>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
ale trofeów było jak na lekarstwo, teraz też możecie się szczycić zaś drugie miejsce, odpadliście w półfinale... jak to dla was oki to spoko, życzę tego samego za sezon ;)
tak, ale jeśli chcesz pisać o przepaści jaka dzieli Manchester od innego klubu to możesz wymienić Liverpool czy Arsenal np, na pewno nie Chelsea
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Sol Campbell i Shefki Kuqi odchodzą z Newcastle United.
34-letni napastnik Shefki Kuqi trafił do Newcastle United w lutym i rozegrał dla &quot;Srok&quot; 6 spotkań w Premier League. W swojej karierze grał m.in. dla Ipswich Town, Blackburn Rovers, Crystal Palace, Derby County czy Swansea City. Strzelił 7 goli w 62 występach w reprezentacji Finlandii.
Dwa lata starszy środkowy obrońca Sol Campbell to były gracz Tottenhamu, Arsenalu, Portsmouth i Notts County. Do Newcastle przeszedł rok temu i zaliczył występy w 7 ligowych potyczkach. Ma na koncie 73 mecze i jedną bramkę w reprezentacji Anglii.
-----------
Spadkowicz z Premier League Blackpool przygotowuje się już do powrotu do Championship. Dużą rewolucję przejdzie kadra &quot;The Seasiders&quot;, którą ma opuścić 11 zawodników.
Wśród tych, którzy na pewno odejdą są takie nazwiska jak wychowanek Manchesteru United bramkarz Paul Rachubka, kolejny golkiper reprezentant Ghany Richard Kingson i stoper Rob Edwards.
Z kolei gracze tacy jak Charlie Adam, Matt Gilks, Stephen Crainey, David Vaughan i Brett Ormerod otrzymali propozycje nowych umów.
W zakończonym sezonie Premier League Blackpool zajął 19, przedostanie miejsce z dorobkiem 39 punktów.

http://www.eurofutbol.pl
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Menedżer Paul Lambert przedłużył do końca czerwca 2012 roku kontrakt z Norwich City.
To chyba jedna z najwspanialszych wiadomości dla kibiców Kanarków. Ten sezon w Premier League pokaże jakim trenerem jest Lambert.

Źródło : Wlasne.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Sam Allardyce potwierdził, że obejmie funkcję menedżera West Ham United.
56-letni Sam Allardyce wcześniej prowadził Limerick (mistrzostwo Irlandii), Blackpool, Notts County, Bolton Wanderers (finał Carling Cup), Newcastle United oraz Blackburn Rovers.
West Ham United w sezonie 2010/11 zajął ostatnie miejsce w Premier League i spadł do Championship
eurofutbol
 
C 94

crock

Użytkownik
Co do nowego menadżera Chelsea- najprawdopodobniej Guus Hiddink będzie nowym trenerem Londyńczyków. Oficjalna informacja po meczu Turcji. W tym wypadku polecam pogranie na niego ja złapałem po 3,5. Obecnie kurs 2,25 ale myślę, że jednak warto zagrać.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Paul Scholes zakończył karierę​

Piłkarz Manchesteru United Paul Scholes ogłosił zakończenie kariery. 36-letni pomocnik jest wychowankiem &quot;Czerwonych Diabłów&quot;. Nigdy nie opuścił Old Trafford, a od debiutu w 1994 roku zagrał w 676 spotkaniach.
&quot;Nie była to decyzja, którą podjąłem łatwo, ale czuję, że jest to odpowiedni moment, by przestać grać&quot; - oświadczył Paul Scholes.

Z drużyną Aleksa Fergusona dziesięciokrotnie zdobywał mistrzostwo Anglii i dwukrotnie wygrywał Ligę Mistrzów. Z klubem się jednak nie rozstaje. Od nowego sezonu dołączy do sztabu szkoleniowego.

Scholes 66 razy grał także w reprezentacji Anglii. Dla swojej ojczyzny zdobył 14 bramek, w tym trzy w meczu eliminacji Euro 2000 z Polską na Wembley.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Wielka szkoda ale chyba wyczuł dobrą porę na odejście. Jedna z największych legend MU, będzie mi go strasznie brakowało.
Szkoda że nie osiągnął znaczącego sukcesu z reprezentacją, była to by wisienka na tym smacznym torcie jakim była jego wielka kariera. Nie wielu zostało na świecie takich zawodników, oddanych jednemu klubowi. Brawa dla Scholes&#39;a ;)
Teraz tylko czekamy na jego następce... pojawi się na pewno.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Teraz to czekamy na decyzję Giggsa i decyzję Alexa Fergusona by inwestował w młodzież i wychowanków, bo kupując sobie gwiazdeczki (np Chicharito) to każdy może mieć super pakę ale ilu wśród niej wychowanków?
Ja też mogę zbudować klub tylko dajcie mi 400mln Funtów ;)
O Fletcherze oraz Carricku nie mówię bo są średniakami, do poziomu Giggsa im baaaaaaardzo daleko.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
decyzję Alexa Fergusona by inwestował w młodzież i wychowanków, bo kupując sobie gwiazdeczki (np Chicharito) to każdy może mieć super pakę ale ilu wśród niej wychowanków? Ja też mogę zbudować klub tylko dajcie mi 400mln Funtów
Zauważ, że MU i Arsenal to jedne z tych klubów, które własnie stawiają na młodzież. Smailing, Evans, Rafael, Fabio, wypożyczenia Wellbecka, Macheda, Cleverley. Za staryych też uznać nie można Andersona czy Obertana. MU naprawde stawia na młodych, ale są wspierani przez starą gwardie własnie typu Giggs, Scholes czy Van Der Sar. Teraz dwójki z nich zabraknie i role muszą przejąc inni jak Ferdinand czy chociażby Fletcher lub Carrick.
A to, że MU kupuje gwiazdeczki jak Chicharito to nie wiem jak to rozumieć ?
Ferguson go już zaklepał jak nikt o nim nie słyszał, a głośno się o nim zrobiło jak błysnął na MŚ w RPA. Okazało się to strzałem w dziesiątke. Wcześniejsze przykłady ? Prosze bardzo. Kim był Ronaldo jak przychodził na Old Trafford? Rooney? Giggs? Scholes? Neville? Beckham? i całe zastępy innych.
MU naprawde bardzo rzadko szasta pieniedzmi jak Chelsea czy też obecnie City...
A nawet się okazuje, że mając 400mln funtów można nie umieć zbudować zespołu, patrz City. Przecież oni za każego grubo przepłacają, zero koncepcji jak dla mnie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Teraz to czekamy na decyzję Giggsa i decyzję Alexa Fergusona by inwestował w młodzież i wychowanków, bo kupując sobie gwiazdeczki (np Chicharito) to każdy może mieć super pakę ale ilu wśród niej wychowanków? Ja też mogę zbudować klub tylko dajcie mi 400mln Funtów
pewnie dostałbyś je i tyle,że miałbys nazwiska a poza tym podaje mi te wielkie gwiazdki pozyskiwane przez United... United to świetnie dzialająca maszyna która latem tego roku zostanie zaprogramowana na kolejne lata.


Hughes odchodzi z Fulham! (OFICJALNE!)

Mark Hughes zdecydował się na opuszczenie Fulham Londyn po jednym sezonie. Szkoleniowiec zaprzeczył jednak informacjom, jakoby prowadził rozmowy z Aston Villą, z którą był łączony przez brytyjskie media.

Hughes na Craven Cottage trafił latem ubiegłego roku, zastępując na stanowisku menedżera Roya Hodgsona. W zakończonym sezonie poprowadził Fulham do zajęcia ósmego miejsca w Premier League.

- Mam nadzieję, że kibice i wszystkie osoby związane z klubem zrozumieją, że chciałbym doświadczyć czegoś nowego. Przy okazji chciałbym także wyjaśnić, że ani ja, ani mój agent nie rozmawialiśmy z żadnym innym klubem - powiedział Hughes.

Jak dla mnie glupota z jego strony ale coz jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze, szkoda mi ekipy Fulham bo trenerzy zbyt czesto sie na nich wypinaja a to naprawde ciekawy team!
Czarne Koty chcą Browna i Gibsona
Zdaniem angielskim mediów Bruce postrzega Gibsona jako idealnego następcę Jordana Hendersona, który prawdopodobnie zasili szeregi Liverpoolu. Czarne Koty muszą tylko dość z The Reds do porozumienia w kwestii kwoty odstępnego.

Gibson w Sunderlandzie mógłby liczyć na regularne występy, czego nie może mu zagwarantować sir Alex Ferguson. Szkot pozwoli Irlandczykowi na odejście, jeśli ktoś zaoferuje za niego 6 milionów funtów.

Przesądzone wydaje się odejście Browna. Anglikiem oprócz Sunderlandu zainteresowanie wyraża także Bolton Wanderers.

Jak Bruce uda się sprzedać Hendersona do Liverpoolu za 20mln a pozyskac z United Gibsona za 6mln to jest dla mnie to mistrz transferów, Gibson wcale słabszy od Hendersona nie jest a na pewno jest bardziej doświadczony... Browna trochę mi szkoda ale mógł nie kleić kilka sezonów temu gwiazdki a grałby nadal a tak to co pozostaje się albo rozstać z MUFC albo godzić się na swoją obecną rolę.
Dodam jeszcze,ze Tomka Kuszczaka chce WBA, rzekomo mają złożyć ofertę rzędu 3mln funtów. Warto zaznaczyć,że właśnie z WBA do MUFC trafił Polak.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Brad Friedel w Tottenhamie
Występujący ostatnio w Aston Villi, Brad Friedel podpisał kontrakt z Tottenhamem.

Były bramkarz Galatasaray i Liverpoolu w ostatnich latach był w czołówce bramakrzy Premier League. Amerykanin pobił rekord pod względem ilości rozegranych spotkań pod rząd w lidze (275). Przez lata występował w Blackburn Rovers, a ostatnio bronił barw Aston Villi.

Piłkarzem interesował się Liverpoolu, jednak włodarze klubu z Anfield oferowali doświadczonemu bramkarzowi tylko 1-roczną umowę. Amreykanin zdecydował się więc na transfer do Tottenhamu, gdzie będzie miał większe szanse na grę.

- Brad jest czołowym bramkarzem z wielkim doświadczeniem - mówi Harry Redknapp - Bardzo się cieszę, że do już bardzo doświadczonych Gomesa i Cudiciniego dołączy Friedel.



(bbc.com w przełożeniu przez serwis pilka.pl)​
Według mnie bardzo dobry ruch ze strony Tottenhamu, ponieważ Gomes w tym sezonie pokazał, że nie umie sobie radzić z presją i grał nie stabilnie, a Friedel to bardzo solidny bramkarz. Myślę, że to właśnie on będzie &quot;numerem 1&quot; w nadchodzącym sezonie w ekipie Redknappa.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
West Bromwich Albion pozyskał obrońcę Preston North End Billy&#39;ego Jonesa. Anglik przeszedł na zasadzie wolnego transferu i podpisał z &quot;The Baggies&quot; trzyletni kontrakt.
24-letni obrońca Billy Jones to wychowanek Crewe Alexandra. Do Preston North End trafił w 2007 roku. W sezonie 2010/11 strzelił 6 goli w 43 meczach Championship.
--------------
Kolejny młody gracz Chelsea w HSV
Hamburger SV pozyskał młodego zawodnika Chelsea Jacopo Salę. Włoch podpisał kontrakt do końca czerwca 2014 roku.
19-letni prawy pomocnik Jacopo Sala przeszedł do Chelsea w 2007 roku z Atalanty. Jest reprezentantem Włoch U-19.
Kilka dni temu do Hamburga przeniósł się inny zawodnik &quot;The Blues&quot; - reprezentant Anglii U-21 Michael Mancienne. Nowym dyrektorem sportowym HSV jest Frank Arnesen, który wcześniej pracował właśnie na Stamford Bridge.
----------------
Najlepszy zawodnik Championship w sezonie 2010/11 Adel Taarabt oświadczył, że kończy karierę reprezentacyjną.
22-letni ofensywny pomocnik Adel Taarabt dotychczas strzelił 3 gole w 8 meczach reprezentacji Maroka.
Adel Taarabt jest wychowankiem Lens. W 2007 roku trafił do Tottenhamu. Po nieudanej próbie przebicia się do pierwszego składu zespołu z White Hart Lane &quot;Koguty&quot; najpierw wypożyczyły go, a następnie sprzedały do Queeens Park Rangers.

www.eurofutbol.pl
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jol w Fulham (OFICJALNE!)
Martin Jol będzie od przyszłego sezonu prowadził Fulham Londyn - holenderski szkoleniowiec podpisał kontrakt z angielskim klubem na dwa lata z opcją jego przedłużenia o kolejny rok.
Martin Jol w swojej karierze prowadził Rodę Kerkrade, RKC Waalwijk i wspomniany Ajax, a także Tottenham Hotspur w latach 2004-2007 i Hamburger SV w sezonie 2008/2009. Sezonu w Bundeslidze nie może zaliczyć do udanych.

Fulham dzięki klasyfikacji fair-play zagra w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Zauważ, że MU i Arsenal to jedne z tych klubów, które własnie stawiają na młodzież. Smailing, Evans, Rafael, Fabio, wypożyczenia Wellbecka, Macheda, Cleverley. Za staryych też uznać nie można Andersona czy Obertana. MU naprawde stawia na młodych, ale są wspierani przez starą gwardie własnie typu Giggs, Scholes czy Van Der Sar. Teraz dwójki z nich zabraknie i role muszą przejąc inni jak Ferdinand czy chociażby Fletcher lub Carrick.
A to, że MU kupuje gwiazdeczki jak Chicharito to nie wiem jak to rozumieć ?
Ferguson go już zaklepał jak nikt o nim nie słyszał, a głośno się o nim zrobiło jak błysnął na MŚ w RPA. Okazało się to strzałem w dziesiątke. Wcześniejsze przykłady ? Prosze bardzo. Kim był Ronaldo jak przychodził na Old Trafford? Rooney? Giggs? Scholes? Neville? Beckham? i całe zastępy innych.
MU naprawde bardzo rzadko szasta pieniedzmi jak Chelsea czy też obecnie City...
A nawet się okazuje, że mając 400mln funtów można nie umieć zbudować zespołu, patrz City. Przecież oni za każego grubo przepłacają, zero koncepcji jak dla mnie.
powiedz mi co cie obchodza finanse klubowe? przytaczasz tutaj ze Arsenal i ManU wprowadzaja mlodziez a Chelsea czy City sa niedobre bo nie wprowadzaja:grin ???? akurat Chelsea sciaga do siebie sporo mlodych w ostatnich 2 latach) nigdy nie zobaczysz ani jednej zlotowki z budzetu tych klubow wiec interesowanie sie koncepcja szastania pieniedzmi nie powinna cie obchodzic ani troche, kim byl Roo jak przychodzil do Manchesteru? ulubiencem kibicow, gwiazda ligi i graczem pierwszej jedenastki repry Angielskiej, tacy jak Scholes Giggs bracia Neville czy Beckham to gracze ktorzy przyszli 20 lat temu do klubu wiec przytaczanie ich jest smieszne bo od 20 lat nowych nie widac, taka Barcelona ma w skladzie wychowankow ktorzy sa juz gwiazdami na swiatowym poziomie a wprowadzac mlodziez dla samego wprowadzania? Arsenal od kilku lat to poziom absurdu a Manchester Smallingiem Macheda czy Cleverleyem by spadl z ligi wiec nie ma co kazdego mlodego traktowac jako nadzieje na przyszlosc, nie moge przestac wyjsc z podziwu jak czytam komentarze na zasadzie &quot;my mamy mlodziez a wy szastacie kasa my jestesmy lepsi&quot; po pierwsze ty masz tyle wspolnego z ManU co nic a martwienie sie o finanse obcych wlascicieli rowniez pozostaw im bo maja od ciebie stokroc wieksze pojecie do zarzadzania klubem, ty mozesz co najwyzej zarzadzac B-klasowym osiedlowym klubem z kolegami przy piwie
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Beniaminek Premiership Swansea City potwierdza informację o porozumieniu w sprawie transferu napastnika Watford Danny&#39;ego Grahama
----------------------------------
Gracz rezerw Chelsea Gökhan Töre podpisał dwuletni kontrakt z HSV.
19-letni pomocnik lub napastnik Gökhan Töre był zawodnikiem Chelsea od 2009 roku, kiedy to trafił do drużyny &quot;The Blues&quot; z Bayeru Leverkusen. Urodzony w Kolonii piłkarz jest młodzieżowym reprezentantem Turcji.
To już trzeci młody zawodnik Chelsea, który w ostatnich tygodniach trafił do HSV. Wcześniej na transfer do niemieckiego klubu zdecydowali się Michael Mancienne i Jacopo Sala. Nowym dyrektorem sportowym hamburczyków jest Frank Arnesen, który ostatnio pracował właśnie na Stamford Bridge.
Moim zdaniem to wielka nadzieja Tureckiej piłki i Hamburger będzie miał z niego kupe pożytku.

eurofutbol.pl
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Transfer Jordana Hendersona z Sunderlandu do Liverpoolu jest już sprawą zamkniętą. &quot;The Reds&quot; za 20-letniego zawodnika zapłacą 20 milionów funtów, a ten po powrocie z Mistrzostw Europy do lat 21 podpisze pięcioletnią umowę. W ramach rozliczenia do Sunderlandu powędruje David Ngog.

&quot;Sunderland doszedł do porozumienia z Liverpoolem w sprawie kwoty za Jordana Hendersona, a ten pojechał dzisiaj na Anfield z błogławieństwem klubu&quot; - czytamy w oświadczeniu Sunderlandu.

&quot;Liverpool doszedł do porozumienia w sprawie pozyskania pomocnika Sunderlandu, Jordana Hendersona. 20-latek przedyskutuje dzisiaj warunki kontraktu indywidualnego i przejdzie testy medyczne na Merseyside po tym, jak kluby ustaliły cenę&quot; - tak z kolei brzmi komunikat Liverpoolu.

źródło​


Ciekawy transfer. Liverpool się zbroi , kasa z Torresa jeszcze została więc może w końcu nawiążą jakąś rywalizację z czołówką ?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ciekawy transfer. Liverpool się zbroi , kasa z Torresa jeszcze została więc może w końcu nawiążą jakąś rywalizację z czołówką ?
Nie wiem czy to takie zbrojenie, chłopak potrafi piłkę prosto kopnąć i zrobili z niego wielki talent, gdyby Gibson był Anglikiem też pewnie byłby tak spostrzegany ;) mnie cieszy,ze go pozyskali bo jednego mniej do łączenia z United, a co do United to dziś ma zostać sfinalizowany transfer Jonesa, a dodam jeszcze,że Sunderland złożył według Sky ofertę za Browna, O&#39;Shea i Gibsona!
Szykuje sie rewolucja w United i budowa kolejnego skladu na lata ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Phil Jones nowym piłkarzem Manchesteru United!

Jak donosi dziennik &quot;The Sun&quot;, Manchester United zgarnął sprzed nosa FC Liverpoolu obrońcę Blackburn Rovers, Phila Jonesa. Za obrońcę Czerwone Diabły wyłożyły 16,5 mln funtów.

Młodzieżowy reprezentant Anglii przeszedł w Carrington testy medyczne i zgodził się na pięcioletni kontrakt rzędu 40 tys. funtów tygodniowo. Jak donosi &quot;The Sun&quot;, MU zgarnęło obrońcę Blackburn Rovers sprzed nosa The Reds.

Za 19-letniego piłkarza Manchester United musi wyłożyć 16,5 miliona funtów. Phil Jones ma ambicje zostać &quot;drugim Rio Ferdinandem&quot; w składzie mistrzów Anglii. - To jeden z najtwardszych obrońców z jakimi grałem - stwierdza natomiast Wayne Rooney.

Źródło: Onet.pl
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wenger kupił kolejny młody talent (OFICJALNE!)
Słynący z zakupów młodych talentów - Arsene Wenger z Arsenalu Londyn dopiął na ostatni guzik transfer kolejnego młokosa. Kontrakt z Kanonierami podpisał 19-letni Carl Jenkinson z Charltonu.
Młody prawy obrońca rodem z Finlandii posiada również obywatelstwo angielskie, gdyż jego ojciec pochodzi właśnie z tego kraju. Jenkinson reprezentował nawet barwy Anglii do lat 17, ale ostatecznie zdecydował się występować w barwach kraju z którego pochodzi jego matka.
Arsenal zapłacił za transfer młodej gwiazdy milion funtów.

Sunderland wykupił Egipcjanina (OFICJALNE!)

Sunderland zdecydował się wykupić Ahmeda Al-Muhammadiego występującego na prawej obronie - 23-letni Egipcjanin związał się z angielskim klubem kontraktem do czerwca 2014 roku.
Przez ostatni sezon 23-latek występował w zespole Steve&#39;a Bruce&#39;a na zasadzie wypożyczenia z klubu Ennpi. Kwota odstępnego zapłacona przez Sunderland nie została ujawniona.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Oficjalnie: Cabaye w Newcastle Newcastle United potwierdziło w piątek transfer Yohana Cabaye z francuskiego Lille. 25-letni zawodnik podpisał z angielskim klubem umowę na pięć najbliższych lat.

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zawodnik dał do zrozumienia, że jest zadowolony z przeprowadzonej transakcji: - To fantastyczne posunięcie. Dobrze wspominam grę dla Lille, ale nadszedł czas sprawdzić się na tle najlepszych, w Premiership w barwach Newcastle.

Cabaye podpisał umowę na pięć lat.

źródło : goal.com​
Cabaye i Ben Arfa. Sroki ambitne plany na nowy sezon ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom