>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czemu tak mowiecie ze Wisla dala szanse Wdowczykowi on juz sprawdzil sie w Pogoni wczesniej tylko ze to jest klub z chorymi ambicjami bez podstaw i zamarzylo im sie cos wiecej niz 5 miejsce to go wywalili, jak tez kolejnych
Wdowczyk jak patrzę objął Pogoń 4 kolejki przed końcem sezonu zasadniczego z 39pkt, zdobył w nich 8 pkt (nieźle) ale ósma drużyna na koniec miała tych punktów 40 więc to żadnego wyniku nie robi zwłaszcza że w rundzie mistrzowskiej zdobył zaledwie 3pkt.Z jednej strony te kilka kolejek przed końcem mogło być różnie, ekipy z dolnej części ósemki traciły punkty, no ale tak się to właśnie toczyło i Pogoń nie poszła za ciosem.Wdowczyk wyleciał po przegranej w Białymstoku 0-5 zdobywając 16pkt w 12 meczach, więc jakiś specjalnych osiągnięć bym mu nie dawał bo warsztat zawsze miał lepszy niż zwykły szary trenejro.
Fakty jednak są takie że po aferze wrócił do fuchy dopiero po 5 latach, a na kolejną pracę w Krakowie musiał czekać 1,5 roku, więc uciekając w kryzysowym dla Wisły momencie (7kolejnych porażek, ostatnie miejsce) o pracy mógłby pomarzyć, a tak to może jeszcze uda się wydoić kogoś bogatszego, no chyba że to miało na celu poprawienia sobie poczucia wartości, targanego przez lata niczym skazańca rydwanem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Witam pytanko czy zagra w Legi pazdan w tej kolejce ? i gdzie moge znalesc stronke jacy gracze byli polowywanie do reprezentacji z polskiej ligi
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam pytanko czy zagra w Legi pazdan w tej kolejce ? i gdzie moge znalesc stronke jacy gracze byli polowywanie do reprezentacji z polskiej ligi
Najlepiej to po prostu zobacz kto był powołany na to zgrupowaniu i kto był dowoływany. Gracze zapewne wystąpią w swoich zespołach ligowych jednak trzeba sprawdzać oficjalne strony i forum przy okazji analiz spotkań. ;)
 
C 0

czarus

Użytkownik
Pazdan wystąpi na pewno o ile nie złapał jakiejś kontuzji na zgrupowaniu.
Zarty się skończyły, Legia teraz musi cisnąć w lidze, bo i Lechia i Jaga odlatują powoli.

Największym nieporozumieniem jest system w naszej lidze. To, że Lechia czy Jaga mają przewagę, bo po 30 kolejkach punkty podzielimy na 2 i nawet Lech miałby szansę na mistrza.
Reasumując - teraz można się nie przemęczać, zaś po 30 kolejce grać na maxa i wygrywać wszystko.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Pazdan wystąpi na pewno o ile nie złapał jakiejś kontuzji na zgrupowaniu.
Zarty się skończyły, Legia teraz musi cisnąć w lidze, bo i Lechia i Jaga odlatują powoli.

Największym nieporozumieniem jest system w naszej lidze. To, że Lechia czy Jaga mają przewagę, bo po 30 kolejkach punkty podzielimy na 2 i nawet Lech miałby szansę na mistrza.
Reasumując - teraz można się nie przemęczać, zaś po 30 kolejce grać na maxa i wygrywać wszystko.
Co za idiotyzm! &quot;i nawet Lech mialby szanse nas mistrza&quot; bo Legia ta szanse caly czas ma?! ???? Przypomne ze obie druzyny maja po tyle samo pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 0

czarus

Użytkownik
Oczywiście.
Zostało jeszcze sporo kolejek do 30, więc szanse na mistrza ma nawet Lech.

Po 30 kolejkach dzielenie punktów nie ma sensu i jest bzdurne.
Dobry przykład Podbeskidzia, gdzie byli wysoko w tamtym sezonie a na samym końcu spadli z ligi.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Legia z Lechem na dzień dzisiejszy mają po 22 pkt, więc nie rozumiem tezy Legia musi, Legia już mistrza, a Lech to ,nawet ma na mistrza, Lech wcale nie gra dziadostwa, ma/miał małe problemy z zawiązywaniem akcji które często są obiecujące, a Legia?Myślałem że po meczach z Realem (nie będę wnikał w szczegóły podejścia Realu bo nie ma to nic do rzeczy) jakoś mentalnie się odbudują i wezmą w garść w tej lidze.Przyszedł mecz z Cracovią przed przerwą na kadrę i oprócz wyniku niczego pozytywnego o Legii nie da się napisać.Cracovia w tym meczu momentami nawet była lepsza, mogli strzelić bramkę z początku (a nawet powinni) tak samo w samej końcówce mieli setkę na remis, chwilę potem stracili gola idąc na totalne ryzyko, samo posiadanie 46-54 dla gości na Łazienkowskiej mówi samo za siebie.Wypruwanie flaków w rundzie zasadniczej niczego pozytywnego nie daje, wiadome punktów dobrze mieć najwięcej, ale im więcej je nazbieramy, tym więcej nam je zabiorą a wyrobiona przewaga drastycznie topnieje co nie wpływa pozytywnie przed ,nowym startem, grupy mistrzowskiej (tyczy się także spadkowej) mentalnie paradoksalnie lepiej mają ci co gonią.
Legia mimo przewagi kadrowej nie jest żadnym hegemonem ligowym którego można porównać do hiszpańskich potentatów w tej lidze.Poziom naszej kopanej pozwala każdej drużynie na utarcie nosa Legii, która pełna determinacji na dobry wynik wyjdzie na boisko.
Drużyny z czołówki utrzymując obecny poziom spokojnie mogą wywalczyć mistrza jeśli mają ku temu determinację, no chyba że w Legii wybuchnie jakaś jakość i zaczną z łatwością wszystko wygrywać w co jednak wątpię bo nie ma tego nawet zalążka.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Oczywiście.
Zostało jeszcze sporo kolejek do 30, więc szanse na mistrza ma nawet Lech.

Po 30 kolejkach dzielenie punktów nie ma sensu i jest bzdurne.
Dobry przykład Podbeskidzia, gdzie byli wysoko w tamtym sezonie a na samym końcu spadli z ligi.
No tak reforma jest winna temu, że Podbeskidzie spadło.

Nie jestem entuzjastą obecnego systemu rozgrywek ale każdy przed sezonem zna zasady więc jak klub ma jakiś konkretny cel to ma się dostosować. Ja bym się przyczepił do organizacji i zarządzania tymi klubami a nie do reformy
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No tak reforma jest winna temu, że Podbeskidzie spadło.
Nie jestem entuzjastą obecnego systemu rozgrywek ale każdy przed sezonem zna zasady więc jak klub ma jakiś konkretny cel to ma się dostosować. Ja bym się przyczepił do organizacji i zarządzania tymi klubami a nie do reformy
Reforma nie sprawiła spadku Podbeskidzia ale nie czysta zagrywka Lechii jednak to już za nami więc nie ma sensu dyskutować na ten temat. Trochę przykro się patrzy na takie sytuację we współczesnym futbolu.
 
Z 693K
Adam Mójta wydaje się najpoważniejszym kandydatem z Pogonią zagrać na lewym skrzydle.
Radosław Sobolewski nie będzie miał łatwego debiutu w roli trenera Wisły Kraków, gdyż w sobotnim meczu z Pogonią w Szczecinie zabraknie Patryka Małeckiego. Skrzydłowy Białej Gwiazdy uzbierał już cztery żółte kartki i musi za to odpokutować.
– Szkoda, że będę pauzował akurat w Szczecinie – powiedział Małecki, który w Pogoni spędził dwa lata. – Chciałem tam pojechać i zagrać na stadionie mojej byłej drużyny. Tego już się nie da odwrócić, ale przecież nie ma ludzi niezastąpionych. Ktoś wskoczy na moje miejsce i mam nadzieję, że pociągnie drużynę – dodał skrzydłowy Wisły.

Zastąpić Małeckiego, który w w tym sezonie zdobył cztery bramki i często był najlepszym zawodnikiem drużyny, nie będzie jednak łatwo, bo w kadrze zespołu brakuje innego lewoskrzydłowego. W tej sytuacji najpoważniejszym kandydatem wydaje się być Adam Mójta. Choć jest on lewym obrońcą, to lepiej radzi sobie w ofensywie niż broniąc dostępu do własnej bramki. Mójta cztery ostatnie mecze przesiedział jednak na ławce rezerwowych i nie wiadomo w jakiej jest formie. Ostatnio wyżej stały akcje, prezentującego podobne walory, Rafała Pietrzaka, lecz zerwał on ścięgno achillesa i czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja.

Być może szansę gry na skrzydle dostanie Petar Brlek. Chorwat ma za sobą dwa udane występy w środku pola, kiedy zastępował pauzujących za kartki Krzysztofa Mączyńskiego i Denisa Popoviča, a w ostatnim sparingu z Karpatami Lwów (0:4) był ustawiony na lewym skrzydle. Spisał się tam jednak słabo, inna sprawa, że tym meczu cała drużyna zagrała beznadziejnie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Reforma nie sprawiła spadku Podbeskidzia ale nie czysta zagrywka Lechii jednak to już za nami więc nie ma sensu dyskutować na ten temat. Trochę przykro się patrzy na takie sytuację we współczesnym futbolu.
Spadek Podbeskidzie zawdzięcza postawie na boisku a nie żadnym zagrywkom. Zabronił im ktoś wygrywać? Ludzie no proszę o trochę rozsądku.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Spadek Podbeskidzie zawdzięcza postawie na boisku a nie żadnym zagrywkom. Zabronił im ktoś wygrywać? Ludzie no proszę o trochę rozsądku.
Nie o to w tym wszystkim chodzi. Lechia tu też nie jest winna, po prostu sondowała możliwości w razie potknięcia. Ten system jest wadliwy i dzięki temu powstają takie patologie, jak ta z Podbeskidziem.
Pytasz, czy zabronił im ktoś wygrywać. Jasne, że nie. Ale jaki jest sens walki o mistrzostwo? Wygrywa ten co jest najlepszy w przeciągu całego sezonu, a nie, na przykład, w fazie zasadniczej był średni a w końcówce trafił z formą. Analogicznie jest ze spadkowiczami.
To teraz pytanie dlaczego w ogóle go wprowadzono?
Dla mnie to jest tylko takie mydlenie oczu mówienie o tym, że ma to uatrakcyjnić rozgrywki i przyciągnąć więcej ludzi do ekstraklasy. ***** prawda, chodzi tylko i wyłącznie o większą kasę między innymi z praw telewizyjnych. Dlatego Ekstraklasa SA będzie przy tym systemie tak uparcie obstawała, chociaż część klubów byłoby za odstąpieniem od tego.
Jak obstawiacie, kiedy(albo czy w ogóle) pozbędziemy się tego wrzodu o nazwie ESA37? ;d
 
psychol32 441,2K

psychol32

Użytkownik
Legia wygra i obie strzelą gola (4.50) Bet365
Przepraszam, że powielam typ, ale chcę też napisać swoje przemyślenia. Zacznę trochę zdupy strony, bo: sądzę, że Jagiellonia zdoła strzelić gola dzisiaj... może Vassiljev dziś ukłuje, który jest już za stary na opylenie go? Co do wygranej Legii (a raczej przegranej Jagi) mam bardziej mocne przeczucia.
Napiszę tak, bo jestem z Białegostoku:
Jagiellonia, to taki typowy klub, który przejął najbogatszy białostocki biznesmen (dorobił się na disco-polo) i ma być generatorem siana poprzez &quot;tanio kupie, drożej sprzedam&quot; i oni nie chcą żadnych pucharów i jeśli ktoś mi napisze inaczej, to jest fanem Jagi i nie zna ludzi tam ze środka klubu. Tak jak napisałem wcześniej, tu chodzi o transfery piłkarzy tak jak np. opylenie Pazdana do Legii i inne machlojki o których nie będę pisał na forach, więc napiszę tylko, że to moje subiektywne odczucie. Plan minimum to bezpieczne utrzymanie się w ekstraklasie, więc jest to na wyciągnięcie ręki i teraz czas na tracenie punktów, bo aktualne liderowanie to dla nich zaaaaaa dużo. Jest to dobry moment, bo dzisiejsze spotkanie to tak zwany mecz o 6 punktów (Legia to główny faworyt do głównego trofeum). Legia na fali, Jagiellonia umie przegrać u siebie, więc 4.50 to na prawdę bardzo fajny kurs za drobne.
Gościu jesteś z Augustowa a nie Białegostoku i masz jakieś kompleksy na punkcie Jagi. Nie wspominając o tym że nie masz kompletnego pojęcia co się dzieje w klubie. Kulesza parę dni temu udzielił wywiadu w którym powiedział że jeżeli do końca roku uda się utrzymać obecną pozycję to nie będzie sprzedaży żadnego zawodnika a prawdopodobnie znaczące wzmocnienia bo szansa na dobry wynik (mistrzostwo) jest jak nigdy. Zostaną rozważone jedynie kilkumilionowe oferty także Legia o Runje czy Góralskim to może sobie jedynie pomarzyć.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Czy któryś buk oferuje zakłady na karnego w meczu?

Widzi mi się karny w meczu Jagielloni z Legią: duża stawka, Legia w tym sezonie ma problem z karnymi (właściwie to z często niepotrzebnymi faulami w szesnastce), do tego sędziuje Frankowski, który w 12 meczach Ekstraklasy 5 razy wskazał na wapno (najwyższy obok Jakubika wynik w lidze)
tez to powaznie rozwazam, tym razem na moj gust jednak &quot;szczescie&quot; usmiechnie sie do Lki i to ona dostanie/wywalczy karniaka

@ 3.60 znajdziesz w betssonie
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Gościu jesteś z Augustowa a nie Białegostoku i masz jakieś kompleksy na punkcie Jagi. Nie wspominając o tym że nie masz kompletnego pojęcia co się dzieje w klubie. Kulesza parę dni temu udzielił wywiadu w którym powiedział że jeżeli do końca roku uda się utrzymać obecną pozycję to nie będzie sprzedaży żadnego zawodnika a prawdopodobnie znaczące wzmocnienia bo szansa na dobry wynik (mistrzostwo) jest jak nigdy. Zostaną rozważone jedynie kilkumilionowe oferty także Legia o Runje czy Góralskim to może sobie jedynie pomarzyć.
Kilkumilionowe oferty za piłkarza Jagiellonii hahahahahah sie uśmiałem ????
Jak Legia będzie chcieć Góralskiego to go sobie kupi.
Według mnie lepiej żeby nie przychodził bo wolę żeby do Legii przychodzili zawodnicy z lepszych klubów niż sama Legia a Jagiellonia lepszym klubem od Legii nie jest i nigdy raczej nie będzie.
Są liderem OK. Jeszcze są... ????
Zima zawsze weryfikuje tych liderów przed duże L.
Ja po dwóch kolejkach słyszałem że Zagłębie będzie mistrzem.
W tamtym sezonie miał być Piast. Nijak to nie pasuje.
Jagiellonia to nie wiem czy będzie chcieć w pucharach grać i lepiej żeby nie grali bo znowu powiezie ich Aris , Irtysz albo Omonia ????
Dzisiaj Legia gwałci Jagiellonie i w dobrych nastrojach jedzie do Dortmundu pokazać się tam z jak najlepszej strony.
Skład z Radovicem , Nikolicem Guilherme i Odjidją.
Góralski sobie dzisiaj nie pogra ????
Typy za chwilę w moim temacie
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Gościu jesteś z Augustowa a nie Białegostoku i masz jakieś kompleksy na punkcie Jagi. Nie wspominając o tym że nie masz kompletnego pojęcia co się dzieje w klubie. Kulesza parę dni temu udzielił wywiadu w którym powiedział że jeżeli do końca roku uda się utrzymać obecną pozycję to nie będzie sprzedaży żadnego zawodnika a prawdopodobnie znaczące wzmocnienia bo szansa na dobry wynik (mistrzostwo) jest jak nigdy. Zostaną rozważone jedynie kilkumilionowe oferty także Legia o Runje czy Góralskim to może sobie jedynie pomarzyć.
Jagiellonia robi super wynik do tej pory, ale o mistrzostwie raczej bym nie myślał na Twoim miejscu. Walka o mistrza rozegra się w trójce Lech, Lechia, Legia. Co nie zmienia faktu, że tacy piłkarze jak właśnie Runje, Góralski, Frankowski czy Świderski będą się mogli nieźle wypromować.
A też mimo tych wielkich zapowiedzi, to założę się że jak wpłynie dobra oferta ( i nie mówię tu o kilkumilionowych dla jasności) to Jaga puści pewnie z 2 zawodników. To nie jest bogaty klub i po prostu takie rzeczy muszą być wkalkulowane, a promowanie piłkarzy kupionych tanio i sprzedawanie ich drożej to ich sposób na łatanie dziur w budżecie.

Skład Legii na dziś. Hlousek jednak wyleczył, Niko jest tylko brak Moulina. Vako w końcu w pierwszym składzie i coś czuje, że może zrobić dziś różnicę.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jak myślicie ogarnął over 2,5, obydwie mocne z przodu, warto to pograć ?
Ogarnie Ci ten over sama Legia ????
Jak wyżej napisałem kolejny kandydat na majstra padnie dzisiejszego wieczora.
Po podziale punktów na dzisiejszy dzień przewaga będzie 2 punkty czyli całe nic ????
Probierz chyba sam w nic nie wierzył ściągając swoje &quot;rozchwytywane gwiazdki&quot; z murawy chwilę po przerwie.
Legia do końca rundy jesiennej wygrywa W S Z Y S T K O ! w lidze ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Gościu jesteś z Augustowa a nie Białegostoku i masz jakieś kompleksy na punkcie Jagi. Nie wspominając o tym że nie masz kompletnego pojęcia co się dzieje w klubie. Kulesza parę dni temu udzielił wywiadu w którym powiedział...
Tacy goście jak ty (ktorzy wiezrą w to kto jakie miasto ma wpisane w miniaturce), wtapiają u bukmachera. Sugerujesz się tym co powiedział w wywiadzie? super. A wiesz, że jest coś takiego jak zagranie marketingowe? Równie dobrze mogl powiedzieć, że Mikołaj istnieje. Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy znają ludzi bezpośrednio tam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom