>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
&quot;Beausejour piłkarzem Wigan

Wigan Athletic sfinalizował transfer pomocnika Birmingham City Jeana Beausejoura. 27-letni reprezentant Chile podpisał 2,5-letni kontrakt z nowym klubem. Kwota odstępnego nie została ujawniona.
Jego dynamizm, możliwości techniczne i koncepcja taktyczna wniesie nowy wymiar do naszego zespołu - powiedział menedżer Wigan Roberto Martinez.
Beausejour trafił do Birmingham w sierpniu 2010 roku z meksykańskiego Club America. Od tamtej pory rozegrał w jego barwach 44 spotkania. Sam zawodnik nie ukrywa zadowolenia z finalizacji transferu. - Roberto powiedział mi o planach jakie ma klub. Jestem bardzo zadowolony z przejścia do tego zespołu. Chciałbym podziękować wszystkim kibiców w Birmingham - dodał Beausejour.&quot;
Źródło:goal.pl
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lucas Piazon w Chelsea do 2017 r :!:
Dawno pozyskany młodziak z Sao Paulo, zadomowi się dosłownie na Stamford Bridge.
Oficjalna witryna o Chelsea Londyn podała dzisiaj, że Lucas Piazon podpisał nowy kontrakt z obecnym zespołem do 2017 roku.
Brazylijczyk do ekipy The Blues dołączył latem ubiegłego roku. Na Stamford Bridge przeniósł się z brazylijskiego Sao Paulo, w którym swoje kariery rozpoczynali kiedyś takie gwiazdy jak Cafu, Kaka, czy były zawodnik Chelsea Juliano Belletti.
Lucas w tym sezonie nie jest jeszcze brany przez Andre Villasa-Boasa pod uwagę, jeżeli chodzi o ustalanie kadry meczowej. Brazylijczyk w związku z tym najczęściej rozgrywa mecze w zespole rezerw Chelsea Londyn, bądź też w drużynie młodzieżowej tego klubu.
Trochę więcej na ChelseaLive.pl
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Diouf przebiera w ofertach!

Napastnik z United może w tym tygodniu zmienic barwy klubowe. Everton, Wigan z Anglii. Francuskie Brest. Niemieckie Gladbach, BVB i Hoffenheim. Co łączy te kluby? Wszystkie zgłosiły się po Senegalczyka. Który wybierze nim mam pojęcia ale chciałbym aby trafił do Evertonu
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Potwierdziły się środowe doniesienia prasy o negocjacjach obrońcy Manchesteru City Neduma Onuohy z beniaminkiem angielskiej Premiership. 25-latek podpisał w czwartek kontrakt z Queens Park Rangers.

Były reprezentant angielskiej młodzieżówki związał się kontraktem na 4,5 roku i już jako zawodnik QPR udzielił wywiadu dla oficjalnej strony klubowej. - To doskonały czas na przenosiny do klubu takiego jak QPR. Przy podjęciu decyzji nieocenioną rolę odegrał trener z którym miałem już okazję współpracować.

- Nie przyszedłby tutaj gdyby nie wierzył w tych piłkarzy i tą drużynę. Ambicje właścicieli są naprawde duże, a ja w tym klubie zamierzam dać z siebie wszystko - dodaje.

Mark Hughes także chwalił 25-latka. - Dobrze znam tego zawodnika, spisywał się naprawdę dobrze kiedy prowadziłem Manchester City i prawdopodobnie znam go lepiej niż ktokolwiek inny.



Bardzo się zdziwię jak QPR się nie utrzyma w lidze. :|
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Newcastle manager Alan Pardew is set for an unexpected bonus with the news that strikers Demba Ba and Papiss Cisse are poised to return to the club ahead of schedule.
premierleauge.com​

W niedzielę Senegal gra jeszcze pożegnalny mecz w PNA. Newcastle w środę gra już wyjazdowy mecz z Blackburn. Ile znaczy Demba Ba dla Srok mieliśmy okazję przekonać się ostatnio. Do tego szansę debiutu pewnie dostanie Papis Cisse. Wiem ,ze po takim turnieju a właściwie podróżach można być zmęczonym ale Ba pewnie i tak zagra.

Da się złapać jeszcze kursy 2.80 na Newcastle. Blackburn u siebie z tymi &quot;wściekłymi&quot; kibicami gra dużo gorzej niż na wyjazdach. Ja już z lekka gram bo pewnie kursy polecą do środy ????

⚽ Blackburn - Newcastle 2 2.86 Pinnacle

Później typ przepiszę jeszcze do tematu ligowego.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Losowanie 5 rundy FA Cup

Liverpool v Brighton
Everton v Blackpool or Sheffield Wednesday
Chelsea v Birmingham
Crawley Town v Stoke
Stevenage v Tottenham
Norwich v Leicester
Sunderland or Middlesbrough v Arsenal or Aston Villa
Millwall or Southampton v Bolton
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Queens Park Rangers pozyskali za 5 mln euro napastnika Lazio Djibrila Cissé.
30-letni napastnik Djibril Cissé przed tym sezonem trafił do Lazio. Wcześniej występował w Auxerre, Liverpoolu, Marsylii, Sunderlandzie i Panathinaïkósie.
W tym sezonie strzelił 1 gola w 18 meczach Serie A. Ma na swoim koncie 9 trafień w 41 spotkaniach reprezentacji Francji.
eurofutbol.pl
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Man City odrzuciło ofertę Liverpoolu...
Liverpool złożył ofertę dla Manchesteru City i zaproponował wymianę Andy Carolla na Carlosa Teveza. Decydenci klubu z Etihad Stadium odrzucili jednak propozycję.
Andy Caroll trafił na Anfield w 2011 roku za kwotę 35 milionów funtów. Opuścił Newcastle United by podpisać ponad pięcioletni kontrakt z Liverpoolem. Stał się tym samym najdroższym piłkarzem w historii klubu. W Carollu pokładano wielkie nadzieje, wraz z Luisem Suarezem miał stworzyć genialny duet. Jednak oczekiwania pokładane w Angliku przyniosły jedynie rozczarowanie. 23-latek wystąpił w 35 meczach i zaliczył jedynie sześć trafień.
Postanowiono więc pozbyć się Carolla, potencjalnego kupca upatrzono w Manchesterze City. Kub z Liverpoolu był gotów niemało stracić na tej transakcji, gdyż Tevez jest wyceniany na 25 milionów funtów. Jednak „The Citizens” nie przystali na ofertę. Nie interesuje ich piłkarz, który nie dość, że nie prezentuje optymalnej formy to jeszcze się mu zarzuca prowadzenie nieodpowiedniego trybu życia poza boiskiem.
Gdyby teraz Tevez poszedł do Liverpoolu, to chyba pobiłby Figo... ????
kumaci wiedzą o co chodzi.
http://www.ligamistrzow.com
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ostatni dzień okienka i trochę sie dzieje ;) Bez wielkich transferów ale warte odnotowania.

Jak poinformowała oficjalna strona Everton FC, Nikica Jelavić został właśnie nowym piłkarzem &quot;The Tofees&quot;. Około godziny temu informowaliśmy Was o tym, że były już snajper Glasgow Rangers dopina ostatnie szczegóły swojej przeprowadzki na Goodison Park. Chorwat przebywający od rana w centrum treningowym Evertonu - Finch Farm pomyślnie przeszedł testy medyczne oraz ustalił warunki kontraktu indywidualnego z nowym pracodawcą. Póki co nie ujawniono kwoty transferu.
Tottenham Londyn podpisał kontrakt z francuskim napastnikiem, Louis&#39;em Saha.
Szwedzki piłkarz dołączy do swojego brata bliźniaka Martina na Ewood Park. Blackburn Rovers potwierdziło, że Marcus Olsson zasili klub na zasadzie wolnego transferu ze szwedzkiego Halmstads BK.
Genk potwierdziło sprzedaż skrzydłowego do Chelsea.
Kevin De Bruyne podpisał kontrakt na 5,5 roku. Nieznana jest kwota odstępnego, jednak nieoficjalnie wiadomo, że belgijski klub zarobi na transferze około 7 milionów funtów. Piłkarz pozostanie na wypożyczeniu w Belgii do końca sezonu.

Kevin De Bruyne to niezwykle utalentowany skrzydłowy. 20-latek zadebiutował w Genku w maju 2009 roku, rozegrał 77 spotkań, strzelając 12 bramek. Piłkarz zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Belgii.
Arsene Wenger zdecydował się uszczuplić budżet transferowy. O całe 600 tysięcy funtów.
Na Emirates Stadium trafił niemiecki nastolatek, Thomas Eisfeld. W dorosłej drużynie Borussii wystąpił tylko raz.
Zapewne to nie wszystko na dziś. Znwou dużo się pisze o QPR. Ponoć są zainteresowani parą z Tottenhamu - Pienaarem i Bassongiem.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
&quot;Bridge wypożyczony do Sunderlandu&quot;
&quot;Zgodnie z zapowiedziami, Wayne Bridge do końca sezonu będzie występował w Sunderlandzie. 31-letni obrońca do drużyny prowadzonej przez Martina O&#39;Neilla dołączył na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru City.
Mam nadzieję, że niewątpliwie doświadczenie i umiejętności Wayne&#39;a będą bardzo pomocne dla drużyny do końca sezonu. Jestem bardzo zadowolony, że jest u nas. Biorąc pod uwagę liczbę kontuzji w zespole, jestem pewny, że będzie dużym wzmocnieniem dla nas - powiedział O&#39;Neill.Bridge w nowym zespole może zadebiutować już w jutrzejszym spotkaniu przeciwko Norwich City.&quot;
Źródło:anglia.goal.pl

Niewątpliwie spore wzmocnienie Czarnych Kotów na lewej flance. Zobaczymy czy zagra jutro. Sunderland jak na razie środek tabeli, nie grozi im spadek ani puchary ale coś czuje, że mają smaczek na 5 lokatę w tabeli, co na pewno będzie ciężkim zadaniem
&quot;Oficjalnie: Cisse w QPR&quot;
&quot;Queens Park Rangers oficjalnie poinformowało o pozyskaniu francuskiego napastnika Djibrila Cisse. 30-letni zawodnik podpisał 2,5-letni kontrakt z klubem z Loftus Road. Do QPR Francuz trafił na zasadzie definitywnego transferu z Lazio Rzym. Według nieoficjalnych informacji, kwota transferu opiewa na pięć milionów euro.&quot;
Źródło: goal.pl
Ciekawe posunięcie QPR. Cisse jak jest w formie to potrafi...ale niestety Francuz za dużo odnosi kontuzji i od paru lat nie może dojśc do siebie. Chciałbym aby transfer wypalił i mieli z niego pożytek. 5 baniek jak na możliwości klubu to bardzo dużo
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ravel Morrison w West Hamie :!:

Wychowanek Manchesteru United Ravel Morrison podpisał 3,5 letni kontrakt z drużyną Championship - West Ham United.

Nowy nabytek Młotów może zadebiutować w nowej drużynie już w sobotę, kiedy to West Ham podejmie Milwall.

Morrison od początku tego sezonu wystąpił w pierwszym zespole Czerwonych Diabłów tylko trzy razy w Carling Cup.

Oficjalna strona West Hamu podaje, że młody zawodnik ma nadzieję na regularną grę w dorosłej drużynie.
Freddie Veseli w Man United :!:

Manchester United tuż przed końcem zimowego okienka transferowego sprowadził na Old Trafford młodego obrońcę Manchesteru City, Frederica Veseliego.

19-letni środkowy obrońca dołączył do Obywateli w 2008 roku z FC Lausanne-Sport, gdzie również grywał na środku pomocy.

- Jestem bardzo szczęśliwy z możliwości dołączenia do Manchesteru United - wyznał Szwajcar. - Nie mogę się doczekać początku mojej przygody z tym klubem, ale też ciężkiej pracy na treningach i robienia wszystkiego, co w mojej mocy, aby pomóc drużynie. Bardzo zależy mi na tym, aby pokazać wszystkim na co mnie stać.

Veseli był kapitanem reprezentacji Szwajcarii na mistrzostwach świata U-17, w których jego drużyna triumfowała. Pierwsze występy (a tym samym jedyne) w seniorskiej drużynie Obywateli młody obrońca zaliczył na przedsezonowym tournee w minionym roku.
oba z http://www.DevilPage.pl
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nikica Jelavić został piłkarzem Evertonu. Były już napastnik Rangers podpisał czteroipółletni kontrakt. Chorwat kosztował 5,5 mln funtów.
26-letni Jelavić był graczem Rangers od 2010 r. Wcześniej występował m.in. w Hajduku Split, Zulte Waregem i Rapidzie Wiedeń. W tym sezonie w lidze szkockiej rozegrał 22 mecze i zdobył 15 bramek.
-------------
Chelsea pozyskała za 1,5 miliona funtów Patricka Bamforda z Nottingham.
Ten 18-letni napastnik z Nottingham związany był od 2001 roku. W tym sezonie zagrał w dwóch meczach Championship.
--------------
Jak donosi &quot;Sky Sports&quot;, Queens Park Rangers sfinalizowali transfer Bobby&#39;ego Zamory z Fulham.
30-letni Zamora w Fulham występował od 2008 roku. Wcześniej grał m.in. w West Ham United, Tottenhamie i Brighton &amp; Hove Albion. W tym sezonie zagrał w 15 meczach ligowych i zdobył 5 bramek.
-----------------
Napastnik Evertonu Louis Saha został wypożyczony do końca sezonu do Tottenhamu - informuje &quot;Sky Sports&quot;.
33-letni Louis Saha do Evertonu trafił w 2008 roku z Manchesteru United. Wcześniej grał również w Metz, Newcastle United oraz Fulham.
Strzelił 4 gole w 19 meczach reprezentacji Francji. W tym sezonie zdobył 1 bramkę w 18 spotkaniach Premier League.
--------------
Prawy obrońca piątoligowego Wrexham Curtis Obeng podpisał trzyipółletni kontrakt ze Swanseą.
Ten 22-letni defensor do Wrexham trafił w 2009 roku z Manchesteru City. W tym sezonie rozegrał w Conference National 29 meczów i zdobył 1 gola.
---------------
Obrońca Tottenhamu Sébastien Bassong został wypożyczony do końca sezonu do Wolverhampton.
25-letni Kameruńczyk w obecnym sezonie nie ma miejsca w podstawowym składzie klubu z Londynu. Rozegrał po pięć spotkań w Premier League i fazie grupowej Ligi Europy.
---------
Norwich pozyskał obrońcę Ryana Bennetta z drugoligowego Peterborough United. Zawodnik jednak został od razu wypożyczony na miesiąc do swojego klubu.
&quot;Kanarki&quot; zapłaciły za 21-letniego zawodnika podobno 3,2 mln funtów.
Bennett ma na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Anglii.
Przedłużono natomiast wypożyczenie napastnika Norwich Chrisa Martina do Crystal Palace do końca sezonu.
----------------
Steven Pienaar został wypożyczony do końca sezonu z Tottenhamu do Evertonu.
Dla reprezentanta RPA jest to powrót do klubu z Merseyside. To właśnie z Evertonu pomocnik trafił w styczniu zeszłego roku do Tottenhamu. W klubie z Liverpoolu grał przez trzy i pół roku, pierwszy rok na zasadzie wypożyczenia z Borussii Dortmund.
29-letni pomocnik w obecnym sezonie nie mógł wywalczyć sobie miejsca w składzie &quot;Kogutów&quot;. Wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach Premier League.
Pienaar ma na koncie 57 występów i dwie bramki w reprezentacji RPA.
To na tyle ze wczoraj
http://www.eurofutbol.pl
Trzeba przyznać że Everton się wzmocniło bo tak można śmiało mówić. Dziwi mnie cisza City w tym okienku sam Mancini tak narzekał a pozyskał tylko Pizzaro z Romy.... co na pewno nie jest jakimś super wyczynem tym bardziej że został wypożyczony... dziwi mnie pozyskanie tak wiekowego piłkarza.
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Roman Pawluczenko odchodzi z Tottenhamu. Coraz rzadziej występujący w podstawowym składzie &quot;Kogutów&quot; Rosjanin zdecydował się na powrót do ojczyzny, zostanie piłkarzem Lokomotiwu Moskwa.
Cena transakcji - 8 milionów funtów.
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Pomeczowa wypowiedź Wengera
02.02.2012; 00:23 / Michał Kowalczyk
O rezultacie spotkania...
Sądzimy, że straciliśmy dziś dwa punkty, ponieważ mieliśmy okazję, by wygrać ten mecz. Zagraliśmy całkiem przyzwoicie przeciwko drużynie, która wychodzi z nastawieniem na szczelną defensywę i kontrataki. Podejmowaliśmy ryzyko i momentami zabrakło nieco szczęścia - obiliśmy słupek, poprzeczkę i nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych okazji. Na koniec postanowiliśmy zaryzykować i zagrać czterema napastnikami. O mało co nie zostaliśmy za to skarceni, przy sytuacji Boltonu na kilka minut przed końcem.
Nie można odjąć mej drużynie tego, że się starała, grała z zaangażowaniem i żądzą wygranej. Pozytywnym aspektem dzisiejszego meczu jest uniknięcie porażki i zachowanie czystego konta. Oczywiście żałujemy trochę z powodu niewykorzystanych okazji.
O sytuacjach z początku meczu...
Mogliśmy wówczas wyjść na prowadzenie. Widać było wyraźnie, że mieliśmy jeden dzień mniej na odpoczynek niż Bolton, a w końcu w drugiej połowie meczu z Aston Villą daliśmy z siebie wszystko. Pod koniec dzisiejszego spotkania piłkarze czuli zmęczenie w nogach.
O zdobyciu jednego punktu w czterech spotkaniach...
W każdym meczu dajemy z siebie wszystko, tak było i dzisiaj. Dziennikarze zawsze mówią do mnie, jakbym był zmartwiony, ale konferencja dotyczy rozegranego pojedynku. Nie myśli się po nim o tym, że to najcięższy okres.
Pamiętam czasy, w których zdobywaliśmy mistrzostwo, a nie potrafiliśmy wygrać przez sześć spotkań. To element piłki nożnej, te trzy porażki z rzędu. Nie jest zatem aż tak źle, ponieważ nie przegraliśmy po raz czwarty.
O kontuzji Wilshere&#39;a...
Szczerze mówiąc, nie wiem zbyt wiele. Przedstawiliśmy dziś nasze stanowisko w tej sprawie i tego się trzymamy. Nie wiem więcej niż wy.
O frustracji z tego powodu...
Zawsze chcesz mieć do dyspozycji najlepszych piłkarzy w lutym, kiedy grasz na wyjeździe w Lidze Mistrzów i w Pucharze Anglii. Oczywiście, że to jest frustrujące, szczególnie kiedy chcesz za wszelką cenę znaleźć się w pierwszej czwórce w lidze.
Czy Boss jest pewny miejsca w &#39;top four&#39;?
Przed nami wszystkimi długa droga i jestem przekonany, że możemy tego dokonać. Mamy za sobą kiepski okres, w którym przegraliśmy trzy mecze z rzędu, mimo że tak naprawdę mogliśmy wygrać je wszystkie.
Musimy dawać z siebie wszystko w każdym kolejnym spotkaniu. Wchodzimy w fazę, kiedy ligowe rozgrywki będą się przeplatać z FA Cup i Champions League - ciężko będzie to zbilansować. Ważne jest, by piłkarze pozostali zdrowi. Arteta i Sagna są już dostępni, niedługo wróci także Gibbs, także sądzę, że jesteśmy w stanie temu podołać.
Czego zatem brakuje drużynie?
Wykorzystywania wypracowanych sytuacji, szczególnie takich jak dzisiaj na początku spotkania. Mecz mógł mieć zupełnie inny przebieg. Rywale bronili się dziś bardzo dobrze i wiedziałem, że póki nie zdobędziemy bramki, to Bolton nie zmieni swojej taktyki.


&quot;Nie jest zatem aż tak źle, ponieważ nie przegraliśmy po raz czwarty.&quot;
Parodia... co z tym Arsenalem ???? (
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kuszczak zgłoszony do gry w Premier League
Wszystkie 20 klubów grających w Premier League do wczoraj musiały zarejestrować zawodników, z których usług będą korzystać do końca sezonu.
Każdy klub mógł zarejestrować 25 zawodników, a w tym nie spełniających kryteriów &quot;Home Grown,&quot; do których zaliczają się wychowankowie klubów z Wielkiej Brytanii.
Kadra United zgłoszona do centrali:
Patrice Evra, Rio Ferdinand, Jonathan Evans, Michael Owen, Anderson, Dimitar Berbatow, Wayne Rooney, Ryan Giggs, Chris Smalling, Park Ji-Sung, Javier Hernández, Nemanja Vidić, Michael Carrick, Nani, Ashley Young, Tom Cleverley, Darren Fletcher, Antonio Valencia, Tomasz Kuszczak, Anders Lindegaard, Paul Scholes, Ritchie De Laet.
Ferguson jednocześnie na konferencji powiedział,że Polak nie chce przedłużać swojego kontraktu z klubem z OT.
 
B 71

bartus

Użytkownik
Menedżer Manchesteru United sir Alex Ferguson potwierdził, że Tomasz Kuszczak odejdzie latem.
- Kontrakt Kuszczaka wygasa latem, a on nie zamierza podpisać kolejnego. Tomasz chce regularnie grać w piłkę - powiedział Ferguson.
Szkot pochwalił także za postawę w meczu ze Stoke City młodego Bena Amosa, który obecnie jest wyżej od Polaka w hierarchii bramkarzy na Old Trafford.
29-letni Tomasz Kuszczak trafił do Manchesteru United w 2006 roku na zasadzie wypożyczenia, a po roku został wykupiony za 2 mln funtów z West Bromwich Albion. Dla &quot;Czerwonych Diabłów&quot; wystąpił w sumie w 61 meczach, a po raz ostatni miało to miejsce w maju ubiegłego roku.


Szkoleniowiec Arsenalu Arsène Wenger potwierdził, że Andriej Arszawin nie odejdzie z klubu, mimo zainteresowania jego osobą ze strony Anży Machaczkała.
- Dla mnie Arszawin nie odchodzi z Arsenalu - przyznał Wenger.
Francuski szkoleniowiec wypowiedział się także na temat zdrowia Alexa Oxlade-Chamberlaina i Kierana Gibbsa.
- Mamy drobny problem z Oxlade-Chamberlainem, ponieważ doznał drobnego urazu i nie wiadomo jeszcze, czy go wyleczył. Gibbs jest bliski powrotu do gry, ale brakuje mu trochę pewności siebie. Od początku października nie zagrał w żadnym meczu - dodał.
Arszawin do Arsenalu trafił w 2009 roku z Zienitu Sankt Petersburg. W tym sezonie rozegrał 18 meczów w Premier League, w których zdobył 1 gola.
W reprezentacji Rosji wystąpił 67-krotnie, zdobywając 16 bramek.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Pomocnik Arsenalu Emmanuel Frimpong nie zagra już w tym sezonie. Pomocnik &quot;Kanonierów&quot; doznał urazu więzadeł krzyżowych grając na wypożyczeniu w Wolverhampton Wanderers.
20-letni Emmanuel Frimpong wystąpił dla &quot;Wilków&quot; w 5 meczach ligowych. Urazu doznał w starciu z Queens Park Rangers. Teraz powróci na Emirates Stadium.
----------
Napastnik Newcastle United Leon Best z powodu kontuzji kolana nie zagra przez około sześć tygodni.
25-letni Irlandczyk doznał urazu w meczu z Aston Villą. W tym sezonie strzelił 4 gole w 18 spotkaniach Premier League.
Newcastle na pewno nie rozpacza skoro jest Cisse który wszedł do zespołu bardzo ciekawie, Frimpong ciekawy i obiecujący gracz jednak niecierpliwy mógł grać &#39;&#39;co jakiś czas&#39;&#39; u Wengera niż iść do Wilków i tam trenować z innymi metodami nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań doświadczenie to jedno a akurat ten gracz wchodził do zespołu Kanonierów powoli.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Myślę żę to zła wiadomość skoro na tym etapie nie ukrywajmy tak ważnej imprezy odchodzi trener w dodatku Terry ma nie zagrać nie wróży wszystko zbyt dobrze dla tej drużyny narodowej szczerze przyznam że liczyłem na nich w tych mistrzostwach ale skoro zaczyna się źle dziać od środka to pewnie będzie jak zwykle na takich imprezach. Trzeba przyznać że Capello budował ciekawą drużynę... rutyna pomagała wprowadzać młodość do zespołu i trzeba przyznać że wychodziło to wyśmienicie.... a teraz pewnie się teraz to posypie...
Jaka jest wasza opinia :?:..

Następcą ma być Hiddink czy to dobry wybór .?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Hiddink? Dla mnie kiedyś najlepszy trener, teraz widać że zależy mu tylko na tym żeby jak najwięcej zarobić... Poza tym, faworytem do objęcia posady po Capello jest Redknapp, choć nie wydaję mi się żeby Tottenham chciał go &quot;oddać&quot;, ale FA może ich do tego przekonać. Jak dla mnie to jest jeszcze sporo czasu do EURO i drużynę można zbudować od podstaw, no chyba że zatrudnią Smude, jemu nawet 5 lat by nie wystarczyło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom