>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje nt. zlotu

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tak.
Na zlocie mamy zamiar popełnić zbiorowe harakiri plastykowymi widelcami w proteście przeciwko ustawie antyhazardowej
Ty sobie rób harakiri.
Ja jednak zostanę przy nieco bardziej popularnych sposobach żegnania się z forum :jezora:

Panowie - nie narzekamy, nie opowiadamy głupot tylko... PRZYJEŻDŻAMY!
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Tych narzekań osób które nie przyjadą nawet się czytać człowiekowi nie chce. Nie, bo nie ????
Co ciekawe jak padło zdanie o ostatnim zlocie od razu Kanas się odezwał, uderz w stół ????
Ja już zaopatrzenie powoli kompletuję, oby tylko pogoda nie zawiodła choć na 16-dniowej prognozie w tvn24 straszyli nieco :cool: Więcej głupot typu &#39;nie jadę bo mam urodziny&#39; nie piszcie bo śmiech na sali panowie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A tak w ogóle dlaczego OSTATNI... czyżby forum przestawało istnieć czy jak?
Pewnie chodzi Ci o ogłoszenie, które wisi w działach z kuponami.
Powiem tak: już w tym roku ja nie chciałem podjąć się organizacji zlotu. Nie było chętnych by się tym zająć to postanowiłem jeszcze raz podziałać. W przyszłym roku na pewno nie będę go organizował. Może ktoś inny to ogarnie, ale jeśli znów nikt nie będzie chętny to zlotu nie będzie :-|
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przypomnę, że Sportingbet za każdego nowego gracza daje na zlot 25zł.
W obecnej chwili tylko MadAngel zwerbował kolegę, który dokonał depozytu.
Za to to najwyżej dwa 4-paki kupimy na tyle osób...
Panowie, warto się sprężyć. Czym więcej ludzi zwerbujemy tym więcej mamy gastronomi, piwa, napojów... Duża oszczędność w waszych portfelach.
Wystarczy, że kolega założy konto, siostra, brat, rodzić itd. wpłaci min. 10zł - to nie dużo, a my mamy &quot;cegiełkę&quot; dołożoną. Można też wpłacić 40zł i od razu wypłacić...
Panowie... nie ma lipy...
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Przypomnę, że Sportingbet za każdego nowego gracza daje na zlot 25zł.
W obecnej chwili tylko MadAngel zwerbował kolegę, który dokonał depozytu.
Za to to najwyżej dwa 4-paki kupimy na tyle osób...
Panowie, warto się sprężyć. Czym więcej ludzi zwerbujemy tym więcej mamy gastronomi, piwa, napojów... Duża oszczędność w waszych portfelach.
Wystarczy, że kolega założy konto, siostra, brat, rodzić itd. wpłaci min. 10zł - to nie dużo, a my mamy &quot;cegiełkę&quot; dołożoną. Można też wpłacić 40zł i od razu wypłacić...
Panowie... nie ma lipy...
U mnie jest lipa bo moi znajomi nowicjusze nawet jak zapraponowałem że im dyszkę przeleje to nie chcieli konta założyć bo się gamonie boją że przez ustawę będą mieć problemy ???? ???? ... chociaż nie powiem, w zeszłym roku forum &quot;zasponsorowało&quot; mi na tyle gastronomię, że prawie kasa za nocleg się zwróciła. Więc jak macie możliwości to zapraszajcie.
Z mojej strony jeszcze, za kilka dni wyjazd !! Kto jedzie tak jak ja:
Elbląg 21.32 - Malbork 22,00
Malbork 22.20 - Tczew 22.38
Tczew 0:11 - Radom 8:53 (przez Bydgoszcz 2:03, Toruń 3:32, Włocławek 4:38, Warszawa 6:28)

Radom 10:35 - Przysucha 11:29.
POCIĄG

Zgłaszać się na pw albo na gadu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kanas, pamiętaj że doba zaczyna się od 14. Wiesz jak było rok temu. Przed 14 możecie lub na pewno domku nie dostaniecie. Tym razem dzień wcześniej wyślę im maila przypominającego, że mamy zlot i niech będą oni przygotowani. Ja postaram się też do południa przyjechać, żeby nie było problemu.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Kanas, pamiętaj że doba zaczyna się od 14. Wiesz jak było rok temu. Przed 14 możecie lub na pewno domku nie dostaniecie. Tym razem dzień wcześniej wyślę im maila przypominającego, że mamy zlot i niech będą oni przygotowani. Ja postaram się też do południa przyjechać, żeby nie było problemu.
Ja to wiem ???? Inaczej jak bym jechał dopiero o 20 bym był. Ostatnim razem byłem o 8.30 i moje och i ach pozwoliło by do domku wejść o 10. Po za tym nim na ośrodek dojadę i nim coś wszamie to pewnie będzie już można do domku wejść, bo będzie po 12, a jak nie to się chwile poczeka ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Walizkę pokerową załatwiłem. Jedna Wam wystarczy?
Ostatnio grałem na 8 osób z jedną walizką, wystarczy odpowiednio dobrać stawki i będzie gitara. Super były jak by 2 wyszły ale na jednej da radę pojechać. Marzy mi się tour gdzie np wejście po 20-50 ziko od głowy.
Ewentualnie można zrobić tak, że dany żeton odpowiada walucie , i ustalamy grę na np 2 godziny, po 2 godzinach kto ile będzie mieć żetonów tyle z puli ściąga.

Ewentualnie gra for fun ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Walizkę pokerową załatwiłem. Jedna Wam wystarczy?
Jaką masz tą walizkę?
Ja mam 500 żetonów. Co prawda nie jakieś profi-ciężkie ale na taki wypad jak znalazł.
Kłopot w tym, że to trochę waży :]

Jeśli jednak będą chętni na pokera to mogę wziąć...
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
możesz wziąć.
chętnie bym zagrał.
dla emocji wejście 10 czy 20 zł.
SimonS chyba pisał, że też liczy na jakiś turniejaszek, więc ludzie do gry by się znaleźli.
miałem dwie walizki (Unibet, Sportingbet), ale &#39;gdzieś mi wyszły&#39; :grin:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to sobie zrobicie osobny turniej ????
Po 50zł minimum wchodzimy jak się bawić to się bawić
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jaką masz tą walizkę?
Ja mam 500 żetonów. Co prawda nie jakieś profi-ciężkie ale na taki wypad jak znalazł.
Kłopot w tym, że to trochę waży :]

Jeśli jednak będą chętni na pokera to mogę wziąć...
Ja mam taką:

Trochę pokerzystów jedzie na zlot, więc może druga by się przydała.
Ktoś ma ruletkę? :razz:
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Dobrze że w głosowaniu wybraliśmy 2 weekend lipca :p Bo w ten z tego co widzę to Ciągle w przysuchej pada ????
 
Do góry Bottom