest narazie zainteresowany żadną pracą w Ekstraklasie, więc to by poniekąd tłumaczyło, dlaczego nie podpisał kontraktu z Zagłębiem, ale czy to prawda czy wymysł dziennikarzy nie wiadomo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Może natknął się ktoś na jakieś zakłady dotyczące trenerów drużyn Ekstraklasowych, np. kto pierwszy straci pracę czy coś w tym stylu. Można zakładać, że po paru kolejkach gdy któraś z drużyn będzie na ostatnim miejscu lub nie będzie grała tak jak od niej się tego oczekuje to pierwsze co to poleci trener. Duże szanse na taki scenariusz u beniaminków, głównie zakładam w Łęcznej lub Niecieczy czy być może w Mielcu.
Pierwszym kandydatem do przejęcia po kimś drużyny wydaję się Marcin Brosz, który do tej pory nie znalazł nigdzie zatrudnienia co jest dla mnie sporym zaskoczeniem bo to co robił co sezon z Zabrzu zasługuje na uznanie i szacunek. Jak wspomniano powyżej chodziły ploty, że obejmie Zagłębie i to chyba byłby niezły ruch bo kto jak kto ale Brosz potrafi pracować z młodzieżą a taki kierunek jak widać wybrali w Lubinie. Żuraw raczej się nie sprawdzi na tym gruncie no ale mogę się mylić.
W sumie to w naszej lidze przewijają się cały czas te same nazwiska i sporadycznie pojawia się ktoś nowy głównie w przypadku beniaminków. Jest ponownie Skorża, Bartoszek, Urban czy Mamrot, którego najpierw Jagiellonia wywaliła by teraz niespodziewanie znowu zatrudnić a przecież w I lidze ani z Arką czy później z ŁKS nie osiągnął założonego celu czyli awansu do Ekstraklasy. Czym kierowali się w Białymstoku ??
Za chwilę pewnie gdzieś pojawi się Ojrzyński, Sobolewski, Zieliński, być może Brzęczek ale ten podobno nie jest zainteresowany pracą w Polsce czy Nawałka ale nie wiem czy ktoś jest w stanie spełnić jego wymagania finansowe.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Może natknął się ktoś na jakieś zakłady dotyczące trenerów drużyn Ekstraklasowych, np. kto pierwszy straci pracę czy coś w tym stylu. Można zakładać, że po paru kolejkach gdy któraś z drużyn będzie na ostatnim miejscu lub nie będzie grała tak jak od niej się tego oczekuje to pierwsze co to poleci trener. Duże szanse na taki scenariusz u beniaminków, głównie zakładam w Łęcznej lub Niecieczy czy być może w Mielcu.
Pierwszym kandydatem do przejęcia po kimś drużyny wydaję się Marcin Brosz, który do tej pory nie znalazł nigdzie zatrudnienia co jest dla mnie sporym zaskoczeniem bo to co robił co sezon z Zabrzu zasługuje na uznanie i szacunek. Jak wspomniano powyżej chodziły ploty, że obejmie Zagłębie i to chyba byłby niezły ruch bo kto jak kto ale Brosz potrafi pracować z młodzieżą a taki kierunek jak widać wybrali w Lubinie. Żuraw raczej się nie sprawdzi na tym gruncie no ale mogę się mylić.
W sumie to w naszej lidze przewijają się cały czas te same nazwiska i sporadycznie pojawia się ktoś nowy głównie w przypadku beniaminków. Jest ponownie Skorża, Bartoszek, Urban czy Mamrot, którego najpierw Jagiellonia wywaliła by teraz niespodziewanie znowu zatrudnić a przecież w I lidze ani z Arką czy później z ŁKS nie osiągnął założonego celu czyli awansu do Ekstraklasy. Czym kierowali się w Białymstoku ??
Za chwilę pewnie gdzieś pojawi się Ojrzyński, Sobolewski, Zieliński, być może Brzęczek ale ten podobno nie jest zainteresowany pracą w Polsce czy Nawałka ale nie wiem czy ktoś jest w stanie spełnić jego wymagania finansowe.
Widziałem jakąś ofertę w Lvbet odnośnie liczby trenerów, którzy stracą pracę. Minimum pięciu i powyżej był kurs @ 1.95 ;)
 
T 0

tr33s

Typer
Patrząc na ruchy w Mielcu to może być ciężko o utrzymanie... Potencjalni rywale w walce o pozostanie w ekstraklasie się zbroją, ich ruchy wyglądają sensownie, a kogo ściąga Stal? - Marcina Budzińskiego(N 31l.) z rezerw Cracovii, juniorów Sitka z Podbeskidzia, Galarę i Kłosa ze Stali Rzeszów. Co prawda drużyna nie została jakoś rozbita - 'kręgosłup' został nie naruszony, a odejścia Dadoka i Forsella jakoś znacząco nie powinny odbić się na grze Stali, to jednak brak solidnych wzmocnień nie wróży najlepiej dla tego zespołu.

Nowy trener Majewski - nie powiem - ryzyko. Trener bez doświadczenia w ekstraklasie, w ostatnim sezonie prowadził pierwszoligowy Stomil Olsztyn i jak dla mnie to jest spora nie wiadoma czy poradzi sobie w ekstraklasie.

Pierwszy mecz Stal zagra z potencjalnym rywalem o utrzymanie - Termalicą. Dla obu drużyn ważne będzie dobrze wejść w sezon, to będzie tak zwany mecz o 6 pkt już na początku rozgrywek. Kontuzjowany jest Maciej Domański czyli lider ofensywy Stali i w tym meczu ponoć ma nie zagrać.

Według mnie Stal ma (może obok Górnika Łęcznej) najsłabszą kadrę w lidze i jeśli jej nie wzmocnią to spadną.
Kurs na ich spadek 2.5
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Damian Kądzior oficjalnie w Piascie Gliwice.
No nieźle, kto by się spodziewał takiego transferu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +316
P 2,4K

peterinio

Użytkownik
Reprezentant Polski Jakub Świerczok został piłkarzem japońskiego Nagoya Grampus. Podpisał z klubem kontrakt na dwa i pół roku.
Kwota transferu: 2 miliony euro + bonusy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +316
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ciężko oceniać z pozycji kibica taki ruch Świerczoka, tą decyzją raczej na pewno na własne życzenie wypisał się z reprezentacji, ale z drugiej strony jak wrócą po kontuzji Milik i Piątek to o powołania też mogło być ciężko, takich pieniędzy na pewno nie zarobiłby w Piaście ani w żadnym innym klubie, kulturowo też pewnie kontrakt życia, straci na pewno Ekstraklasa, ale Piast pomijając aspekt sportowy zrobił interes życia, kilka tygodni temu wykupił go z Bułgarii, a teraz sprzedał z minimum dwukrotnym zyskiem, kupił Kądziora i jeszcze zostało sporo w klubowej kasie, osobiście życzę Kubie jak najlepiej, dla mnie to był ostatni prawdziwy napastnik jaki grał w Zagłębiu, a był tam tylko jedną rundę i strzelił 16 goli. Po jego odejściu do dzisiaj, czyli 3,5 roku Lubin nie potrafi sprowadzić napastnika, nie liczę Sirka, Mraza i tym podobnych, którzy przez te wszystkie lata strzelili razem mniej niż on sam w jednej rundzie. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pokaż załącznik 10078

Start Ekstraklasy coraz bliżej! Ale my już teraz mamy dla Was promocję, w której możesz zgarnąć coś dla siebie niemal co tydzień! Postaw zakład na króla strzelców Ekstraklasy, a my za każdego gola zawodnika, którego wytypujesz, zapłacimy Ci 10 zł!
1. Postaw kupon
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz 10 zł freebet za każdego gola zawodnika, na którego zagrałeś
  • Nieważne, czy finalnie zostanie on królem strzelców, czy też nie!
  • Freebetem grasz jak chcesz
  • Freebet za każdego gola pojawi się w ciągu 48h roboczych od zakończenia meczów, w których grał wytypowany przez Ciebie piłkarz
3. Czas trwania
  • Od 14.07, godz. 12:00 do 31.12, godz. 23:59
  • Każdemu Graczowi przysługują freebety za gole zawodnika, na którego postawi jako pierwszego
  • W przypadku zagrania więcej niż na jednego zawodnika, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany kupon
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe
Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
Pokaż załącznik 10081
część osób pytała mnie na pw o tą promocję, więc wyjaśnię wszystkim

Formuła jak w przypadku akcji na króla strzelców EURO 2020: Gracz wybiera swojego kandydata, a potem przez cały sezon dostaje 10 zł freebetu (na bieżąco) za każdego jego gola.

Freebet oczywiście można wykorzystać dowolnie – nie ma żadnej wymaganej liczby zdarzeń czy kursu minimalnego.

Jak bardzo opłacalna jest to promocja? Obrazując ją na przykładzie z zeszłego sezonu, stawiając na Thomasa Pekharta gracz nie tylko cieszyłby się nagrodą za wygrany kupon, ale dostałby też dodatkowo (jak wszyscy inni, także ci z nietrafionym typem) łącznie 220 zł we freebetach.

Co ważne, do zabawy można dołączyć zarówno przed inauguracyjnym meczem jak i po rozpoczęciu rozgrywek – aż do 31 grudnia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom