>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. zlotu

djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Witam chetnie bym wybral sie na taki zlot.
Najlepiej samochodem wolalbym i dla tego szukam kogos kto by zlozyl sie na paliwko.
Ciagania sie autobusem lub PKP z bagazami nie lubie, zwlaszcza gdyby np 3 osoby znalazly sie to by na to samo wyszlo.
Jezeli ktos jest chetny prosze pisac na priv. najlepiej jak najszybciej bo zabraknie jeszcze miejsc na zapisy
Jestem z Białegostoku(moge ewentualnie kogos po drodze zabrac)
Do Przysuchy około 320 km wiec w dwie 640.
Niestety mam smoka i pali okolo 9l/100km
Koszt dojazdu by wyniosl okolo 60literkow x 5 Pln= 300 PLN (jakbym oszczednie jechal to nawet 250pln)
Na 3 osoby juz koszt by nie byl taki duzy jak na jedna.
Moge maxymalnie zabrac 3 osoby.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
z Katowic jest bezpośrednie połacznie PKSem ???? Chętnie też mógłbym się dorzucić do paliwa ( mam nadzieje, że w wakacje litr 95tki nie będzie kosztował 6 zł ???? )
PKSem jedziemy bo Snajper do nas wpadnie raczej ????
Co jak co ale połączenie jest przyzwoite...
Gorzej z dojściem nad rzekę ale tym razem ktoś po nas przyjedzie :]:]:]
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ktoś z okolic Opola jedzie może? Kluczbork, Opole, te okolice.
No właśnie ja z miłą chęcia, ale musi być kilka osób z tych okolic.
Snajper jeszcze jest z Kluczborka, ale on coś tam z kuklą planuje ????
Może ktoś jeszcze jest chętny?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wybiera się ktoś z Krk ?
Moderator Ted ;)
Ale on jest Wiślakiem więc musiałbyś szalik i takie gadżety związane z Cracovią zostawić w domu ;)
Co do zlotu na razie nie wiem co i jak ale chętnie znów odwiedzę tamte regiony bo pewnie Oderka ma za mały bagażnik na zakupy :p
Co do kontaktu z firmami bukmacherskimi miło by było pogadać z kimś z drugiej strony lustra.
By the way jakby co to Beniu weź koszulkę Expa zrobimy good deal ;) (idealnie się je nosi)
Pozdro
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Moderator Ted ;)
Ale on jest Wiślakiem więc musiałbyś szalik i takie gadżety związane z Cracovią zostawić w domu ;)
Co do zlotu na razie nie wiem co i jak ale chętnie znów odwiedzę tamte regiony bo pewnie Oderka ma za mały bagażnik na zakupy :p
Co do kontaktu z firmami bukmacherskimi miło by było pogadać z kimś z drugiej strony lustra.
By the way jakby co to Beniu weź koszulkę Expa zrobimy good deal ;) (idealnie się je nosi)
Pozdro
Z Tedem już rozmawiałem, tyle że nic z tego nie wynikło, więc liczyłem że ktoś jeszcze z Krk się wybiera.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Może ktoś jeszcze jest chętny?
Studiuje w Opolu to kto wie czy nie od razu po wszystkim z Opola jechałbym, ale ciężko mi stwierdzić tak naprawde teraz, także bliżej terminu jak coś można się dogadać.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wybiera się ktoś z Krk ?
tak jak pisałem na PW, raczej autem pojade, do zlotu dużo czasu to jeszcze się zgadamy
tylko nie wiem czy Ci sie nie opłaca bardziej PKP jechać, bo mój wózek troche pali ;)
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Okolice Poznania niech sie zglaszaja. Chcialbym sie wybrac samochodem ale odleglosc prawie 380 km w pojedynke troche odstrasza ;)
Wągrowiec, 60km od Poznania się melduje. Jeszcze możliwe, że YoungMoney pojedzie, ale nie rozmawiałem z nim konkretniej na ten temat.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Powiem Ci zależy jaką masz pojemność silnika ????
Jak małolitrażowy to 100zł wystarczy, jak jesteś wysoka pojemność silnika jak Kanas to 200zł-300zł Panie to mało ;D
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja w zeszłym roku, razem z biletami (ok 100 zł) Wydałem 600 zł. + 105 za nocleg
Ale licz, że w sumie jak w czwartek wyjechałem, to do wtorku jak wróciłem, to wypiłem ok 100 puszek piwa, zjadłem z 10 schabowych i kilka ram fajek poszło z dymem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom