>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Doberman umówmy się że Anglia nie miała dobrego bramkarza i taka jest prawda ,widać to gołym okiem czy to w lidze czy to w kadrze .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kolego mam wrażenie ze nie znasz Carsona a piszesz tylko by nabijać posty w każdym temacie na temat transferów. Pewnie dlatego by uczestniczyć w konkursach. Joe Hart to ligowiec i kadrowicz pełną gębą więc nie mam pojęcia o czym ty w ogóle piszesz. A Anglia wychowała wielu bramkarzy ale widocznie masz małe o tym pojęcia.
Chodziło mu raczej o ostanie klika lat, a Hart to nie jest jednak klasa światowa.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Nie, nie. Chodzi o to, że tam media mają słabość do brytyjskich bramkarzy i promują ich, przez co zagraniczni bramkarze mimo że są lepsi, tracą miejsce w podstawie - było tak chociażby z Kuszczakiem i Dudkiem, na szczęście nie na dłuższą metę.
Hart jest bardzo dobry - ale zauważ, że tak samo świetnie zapowiadali się Robinson i Green - i gdzie są teraz? Gdzieś tam tkwi problem w szkoleniu.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Dokładnie - racja z tym Almunią. Poza tym, oprócz Harta nie ma pewniaka na tą pozycję. Najlepiej by jeszcze powołali Davida Jamesa, który był zawsze kołem ratunkowym, gdy coś nie szło ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hm nie zgodzę się z tezą o Almuni grał w Arsenalu na równym poziomie miał szansę Hart jest klasą światową pokazał że potrafi. W dodatku powoli coraz więcej młodych puka do bram kadry nie dług Amos z Manchesteru , Smithies z Huddersfield, Steele z Boro,Pickford o której już bije się czołówka Anglii i jeszcze paru innych skąd się dziwić że Anglia nie ma bramkarzy skoro byli powoływani Green, James itp. gracze którzy już są przeszłością zresztą jak widać Anglia ma wielu zdolnych graczy nie tylko na bramce przykładów wiele można wymienić nie długo doczekamy się sytuacji że Lampard itd. będą tylko grać ogony bo jeśli Capello będzie nadal ślepo wierzył w graczy starszego pokolenia kolejny mundial okaże się dla Anglii klapą.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Co do formacji z pola to nie ma w ogóle co porównywać. Skupiamy się tylko na bramkarzach.
Takich młodych, świetnie zapowiadających się bramkarzy każde państwo ma sporo. Napisałem przecież wyżej, że leży gdzieś wina w szkoleniu, bo gdy już jest głośno o bramkarzu, to on w wieku 23-26 lat nie rozwija już, stoi w miejscu - a nawet się cofa. Taki jest tam problem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kirkland, Carson, James, Robinson - każdy z nich się zapowiadał na gwiazdę, ale żaden z nich nią nie został, Anglia nie miała i dalej nie ma klasowego bramkarza, a Hart to nie jest klasa pokroju Buffona, Casillasa, Reiny czy Cecha.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Według mnie jest. Pooglądajcie sobie mecze City. To że City straciło najmniej goli w zeszłym sezonie to w większości zasługa Harta i Kompany&#39;ego. On jest jeszcze młody, a już na wypożyczeniu w Birmingham wyczyniał w bramce niesamowite rzeczy. Jego gibkość i szybkość w grze na linii bramkowej jest niepowtarzalna. Jak dla mnie jeden z najlepszych bramkarzy świata.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Na pewno jest utalentowany i w tej chwili broni faktycznie dobrze. Rozchodzi się jednak o to, czy tę formę utrzyma na parę/paręnaście lat. Bo media angielskie starają się promować angielskich bramkarzy w klubach - ale jak któremuś w europejskich pucharach czy w reprezentacji podwinie się noga, to są bezwzględne. Robinson, Green, Kirkland nie poradzili sobie. Jak będzie z Hartem? Dodajmy, że w City jeśli tylko przydarzy mu się słabszy okres - na rezerwie czyha świetny Shay Given, albo właściciel wyda miliony na Casillasa czy Buffona.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Ktoś tu napisał że Hart to nie klasa światowa, no dobrze ale on jeszcze jest młody a z reszta drugi raz z rzędu wybrany najlepszym bramkarzem ligi i tyle w temacie. To co koleś broni to masakra np karny przeciwko Arsenalowi pierwszy mecz z Spurs . Nasz Wojtek jeszcze dużo chleba musi zjeść żeby mu dorównać.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Powiem tak: MU bardzo dobry transfer, chodzi o Younga. Być może wydano na niego zbyt wiele, ale zwróci się. Czytałem dzisiaj, że wkrótce złożą ofertę Nasriemu. Nie wiem czy go puszczą, ale chłopakowi kończy się za rok kontrakt z Arsenalem.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Właśnie.. i teraz pozostaje kwestia czy Wenger zdecyduje się sprzedać Samira, zarobić tym samym niezłe pieniądze, czy nie puścić Francuza z myślą, że za rok odejdzie za darmo. Ja jednak mam nadzieję, iż niebawem Nasri podpisze nowy kontrakt z Arsenalem. Obok Wilshere&#39;a był wyróżniającą się postacią w tym sezonie, w przyszłym ma niewątpliwie pewne miejsce w wyjściowej jedenastce i znów będzie błyszczał.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Jeśli puści Nasriego i szybko nie sprowadzi następcy, to Fabregasa krew zaleje i w końcu też wymusi transfer, bo jeśli Arsenal ma walczyć o najwyższe cele, to pozbycie się Nasriego jest kulą w stopę.
 
advantage 2

advantage

Użytkownik
Arsenal złożył ofertę w wysokości 23 mln euro za Matę (Valencia), jeżeli transfer wypali będzie to najdroższy piłkarz Kanonierów w historii.
Galatasaray złożyło ofertę za D.Drogbę (Chelsea), oferta opiewa na jednym z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w Turcji czyli Ardanie Turanie (wyceniany na 18 mln) + 7 mln.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
No Chelsea musi sprzedać napastników, bo ma w tej chwili: Anelkę, Torresa, Drogbę, Kalou, Sturridga - a ma przyjść jeszcze za 30mln Falcao. A Villas - Boas, na pewno będzie stawiał na młodszych.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Doberman
to chyba ty nie masz pojecia Carson w 2004 roku po spadku Leeds jako nastepca Robinsona byl szykowany juz do pierwszego skladu repry Angielskiej mial 18 lat i przyszlosc przed nim
dzis 7 lat pozniej jedzie do Turcji bo juz nikt go poprostu tutaj nie chce
nie wspominajac o Jamesie, Kirklandzie wlasnie w/w Paulu Robinsonie to istna padaczka a kazdy z nich dobrze sie zapowiadal nawet Seaman byl slaby ale przy nich chyba najpewniejszy
Joe Hart to inna historia oby nie powtorzyl bledu poprzednikow
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Kirklanda skończyły kontuzje. Zresztą tak dobrze to on się i tak nie zapowiadał, to media robiły z niego przyszłą gwiazdę.
Hart jest dobry ale w głowie to ona ma jeszcze nie za bardzo poukładane, dużo imprezuje, chleje, pali konia wali... jak dalej tak będzie robił to może to się odbić na jego formie.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Hart jest dobry ale w głowie to ona ma jeszcze nie za bardzo poukładane, dużo imprezuje, chleje, pali konia wali... jak dalej tak będzie robił to może to się odbić na jego formie.
A skąd kolega o tym wszystkim wie? ???? Hehehe.
Anglia od ładnych paru lat nie miała dobrego bramkarza. Ostatnio było wspomniany David Seaman.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik

Z tym trzepaniem kapucyna to oczywiście zmyśliłęm ???? ale Joe nie raz było głośno właśnie w kontekście chlania na zgrupowaniach repry czy też w czasie sezonu
PS: De Gea był dzisiaj na testach medycznych w MU ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom