>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wladimer Dwaliszwili rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Pogonią Szczecin. 30-letni gruziński napastnik grał w szczecińskim zespole w minionym sezonie. W tym czasie wystąpił w 28 meczach w ekstraklasie, w których zdobył trzy bramki.
90minut.pl
Bardzo dobrze zawodnik mocno denerwował nieskutecznością i chamskim zachowaniem. Zdecydowanie Pogoń potrzebuje kogoś lepszego.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Troche bez sensu ze liga zaczyna sie tydzien po zakonczeniu mistrzostw. W nastepnym roku nie ma zadnego turnieju wiec mozna bylo spokojnie zaczac lige o 2-3 tyg. pozniej
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław:
Łukasz Madej z kontraktem na rok z opcją przedłużenia.
Augusto Pereira Loureiro podpisał 2-letnią umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.
Kontraktu nie przedłuży Dudu, który wyjeżdza na Cypr - Apollon Limassol.


Lechia Gdańsk:
Rafał Wolski
podpisze kontrakt, wszyscy czekają na dokumenty z Włoch.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Paulus Arajuuri został nowym zawodnikiem Brøndby IF.
&lt;center&gt; &lt;/center&gt;
Już od dłuższego czasu przyszłość Fina w Lechu Poznań stała pod dużym znakiem zapytania ze względu na jego kontrakt, który wygasał z końcem 2016 roku. Zawodnik twierdził zresztą, że przygodę w Polsce traktuje jedynie jako jeden z kroków w swojej karierze. Teraz spekulacje o potencjalnym odejściu obrońcy &quot;Kolejorza&quot; potwierdziły się, bowiem związał się on trzyletnim kontraktem z Brøndby IF.

Wciąż brakuje natomiast porozumienia między oboma klubami, dlatego na chwilę obecną nie jest jasne, czy 28-latek trafi do Skandynawii teraz, czy dopiero po wygaśnięciu umowy w Poznaniu. Zdaniem duńskich mediów, najbardziej prawdopodobna jest ta pierwsza opcja. Nie ulega natomiast wątpliwości, że strony będą prowadziły rozmowy w sprawie natychmiastowej realizacji transakcji.

Ostateczny bilans Arajuuriego w barwach Lecha to 58 spotkań i trzy bramki. W zespole z Danii obrońca spotka się z Polakiem, Kamilem Wilczkiem.
transfery.info
Moim zdaniem dobrze że opuścił zespół Kolejorza, nigdy nie byłem zwolennikiem tego zawodnika. Grał przeciętnie miał przebłyski lecz moim zdaniem nie dawał zespołowi tyle ile trzeba.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o Wiśle Płock? Mają szansę ugrać cokolwiek w tym sezonie ? Patrząc na ich skład nie wygląda to wszystko źle, ale czy jest on aż na tyle mocny, aby spokojnie walczyć o utrzymanie ? Wypożyczenie Furmana pokazuje, że zamierzają zawitać w Ekstraklasie ma dłużej ;).
 
S 0

sebek3321

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o Wiśle Płock? Mają szansę ugrać cokolwiek w tym sezonie ? Patrząc na ich skład nie wygląda to wszystko źle, ale czy jest on aż na tyle mocny, aby spokojnie walczyć o utrzymanie ? Wypożyczenie Furmana pokazuje, że zamierzają zawitać w Ekstraklasie ma dłużej ;).
Jak najbardziej są w stanie ugrać więcej niż Arka Gdynia.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak najbardziej są w stanie ugrać więcej niż Arka Gdynia.
Nie mówiłbym jeszcze hop, bo jak wiemy Ekstraklasa jest nieprzewidywalna. Arka owszem, nie poczyniła wielkich transferów, ale przecież jest od niej kilka słabszych drużyn przynajmniej na papierze. Faktycznie sądzę też, że Wisła Płock ugra więcej, ale dopiero kilka pierwszych kolejek zweryfikuje na co stać obydwie drużyny.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nowy sezon - nowy font


Sezon 2016/2017 zapowiada się w Ekstraklasie co najmniej równie pasjonująco, jak trzy poprzednie, kiedy losy mistrzostwa Polski decydowały się dopiero w ostatniej kolejce. Tym razem będzie też sporo nowości na boisku i nie chodzi tylko o beniaminków i nowych piłkarzy. Na ich koszulkach znajdą się też odnowione numery i nazwiska, w nowoczesnej, atrakcyjnej formie.

Doskonale znany z poprzednich sezonów font numerów zastąpiona zostanie przez specjalnie dedykowaną Ekstraklasie – Ekstraklasica Bold. Nazwiska zawodników pisane będą za to Klavika Condensed Bold.

Najważniejsza zmiana? Logo Ekstraklasy na dole każdego numeru i lepiej widoczne numery dla komentatorów i kibiców. Nowy wygląd numerów i nazwisk obowiązywać będzie we wszystkich 16. klubach Ekstraklasy.

- Nowy font Ekstraklasy, który znajdzie się na koszulkach wszystkich zawodników to kontynuacja spójnej identyfikacji wizualnej Rozgrywek. Na dole numerów znajdzie się piktogram – „E”, a kształt numeru nawiązywać będzie do stylistyki rodziny znaków Ekstraklasy – mówi Michał Siara, Menager ds. Marketingu Ekstraklasy S.A. – Mniejsze zmiany wprowadziliśmy w font nazwisk, tu zależało nam najbardziej na ich widoczności i czytelności, a czcionka ma ułatwiać życie kibicom i komentatorom.
[youtube]https://youtu.be/Y0CSIBO46Rs[/youtube]

Źródło: Ekstraklasa
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Zaznaczam, że PYTANIE BĘDZIE DO USUNIĘCIA PO UZYSKANIU ODPOWIEDZI. Wiem, że nie ten dział, ale jak mogę wstawić filmik przykładowo z Youtuba w poście, aby się od razu pojawił bez linka ? Uprzedzam, że użyłem opcji szukaj i jest oczywiście wytłumaczone, ale u mnie to nie działa.
Podobnie z sygnaturą: Panel użytkownika -&gt; edytuj sygnaturę. Nie mam takiej opcji po wejściu w Panel użytkownika. Ktoś wie dlaczego i jak to ustawić ?

edit: nie możesz zmieniać sygnatury i wklejać yt ;), bo coś przeskrobałeś, PW też nie masz ;). napisz w odpowiednim wątku prośbę o przywrócenie PW. - Robson1416,
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Mecz Cracovia - Piast Gliwice w pierwszej kolejce Ekstraklasy odbędzie się jednak z udziałem publiczności, poinformowano na stronie internetowej krakowskiego klubu. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 17 lipca o godzinie 18.00.
[Interia]
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Tanio się sprzedali, T-Mobile płaciło podobno 2 razy tyle..
Jak to mówią &quot;lepszy rydz, niż nic&quot; ;d

Panowie. Jak to jest z tym Mervo? W końcu wrócił do Sionu czy zostanie w Śląsku, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć ;d
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jak to mówią &quot;lepszy rydz, niż nic&quot; ;d


Panowie. Jak to jest z tym Mervo? W końcu wrócił do Sionu czy zostanie w Śląsku, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć ;d
Mervo wg moich informacji na 99% w Śląsku strony dogadane. Ale na pewno nie zagra dzisiaj.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Po ostatnim meczu nie trzeba było długo czekać:
Długo nie czekaliśmy. Radoslav Latal odszedł z Piasta Gliwice!​

Nowy sezon Ekstraklasy jeszcze nie rozpoczął, a już doczekaliśmy się zmiany trenera. Piast Gliwice rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Radoslavem Latalem.
Po wczorajszej porażce z IFK Goeteborg (0:3), Radoslav Latal zrezygnował z funkcji pierwszego trenera Piasta. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Czeski trener prowadził gliwiczan od 20 marca 2015 roku. W sezonie 2015/2016 Piast do samego końca walczył z Legią Warszawa o mistrzostwo kraju. Ostatecznie zakończył rozgrywki na 2. miejscu, gwarantującym udział w eliminacjach Ligi Europy. Start w europejskich pucharach wypadł jednak fatalnie. Zespół Latala przegrał u siebie z wicemistrzem Szwecji i praktycznie tylko cud może sprawić, że Piast awansuje do kolejnej rundy. Obowiązki pierwszego trenera zespołu przejął dotychczasowy asystent Latala, Jiri Necek.
Źródło: Gol24
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Od poniedziałku Ondrej Duda w Herthcie Berlin. Legia godnie na nim zarobi
Od czwartku Ondrej Duda negocjował kontrakt z Herthą Berlin. Doszedł z nią w końcu do porozumienia. W sprawie transferu porozumiały się również kluby. Jutro (tj. w poniedziałek) transakcja ma zostać potwierdzona - twierdzi niemiecka gazeta &quot;Bild&quot;.
Legia na dwa dni przed inauguracją sezonu w LOTTO Ekstraklasie pozwoliła Dudzie udać się do stolicy Niemiec w celu podjęcia rozmów z klubem z Bundesligi, który wcześniej wyraził chęć jego pozyskania. Wedle różnych źródeł strony doszły do porozumienia. Jest również zgoda na linii Legia - Hertha. Słowacki pomocnik zdążył wrócić na sobotni mecz z Jagiellonią Białystok (1:1). Zagrał w nim od 73 minuty (zmienił Aleksandara Prijovicia). Wcześniej wystąpił też w pierwszym spotkaniu II rundy el. do Ligi Mistrzów ze Zrinjskim Mostar (1:1). Biegał po boisku przez 58 minut, dopóki nie zmienił go Michaił Aleksandrow. Wygląda na to, że to były dwa ostatnie występy Dudy w barwach mistrzów Polski. Lada moment zostanie przedstawiony jako nowy piłkarz Herthy Berlin.
Transfer ma opiewać na kwotę od 4 do 4,5 mln euro. W jej windowaniu pomogły Legii dobre mecze Dudy na Euro 2016. Zagrał we wszystkich trzech grupowych spotkaniach i w 1/8 finału z Niemcami. Przeciwko Walii, która doszła do półfinału, strzelił nawet gola. Ondrej Duda gra w Legii od 2014 roku. Warszawski klub ściągnął go z MFK Kosice za około 300 tys. euro (podpisał kontrakt do czerwca 2019 roku). Dotąd rozegrał 66 meczów. Zdobył 10 bramek. Dwa razy sięgał po mistrzostwo Polski i po krajowy puchar. Rok temu był bliski przejścia do Interu Mediolan. Włosi chcieli wyłożyć za niego nawet 5 mln euro. Zrezygnowali jednak w chwili, gdy Legia zażądała przedstawienia gwarancji bankowych. Duda będzie drugim ważnym zawodnikiem sprzedanym przez Legię w tym okienku transferowym. Wcześniej do angielskiego Queens Park Rangers przeszedł za 1,8 mln euro Ariel Borysiuk. Niewykluczone, że odejdzie także Guilherme - do greckiego Olympiakosu Pireus.
Źródło: Gol24
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Po obserwacji kilku meczy 1 kolejki doszedłem do wniosku, że ten sezon może być bardzo zacięty w górze tabeli.
Lech,Legia i Lechia będą na pewno celowały w mistrzostwo i mają ku temu argumenty.
Oba zespoły z Krakowa zaprezentowały bardzo fajną piłkę. Zagłębie Lubin pokazało, że forma z poprzedniego sezonu jest utrzymana. Pogoń Szczecin kadrowo nie odstaje- zbudowali naprawdę fajną ekipę.
Do tego solidne zespoły z Białegostoku, Chorzowa. Może Piast się ogarnie i zacznie coś grać.
Nie będzie chyba w tym sezonie jakiegoś wyraźnego dominatora i bardzo dobrze. Legia jak na razie nie wzmacnia się znacząco, a spodziewałem się kilku klasowych transferów. Jednak za transfer Moulin&#39;a trzeba na pewno pochwalić. Widać że niezły z niego grajek- wie o co w tej grze chodzi.
Zapowiada się ciekawie ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Do tego solidne zespoły z Białegostoku, Chorzowa. Może Piast się ogarnie i zacznie coś grać.
Nie będzie chyba w tym sezonie jakiegoś wyraźnego dominatora i bardzo dobrze. Legia jak na razie nie wzmacnia się znacząco, a spodziewałem się kilku klasowych transferów. Jednak za transfer Moulin&#39;a trzeba na pewno pochwalić. Widać że niezły z niego grajek- wie o co w tej grze chodzi.
Zapowiada się ciekawie
Jagiellonia w tym pierwszym meczu nie pokazała, że jest aż tak solidnym zespołem. Fakt, remis z Legią Warszawa może nasuwać myśl, że zdołali przeciwstawić się atakom warszawiaków, ale... To nie było tak ;). Legia przewagę miała jedynie w pierwszej połowie, gdzie mogła, a nawet powinna prowadzić co najmniej 3:0. Jak to zwykle w sporcie bywa &quot;niewykorzystane sytuacje lubią się mścić&quot;. Było tak dokładnie w drugiej połowie - najpierw Jagiellonia doprowadziła do wyrównania i powinna strzelić co najmniej jeszcze jednego gola, a może nawet dwa. Nie mówię tutaj o niepodyktowanym rzucie karnym przez pana Marciniaka, bo oczywiście karny był ewidentny, za co sędzia przeprosił po meczu. Odchodząc od tematu trzeba mieć jaja żeby podejść do drużyny po meczu i przeprosić za swój błąd. Jak wiemy każdy jest człowiekiem i popełnia błędy, ale prawdziwego człowieka poznajemy po tym, że potrafi się przyznać do błędu.
Sam jestem kibicem Legii, ale na pewno nie tylko ja przecierałem oczy ze zdumienia patrząc na różnicę w grze legionistów w pierwszej i drugiej połowie. Prezes Leśnodorski niech w końcu weźmie się do roboty i nie pieprzy głupot, że &quot;znów atakujemy Ligę Mistrzów&quot;. Atakujemy ją co sezon i zawsze kończy się tak samo. A gdzie transfery, wzmocnienia? Odchodzi Duda, co było nieuniknione. Należy zacząć od golkiperów panie Leśnodorski, bo z Cierzniakiem i Malarzem na czele nie mamy czego szukać.
Ruch - bardzo fajna, młoda drużyna. Świetnie łatają dziury wychowankami i jak się później okazuje są to zazwyczaj trafne decyzje. Trzymam za nich kciuki, niech zajmą 5 miejsce w tabeli i pokażą, że można grać bez wielkich nazwisk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom