>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Aż się przykro robi. Pawelec gra w Śląsku od 2008 roku, a &quot;kibice&quot; potraktowali go jak śmiecia.
Ja bym nie szukał na siłę sensacji, kibic nabuzowany po meczu poszedł odbierać barwy, Pawelec się nie bał i niestety przyjął jako pierwszy , a że wyszło po męsku to co zrobić ;). Oby ich to otrząsneło, ale póki co nie widać.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Mariusz Rumak czeka w blokach:
http://www.gazetawroclawska.pl/sport/pilka-nozna/slask-wroclaw/a/piast-gliwice-slask-10-mariusz-rumak-czeka-w-blokach-zdjecia,9479675/
To koniec Romualda Szukiełowicza. Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego, po porażce w Gliwicach na stanowisku trenera Śląska zastąpi go Mariusz Rumak. Ostateczna decyzja zapadnie w ciągu najbliższych kilku godzin.
Zaraz po meczu zadzwoniliśmy do Mariusza Rumaka. Nie mógł rozmawiać. Jak powiedział, jest na spotkaniu...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Romuald Szukiełowicz nie jest już trenerem Śląska, w środę szkoleniowiec pożegnał się z drużyną – poinformował klub na swojej stronie internetowej.
Za slasknet.com
edit: Nowy trener:

Asystentem zostanie prawdopodobnie Dariusz Dudek.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Szukielowicz to byl niesamowity beton a la Andrzej Zydorowicz, Marian Dziurowicz, Piechniczek itp. To jakby Kiszczakowi dac MSWiA teraz.
Teraz ciekawe nazwisko na lawce, Slask z pewnego spadkowicza wcale niekoniecznie musi spasc.
 
jozzy22 592,9K

jozzy22

Użytkownik
Wisła Kraków ma nowego trenera:

Dariusz Wdowczyk został nowym trenerem piłkarzy Wisły Kraków. Znany szkoleniowiec podpisał kontrakt ważny do końca sezonu 2016/17, a pierwszy raz poprowadzi Białą Gwiazdę już w poniedziałek w wyjazdowym meczu przeciwko Termalice Bruk-Bet Nieciecza
 
P 20

pc3

Użytkownik
Wisła Kraków ma nowego trenera:

Dariusz Wdowczyk został nowym trenerem piłkarzy Wisły Kraków. Znany szkoleniowiec podpisał kontrakt ważny do końca sezonu 2016/17, a pierwszy raz poprowadzi Białą Gwiazdę już w poniedziałek w wyjazdowym meczu przeciwko Termalice Bruk-Bet Nieciecza
Jestem bardzo ciekaw co z tego wyniknie. Ciężko ocenić Wdowczyka po powrocie, ten epizod powinien go zweryfikować pozytywnie lub negatywnie (spadek)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Wariant C: Wdowczyk na ratunek Wiśle
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,wdowczyk-podjal-sie-proby-ratowania-wisly-,artykul,654403,1,727.html

Dariusz Wdowczyk został nowym trenerem Wisły Kraków. Były szkoleniowiec Legii ma za zadanie uratować Białą Gwiazdę przed spadkiem do I ligi.
Józef Wojciechowski: Interesuje mnie tylko Wisła Kraków!
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/586670/jozef-wojciechowski-interesuje-mnie-tylko-wisla-krakow

Józef Wojciechowski może kupić Wisłę Kraków. - Wiem, że jest temat jej sprzedaży. Myślę o tym - deklaruje milioner w rozmowie z &quot;Forbsem&quot;.

Nie ma już biletów na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa! Hit obejrzy ponad 40 tys. osób:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/586740/nie-ma-juz-biletow-na-mecz-lech-poznan-legia-warszawa-hit-obejrzy-ponad-40-tys-o
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
to info o Wojciechowskim to już od stycznia się pojawiały, i nic nowego nie piszą, no ale pismaki muszą coś robić przy kolejnych zawirowaniach.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Błyskawiczna decyzja Lecha: kolejna wymiana murawy! Z korzyścią dla reprezentacji:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,lech-poznan-zmienia-murawe-na-inea-stadionie,artykul,655162,1,720.html

Już we wtorek wieczorem ruszy wymiana połowy trawy na stadionie przy Bułgarskiej.
Rumak porządkuje Wieżę Babel w Śląsku:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,slask-wroclaw-mariusz-rumak-porzadkuje-wieze-babel,artykul,655403,1,789.html

Wszyscy obcokrajowcy, którzy nie mówią po polsku, muszą mieć wpisane zajęcia językowe, jako integralną część planu treningowego - deklaruje Mariusz Rumak.
Madera został zesłany do rezerw Jagielonii za... dietę bezglutenową:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,madera-zostal-zeslany-do-rezerw-za-diete,artykul,657137,1,718.html

Sebastian Madera trafił do drugiej drużyny Jagielonii Białystok, ponieważ stosował dietę bezglutenową.
 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Hej Panowie, dosyć pilne, podajcie proszę gdzie mogę znaleźć archiwum z kursami przedsezonowymi na mistrza Polski!
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Hej Panowie, dosyć pilne, podajcie proszę gdzie mogę znaleźć archiwum z kursami przedsezonowymi na mistrza Polski!
Jedyny szansa, to chyba taka że ktoś zrobił screena, bo na portal typu oddsportal tego się teraz nie znajdzie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Lechia wycofała skargę do Trybunału Arbitrażowego, przez to następuje przetasowanie w tabeli i to Ruch zagra w grupie mistrzowskiej, a Podbeskidzie w spadkowej.
W dniu 11 kwietnia 2016 roku Lechia Gdańsk, na skutek rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Nożnej, postanowiła wycofać złożoną w dniu 29 marca br. skargę do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu przy PKOl w sprawie decyzji Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN o nałożeniu na klub sankcji w postaci ujemnego punktu w bieżącym sezonie rozgrywkowym 2015/16.
Po konsultacji z ekspertami UEFA oraz respektując ich zalecenia skierowane do związku oraz klubu, Polski Związek Piłki Nożnej oraz Lechia Gdańsk doszły do przekonania, iż dalsze prowadzenie sporu przed Trybunałem Arbitrażowym przy PKOL jest niecelowe.
W ocenie Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka oraz Prezesa Lechii Adam Mandziary piłkarskie rozstrzygnięcia winny zapadać na boisku, a nie w wyniku decyzji Trybunału Arbitrażowego.
To walka na boisku i jej reguły powinny decydować o kolejności w tabeli.
Lechia Gdańsk postanowiła zachować neutralność i szacunek dla boiskowych rozstrzygnięć, dlatego 11 kwietnia podjęła decyzję o wycofaniu przedmiotowej skargi.
Łączy nas wszystkich piłka.
Żródło: pzpn.pl
Co o tym sądzicie? Moim zdaniem bardzo słaba postawa Lechii. Równie dobrze mogli taki krok poczynić od razu, gdy w piątek podjęto taką decyzję dzień przed decydującą kolejką, ale wtedy było ciężej, bo nie byli pewni awansu do ósemki. Inna sprawa, że choć nie jestem fanem teorii spiskowych i jestem zdania, że Lechia w Gdańsku będzie w stanie pokonać Ruch ponownie, to typ na gospodarzy może być petardą w 35 kolejce ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lechia wycofała skargę do Trybunału Arbitrażowego, przez to następuje przetasowanie w tabeli i to Ruch zagra w grupie mistrzowskiej, a Podbeskidzie w spadkowej.

Żródło: pzpn.pl
Co o tym sądzicie? Moim zdaniem bardzo słaba postawa Lechii. Równie dobrze mogli taki krok poczynić od razu, gdy w piątek podjęto taką decyzję dzień przed decydującą kolejką, ale wtedy było ciężej, bo nie byli pewni awansu do ósemki. Inna sprawa, że choć nie jestem fanem teorii spiskowych i jestem zdania, że Lechia w Gdańsku będzie w stanie pokonać Ruch ponownie, to typ na gospodarzy może być petardą w 35 kolejce ;)
A Ja dopatruje się tutaj typowego kolesiostwa, wykiwali Podbeskidzie więc Ruch zagra słabszym składem dzięki czemu Lechia ma punkty.... być możę które pozwolą powalczyć o puchary. Zobaczymy czy to będzie mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lechia wycofała skargę do Trybunału Arbitrażowego, przez to następuje przetasowanie w tabeli i to Ruch zagra w grupie mistrzowskiej, a Podbeskidzie w spadkowej.


Żródło: pzpn.pl

Co o tym sądzicie? Moim zdaniem bardzo słaba postawa Lechii. Równie dobrze mogli taki krok poczynić od razu, gdy w piątek podjęto taką decyzję dzień przed decydującą kolejką, ale wtedy było ciężej, bo nie byli pewni awansu do ósemki. Inna sprawa, że choć nie jestem fanem teorii spiskowych i jestem zdania, że Lechia w Gdańsku będzie w stanie pokonać Ruch ponownie, to typ na gospodarzy może być petardą w 35 kolejce ;)
Kompletnie beznadziejna sprawa, zmiany zmian i to dwa dni po meczach, tragedia.
Teraz jeszcze może pzpn powinien za karę Lechii jeszcze punkt odjąć i wtedy znowu PBB w TOP8 ???? . Dla mnie paranoja.
Nie powinni wycofywać skargi.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Czy gdzieś poza Betano na E-kl są oferty na kartki i rożne drużyny, poza polskimi bukami (a zwłaszcza żółte kartki/pkt karne live).
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jesli Lechia wycofala skarge to na moje powinni miec odjety punkt w grupie mistrzowskiej dopiero po &#39;ukonstytuowaniu sie&#39; jej. A to dokonalo sie w sobote.
To jakis kabaret Podbeskidzie zostalo brutalnie wydymane.
Sytuacja zmienila sie w piatek, dostosowali sie, wywalczyli na sportowo awans a tu ktos zabawil sie w wehikul czasu i zaingerowal w tabele wstecz?
Na moj rozum
1. Lechia dostaje punkt - piatek
2. Ostatnia kolejka sobota - Podbeskidzie i Lechia - zdobywaja awans do mistrzowskiej
3. Poniedzialek - Lechia wycofuje skarge wiec odejmuja jej punkt ale juz ingerencji w to kto awansowal na boisku byc NIE MOZE wiec Podbeskidzie powinno zostac i LEchia tez, ale z punktem mniej

Na ile mozliwy jest scenariusz ze wszyscy beda grac przeciwko Legii wiec odpuszcza mecze z Piastem a z Legia zagraja na maksa? Tak dzialo sie pod koniec zeszlego sezonu, gdzie wszyscy grali &#39;byle nie Legia&#39;
Ze tak zrobi Lech mozna byc pewnym, Ruch to jest za slaby i przegra wszystko, chyba nie bedzie gral dlaPiasta, ogon to niby pieski warszawiakow, ale roznie moze byc, Cracovia raczej tez niezbyt przyjazna Legii, Lubin raczej nie namiesza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom