>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
od Poznaniak:
Pomocnik Zagłębia Lubin został wypożyczony na rok do pierwszoligowej Cracovii.
Młody bramkarz KGHM Zagłębia najbliższy sezon rozegra na zasadzie rocznego wypożyczenia do pierwszoligowego Kolejarza Stróże. (zaglebie-lubin.pl)
Fajnie że piszesz niusy, ale mógłbyś nazwisko podać, fajnie by było

Przepraszam, chodziło oczywiście o Konrada Ferenca.

Gaziantepspor chce sprowadzić Rafała Murawskiego. Turcy interesują się też Damianiem Perquisem. (sportowefakty)
W prasie pojawiły się plotki na temat zainteresowania West Ham Arkadiuszem Piechem, sprawę już skomentował prezes Ruchu Dariusz Smagorowicz: &quot;...do klubu nie przyszło żadne zapytanie Anglików w sprawie Piecha.&quot; (niebiescy)
Polonia Warszawa jest o krok od pozyskania pomocnika, Tomasza Hołoty. Młodzieżowy reprezentant Polski porozumiał się już ze stołecznym klubem. (sportowefakty)
Daniel Brud został wypożyczony na rok do Łódzkiego Klubu Sportowego - poinformowało biuro prasowe Białej Gwiazdy. (wisla.krakow.pl)
W poniedziałek do zgrupowania Polonii w Gutowie Małym dołączył Ousseni Zongo, który przez najbliższe dni będzie sprawdzany przez sztab szkoleniowy &quot;Czarnych Koszul&quot;. W poprzednim sezonie reprezentował barwy maltańskiego klubu Valletta FC, z którym zdobył mistrzostwo i superpuchar kraju. Jego bilans to 28 spotkań i 10 bramek. (ksppolonia.pl)
Barw Polonii Warszawa nie będzie w nowym sezonie reprezentował testowany ostatnio Piotr Ćwielong. &quot;Pepe&quot; w jednym z sobotnich sparingów doznał kontuzji i opuścił zgrupowanie w Gutowie Małym. (ksppolonia.pl)
Real Saragossa jest zainteresowany sprowadzeniem Prejuca Nakoulmy, w grze o pozyskanie napastnika pozostaje również Lorient, za &quot;Prezesa&quot; Górnik oczekuje ok 1mln euro. (gornik.zabrze.pl)
Górnik testuje napastnika z Ukrainy, chodzi o Jurija Płeszakowa z PFK Sewastopol. (gornik.zabrze.pl)
Napastnik włoskiego Palermo Paragwajczyk Daniel Celso Jara Martínez pojawi się niebawem na testach medycznych w Białymstoku. Jeżeli przejdzie je pomyślnie, to najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w Jagiellonii. (jagiellonia.pl)
Michał Pytkowski rozpoczął testy w Dolcanie Ząbki. Jeśli dobrze wypadnie, to zostanie zawodnikiem pierwszoligowego klubu. (widzewiak)
Ugo Ukah prawdopodobnie w tym tygodniu znajdzie wreszcie nowego pracodawcę. Na razie piłkarz przebywa na testach w angielskim Crystal Palace FC. (widzewiak)
Piotr Brożek wczoraj wieczorem przyleciał go Gdańksa, trener Kaczmarek poszukuje lewego obrońcy i Brożek jest jego głownym kandydatem na tą pozycję. (lechia.pl)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Bawi się tutaj ktoś może w Fantasy Ligę Polską ??
Mam miejsca w dwóch ligach.Jedna z nagrodami druga &quot;head to head&quot; dla rozrywki.
Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Diemé Yahiya piłkarzem Polonii
Kontraktem z Polonią Warszawa związał się dziś 21-letni Senegalczyk, Diemé Yahiya. To czwarty gracz pozyskany tego lata przez &quot;Czarne Koszule&quot;.
Wcześniej klub z Konwiktorskiej zasilili Mariusz Pawełek, Tomasz Hołota, oraz Rosjanin, Siergiej Goliatkin.
Do Polski przyjechał jako dziewiętnastolatek, a jego pierwszym zespołem w naszym kraju były rezerwy Stali Rzeszów. Później grał w Gliniku Gorlice, zaś ostatnio reprezentował barwy czwartoligowego Górnika Wesoła (Mysłowice), z którym w sezonie 2011/12 wywalczył promocję do wyższej klasy rozgrywek.
Diemé Yahiya,trenował z Polonią od momentu rozpoczęcia zgrupowania w Gutowie Małym.

ksppolonia.pl
 
B 0

bartloomiej

Użytkownik
Ugochukwu Ukah, 28-letni środkowy obrońca, w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Jagiellonii. Nigeryjczyk związał się z Żółto-Czerwonymi dwuletnią umową, zawierającą opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=10988
Bardzo dobre wzmocnienie Jagi jak wiadomo miała problemy ze stoperami w tamtej rundzie. Ukah bardzo solidny zawodnik któremu czasami potrafią się przytrafić kiksy . Wysoki , silny , potrafiący zdobyć bramkę ze stałego fragmentu. Jagiellonia może namieszać w tym sezonie patrząc jakich transferów dokonała.
 
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
Matka piłkarza Wisły Kraków Gordana Bunozy została potrącona przez samochód prowadzony przez pijanego kierowcę. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu w Mostarze
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Tomasz Frankowski zawieszony w meczu z Górnikiem. Przestroga dla tych co mają zamiar stawiać na Jagę. Ja osobiście typuje remis - poniżej 2,5 gola.
 
wow 331

wow

Użytkownik
Isidoro zawodnikiem Polonii Warszawa​

Jose Isidoro Torres, były zawodnik Realu Betis Balompié podpisał kontrakt z KSP Polonią Warszawa. Prawy obrońca zaliczył w swojej karierze 50 występów w Primera División.

Hiszpan przebywał w klubie ze stolicy na testach wraz z rosyjskim obrońcą Anri Kaguszem. Po treningach z pierwszym zespołem, zdedycowano, że propozycję rocznego kontraktu dostanie Torres.
- W poprzednim sezonie zagrałem w 11 meczach, a dla mnie to zdecydowanie za mało. Chciałem grać więcej i dlatego postanowiłem znaleźć nową drużynę i wyjechać z Hiszpanii, gdzie występowałem przez całe życie - powiedział Przeglądowi Sportowemu, nowy gracz Czarnych Koszul.
Jose Isidoro Torres to wychowanek Betisu. Klub z siedzibą w Sevilli nie zdecydował się przedłużać kontraktu z prawym obrońcą, przez co od 30 czerwca Torres był wolnym zawodnikiem.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Orest Lenczyk zwolniony ze Śląska Wrocław
Orest Lenczyk został zwolniony ze stanowiska trenera piłkarzy Śląska Wrocław. Taką decyzję podjęła Rada Nadzorcza klubu na wniosek zarządu. Tymczasowym szkoleniowcem został dotychczasowy asystent Lenczyka, Paweł Barylski - dowiedziała się telewizja Polsat Sport News.
Plotki o zwolnieniu Lenczyka, który jest skonfliktowany z wieloma zawodnikami Śląska, krążyły od dłuższego czasu. W piątek zarząd mistrza Polski zdecydował się o zakończniu współpracy z 70-letnim szkoleniowcem.
Lenczyk prowadził Śląsk w dwóch ostatnich sezonach, w których wywalczył wicemistrzostwo i mistrzostwo Polski. Obecne rozgrywki wrocławianie zaczęli jednak kompromitująco - od porażki w dwumeczu 1:6 z Helsingborgsem w eliminacjach Ligi Mistrzów i 4:10 z Hannoverem 96 w Lidze Europy. To przesądziło o decyzji działaczy.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Napastnik Piotr Reiss podpisał obowiązujący do końca roku kontrakt z Lechem Poznań.
40-letni Reiss występował w Lechu w latach 1994-1998 oraz 2002-2008. W tym czasie rozegrał 319 spotkań i strzelił 108 bramek dla poznańskiego zespołu. Ostatnie trzy sezony spędził w Warcie Poznań.
Amica wzmacnia się na mistrza
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Jacek Zieliński nowym trenerem Ruchu Chorzów
W dniu wczorajszym zarząd zespołu Ruch Chorzów podpisał umowę z nowym trenerem - Jackiem Zielińskim. W przeszłości prowadził on takie zespoły jak: Groclin, Polonia Warszawa czy też Lech Poznań - z którym zdobył Mistrzostwo Polski i notował pozytywne występy w LE. Zieliński na stanowisku zastąpił Tomasza Fornalika.
Pozytywna informacja zarówno dla kibiców &#39;Niebieskich&#39; w obliczu ich niedawnej kiepskiej passy porażek jak i dla obstawiających naszą kopaną. Osoba nowego szkoleniowca daje nadzieję na przełamanie śląskiego zespołu w najbliższej kolejce T-Mobile Ekstraklasy z Koroną Kielce w meczu dwóch &#39;czerwonych latarni&#39;.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Pomocnik Jagiellonii Białystok Maciej Makuszewski podpisał trzyletni kontrakt z rosyjskim Tieriekiem Grozny.
Według informacji &quot;weszlo&quot; Jagiellonia otrzyma za swojego zawodnika milion euro (ok. 4,16 mln zł).
????
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
To może i ja coś skrobnę na ten temat...
Co do ceny można się pochwalić, że jest to drugi w historii z tych bardziej opłacalnych transferów Jagi (jedynie Grzesiu Sandomierski, został sprzedany za trochę więcej). Terek Grozny po prostu złożył naszym włodarzom ofertę nie do odrzucenia. Można powiedzieć, że był to +/- 1mln EURO za gracza, który przesiedział całą rundę zimową i miał już odchodzić do Widzewa za grosze. Jednak nowy trener Jagi - Hajto wydobył chłopaka z ,,podziemia&quot;.
Nie mogę ujawnić, ile dokładnie zapłaci Terek za Makuszewskiego, bo obowiązuje mnie tajemnica handlowa, ale powiem, że będzie to między milion pięćdziesiąt a dziewięćset pięćdziesiąt tysięcy euro. W końcu dlaczego miałbym nie pochwalić się wyśrubowaniem godziwej kwoty za swojego piłkarza. Przecież to dla mnie świetna reklama - śmieje się Piekarski.
Nie zmienia to jednak faktu, że Jaga pozbyła się ostatnimi czasy dwóch BARDZO wartościowych graczy defensora i ofensora -Thiago Cionek do Padovy i Makuszewski do Tereka.
Dokładnie w następną sobotę czeka nas ciężki mecz w Warszawie z tamtejszą Polonią. Widać po wynikach i grze Polonii, że jest na fali, ma ambicje i mierzy wysoko. Nie muszę przypominać co w ostatnim meczu zrobili z Wisła w Krakowie i Lechią w Gdańsku. Jedynie Lech ich pokonał w Warszawie 1:2. W każdym meczu Polonia strzelała bramki. Na 3 mecze Polonii Ł. Teodorczyk i P. Wszołek mają po dwie 2 bramki. Myślę, że jest to dość zadowalająca statystka dla Polonistów, która będzie grała na własnym terenie i przed własną publicznością, gorzej dla Jagiellonii.
Co do Jagiellonii... Makuszewski - sprzedany, Cionek - sprzedany, Gusic - zawioszony i kontuzjowany, Porębski - kontuzjowany, Ugo Ukah - kontuzjowany. Do składu wraca Frankowski. W tym meczu każdy liczy na kreatywność i wykazanie się trenera Tomasza Hajty w dobraniu odpowiedniego składu na ofensywną Polonię. Ja osobiście widzę to czarno. Szczerze mówiąc Jagiellonii plany to utrzymanie się w środkowej części tabeli. Zamknięte okienko transferowe, więc nic tu za dużo składu nie wzmocnią. Zostali jedynie ci zawodnicy ze swoją kartą zawodnika w ręku, czyli tacy których nikt już nie chciał lub takie gwiazdeczki, które wyżej srają niż dupę mają. Wiadomo, że Jaga jest zespołem swojego boiska, a na dodatek odkąd pamiętam to gra Polonii nigdy nie leżała białostockim kopaczom.
Do tej pory Jagiellonia wynikami nie sprostała oczekiwaniom żadnemu z żółto-czerwonych kibiców i nie zapowiada się żeby nastąpiła niespodzianka w następną sobotę w Warszawie.
Szczerze Panowie Wam powiem, że póki co kurs się utrzymuje 1,87 na Polonię (Bwin) to trzeba korzystać z sytuacji. Na pewno będzie spadał, w weekend będzie napewno niższy - coś około 1,50 na czystą 1. Sam gram dość grubo na Polonie mimo, że jestem kibicem Jagi. Dlatego znam sytuację ,,własnego podwórka&quot;.
POLONIA WARSZAWA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
typ: 1
kurs: 1,87
buk: bwin
stawka: 1000PLN
wygrana: 1870PLN
EDIT: Doszły mnie słuchy, że do Białegostoku przyjechał Euzebiusz Smolarek, który zamierza podpisać kontrakt z Jagiellonią. Jak wiadomo Smolarek grał w warszawskiej Polonii jakiś czas, oczywiście może podsunąć kilka swoich kwestii, co do tego meczu trenerowi, lecz typ jest nadal wartościowy i warty zachodu. Zmniejszymy tylko stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jak podał klub Piast Gliwice nowym piłkarzem klubo został Artis Lazdins. gra on na pozycji pomocnika i ma na swoim koncie dziewięć występów w reprezentacji Łotwy. W ostatnich dwóch sezonach występował w łotewskim FK Jelgava gdzie udało mu się zagrać sześćdziesiąt cztery razy i strzelić dwa gole. Czy okaże się wzmocnieniem ? Czas pokarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom