>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Brendan Rodgers, były już menedżer Swansea, został mianowany nowym szkoleniowcem Liverpoolu.
Jeszcze wczoraj wieczorem pojawiały się wątpliwości: Roberto Martinez, czy Brendan Rodgers zostanie nowym menedżerem Liverpoolu? Dziś juz wszystko stało się jasne.
39-letni Irlandczyk z Północy podpisał z klubem z Merseyside kontrakt obowiązujący do roku 2015.
Liverpool wypłaci byłemu klubowi Rodgersa rekompensatę w wysokości 4-5 miliona funtów.
transfery.info
Chyba jeden z lepszych transferów ostatnio Liverpoolu. Rodgers w dobrym stylu wprowadził Łabędzie do Premier League , w tym sezonie również dobra gra , a piłkarzy klasowych jak tako tam nie ma. Ciekawe jak sobie poradzi w Liverpoolu.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Teraz kwestia czy wytrzyma &#39;&#39;pompę&#39;&#39; na Anfield tam jest presja na wyniki ... ostatnie sezony to katastrofa dlatego będzie musiał się skupić na tym że tutaj ma już piłkarzy a w zespole Łabędzi miał zawodników którzy byli głodni sukcesu... tutaj rutyna Gerarrd, Reina itd. jestem ciekaw tej mieszanki. Kogo ściągnie ze Swansea czyżby Scotta ????
--------------------------------------
Menedżer Norwich City Paul Lambert złożył dzisiaj rezygnację z pracy - poinformował angielski klub.
Lambert prawdopodobnie obejmie Aston Villę, która pozostaje bez menedżera od poniedziałku, kiedy to zwolniony został Alex McLeish.
42-letni Paul Lambert był trenerem Norwich City od 2009 roku. Z &quot;Kanarkami&quot; wywalczył awans do Premier League i w pierwszym sezonie zajął z nimi 12. miejsce w tabeli. Wcześniej prowadził Colchester United, Wycombe Wanderers i Livingston.
Eurofutbol.pl
Szok... Zdziwienie czy lepsza oferta... że menedżer Kanarków opuścił pokład
----------------------------------------------
Aston Villa ogłosiła, że nowym menedżerem &quot;The Villans&quot; został dotychczasowy szkoleniowiec Norwich City Paul Lambert.
42-letni Paul Lambert był trenerem Norwich City od 2009 roku. Z &quot;Kanarkami&quot; najpierw wywalczył awans Championship, a już po roku wywalczył z drużyną promocję do Premier League. W pierwszym sezonie w angielskiej ekstraklasie zajął z beniaminkiem 12. miejsce w tabeli. Wcześniej prowadził Colchester United, Wycombe Wanderers i Livingston.
Jako piłkarz był pomocnikiem St. Mirren, Motherwell, Borussii Dortmund, Celticu oraz Livingston. Strzelił 1 gola w 40 spotkaniach reprezentacji Szkocji.
W ubiegłym sezonie Aston Villę prowadził jego rodak Alex McLeish.
Już mamy odpowiedź dlaczego tak postąpił.

-----------------------
Dirk Kuyt podpisał trzyletni kontrakt z Fenerbahçe. Holender dotychczas występował w barwach Liverpoolu.
31-letni zawodnik do Liverpoolu przeszedł w 2006 r. z Feyenoordu. Wcześniej występował w Utrechcie. W minionym sezonie zdobył 2 bramki w 34 meczach Premier League.
Dirk Kuyt ma na swoim koncie 88 meczów i 24 bramki w reprezentacji Holandii. Znalazł się w kadrze na Euro 2012.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Chelsea Londyn oficjalnie poinformowała o uzgodnieniu z francuskim Lille warunków transferu Edena Hazarda. 21-letni reprezentant Belgii uzgodnił już także warunki indywidualnego kontraktu, a w poniedziałek przeszedł badania medyczne. Do nowego zespołu dołączy w lipcu, kiedy Chelsea rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

anglia.goal.pl / chelseafc.com​

Jest w końcu w pełni oficjalna informacja na temat transferu. Duże wzmocnienie Chelsea.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Manchester United ma przyjemność ogłosić, że zostały uzgodnione warunki transferu zarówno z Borussią Dortmund, jak i samym piłkarzem.
Transakcja dojdzie do skutku, kiedy Kagawa przejdzie testy medyczne i otrzyma pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii. Sprawa ma się wyjaśnić do końca czerwca.
Dalsze szczegóły zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie.
Shinji Kagawa
Data urodzenia: 17 Marzec 1989
devilpage.pl
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Kolejny Belg w Chelsea. Musonda podążył śladami Hazarda



Charly Musonda przenosi się z Anderlechtu Bruksela do Chelsea.
Londończycy pokonali Arsenal i Manchester City w wyścigu po jednego z najbardziej utalentowanych nastolatków w Europie – 15-letniego Musondę.
Ofensywny pomocnik był obserwowany przez te trzy angielskie kluby, jednak wybrał Chelsea. Duży wpływ na jego decyzję miał fakt, że kilka dni temu do zespołu przybył jego rodak – Eden Hazard.
Transfery.info
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Nick Powell w Manchesterze United



Manchester United ogłosił dzisiaj, że udało mu się dojść do porozumienia z drużyną Crewe Alexandra w sprawie transferu 18-letniego Nicka Powella. Kwota zakupu nie została ujawniona.

Zawodnik reprezentacji Anglii do lat 18 przeszedł testy medyczne i podpisał 4-letni kontrakt obowiązujący od 1 lipca 2012.
Sir Alex Ferguson jest zachwycony możliwością pozyskania tego młodego, utalentowanego chłopaka.

- Obserwowaliśmy Nicka od wielu miesięcy. To naprawdę wyjątkowy talent i Crewe znakomicie go wyszkoliło. Cieszę się, że Nick wybrał właśnie United. Ma nam wiele do zaoferowania i nie możemy się doczekać, aż zacznie z nami współpracę - komentuje transfer Powella menadżer Manchesteru United.

Nick Powell również jest w siódmym niebie z powodu podpisania umowy z klubem z Old Trafford.

- Przejście do Manchesteru United jest spełnieniem moich marzeń. Czas spędzony w Crewe był naprawdę świetny i chciałbym im podziękować za pomoc w moim piłkarskim rozwoju w ciągu ostatnich 13 lat. Jestem podekscytowany, że będę mógł kontynuować swój rozwój pod okiem Sir Alexa Fergusona i w towarzystwie piłkarzy światowej klasy. Myśl o zrobieniu kroku naprzód i przejściu do Premier League w kolejnym sezonie jest naprawdę ekscytująca. Nie mogę się doczekać, by zacząć moją przygodę - powiedział nowy nabytek &quot;Czerwonych Diabłów&quot;.
Transfery.info
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chłopak ma talent powinien go United wypożyczyć na rok... jest niesamowity widziałem kilka meczów z jego udziałem 15 bramek na prawdę robi wrażenie w dodatku Sir Alex nie chętnie daje takim graczom szanse.... także szybko zniknie jak Macheda czy Diouf
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Chłopak ma talent powinien go United wypożyczyć na rok... jest niesamowity widziałem kilka meczów z jego udziałem 15 bramek na prawdę robi wrażenie w dodatku Sir Alex nie chętnie daje takim graczom szanse.... także szybko zniknie jak Macheda czy Diouf
A po czym oceniasz brak szans dla Macheda? Dostał je na wypożyczeniach gdzie zawodził jak w Sampdorii tak w QPR. Diouf nie był wcale młody... jak ktoś ma potencjał to dostaje szanse w United, przykład Cleverley, Welbeck czy Evans.
United ma kuźnie talentów ale tam żeby zaistnieć trzeba być najlepszym a nie dobrym jak chociażby Morrison, który odszedł aby grać a nie grał jakoś w WHU.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Nelsen w Queens Park Rangers

Rosły defensor Tottenhamu Hotspur przyznał, że od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem QPR.
Weteran angielskiej Premier League - Ryan Nelsen potwierdził, że przyjął warunki Queens Park Rangers i podpisze roczną umowę zaraz po przejściu testów medycznych. 34-letni nowozelandzki zawodnik spędził ostatni sezon w Tottenhamie Hotspur.
Na White Hart Lane Nelsen rozegrał zaledwie osiem spotkań po tym jak w połowie sezonu odszedł z Blackburn Rovers. Teraz zawodnik nie może doczekać się ponownej współpracy z Markiem Hughesem, który jest za sterami Queens Park Rangers. Obaj panowie znają się doskonale, bowiem to właśnie Hughes sprowadził Nelsena z DC United do Blackburn w roku 2004 w którym rozegrał przeszło 200 spotkań.
Sam zainteresowany przyznał, że ponowna możliwość współpracy z dawnym mentorem jest dla niego spełnieniem najskrytszych marzeń:
- Na prawdę zawdzięczam mu niemal wszystko. To on dał mi szansę gry w Blackburn w 2005 roku. To było dla mnie przełomowe, bowiem zaznałem gry na najwyższym sportowym poziomie. Mark i jego sztab bardzo pomogli mi w pierwszych dniach w Anglii, więc świetnie się składa, że historia zatoczy koło i właśnie z nim zakończę swoją karierę. Mam nadzieję, że to tym razem ja mu pomogę. QPR mają wielkie ambicje i dobrze będzie być częścią tego zespołu - powiedział Nelsen.
Transfery.info
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Saturday, August 18th, 2012

Arsenal v Sunderland
Everton v Manchester United
Fulham v Norwich City
Manchester City v Southampton
Newcastle United v Tottenham Hotspur
Queens Park Rangers v Swansea City
Reading v Stoke City
West Bromwich Albion v Liverpool
West Ham United v Aston Villa
Wigan Athletic v Chelsea
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18483159

Jak chcecie to zalozcie temat o tym, to juz w gestii Moderatorow dzialu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
W ramach ciekawostki. Od zbliżającego się sezonu, dotychczasowy Carling Cup - Puchar Ligi Angielskiej zmienia nazwę na Capital One Cup. To ze względu na zmianę sponsora tych rozgrywek, teraz będzie nim bankowa organizacja ze Stanów Zjednoczonych - Capital One. Umowa obowiązywać będzie przez cztery lata.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Olivier Giroud najprawdopodniej zostanie piłkarzem Arsenalu, kwota transferu może sięgnąć 13mln euro &quot;Arsenal manager Arsene Wenger is excited about the potential of Olivier Giroud after confirming a deal for the French striker is &#39;90 per cent&#39; complete.&quot; źródło SkySports
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Prezentacja Oliviera Giroud jako nowego piłkarza Arsenalu planowana jest na nadchodzący tydzień. Transfer ma oscylować wokół kwoty 12 milionów funtów, a francuski napastnik ma podpisać 5-letnią umowę z &quot;Kanonierami&quot;.
eurosport.pl
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Sam Wenger zapowiedział w jednym z wywiadów, że na 90% Giroud będzie w przyszłym sezonie Kanonierem. Obawiam się jednak, że Francuz nie będzie miał zbyt wielu okazji do gry w pierwszym składzie (jeśli zostanie van Persie). Wenger nie zmieni taktyki, więc można zapomnieć o ustawieniu z dwójką napastników grających obok siebie, a szkoda.
Dawno nie było takiego okienka, w którym to Wenger sprowadziłby dwóch klasowych piłkarzy tak szybko. A być może to nie koniec wzmocnień. Może w końcu defensywa? Ofensywa wyglądać będzie imponująco, ale to obrona jest zmorą Arsenalu w ostatnich latach.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
QPR podjęło decyzję odnośnie Bartona

Joey Barton został pozbawiony przez klub QPR kapitańskiej opaski, a także ukarany grzywną w wysokości sześciotygodniowej płacy. Jest to wynikiem zachowania, jakiego zawodnik. dopuścił się w ostatnim meczu ligowym przeciwko Manchesterowi City.

- Moje zachowanie było złe i akceptuję
nałożoną na mnie karę – powiedział w
ogłoszeniu Barton, który przez The Football
Association został zawieszony na dwanaście
meczy. Barton 13 maja otrzymał w spotkaniu z The Citizens czerwoną kartkę za atak bez piłki na Carlosa Teveza. Przed opuszczeniem boiska 29-latek starł się jeszcze z Sergio Aguero i Vincentem Companym. Wartość grzywny finansowej wyniosła 75 tysięcy funtów.

Anglia.goal.pl


Do tego QPR zapewniło sobie prawo do wcześniejszego rozwiązania kontraktu.


Swoją drogą ciekawe, czy Barton się poprawi ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
- Drużyna Queens Park Rangers potwierdziła wykupienie z Nancy reprezentanta Mali, Samby Diakité. Francuski klub ma otrzymać za swojego byłego piłkarza kwotę 3,5 miliona funtów.
- Lee Clark został nowym menadżerem Birmingham City. Klub zdecydował się nie ujawniać szczegółów kontraktu. Na stanowisku zastąpił Chrisa Hughtona, który jest teraz trenerem Norwich City
Lee Clark prowadził w przeszłości inne klub z Premier League, m.in. przez blisko dziesięć lat Newcastle United i Fulham Londyn.
Źródło: transfery.info
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Piszczek głównym celem Chelsea?​

W dzisiejszym wydaniu angielskiego Daily Mail możemy przeczytać, że Łukasz Piszczek jest jednym z głównych celów transferowych Roberto Di Matteo. Włoski szkoleniowiec szuka wzmocnienia na prawej stronie defensywy, gdyż Jose Bosingwie wygasa kontrakt, a Paulo Ferreira szykuje się do odejścia z Londynu.

Włoch znalazł również alternatywy, w razie niepowodzenia w sprowadzeniu Polaka. W ostatnim czasie głośno mówiło się o zakusach na Gregorego van der Wiela, jednak słaby występ Holendra na Euro 2012 zasiał w szeregach władz Chelsea ziarno niepewności.

Di Matteo bacznie obserwuje również zawodnika Lille - Mathieu Debuchy’ego.


Źródło: Daily Mail


Jestem ciekaw ile w tym prawdy. Najpierw był Real, teraz Chelsea więc grubo... Tylko czy to prawdziwe informacje...
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Mladen Petrić w Fulham​


Były zawodnik Hamburgera SV, Mladen Petrić, zasilił drużynę Fulham na zasadzie wolnego transferu. 31-letni Chorwat związał się z angielskim zespołem na okres jednego roku.

Petrić występował w drużynie Hamburgera od 2008 roku, kiedy to pozyskano go z Borussii. W Hamburgu rozegrał 98 spotkań i strzelił 38 bramek. Już w marcu miał on świadomość, że musi szukać nowego klubu, ponieważ niemiecki zespół nie chciał przedłużyć z nim kontraktu.

Napastnik ten ma za sobą również 44 spotkania w narodowej kadrze Chorwacji, dla której zdobył 12 bramek.

- Lubię Premier League i zawszę chciałem spróbować tutaj swoich sił. Przeciwko Fulham grałem już w barwach Hamburga i bardzo miło wspominam swój mecz na Craven Cottage - powiedział Petrić dla oficjalnej strony Fulham.

- Cieszę się, że jestem teraz częścią tej drużyny. Fulham świetnie radzi sobie w lidze i dlatego też zdecydowałem się na ten transfer. Już nie mogę doczekać się swoich występów tutaj. Mam nadzieję znacznie wzmocnić siłę ataku drużyny - zakończył Chorwat.
Transfery.info​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom