>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Stuart Pearce obejmie posadę selekcjonera reprezentacji Anglii w meczu z Holandią 29. lutego.

Fabio Capello zrezygnował z tej posady w środę, a już dzień później FA ogłosiła kto go zastąpi. Jeszcze wczoraj zarówno angielska prasa jak i większość piłkarzy, na ławce trenerskiej chcieli zobaczyć Harryego Redknappa z Tottenhamu.
To jednak Pearce, który asystował Capello, zostanie w najbliższym czasie selekcjonerem. Nową posadę zawdzięcza między innymi faktom, że prowadzi już kadrę U-21 w Anglii oraz będzie trenerem Wielkiej Brytanii podczas Igrzysk Olimpijskich.
- Mogę ogłosić, że Stuart Pearce poprowadzi reprezentację w meczu z Holandią - powiedział na Wembley David Bernstein podczas konferencji prasowej. - Ma duże doświadczenie zarówno poza organizacją, jak i w jej wnętrzu. Pracował z reprezentacją do lat 21 jak również asystował Fabio przez jakiś czas. Mam duże zaufanie do Stuarta, będziemy w dobrych rękach.
- Znalezienie nowego selekcjonera dla reprezentacji na stałe będzie naszym celem później.
Bernstein nawiązał również do sprawy Johna Terryego stwierdzając, że został on pozbawiony opaski kapitana jednogłośnie.
- Wszyscy byliśmy zdania, że sprawą Terryego zajmiemy się w marcu lub kwietniu - dodał Bernstein. - Gdy zdecydowano o odroczeniu jej, wszyscy byliśmy zaskoczeni.
- Zarząd wtedy podjął szybką i jednomyślną decyzję odnośnie kapitana reprezentacji. Poinformowałem Fabio o wszystkim w czwartek wieczorem, zaraz po podjęciu decyzji. Nie był zadowolony, ale zaakceptował zdanie Federacji.
- W niedzielę Fabio wziął udział w wywiadzie z włoskim dziennikarzem. To spowodowało wiele wątpliwości, wywołało publiczną dyskusję, co nie było dobrą sytuacją.
Bernstein przyznał, że Capello &quot;zachował się z godnością i honorem&quot; podczas spotkania z Federacją.
- Środa nie była łatwym dniem, ale załatwiliśmy wszystko z uściskiem dłoni. Każde informacje o jakichkolwiek sprzeczkach są poważną nadinterpretacją faktów.
- Alex Horne (sekretarz generalny FA - red.) i ja spotkaliśmy się z Fabio w środę. Wszystko trwało trochę ponad godzinę. Poruszyliśmy wiele szczegółów, zadaliśmy wiele szczegółowych pytań. Po tym nasze spotkanie się zakończyło, a ja udałem się z Fabio do jego biura.To tam złożył swoją rezygnację, a ja w imieniu Federacji ją przyjąłem. Uznaliśmy, że to najlepsze wyjście.
- Chcę podkreślić, że spotkanie było profesjonalne i polubowne.
Bernstein nie chciał wdawać się w dyskusję o tym kto zostanie menedżerem reprezentacji Anglii na stałe.
- Nie będę rozmawiał o indywidualnościach - powiedział. - Załatwimy to najszybciej i najlepiej, jak potrafimy. Nie chcemy jednak tego procesu przyspieszać. Chcemy to zrobić jak należy, profesjonalnie. Sporządzimy krótką listę pożądanych osób. Stanie się to tak szybko, jak tylko możliwe. Obecnie to dla nas sprawa pierwszej wagi.
Bernstein jest ponadto przekonany, że kadra Wyspiarzy jest dobrze przygotowana do Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie oraz że zmiana trenera tego nie narusza.
- Jesteśmy na dobrej drodze pod wieloma względami. Trwają prace organizacyjne nad Euro - załatwiamy sprawy bytowe, treningowe i wszystkie inne. Jest jeszcze sporo czasu. Skład nie będzie znany jeszcze do maja, więc ktoś nowy może dojść do drużyny.
- Myślę, że znajdujemy się obecnie w lepszym położeniu, niż na to wygląda - optymistycznym stwierdzeniem zakończył konferencję Bernstein.
http://www.devilpage.pl :!:
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Kto zostanie następcą Fabio Capello, który nieoczekiwanie rezygnuje z prowadzenia reprezentacji Anglii? Zdaniem fachowców i analityków Expekt, największe szanse ma Harry Redknapp. Kurs w Expekt na to, ze to ona właśnie zostanie managerem Anglików to 1.30.
Propozycję użytkownika Doberman analitycy Expekt wycenili na 11.00. Mecz 29 lutego pomiędzy Anglią i Holandią poprowadzi dotychczasowy asystent Fabio Capello - Stuart Pearce. Kurs na to, że posadę utrzyma na stałe to 6.50.
Objęcie posady przez trenera realu Madryt - Jose Mourinho wyceniane jest na 9.00.

Kto Waszym zdaniem obejmie posadę managera Anglii po Fabio Capello? Kto ma największe szansę? Zapraszam do dyskusji.
 
pawros 59,9K

pawros

Użytkownik
Wszyscy chcą Redknappa, dziennikarze, piłkarze i kibice!(w sondzie internetowej - 40%), wygląda na to że zostanie selekcjonerem. Naprawdę niesamowity facet, podczas rozprawy przed sądem (zeznania podatkowe) powiedział - że nie mógł z premedytacją fałszować zeznań finansowych, gdyż jest... półanalfabetą. &quot;Mam ogromne problemy z pisaniem. Właściwie to nie umiem tego robić. Lepsi ode mnie są dwulatkowie&quot; - przyznał ku zaskoczeniu zebranych na sali sądowej. &quot;Nie umiem korzystać z komputera i faksu. Nigdy nie wysłałem też maila ani nawet sms-a. W sprawach finansowych wyręcza mnie mój księgowy, który wypisuje za mnie wszystkie czeki i opłaca moje rachunki. On prowadzi całe moje życie&quot; - dodał z rozbrajającą szczerością Harry Redknapp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Redknapp nie obejmie tej posady przed EURO. Przynajmniej tak mi się wydaje. Nie wypuści z rąk Tottenhamu który jeszcze na papierze idzie nawet na mistrza... Mourinho to już wgl śmiech na sali. Na bank nie poprowadzi żadnej reprezentacji bo wypowiadał się że prowadzenie reprezentacji nie jest dla niego, dlaczego nie pamiętam do końca, ale chodziło chyba o sprowadzanie zawodników. Tzn, że nie będzie mógł ściągnąć kogo będzie chciał. Ciężko powiedzieć kto zostanie trenerem i granie na to jest dziwne, a już postawienie na Redknappa po takim kursie to po prostu żałosne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jake_02 35

jake_02

Użytkownik
Gdyby ktoś poinformowany mógłby wytłumaczyć która nazwa jest bardziej porawna- Premiership czy Premier League? I czy ma znaczenie w zależności od kontekstu kiedy, którą nazwę używamy?
 
realista0 15

realista0

Użytkownik
Słabiutka ta wasza Premier League ostatnio się zrobiła. W Europie największe angielskie firmy dostają baty. Mit mówiący, że w PL gra się najostrzej już dawno prysł jak bańka mydlana. Obecnie pod względem ostrości zagrań przodują ligi brazylijskie i włoskie.
Liga Mistrzów nie kłamie, piłkarze Tottenhamu, Arsenalu czy MU zostali zdominowani fizycznie podczas starć z Barceloną, Milanem i Realem często padając jak panienki w bezpośrednich starciach, nie mogąc przez długie minuty skonstruować akcji ofensywnej.

Ogólnie to sposób gry angielskich drużyn wygląda karykaturalnie w porównaniu z tym co grają Real, Barca czy nawet Milan.

Wiem, że wśród miłośników angielskiej piłki jest pewna grupa frustratów, którzy sami sobie przeczą głosząc, że dany zawodnik z południa Europy nie poradziłby sobie grając na Wyspach. A przecież wszyscy wiemy, iż o sile Premiership decydują właśnie południowcy ???? . Niesamowita hipokryzja kipi od tych ludzi. Teraz ja mogę zapytać dlaczego żaden Wyspiarz nie jest w stanie zrobić kariery na południu. Odpowiedż jest prosta - Anglik czy Szkot nigdy nie odnajdzie się w Hiszpanii czy we Włoszech ponieważ panuje tam zbyt wysoka kultura gry, wyszkolenie techniczne jest stawiane na 1 miejscu. Piłkarz z Wysp Brytyjskich jest poprostu zbyt ograniczony piłkarsko aby przystosować się do warunków gry panujących np. na Półwyspie Iberyjskim. Taki Aguero, gdzieby nie pojechał to będzie trzymał poziom. Dlatego osobiście wyżej sobie cenię PD od PL, mimo, że dominują tam tylkie dwie drużyny, ale o sile La Liga decydują Hiszpanie co owocuje poziomem reprezentacji. Natomiast większośc angielskich klubów z pełną premedytacją zabija swoją kadrę stawiając na obcokrajowców.

Teraz mógłbym napisać, na wzór pewnej grupy fanów Premiership, że oba Machestery miałyby ogromny problem grając w Liga BBVA z zajęciem miejsco premiowanego grą w Champions League. Jednak po to właśnie wymyślono europejskie puchary aby nie powstawały tak debilne dyskusje.
Czas w krótym w półfinale LM grały 3 angielskie zespoły już minął. Premier League już od kilku lat nie jest najsilniejszą, Ponadto Wasza liga z roku na rok jest coraz słabsza. Jedyna nadzieja w kasie szejków i Abramowiczu... Ehh gdyby w Primera Division było tyle kasy co w Anglii.



PS: Z góry przepraszam za błędy składniowe w zdaniach, jeżeli takie wystąpiły - pisałem to w pośpiechu.
I nie miałem na celu nikogo obrazić ani wywoływać awantur. Po prostu stwierdzam fakty.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik


W Expekt można stawiać na to, która drużyna spadnie z najwyższej klasy rozgrywkowej. Najmniej szans analitycy dają zespołowi Wigan. Do końca rozgrywek mamy jeszcze 13 kolejek.
Jakie są Wasze przemyślenia na te zdarzenia? Czy 1.60 na Wilki to dobra lokata? Dotychczasowy manager Mick McCarthy został zwolniony. Do tej pory Wolves nie zatrudniło nowego szkoleniowiec (drużynę prowadzi dotychczasowy manager MaCarthy`ego). Na pewno nie będzie to przymierzany Alan Curbishley. Władze nie doszli z nim do porozumienia w sprawie wizji rozwoju drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
dziwi mnie ten kurs na Wigan, kompletna szydera z tej ekipy. Ekipy, która ma odpowiedni potencjał aby się dobijać w okolice 10 miejsca. Jeśli się utrzymają to z czasem to przyjdzie.
Blackburn 1.72 to jedyna rozsądna opcja. Same problemy u nich, do tego już w najbliższej kolejce układ tabeli może się zmienić.
Wiele zależy od meczu na DW, gdzie do Wigan przyjeżdża Villa. Goście będą faworytem, ale...
Wilki jak Wilki, Cracovia ligi angielskiej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Chris Samba w Anży Machaczkała
Dokonujący ostatnimi czasy spektakularnych wzmocnień rosyjskie Anży Machaczkała pozyskało kolejnego zawodnika, który ma pomóc zespołowi Sulejmana Kerimowa w wejściu na sam szczyt. Tym razem bogaty właściciel wyciągnął ze swojego portfela 12 milionów funtów, by zapewnić sobie usługi występującego dotychczas w Blackburn Rovers Christophera Samby.
- Samba. Zmieściliśmy się w czasie. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik - poinformował zespół z Machaczkały za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym Twitter.
Okienko transferowe w Rosji otwarte jest aż do piątku, dlatego też zatrudniony niedawno Guus Hiddink skorzystał z okazji, by dodać Sambę do stale rosnącej liczby gwiazd.
27-letni Kongijczyk w styczniu poprosił o możliwość odejścia, ostatecznie jednak, mimo zainteresowania ze strony QPR i Tottenhamu, pozostał na Edwood Park. Teraz jednak udało mu się nareszcie zmienić klub i w nowej drużynie będzie występował z numerem 22 na trykocie.
Urodzony we Francji stoper trafił do Rovers w 2007 roku z niemieckiej Herthy Berlin i od tego czasu zanotował 161 występów w Premier League, w trakcie których udało mu się zdobyć 16 bramek. Zanotował także pięć występów w piłkarskiej reprezentacji Konga.
druga liga czeka...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zienit Sankt Petersburg wypożyczył do końca sezonu Andrieja Arszawina z Arsenalu.
30-letni Andriej Arszawin jest wychowankiem Zienitu, z którego w 2009 roku przeszedł do Arsenalu.
Ma na swoim koncie 16 trafień w 67 spotkaniach reprezentacji Rosji. W tym sezonie strzelił 1 gola w 19 meczach Premier League.
Niespodziewany transfer... Skoro Wenger pozbywa się takiego gracza z lawki..
 
Z 930,9K
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/thierry-henry-idziemy-na-wojne,1,5037327,wiadomosc.html#
IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie


Thierry Henry: idziemy na wojnę






W niedzielne popołudnie Arsenal Londyn zagra na Emirates Stadium z Tottenhamem Hotspur. - Musimy zdobyć trzy punkty - przyznaje napastnik Kanonierów Thierry Henry.
Spotkanie to będzie hitem 26. kolejki Premier League, bowiem czwarta drużyna podejmie trzecią. Koguty mają jednak aż dziesięć punktów przewagi nad rywalem zza miedzy. - W poprzednich latach przystępowaliśmy do meczu przeciwko nim, będąc wyżej w tabeli. Teraz jest inaczej, jednak to derby. Bardzo potrzebujemy trzech punktów - stwierdził Thierry Henry.
- Zwycięstwo może wyzwolić pozytywną energię w piłkarzach i kibicach. Zobaczymy, czy tak się stanie. Liga zaczyna być bardzo trudna, ale zajęcie czwartego miejsca jest w naszym zasięgu - zaznaczył Francuz.
REKLAMA

Były gracz między innymi Juventusu Turyn w kilku słowach scharakteryzował najbliższego przeciwnika. - W tym sezonie Tottenham prezentuje się bardzo dobrze. Grają dużo lepiej niż w przeszłości. Nie zapominajmy, że idziemy na wojnę. Chcemy pokazać, że to my panujemy w Londynie - zakończył piłkarz.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mahamadou Diarra w Fulham :!:
Po półrocznych poszukiwaniach nowego pracodawcy Mahamadou Diarra dołączył do angielskiego Fulham.
Malijczyk, za którego Real Madryt zapłacił w 2006 roku 26 mln euro stał się ponad rok temu wolnym agentem i trafił do Fulham za darmo. Niegdyś o zawodnika Olympique Lyon rywalizowali „Królewscy” oraz Manchester United. W efekcie Mahamadou Diarra trafił na Santiago Bernabeu. Dwa lata w wykonaniu piłkarza należały do udanych, jednak w końcu stracił swoje miejsce na rzecz Xabiego Alonso. Dodatkowo kontuzja kolana przyczyniła się do odsunięcia zawodnika.
Diarra w 2011 roku trafił do AS Monaco na okres sześciu miesięcy. Następnie znów pozostał bez kontraktu. Odrzucił propozycję klubu z zaplecza Premier League, Doncaster Rovers. Finalnie Malijczyk zasilił szeregi Fulham. Kontrakt piłkarza obowiązuje jak na razie do końca sezonu 2011/12.
Nie najgorszy pomysł, tym bardziej, że Fulham ma dobry atak, wspaniałe skrzydła i właśnie średni środek pola.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Anielskie media podają, że Andre Villas-Boas został zdymisjonwany z funkcji szkoleniowca londyńskiego klubu! Nowym trenerem The Blues został mianowany były piłkarz Chelsea, Włoch Roberto Di Matteo.
eurosport.pl
Roman nie wytrzymał ...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie dziwi mnie to,nic dwa razy sie nie zdarza,nie rozumiem do tej pory jak ten trener mógł być porównywany do Mourinho ,to dla mnie odpoczątku było smiechem na sali.Jego wyniki to potwierdziły mieć taki skład i tak słabo go prowadzic ;) Chelsea z pewnoscią odpadnie z LM a sezon mają już dawno stracony nie wiem czy nawet do LM sie dostaną . ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bez przesady,że Boas był słaby... chciał zrobić skład po swojemu nie widział w nim Lamparda między innymi, zagrożona była pozycja Essiena... więc co mały bojkot i Boas out. Chciałbym zobaczyć jak każdy z krytyków sprawdziłby się w podobnej roli... Roman tylko pokazuje jakim jest debilem i dla niego nie liczy się dobro klubu tylko jego chore wizje.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
http://transfery.info/51268,nieoficjalnie-podolski-w-arsenalu
Według niemieckiego Bilda Lukas Podolski nie uniknie przeprowadzki do Arsenalu w letnim oknie transferowym.
Podpis zawodnika pod umową z &quot;Kanonierami&quot; jest już tylko formalnością. Kwota transakcji wyniesie 13 milionów euro.
- Zostało 10 spotkań do końca sezonu Bundesligi, a ja do samego końca będę dawał z siebie wszystko - powiedział dziennikarzom Podolski, czym niejako potwierdził doniesienia o zmianie klubu.
Do zespołu z Kolonii, którego jest wychowankiem, powrócił w styczniu 2009 roku z Bayernu Monachium, w którym spędził łącznie trzy i pół sezonu. W ciągu całej kariery zagrał w 201 spotkaniach ligowych, zdobywając 68 bramek.
Podolski, mimo polskiego pochodzenia, jest reprezentanem Niemiec. Od debiutu w czerwcu 2004 roku zagrał w 95 międzynarodowych meczach, strzelając 43 gole.


Jeżeli to się potwierdzi to widzę fantastyczny atak Arsenalu w przyszłym sezonie Podolski - Van Persie, jeśli Holender pozostanie u Kanonierów heh ???? I może w końcu Arsenal sięgnie po przerwie po mistrzostwo? Wierzę w nich bo na prawdę cenię ten klub! ????
 
M 0

magicbox

Użytkownik
Jeden transfer i już mają mieć mistrza? Nie ma mowy. Jeśli nie przebudują tej drużyny to nie ma szans na jakieś większe sukcesy. Sam Van Persie nic nie ugra.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeden transfer i już mają mieć mistrza? Nie ma mowy. Jeśli nie przebudują tej drużyny to nie ma szans na jakieś większe sukcesy. Sam Van Persie nic nie ugra.
Arsenal to drużyna która bez wzmocnień ma szansę na mistrzostwo. W tej drużynie jest naprawdę duży potencjał którego Wenger nie może wykorzystać, w tamtym roku spokojnie mogli wygrać PL, ale końcówka sezonu była tragiczna. Jeśli ten transfer doszedłby do skutku to byłby to najlepszy atak w PL.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeśli ten transfer doszedłby do skutku to byłby to najlepszy atak w PL.
jeśli ten transfer dojdzie do skutku , to podejrzewam , że będzie to równoznaczne z odejściem Robina Van Persiego do City. Dużo się ostatnimi czasy mówi o odejściu Holendra z Emirates a jak właściciele City sobie coś ubzdurają to zazwyczaj to osiągają. Po za tym dużo się także mówi o odejściu Dżeko do Bayernu , czy Aguero do Realu. Tak więc moim zdaniem Podolski w Arsenalu = brak RVP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom