>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wszedłem na stronę Chelsea i faktycznie jest o tym wzmianka ale jeszcze Chelsea nic nie potwierdziło, śmiem twierdzić,że już po Chelsea
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
normalnie nie da się tak już po Chelsea. Nie ma co czekać do nowego sezonu bo po co...
A jak było z Chelsea kiedy zmieniali ciągle trenera? W tamtym sezonie Carlo ustabilizował drużynę a SAF grał wszystko tylko i wyłącznie na Roo i United przegrało Mistrzostwo o 1 punkt... Gdybyś oglądał mecze to byś może widział,ze właśnie Drogba ciągnął ten wózek i dzięki Bogu nie dał mu grać od początku w rewanżu z United w LM.
Na kim mają budować ekipę na chimerycznym Anelce i gwiazdce z Hiszpanii, których wspiera boski Żydek, Bosingwa niby też ma odejść... cała drużyna wspierała Carlo a Romek olał drużynę, olał kibiców i zrobił jak chciał
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
A jak było z Chelsea kiedy zmieniali ciągle trenera? W tamtym sezonie Carlo ustabilizował drużynę a SAF grał wszystko tylko i wyłącznie na Roo i United przegrało Mistrzostwo o 1 punkt... Gdybyś oglądał mecze to byś może widział,ze właśnie Drogba ciągnął ten wózek i dzięki Bogu nie dał mu grać od początku w rewanżu z United w LM.
Na kim mają budować ekipę na chimerycznym Anelce i gwiazdce z Hiszpanii, których wspiera boski Żydek, Bosingwa niby też ma odejść... cała drużyna wspierała Carlo a Romek olał drużynę, olał kibiców i zrobił jak chciał
Co z tego jak było? ważne jest co będzie Ty niczym wróżka już wiesz jak będzie...
czas jest Torres wiecznie słabo grał nie będzie kupią na pewno kogoś konkretnego o to się nie bój...
Co mnie obchodzi tamten sezon? ten się skończył Drogba już się wypalił w Chelsea.
czas pokaże.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co z tego jak było? ważne jest co będzie Ty niczym wróżka już wiesz jak będzie...
Nie niczym wróżka, tylko popatrz na przeszłość... Romek uparł się na Sheve, Chelsea przegrała przez to sezon bo Jose musiał dawać go do gry, bo Rusek wyłożył hajs, teraz to samo z Torresem i Carlo out... ale to nie mój problem... każdy narzeka na Glazerów ale są to obecnie chyba najlepsi właściciele na świecie...
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nie niczym wróżka, tylko popatrz na przeszłość... Romek uparł się na Sheve, Chelsea przegrała przez to sezon bo Jose musiał dawać go do gry, bo Rusek wyłożył hajs, teraz to samo z Torresem i Carlo out... ale to nie mój problem... każdy narzeka na Glazerów ale są to obecnie chyba najlepsi właściciele na świecie...
ale o co Ci chodzi? Jego klub niech robi co chce .
w 2005,2006,2010 dali rade a też Roman był.
no fajni są powiedz to prawdziwemu kibicowi United(NIE temu z przed TV i Internetu).
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
no zajebiści są powiedz to prawdziwemu kibicowi United(NIE temu z przed TV i Internetu).
A co możesz zarzucić Glazerom? Dług? Jedno proste pytanie - dług rośnie czy jest spłacany, w tym roku spłacono tą część która biła odsetkami, do tego Galzerowie zawarli umów sponsorskich na przeszło 80mln funtów, do tego nie wtrącają się w politykę transferową, w skład w nic... kiedy Szkot chce to ma na transfery bo jak inaczej nazwać wyłożenie blisko 20mln na Bebe+Smalling+Obertan? Gdyby nie było pieniędzy to nie byłoby takich transferów... to filozofia United a jak trzeba wyłożyć hajs to się to robi... przykład transfer Berbatowa za 30.25mln funtów+wypożyczenie Fraizera Campbella... A co ja będąc kibicem United mieszkającym w Polsce nie w Manchesterze nie jestem prawdziwym kibicem? Ciekawa teza... protest przeciwko Glazerom napędzają ciągle media aby zaburzyć równowagę w United, czemu nie mówi się o długach i potężnym zadłużeniu Evertonu, Aston Villi, czemu mało kto wie o tym,że rok temu Chelsea mimo wywalczenia dubletu miała stratę rzędu 70mln funtów, czemu nie mówi się o tym,że Liverpool musiał zostać sprzedany bo popadał w ruinę, czemu nie mówi się o tym,ze Chelsea ten rok zakończy rok spokojnie 120 mln funtów pod kreską?
Podaj mi czemu Glazerowie są źli? Czekam ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
A co możesz zarzucić Glazerom? Dług? Jedno proste pytanie - dług rośnie czy jest spłacany, w tym roku spłacono tą część która biła odsetkami, do tego Galzerowie zawarli umów sponsorskich na przeszło 80mln funtów, do tego nie wtrącają się w politykę transferową, w skład w nic... kiedy Szkot chce to ma na transfery bo jak inaczej nazwać wyłożenie blisko 20mln na Bebe+Smalling+Obertan? Gdyby nie było pieniędzy to nie byłoby takich transferów... to filozofia United a jak trzeba wyłożyć hajs to się to robi... przykład transfer Berbatowa za 30.25mln funtów+wypożyczenie Fraizera Campbella... A co ja będąc kibicem United mieszkającym w Polsce nie w Manchesterze nie jestem prawdziwym kibicem? Ciekawa teza... protest przeciwko Glazerom napędzają ciągle media aby zaburzyć równowagę w United, czemu nie mówi się o długach i potężnym zadłużeniu Evertonu, Aston Villi, czemu mało kto wie o tym,że rok temu Chelsea mimo wywalczenia dubletu miała stratę rzędu 70mln funtów, czemu nie mówi się o tym,że Liverpool musiał zostać sprzedany bo popadał w ruinę, czemu nie mówi się o tym,ze Chelsea ten rok zakończy rok spokojnie 120 mln funtów pod kreską?
Podaj mi czemu Glazerowie są źli? Czekam ;)
Gdzie napisałem że są źli co chwile coś od siebie dodajesz i piszesz nie na temat.Swoje za uszami mają ,protest nie tylko był nakręcany przez media ale jako fan United to powinieneś wiedzieć,i czy oni są tacy fair w wobec tych &quot;prawdziwych&quot; te protesty z byle czego się nie wzięły.
Dobra tyle bo zaczęło się od Chelsea ,a poszło na właścicieli jak to wcześniej wspomniałeś Żydków.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Gdzie napisałem że są źli co chwile coś od siebie dodajesz i piszesz nie na temat.Swoje za uszami mają ,protest nie tylko był nakręcany przez media ale jako fan United to powinieneś wiedzieć,i czy oni są tacy fair w wobec tych &quot;prawdziwych&quot; te protesty z byle czego się nie wzięły.
Są nie fair bo podnieśli ceny biletów od 2006 roku o 60%? A co nie poszło do góry? Dla mnie prawdziwi kibice protestują jak z klubem jest coś nie tak, a gdyby było coś nie tak to zapewne na czele protestu stanąłby Ferguson ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Są nie fair bo podnieśli ceny biletów od 2006 roku o 60%? A co nie poszło do góry? Dla mnie prawdziwi kibice protestują jak z klubem jest coś nie tak, a gdyby było coś nie tak to zapewne na czele protestu stanąłby Ferguson ;)
OK.Czyli nie protestowali prawdziwi kibice bo nie protestował Ferguson?
Wiadomo że United ostatnio dobrze sobie radzi ale wszystko kosztem czegoś.
Ktoś jak śmiga na mecze koło 10-15 lat i wciągu paru lat bilety lecą o 60% to trochę nie fajnie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ktoś jak śmiga na mecze koło 10-15 lat i wciągu paru lat bilety lecą o 60% to trochę nie fajnie.
Jak ktoś śmiga od kilkunastu lat to dla niego to nie problem, kiedyś Marlboro kupowałem za 5zł teraz płace około 12zł, więc co też mam się obrazić na markę?
Za N i Cyfrę dwa lata temu też płaciłem mniej, teraz co umowa to wyższa kwota - więc co też mam nie kupować, ceny koszulek United też co sezon troszkę droższe więc co nie kupię bo rok temu była tańsza... cały ten proces nakręcili działacze, tak zwani &quot;Czerwoni Rycerze&quot;, którzy chcieli przejąć klub, Turbany płacił gruby hajs i zostali
Jakby było tak źle to Gill nie myślałby o powiększeniu stadionu do 100tys miejsc ;)
OK.Czyli nie protestowali prawdziwi kibice bo nie protestował Ferguson?
Nie chodzi o to,ze nie protestowali prawdziwi kibice bo nie protestował Ferguson ale gdyby w klubie działo się źle to pierwszym który by o tym mówił byłby Szkot.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jak ktoś śmiga od kilkunastu lat to dla niego to nie problem, kiedyś Marlboro kupowałem za 5zł teraz płace około 12zł, więc co też mam się obrazić na markę?
Jakby było tak źle to Gill nie myślałby o powiększeniu stadionu do 100tys miejsc ;)
Ale co Ty porównujesz fajki do kibicowania? fajki w każdej chwili rzucasz a sport(futbol)jak Cię jara i tym się fascynujesz i w Tobie to żyje ....masz rzucić?
dwa:
zobacz kto na te mecze przychodzi wycieczki z Chin,Korei,Japonii ...daj spokój byłem w Anglii i wiem coś o tym i to dla nich chce powiększyć stadion więcej &quot;kolorowych&quot; na meczach niż &quot;Anglików&quot;.
Najlepszym przykładem był mecz z Chelsea ,które na wyjazdy raczej jeździ wyselekcjonowanym składem i było ich w porównaniu do United bardzo mało a słychać było głośniej ,patrzyłem potem na zdjęcia i już moje zdziwienie minęło większość to &quot;turyści&quot; ale żeby nie było że się czepiam tylko Manchesteru to tak samo jest np. na Realu,Barcelonie,Arsenalu itp..
edita
nie wydaję mi się żeby Szkot wstawił się za kibiców.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wracając do cen biletów to mnie poniosło ;)
Powiedziałem o 60% ale pomyliłem się strasznie!
&quot;Biorąc pod uwagę nowe ceny, a w tym sezonie ich zamrożenie, ceny biletów na mecze United wzrosły średnio o 5,8% w ciągu ostatnich 6 lat, odkąd rodzina Glazerów rozpoczęła swoje kontrowersyjne panowanie w klubie. Dla porównania, średni wzrost cen wejściówek to 5,9%.&quot;
Cytujemy dalej,żeby było śmieszniej!
Zarząd londyńskiego Arsenalu potwierdził wzrost cen biletów o 6,5% począwszy od sezonu 2011/12.
Jedziemy dalej i ...
Kibice za wejściówki na stadion Old Trafford nie będą płacić już 27 (najtańsze bilety) i 49 funtów (najdroższe), tylko 28 i 50. Zmiana cen podyktowana jest podwyższoną od stycznia stawką podatku VAT w Wielkiej Brytanii - z 17,5 do 20 proc.
Karnet na 19 spotkań w roli gospodarza, obejmujących gry w krajowej ekstraklasie, Lidze Mistrzów i Pucharze Anglii, kosztować będzie 950 funtów.
Najtańszy bilet na OT to 28funtów po podwyżce, najdroższy 50funtów! Jak byłeś w Anglii to wiesz,że 50funtów zarobić to pikuś.
950 funtów za taki karnet na taką ilość meczy, na 19krotnego mistrza Anglii to nie wiele jak w mojej ocenie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ciekawie podyskutowaliście , ale zaczyna to schodzić w złym kierunku. Zaczynacie porównywać średnie krajowe itp a to nie jest temat od tego. Trzymajcie się dyskusji nt angielskiej piłki.
Kilka postów usunąłem , kilka z edytowałem po pół wulgaryzmy są nie potrzebne.
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Akurat bilety na OT z tego co się orientuję są najtańsze jeśli chodzi o czołówkę. Przykładowo za wejściówkę na Chelsea v City płaciłem 55 i była to jedna z tańszych, a teraz wprowadzają nową kategorię, więc ceny jeszcze pójdą w górę. Na Emirates i WHL też nie jest taniej niż na OT na pewno.
Tyle, że tu nie chodzi tylko o markę klubu, ale także o lokalizację. Londyn jest zdecydowanie najbogatszym rejonem w Anglii, więc tam ludzie płacą więcej za wszystko. Przykładowo na mecz Evertonu z Chelsea wczoraj za bilet płaciłem 32 funty. Czyli w porównaniu do City na SB to aż 23 funty różnicy. Everton jak wiemy nie jest jakimś słabym klubem, do tego grali z Chelsea, ale na północy Anglii zarabia się zdecydowanie mniej, a bezrobocie jest dużo wyższe niż na południu, to na pewno też wpływa na ceny.

Co do zwolnienia Ancelottiego to po prostu głupota, więcej nie chce mi się nawet pisać.
Jeśli natomiast chodzi o Drogbę to przeczytajcie w tamtym newsie ostatni akapit, w którym była mowa o tym, że owszem przejdzie do Galaty, ale dopiero od sezonu 2012/13. Tym bardziej, że ok Dider to nadal najlepszy napastnik na SB, ale z Torresem grać nie umie, a to na Hiszpanie będzie się opierała przyszłość, podczas gdy Didier siedząc na ławce będzie strzelał fochy i siał ferment w szatni. Klubowi z Londynu potrzeba po prostu zmiany pokoleniowej, Romek ma kasę i na pewno w lecie ją wyłoży, drużyna zostanie na pewno wzmocniona kadrowo, jeśli trenerowi uda się ją poukładać to Chelsea może znowu zdetronizować Utd. Co do pisania, że &quot;już po Chelsea&quot; po zaledwie 1, niepotwierdzonym w dodatku, transferze zawodnika uważam za śmieszne ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co do pisania, że &quot;już po Chelsea&quot; po zaledwie 1, niepotwierdzonym w dodatku, transferze zawodnika uważam za śmieszne
Popatrz na historię CFC i na przepaść jaka była po odejściu Jose, moim zdaniem taka sama będzie teraz po odejściu Carlo, może i śmieszne ale w moim odczuciu, stracili fachowca a takie zabiegi &quot;zatrudniania i zwalniania&quot; na pewno nie zachęcają żadnego poważnego trenera do przyjścia do Chelsea.
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
straszna była przepaść, bo przecież finał LM przegrali o 20 cm, ligę w ostatniej kolejce, w kolejnym sezonie spadli aż na trzecie miejsce w lidze, z LM wywalił ich pewien łysy Norweg udający sędziego, wygrali FA Cup, a rok później Dublet :]
naprawdę można w tą przepaść wpaść i się zabić...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
ale trofeów było jak na lekarstwo, teraz też możecie się szczycić zaś drugie miejsce, odpadliście w półfinale... jak to dla was oki to spoko, życzę tego samego za sezon ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Radio &quot;Cadena SER&quot; poinformowało, że Manchester United potwierdzi w przyszły poniedziałek transfer Davida De Gei z Atlético.
20-letni David De Gea jest wychowankiem Atlético. dla którego rozegrał już ponad 50 spotkań w Primera División. Wraz z &quot;Rojiblancos&quot; wygrał Ligę Europy i zdobył Superpuchar Europy. Jest reprezentantem Hiszpanii U-21.
----------------
Lewy obrońca Chelsea Patrick van Aanholt złożył podpis na nowej, 4-letniej umowie.
Van Aanholt, obrońca reprezentacji Holandii U-21, trafił do londyńskiego klubu w lipcu 2009 roku z PSV Eindhoven. Do tej pory wystąpił w zaledwie 8 meczach pierwszej drużyny. Zdobył także doświadczenie na wypożyczeniach do Coventry City, Newcastle United i Leicester City.
------------------------------
West Bromwich Albion pozyskał Garetha McAuleya z Ipswich Town. Reprezentant Irlandii Północnej przeszedł do &quot;The Baggies&quot; na zasadzie wolnego transferu.
31-letni obrońca Gareth McAuley trafił do Ipswich Town w 2008 roku z Leicester City. Wcześniej występował w Linfield, Ballyclare Comrades, Crusaders, Coleraine oraz Lincoln City. Strzelił 2 gole w 28 meczach reprezentacji Irlandii Północnej.

www.eurofutbol.pl


De Gea podpisał kontrakt z Manchesterem United ....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Oficjalne potwierdzenie i kilka słów Sir Alexa o transferze De Gei:
&quot;Pracowaliśmy nad tym transferem spory okres czasu, w naszej opinii będzie on idealnym bramkarzem dla nas. Jest młody, opanowany, ma bardzo szybką reakcje, świetnie się prezentuje&quot; - powiedział Ferguson dla Sky Sports News.
&quot;Poszukiwaliśmy kogoś o podobnych cechach do Edwina. Olbrzymimi zaletami Edwina są spokój i dobra organizacja gry obronnej. David jest w tym do niego bardzo podobny.&quot;
Dodałem do nazwy tematu &quot;transfery&quot; ale jest jeden warunek. Wklejać tylko potwierdzone informacje ( oficjalne ) i sprawdzać , czy takiej informacji już nie było.
Plotki i spekulacje będą kasowane , a ci co nagminnie wklejają takie posty później mogą łapać po kartce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom