>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
17mln co to jest... ktoś wie jaką dostanie tygodniówkę?
Media podają od przedziału 100-130 tys...
Nowa umowa Cerny&#39;ego (OFICJALNE!)
Bramkarz Radek Cerny podpisał z Queens Park Rangers nowy roczny kontrakt. Dotychczas umowa 37-letniego zawodnika miała wygasnąć z końcem czerwca, ale spędzi on na Loftus Road kolejny rok. W Premier League będzie zapewne dalej rezerwowym.
Nowi zawodnicy w Leeds i Leicester (OFICJALNE!)
Drugoligowe kluby Leeds United i Leicester City wzmocniły swoje składu. Pawie zatrudniły bramkarza Blackpool Paula Rachubkę, który podpisał na Elland Road dwuletni kontrakt. Z kolei Lisy ściągnęły z Huddersfield Town obrońcę Lee Peltiera.
24-letni piłkarz, pierwszy nabytek Leicester tego lata, złożył podpis pod dwuletnią umową. The Terries otrzymali za niego około 700.000 funtów (850.000 euro).
Z kolei Rachubka został pozyskany przez Leeds na zasadzie wolnego transferu.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Podobno 130 tysięcy. Jeżeli to prawda to strasznie dużo. Nani zarabia mniej i powinien dostać niezwłocznie podwyżkę.
Dawid Younga już miał w Liverpoolu na kolejny sezon xD
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Podobno 130 tysięcy. Jeżeli to prawda to strasznie dużo. Nani zarabia mniej i powinien dostać niezwłocznie podwyżkę.
Dawid Younga już miał w Liverpoolu na kolejny sezon xD
Bo myślałem że chce iść do przyszłych mistrzów. ???? A tak poza tym to może mi ktoś wytłumaczyć skąd Ferguson ma tyle kasy na transfery? Przecież MU miało spore długi (a raczej bardzo spore), a Glazerowie tego raczej nie spłacają, a tu prawie 40 mln euro na dwóch zawodników jeszcze przed otwarciem okienka transferowego poszło.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ma kase jeszcze z transferu Ronaldo do Realu + to co Glazerowie dadzą.
A długi się same spłacają? Przecież Manchester jest zadłużony na ponad 700 mln euro.
Postawiłbyś na to jakieś pieniądze ? bo ja ani grosza ;p
Ja już postawiłem 200zł, i na pewno jeszcze będę grał grubiej na TOP 4, ale jeszcze nie wiem za ile. ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Bo myślałem że chce iść do przyszłych mistrzów. ????
????
A tak poza tym to może mi ktoś wytłumaczyć skąd Ferguson ma tyle kasy na transfery? Przecież MU miało spore długi (a raczej bardzo spore), a Glazerowie tego raczej nie spłacają, a tu prawie 40 mln euro na dwóch zawodników jeszcze przed otwarciem okienka transferowego poszło.
100mln z transferu Ronaldo nie mogło się rozpłynąć. Po za tym finał LM , bodajże 50mln wpadło. Po 2 , Glazerowie nie koniecznie muszą swój prywatny dług spłacać z kasy klubowej choć na pewno trochę podkradają ???? Klub generuje takie zyski że stać Alexa na transfery , a jak wierzyć zapowiedziom to dopiero połowa zakupów ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
100mln z transferu Ronaldo nie mogło się rozpłynąć. Po za tym finał LM , bodajże 50mln wpadło. Po 2 , Glazerowie nie koniecznie muszą swój prywatny dług spłacać z kasy klubowej choć na pewno trochę podkradają ???? Klub generuje takie zyski że stać Alexa na transfery , a jak wierzyć zapowiedziom to dopiero połowa zakupów ????
Tylko że Barca ma mniejsze długi, a nie stać ich żeby dać za Fabregasa 40 mln euro, a przypomnę że w ciągu ostatnich lat Barca wygrała o wiele więcej i o wiele więcej na tym zarobiła. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tylko że Barca ma mniejsze długi, a nie stać ich żeby dać za Fabregasa 40 mln euro, a przypomnę że w ciągu ostatnich lat Barca wygrała o wiele więcej i o wiele więcej na tym zarobiła. ;)
Barcelona ma 500mln ojro długi i klub co roku generuje straty. Sprawdź sobie zestawienie z poprzedniego roku , gdzie klub przyniósł bodajże 40mln straty. Ale tak to jest jak się płaci po 300mln rocznie na pensje.

Sporo klubów ma długi (w Anglii) , ale jak widać nie przeszkadza to w nowych transferach. Jedynie Arsenal skąpi grosza ale oni spłacają Emirates.

Co do Manchesteru. Poprzednie sezony były dość suche jeśli chodzi o transfery , Glazer spłacił część długu więc w tym okienku można poszaleć.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Tylko że Barca ma mniejsze długi, a nie stać ich żeby dać za Fabregasa 40 mln euro, a przypomnę że w ciągu ostatnich lat Barca wygrała o wiele więcej i o wiele więcej na tym zarobiła.
Nie dziwię się że nie chcą wyłożyć 40 baniek za gracza który trak naprawdę nie jest im potrzebny. Podobną kwotę chcą za to dać za Sancheza więc pieniądze mają.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Skoro nie jest im potrzebny to po co to całe pier...... od kilku lat.
i jeszcze składają śmieszne oferty. za Czygryńskiego dali 25mln, a za Cesca wykładają 27.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
a jest potrzebny ? kogo posadzą na ławie ? Inieste, Xaviego, Bosqetsa, MAscherano ? do skłądu wbija się Alcantara więc po kija im Fabregas ? jak go kupią to można ich tylko wyśmiać. Barcelonie jest potrzebny obrońca i ktoś na ławke na atak. Skład mają kompletny.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
a jest potrzebny ? kogo posadzą na ławie ? Inieste, Xaviego, Bosqetsa, MAscherano ? do skłądu wbija się Alcantara więc po kija im Fabregas ? jak go kupią to można ich tylko wyśmiać. Barcelonie jest potrzebny obrońca i ktoś na ławke na atak. Skład mają kompletny.
Czyli rozumiem że Guardiola twoim zdaniem stara się od kilku sezonów o zawodnika który wcale jest mu niepotrzebny? Mogą grać choćby trzema środkowymi pomocnikami tzn. Xavi, Busquets, Fapregas, a na skrzydłach Messi i Iniesta.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Panowie to nie jest odpowiedni temat do dyskusji o Barcelonie. Co prawda Fabregasa można podciągnąć pod temat , ale wasze założenie jest inne.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podobno 130 tysięcy. Jeżeli to prawda to strasznie dużo. Nani zarabia mniej i powinien dostać niezwłocznie podwyżkę.
To zobacz ile bramek i asyst dla United zdobył Nani a ile bramek i asyst dla AV miał Young. Nani nie dawno podpisał nowy kontrakt więc niech nie narzeka, kontraktów nie zmienia się z roku na rok ;) poza tym dziś United podało oficjalnie,że Nani zostaje ;)
Kovac przenosi się do Bazylei (OFICJALNE!)
Czeski pomocnik, Radoslav Kovac przenosi się do szwajcarskiego FC Basel - informuje oficjalna strona jego dotychczasowego klubu, West Hamu.
Kovac postanowił odejść z Upton Park, z powodu braku regularnych występów pod panowaniem Avrama Granta. Czech nie zdecydował się na współpracę z nowym menadżerem - Samem Allardyce&#39;em, tylko poszukać nowego wyzwania.
Basel, które ostatni sezon zakończyło na pierwszym miejscu, obecnie przygotowuje się do rozgrywek Ligi Mistrzów.
31-latek może zagrać ze swoją byłą drużyną w meczu towarzyskim 13 lipca. Ze szwajcarską drużyną podpisał dwuletni kontrakt. Wcześniej występował m.in. w Spartaku Moskwa.

Piłkarz Arsenalu w League One (OFICJALNE!)

21-letni pomocnik Arsenalu, Mark Randall został nowym graczem Chesterfield. Anglik podpisał z tym klubem jednoroczną umowę.
Ostatni czas Randall spędzał na wypożyczeniach (MK Dons, Burnley, Rotherdam United). Tego lata jego umowa wygasła, a on na zasadzie wolnego transferu przeniósł się do League One.
- Widziałem grę Chesterfield, po rozmowie z ich menadżerem nie miałem wątpliwości, że to była dobra decyzja, nie mogę się doczekać gry w tym klubie - podsumował Randall.
Nie dziwię się kibicom AFC,że są zaniepokojeni ciągle tylko wypożyczenia, Bendtner odejdzie, Cesc chce do Barcelony, Nasri nie chce przedłużać kontraktu a Clichy chce do Liverpoolu...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tylko że Barca ma mniejsze długi, a nie stać ich żeby dać za Fabregasa 40 mln euro, a przypomnę że w ciągu ostatnich lat Barca wygrała o wiele więcej i o wiele więcej na tym zarobiła.
Ma mniejsze długi? Po ciekawe czemu zalegają z wypłatami, ciągneli tyle rozmowy z Alvesem, nie moga pozyskać Sancheza i Fabregasa... Barcelona tylko dzięki kredytom zaciąganym co roku funkcjonuje jako tako, a United ma dług owszem ale ten dług jest od 2006 roku czyli od momentu wykupienia klubu a poza tym z roku na rok jest spłacany a nie powiększany dług ;) dziękuje, tyle ode mnie w tej kwestii
widzę,ze bardzo mało wiesz... pieniądze za wygranie trofeum są płacone w kilku ratach ;) nie jednorazowo :p
 
Baqu 927,2K

Baqu

Forum VIP
Barcelona ma 500mln ojro długi i klub co roku generuje straty. Sprawdź sobie zestawienie z poprzedniego roku , gdzie klub przyniósł bodajże 40mln straty. Ale tak to jest jak się płaci po 300mln rocznie na pensje.
netto czy brutto ? ;-)

wiem wiem, chciałeś uciąć temat ale specialnie znalazłem oficjalne dane
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&amp;amp;news=37007
tak żeby każdy miał jasność. ze względu na reklamy na koszulkach myślę, że przyszły sezon przyniesie już zysk.

pozdr,

@bo86bo - dług Barcelony też się zmniejsza, więc jesteś w błędzie.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Jeden z najbardziej utalentowanych argentyńskich piłkarzy, Ricky Alvarez jest bardzo blisko przenosin do Arsenalu Londyn. 23-letni piłkarz swoimi znakomitymi występami w ostatnim sezonie zwrócił na siebie uwagę najlepszych klubów Europy i od kilku miesięcy nie ustawały spekulacje łączące go z transferem do którejś z europejskich potęg.
Dyrektor sportowy klubu Alvareza, Christian Bassedas przyznał, że Velez Sarsfield nie może wiele zrobić, kiedy po piłkarza zgłasza się tak wielki klub jak Arsenal. Jak donosi TyC Sports, oprócz &quot;Kanonierów&quot; Alvarezem interesują się także Roma i Malaga.
Alvarez jest wyceniany na 10 mln euro i Bassedas już ogłosił, że jeśli Velez dostanie takie pieniądze, na pewno nie będzie blokowało szansy rozwoju swojemu najbardziej utalentowanemu zawodnikowi.
&quot;Nie możemy zabronić mu odejść. Nie damy rady go zatrzymać na siłę w klubie, to pewne. Są czasem oferty, które trudno odrzucić nie tylko z powodów finansowych, ale przede wszystkim sportowych. Jeśli po naszego zawodnika zgłasza się Arsenal czy Roma, to możemy powiedzieć tylko &#39;Gratulacje, zasłużyłeś na to&#39;&quot; - powiedział dyrektor sportowy argentyńskiego klubu.
Co ciekawe, już w piątek Maurizio Zamparini - właściciel innego zabiegającego o Alvareza klubu, Palermo - poinformował, że piłkarz dogadał się z Arsenalem. Wszystko wskazuje na to, że informacja ta zostanie wkrótce potwierdzona przez klubowych oficjeli.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
cott Carson został nowym bramkarzem tureckiego Bursasporu.
25-letni Anglik podpisał trzyletni kontrakt.
Carson występował w West Bromwich Albion od 2008 roku. W minionym sezonie rozegrał 32 spotkania w Premier League. Wcześniej grał m.in. w Aston Villi i Liverpoolu. Ma na koncie trzy występy w reprezentacji Anglii.
http://www.eurofutbol.com
Czyżby Scott chciał już przejść na piłkarską emeryturę. Dla mnie to kpina z jego strony pomimo kilku wpadek spokojnie mógłby jeszcze bronić w Premier League, Jednak w tym sezonie wiele spektakularnych transferów. Także poczekajmy na koniec okienka ;)
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Haha Scott Carson. Masakra, Anglicy naprawdę nie potrafią sobie wychowywać bramkarzy. Ale jestem ciekaw, jak się rozwinie kariera Joe Harte&#39;a.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego mam wrażenie ze nie znasz Carsona a piszesz tylko by nabijać posty w każdym temacie na temat transferów. Pewnie dlatego by uczestniczyć w konkursach. Joe Hart to ligowiec i kadrowicz pełną gębą więc nie mam pojęcia o czym ty w ogóle piszesz. A Anglia wychowała wielu bramkarzy ale widocznie masz małe o tym pojęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom