>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Bale z nowym kontraktem!
Plotki dotyczące przyszłości Garetha Bale&#39;a w Tottenhamie zostały dziś najprawdopodobniej rozwiane na dłuższy okres czasu. Młody walijski skrzydłowy postanowił bowiem podpisać nowy, 4,5-letni kontrakt, jaki wiązać go będzie z drużyną z White Hart Lane.
- To wspaniała wiadomość, że Gareth zostaje w Tottenhamie - powiedział szkoleniowiec Spurs, Harry Redknapp.- Bale to jeden z najlepszych lewoskrzydłowych na świecie, a jego talent wciąż się rozwija.
Sam Bale także nie ukrywa radości z przedłużenia kontraktu z Tottenhamem. Walijczyk trafił na Lane w 2007 roku z Southampton za kwotę 5 mln funtów.
- Cieszę się czasem spędzonym w Spurs. Chcę byśmy rozwijali się jako drużyna i osiągali wielkie sukcesy. Mamy dobry skład, który może osiągnąć naprawdę wiele. Wierzę, że już niedługo będziemy mogli zdobyć tytuł. Dlatego zdecydowałem się przedłużyć kontrakt. Co sezon walczymy o udział w Champions League, dlatego jestem przekonany o słuszności swojej decyzji.
Według doniesień z początku roku utalentowany walijski piłkarz może otrzymywać obecnie gażę w wysokości 100.000 funtów tygodniowo. Jeśli ta plotka okaże się prawdą, Bale zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem w całej historii Tottenhamu.

tottenhamhotspur.com
 
other 60

other

Użytkownik
Arsenal gra tak jakby nie chciał mistrzostwa, Manchester wymęcza kolejne 3 pkt, Chelsea pokonuje beznadziejnych Citizens, niewiadomo o co w tym wszystkim chodzi.
Tylko że Manchester już ma prawie na 99% mistrza kraju, Kanonierzy im ten puchar sprezentowali. Nie wygrać z tak grającym WBA? Nie wygrać, bo w składzie przecież brakuje Fabregasa i Wojtka. Cóż Arsene Wenger jak nie teraz to kiedy? Być może już nigdy nie zatrzepocze mistrzowski tytuł na jego piersiach, być może już nigdy nie ujrzy triumfu swojego teamu w tak prestiżowych rozgrywkach.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Arsenal gra tak jakby nie chciał mistrzostwa, Manchester wymęcza kolejne 3 pkt, Chelsea pokonuje beznadziejnych Citizens, niewiadomo o co w tym wszystkim chodzi.
Tylko że Manchester już ma prawie na 99% mistrza kraju, Kanonierzy im ten puchar sprezentowali. Nie wygrać z tak grającym WBA? Nie wygrać, bo w składzie przecież brakuje Fabregasa i Wojtka. Cóż Arsene Wenger jak nie teraz to kiedy? Być może już nigdy nie zatrzepocze mistrzowski tytuł na jego piersiach, być może już nigdy nie ujrzy triumfu swojego teamu w tak prestiżowych rozgrywkach.
no nie wiem czy MU ma juz na 99% lige, nie zapominajmy ze jak arsenal wygra zalegly mecz to bedzie tracic juz tylko 2pkt, a to jest zaledwie jeden mecz, a do tego MU ma jeszcze wazne mecze w LM, a caly czas najmocniejszym skladem nie dadza rady, bedzie trzebe rotowac sklad a i tu mozna widziec szanse dla kanonierow
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Etuhu skazany za pobicie

Manchester City zdecydował się rozwiązać umowę z Kelvinem Etuhu po tym, jak 22-letni skrzydłowy został skazany za pobicie na osiem miesięcy więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.
Kelvin Etuhu, brat występującego w Fulham Dicksona, pokłócił się w kasynie z Owenem Fitzpatrickiem po czym go uderzył, a następnie trzykrotnie kopnął leżącego. Doprowadziło to do złamania szczęki. Niezbitym dowodem winy Nigeryjczyka było nagranie z kamery.
22-latek wystąpił w Manchesterze City od 2007 roku w dziesięciu spotkaniach ligowych w których zdobył jedną bramkę. Był głównie wypożyczany do niższych lig.
Źródło: Anglia
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Buffon w Arsenalu, by wygryźć Szczęsnego?

Zdaniem dziennikarzy Sky Italia, menedżer Arsenalu Arsene Wenger jest zainteresowany Gianluigim Buffonem. 33-letni bramkarz Juventusu będzie kuszony przez wysłanników z Londynu w czasie letniego okna transferowego.
Doświadczony reprezentant Włoch nie potrafi wrócić do wysokiej formy, jaką błyszczał przed mundialem w RPA. Szkoleniowiec Kanonierów liczy na to, że namówi Buffona do zmiany otoczenia. Francuz jest przekonany, że zawodnik, który jeszcze nie tak dawno był uznawany za najlepszego bramkarza na świecie, odbuduje swoją formę w angielskiej Premier League.
Przybycie Buffona spowodowałoby, że na ławkę rezerwowych trafiłby Wojciech Szczęsny. Tabloidy w Anglii spekulują, że menedżer Kanonierów ma dość kontrowersyjnych wypowiedzi Polaka i zamierza - gdy ten wróci po kontuzji - odstawić go od gry w pierwszym składzie.
Źródło: Anglia
 
G 35

gesio

Użytkownik
koniec sezonu dla Louisa Sahy?
Napastnik Evertonu, Louis Saha z powodu kontuzji może nie pojawić się już w tym sezonie na boisku. Francuz doznał urazu w ostatnim meczu ligowym przeciwko Fulham Londyn i obecnie porusza się o kulach.
- Nadal nie wiem, jak długo będę musiał pauzować- dni, tygodnie czy miesiące. Istnieje zagrożenie, że w tym sezonie nie pojawię się już na placu gry - powiedział Saha w rozmowie z francuskim dziennikiem &quot;L&#39;Equipe&quot;.
- Kontuzje przychodzą prawie zawsze wtedy, kiedy wszystko zaczyna się układać. To bardzo trudne, ale staram się myśleć pozytywnie - przyznał snajper &quot;The Toffees&quot;.
Louis Saha w tym sezonie rozegrał dla Evertonu 25 spotkań we wszystkich rozgrywkach i strzelił w nich 8 goli oraz zanotował jedną asystę.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Piazon zagra w Chelsea

Chelsea podpisała wstępny kontrakt z piłkarzem Sao Paulo, Lucasem Piazonem. 17-latek trafi do Chelsea w 2012 roku.
Młody Brazylijczyk ma związać się z The Blues długoterminowym kontraktem, jednak ze względu na swój wiek, do 2012 roku pozostanie w ojczyźnie.

Klub nie podał do wiadomości kwoty odstępnego za Piazona, jednak mówi sie o 10 mln funtów.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Doyle nie zagra do końca sezonu

Poważnego osłabienia doznał walczący o utrzymanie w Premier League Wolverhampton Wanderers. Zespół ten do końca obecnego sezonu będzie musiał sobie radzić bez swojego najlepszego strzelca Kevina Doyle&#39;a. 27-latek, który ma na swoim koncie osiem bramek, nabawił się poważnej kontuzji podczas sobotniego występu w barwach reprezentacji Irlandii.
- To więzadła stawy kolanowego. Może być wyłączony z gry przez dwa miesiące. To poważna kontuzja - powiedział selekcjoner reprezentacji Irlandii Giovanni Trapattoni.
Źródło: Anglia
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Warto też dodać,że Wolves będzie musiało sobie też radzić Ronalda Zubara,który nie będzie grał już w tym sezonie po tym jak poddał się operacji pleców.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Prezydent Barcelony Sandro Rosell powiedział, że kataloński klub nie złoży lepszej oferty dla pomocnika Arsenalu Londyn Cesca Fabregasa. Latem Duma Katalonii oferowała za kapitana Kanonierów ponad 35 milionów funtów, ale transfer nie doszedł do skutku.
Fabregasa w swoim zespole chciałby mieć trener Josep Guardiola. Rosell będzie próbował negocjować z londyńskim klubem, ale przyznaje, że stosunki między klubami nie są dobre.
Arsenal oczekuje blisko 10mln więcej ;)
Ostatnio Arsenal sięgnął po 16-letniego wychowanka szkółki Barcelony Jona Torala, który przeniesie się na Ermiates Stadium w przyszłym sezonie. Takie działanie nie podoba się władzom katalońskiego klubu.
źródło: Anglia.goal.pl
Jak widać Arsenal nie chce oddać im Cesca i dobrze ;) może uda im się wyciągnąć od Barcelony tak jak United za Ronaldo czy Liverpoolowi za Torresa.
 
G 35

gesio

Użytkownik
obrońca Manchesteru City przejdzie operację
Coraz mniejsze pole manewru w linii obrony wraz ze zbliżającym się końcem sezonu ma menadżer Manchesteru City, Roberto Mancini. W najbliższym czasie nie będzie mógł on skorzystać także z Jerome&#39;a Boatenga, który najprawdpodobniej będzie musiał przejść operację kolana.
Klub z City of Manchester Stadium nie udzielił jeszcze informacji w tej sprawie, wiadomość o konieczności przeprowadzenia zabiegu u 22-letniego obrońcy przekazała z kolei Niemiecka Federacja Piłkarska (DFB). Boateng uszkodził kolano podczas rozgrzewki przed sobotnim meczem eliminacji do Euro 2012 z Kazachstanem.
Były gracz Hamburgera SV wrócił już do Manchesteru, gdzie stanowi jego zdrowia mają się przyjrzeć także lekarze &quot;The Citizens&quot;.
 
other 60

other

Użytkownik
Manchester UTD ma teraz prostą drogę do triumfu w rozgrywkach PL. Jeżeli nie zdobędą mistrzostwa Anglii to pretensje mogą mieć tylko do siebie. Fakt, jak głosi Jose Mou, Inter, United, Barca i Real grają tylko w Europie o 3 trofea, ale Czerwone Diabły nie mogą tego nie wygrać. Coraz lepsza dyspozycja Rooneya, czy równa forma super zmiennika Dimitara Berbatova muszą przynieść oczekiwane korzyści. Arsenal z taką grą jak ostatnio prezentowali nie mają żadnych szans na majstra. Nie wiem, ale wydaje mi się że oni bez Fabregasa po prostu nie umieją grać futbolu na światowym poziomie. Coś jest nie tak i Wenger to widzi, musi działać, musi zatrudnić kogoś w miejsce Cesca, kogoś kto będzie równie wybitny i pracowity jak Hiszpan. Czas Francuza na ławce trenerskiej Kanonierów dobiega końca, musi zatem działać. Duet Persie-Cesc, wiosny nie czyni.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
czy równa forma super zmiennika Dimitara Berbatova muszą przynieść oczekiwane korzyśc
AKurat Berba jako rezerwowy nie sprawdza się za dobrze. Bramka z Boltonem przed tygodniem była jego bodaj pierwszym trafieniem w momencie kiedy wchodził jako rezerwowy. Gdzieś czytałem takie informacje, tylko nie wiem teraz gdzie, tak bym zapodał linkiem, a tak musisz mi wierzyc na słowo;)
Raczej Chicharito bym uznał za super jokera. Nowy morderca z twarzą dziecka, notabene podobieństwo do Solskjaera niesamiwite.
Czas Francuza na ławce trenerskiej Kanonierów dobiega końca, musi zatem działać. Duet Persie-Cesc, wiosny nie czyni.
Arsenal to nie tylko tych dwóch graczy. Zobacz kto pracuje na nich, Song z Wilsherem czyszczą środek. Na skrzydłach masz Nasriego i Walcotta. Kościelny jak jest zdrowy gra dobrze. Problemem pozycja bramkarza i drugi środkowy.
A co do tego, że czas Wengera dobiega końca to nie wiem skąd taka teza?
 
other 60

other

Użytkownik
AKurat Berba jako rezerwowy nie sprawdza się za dobrze
Miałem na myśli, że Berbatov jako zmiennik podstawowych napastników. Na początku sezonu goli nastrzelał, kiedy grał pod nieobecność Weyne&#39;a.
Arsenal to nie tylko tych dwóch graczy.
Niestety odniosłem wrażenie oglądając mecze Arsenalu, że gdy gra ten duet to Kanonierzy stwarzają więcej sytuacji bramkowych jak bez niego. Także lepiej się układa współpraca całego teamu grającego na ten wysunięty duet. Ot przykład mecz Arsenalu z Barceloną, gdzie dobitnie obrońcy z Hiszpanii nie mogli sobie poradzić z intensywnymi atakami drużyny z Wysp. W końcu stracili dwa gole, co było nieuniknione po takim napadzie husarii, składającej się wyłącznie z Holendra i Cesca.
A co do tego, że czas Wengera dobiega końca to nie wiem skąd taka teza?
Wystarczy porównać sukcesy Manchesteru United i Arsenalu z ostatnich dwóch dekad. Niestety fakty niemiłosierne dla trenera z Emirates. Nie wygrał LM, cały czas zasłania się, iż pracuje z zespołem młodych wilków pragnących zwojować angielskie i nie tylko stadiony. Trener powinien być rozliczany z wyników. Tu takowych nie widać. Świeża krew na ławce, z pewnością by się u Kanonierów przydała.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Gallas dwa lata dłużej w Tottenhamie
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, William Gallas przedłużył swoją umowę z Tottenhamem Hotspur. Francuski defensor pozostanie na White Hart Lane przez kolejne dwa lata.
33-letni stoper dołączył do zespołu &quot;Kogutów&quot; latem ubiegłego roku i po odejściu z Arsenalu Londyn związał się z nowym klubem umową do końca obecnego sezonu. Szybko stał się podstawowym zawodnikiem ekipy Harry&#39;ego Redknappa i wystąpił już w jej barwach w 29 meczach.
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc ogłosić, że William przedłużył swój obecny kontrakt z nami o kolejne dwa lata, a więc pozostanie na White Hart Lane do 2013 roku - głosi oficjalne oświadczenie władz Tottenhamu.
Gallas, który obecnie leczy kontuzję, był kluczową postacią w składzie &quot;Kogutów&quot; w perspektywie awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów i przyczynił się do wyeliminowania z rozgrywek włoskiego Milanu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Uwielbiam to ...

David Silva wyznał w wywiadzie, że opuścił Valencię tylko i wyłącznie z powodu zadłużenia klubu. Los Che potrzebowali pieniędzy, a Manchester City oferował za reprezentanta Hiszpanii aż 27 mln euro.
- Dlaczego opuściłem Valencię? Bo klub potrzebował pieniędzy. Byłem tam szczęśliwy i nie cieszyłem się z transferu do Manchesteru, ale było to jedyne słuszne rozwiązanie - zdradził Silva.
- Nie mogę jednak narzekać na swój obecny klub. City złożyli dobrą ofertę i czuję się w Anglii naprawdę dobrze. To silny klub i walczymy o czołowe pozycje w Premier League - dodał.

A tu szczyt szczytów...
Wszystko wskazuje na to, że Romelu Lukaku przeniesie się latem do angielskiej Premier League. 17-letni napastnik Anderlechtu, którego już teraz porównuje się do Didiera Drogby, jest bliski przenosin do Manchesteru United.
Jak poinformował dyrektor generalny Anderlechtu, Herman van Holsbeeck, szanse na zatrzymanie Lukaku stopniały praktycznie do zera. Belgijski napastnik, który łączony był także z transferem do Chelsea, Tottenhamu lub Liverpoolu, wyceniany jest przez swój klub na 30 milionów funtów.
Zdaniem angielskich i belgijskich mediów gotowy na zapłacenie tak pokaźnej kwoty jest menedżer Czerwony Diabłów, Sir Alex Ferguson.

Lukaku za 30 mln w United ???? Parodia Roo, Berbatow, Welbeck, Hernandez, Diouf, Macheda,Owen do tego w rezerwach chociaż King.
Moim zdaniem na pewno odejdzie Owen, szkoda mi go trochę swoją drogą i sprzedałbym Dioufa, za dobry jest na czekanie na szansę,której nie dostanie. Macheda na wypożyczenie i za sezon jedziemy Roo, Berbatow, Welbeck i Hernandez. Gdzie tu miejsce dla Lukaku? Za 3mln owszem ;) ale nie za 30mln
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Na pewno kilkanaście, najwyższy jaki widziałem, to 17 kilka minut przed golem na 2-1. Znając zwyczaje MU pobrałem wtedy DNB po 6.50, także też przyzwoicie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Notts County (angielska League One) zanotowało serię pięciu porażek z rzędu i ośmiu spotkań bez strzelonej bramki. Dla menadżera Paula Ince&#39;a takie wyniki nie mogły skończyć się inaczej niż wymówieniem.
Umowa była tak skonstruowana, że zwolnienie nie skutkuje zapłatą przez klub odszkodowania, więc przyczyny finansowe nie rzutowały na tak późne pozbycie się reprezentanta Anglii. Tymczasowo jego następcą jest Carl Heggs, ale trwają poszukiwania nowego szkoleniowca.
43-letni Ince był pierwszym czarnoskórym trenerem, który pracował w Premier League - w 2008 roku przez sześć miesięcy prowadził Blackburn Rovers. Potem powrócił do MK Dons (trenował ten zespół przed Blackburn) w lipcu 2009 roku, zrezygnował w kwietniu tego roku i ostatecznie trafił do Notts County.

http://www.transfery.info
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom