>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. zlotu

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mistrzu zobacz moją trasę podróży pociągiem, może Ci przypasuje by się zabrać. W przedziale w pociągu doznasz namiastki zlotu ???? %% ????
Pasuje idealnie. ???? W Bydgoszczy bym wsiadał i 9 godzin niezapomnianej podróży z PKP.
Tylko jak sobie tak czytam, to z Tobą bałbym się jechać ????
Zwłoki w pociągu, zwłoki na zlocie.
Jutro jak jeszcze można, to się określę czy ogarnę z przyjazdem.
Są jeszcze wolne miejsca tak?
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Pasuje idealnie. ???? W Bydgoszczy bym wsiadał i 9 godzin niezapomnianej podróży z PKP.
Tylko jak sobie tak czytam, to z Tobą bałbym się jechać ????
Zwłoki w pociągu, zwłoki na zlocie.
Jutro jak jeszcze można, to się określę czy ogarnę z przyjazdem.
Są jeszcze wolne miejsca tak?
hehe ???? ????
Nie ma czego się bać ???? Trafisz na czas w miare dobrym stanie na zlot ???? W Radomiu jeszcze jeden zlotowicz dojedzie i wtedy w 3 osoby na Marysieńkę ruszymy ???? i ogarniaj ogarniaj, bo będziesz mieć przez dłuższy czas coś wspominać. Bo taka magia zlotu jest że tam ciągle coś się dzieje ;)
 
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Kolego Kanas. Ile pochłaniasz Harnasi w ciągu 24 h ?:cool::grin:
Jeśli obalisz więcej niż 18 to szacun . Ja mam 23 l . 178 wzrostu , 69 kg wagi . Spokojnie biorę na siebie 18 browarków (harnasi) w ciągu dnia. Chciałbym się z Tobą styknąć na zlocie w tym roku i podebatować na temat wspaniałego smaku Harnasia ,ale niestety mam już ustawiony wyjazdz na Woodstock a to mnie bedzie kosztowało ponad 1300 pln ????
ps. pije do tego ,że dużo się o Tobie tu pisze jesli chodzi o zeszłoroczny zlot i wypite przez Ciebie browarki ???? ????
Dodam też ,że chciałbym się styknąc z Suchoparek-iem alee... ????
Pozdro .
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Kolego Kanas. Ile pochłaniasz Harnasi w ciągu 24 h ?:cool::grin:
Jeśli obalisz więcej niż 18 to szacun . Ja mam 23 l . 178 wzrostu , 69 kg wagi . Spokojnie biorę na siebie 18 browarków (harnasi) w ciągu dnia. Chciałbym się z Tobą styknąć na zlocie w tym roku i podebatować na temat wspaniałego smaku Harnasia ,ale niestety mam już ustawiony wyjazdz na Woodstock a to mnie bedzie kosztowało ponad 1300 pln ????
ps. pije do tego ,że dużo się o Tobie tu pisze jesli chodzi o zeszłoroczny zlot i wypite przez Ciebie browarki ???? ????
Dodam też ,że chciałbym się styknąc z Suchoparek-iem alee... ????
Pozdro .
Ostatnio na zlocie jak wstałem tj 8 rano do padnięcia tj 4 rano. Poszło 25 puszek. Jednak troszkę bardziej masy mam 184 i 99kg

w tym roku spróbuje zrobić over 30 ale to z soboty na niedziele.
 
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Ostatnio na zlocie jak wstałem tj 8 rano do padnięcia tj 4 rano. Poszło 25 puszek. Jednak troszkę bardziej masy mam 184 i 99kg
Bardzo ładny wynik :grin::grin:
To teraz pochwal się ile wygrałeś w tym roku browarków :grin::grin::grin:
Ps.Moj rekord w 4-o paku to 3 ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Bardzo ładny wynik :grin::grin:
To teraz pochwal się ile wygrałeś w tym roku browarków :grin::grin::grin:
Wiesz że raz miałem farta jak mało kto ? Zostały mi jakieś drobne, w sumie na 2 piwka starczyło a razem wypiłem 7 ???? ????
 
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Wiesz że raz miałem farta jak mało kto ? Zostały mi jakieś drobne, w sumie na 2 piwka starczyło a razem wypiłem 7 ???? ????
Hehehe i to jest ZAJEBISTE w Harnasiu. Nie dość ,że jest bdb to można wygrać kolejnego ????
Z tego wzgledu ,że jestem hazardzistą to lubie coś wygrywać ???? ???? ????
 
ste 21

ste

Użytkownik
Ostatnio na zlocie jak wstałem tj 8 rano do padnięcia tj 4 rano. Poszło 25 puszek. Jednak troszkę bardziej masy mam 184 i 99kg


w tym roku spróbuje zrobić over 30 ale to z soboty na niedziele.
:grin: To pewnie lepsze od drożdży ???? Ja max. wypilem 11 piw,ale ciezko bylo pozniej sie ruszyc.W przyszlym roku mam zamiar ,,zawitac&#39;&#39; na zlot,kurcze... tylko szkoda,ze nie jest troche blizej.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
:grin: To pewnie lepsze od drożdży ???? Ja max. wypilem 11 piw,ale ciezko bylo pozniej sie ruszyc.W przyszlym roku mam zamiar ,,zawitac&#39;&#39; na zlot,kurcze... tylko szkoda,ze nie jest troche blizej.
Ty tam w Poznaniu też masz dobrze ;) w Ferie pojechałem do znajomego i o 4 rano wsiedliśmy do taxi ... po tekście zwieź nas Pan do klubu gdzie będzie więcej dziewczyn niż chłopaków, do domu publicznego nas zawiózł ???? Gdzie piwo stało po 20 zł ... a panny po 300 zł za h ... :S ???? Spiliśmy piwko i trzeba było wracać ????
Edit: Ja też nie odwiedzam takich miejsc, ale była akcja w poznaniu z tym że podpitych taxiarze do burdelów wieźli bo mieli z tego potem profity :p
Edit2: jeszcze co do poprzedniego zlotu to kojarzy mi się z tą nutą: http://citrus.wrzuta.pl/audio/5X0WV5ZlaS7/akon_-_be_with_you marcin chyba w aucie miał ją jako pierwszą ustawioną ????
 
ste 21

ste

Użytkownik
Ty tam w Poznaniu też masz dobrze ;) w Ferie pojechałem do znajomego i o 4 rano wsiedliśmy do taxi ... po tekście zwieź nas Pan do klubu gdzie będzie więcej dziewczyn niż chłopaków, do domu publicznego nas zawiózł ???? Gdzie piwo stało po 20 zł ... a panny po 300 zł za h ... :S ???? Spiliśmy piwko i trzeba było wracać ????
No to niezle.Ja takich miejsc nie ,,odwiedzam&#39;&#39;,nawet po nadmiernej ilosci spozytych puszek.Mam mocny leb ???? Tak mi sie wydaje.Moze bedzie okazja skonfrontowania sie za rok.Na to licze .
edit: 25 puszek to niezla dniowka jest dla przecietnego pracownika
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Podziwiam jak możecie wlewać w siebie tyle piwa...Czy nie lepsza jest wódeczka ?? pyk pyk i po sprawie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ste 21

ste

Użytkownik
Podziwiam jak możecie wlewać w siebie tyle piwa...Czy nie lepsza jest wódeczka ?? pyk pyk i po sprawie ????
owszem pewnie ,ze lepsza .W ,,moim&#39;&#39; gronie malo jest osob mogacych wypic ,,troche &#39;&#39; wiecej.Pozostaja tylko wesela, ale nie narzekam ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ta każdy na coś narzeka, jedźcie a nie szukacie wymówki ... ja i tak pewnie będę jechał 12h ... od 2 lat mówie, że ostatni raz a i tak jadę widać u Was działa to na odwrót &quot;bym pojechał, ale ...&quot;
Kanas to w ogóle podróz sobie robi ... jak sie chce to można :p rozumiem, że praca itp. ale odległość to na pewno nie wymówka.
 
A 6

abusek

Użytkownik
Hehe szkoda, że zlot łączy się z moimi urodzinami więc lipa troszkę... ale bawcie się dobrze :p Ja tu zostanę... hehe to jak najlepsi będą chlać na zlocie to w weekend typów nie będzie ;]
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Hehe szkoda, że zlot łączy się z moimi urodzinami więc lipa troszkę... ale bawcie się dobrze :p Ja tu zostanę... hehe to jak najlepsi będą chlać na zlocie to w weekend typów nie będzie ;]
To tym bardziej powinieneś przyjechać, miałbyś co opijać w doborowym towarzystwie.
Nie rozumiem, dlaczego w tym temacie piszą w większości ci co nie przyjadą...
Bym przyjechał ale...? Boicie się i tyle :razz:
 
Do góry Bottom