>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dokładnie, już nie wiadomo jak nazwać kogoś z czarną skórą żeby to nie był rasizm. Z drugiej strony śmieszą mnie fani LFC i sam klub, który mówi, że Suarez nie jest rasistą bo &#39;coś tam&#39;. Przecież Suarez nie może być rasistą bo wyjazdowe stroje LFC są czarne ???? W ogóle oświadczenie wydane przez L&#39;pool było absurdalne. Btw. Teraz Terry&#39;ego oskarżyli,(chodzi o mecz z QPR) ma się stawić przed sądem 1 lutego.
Suarezowi niczego nie udowodnili a dostał 8 meczy kary.Terry&#39;ego nagrały kamery jak krzyczał do Ferdinanda z QPR&quot;Ty...&quot;(nie będę cytował).Jestem przekonany,że kara dla Anglika będzie o wiele delikatniejsza.A dlaczego? Bo Anglicy na każdym kroku stosują &quot;podwójne standardy&quot; i podwójna moralność. Jak jesteś Anglikiem możesz dużo więcej..A sami są strasznymi rasistami(nie mówię że wszyscy,ale w Polsce według mnie jest mniej rasistów),jako tako tolerują Hindusów(ale to ze względów historycznych)a dla czarnoskórych osób są bardzo nietolerancyjni.Żeby nie być gołosłownym przykład znany z internetu:http://www.youtube.com/watch?v=Uy8_Z5b3yBw
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Roberto Mancini, menedżer Manchesteru City, skrytykował władze angielskiej Premier League za nadmierne podporządkowanie terminarza nadchodzących gier pod wymogi transmisji telewizyjnych. Włoski szkoleniowiec jest przekonany, że obecny układ spotkań faworyzuje w wyścigu o tytuł mistrzowski ekipę Manchesteru United.
Manchester City w ciągu trzech ostatnich kolejek stracił całą pięciopunktową przewagę, jaką podopieczni Manciniego wypracowali sobie we wcześniejszej części sezonu. Najpierw &quot;The Citizens&quot; przegrali 1:2 z Chelsea na Stamford Bridge, a wczoraj zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z West Bromwich Albion. Co więcej, Mancini przewiduje, że to nie koniec strat punktowych jego zespołu w najbliższym czasie - winnych upatruje we włodarzach ligi, ustalających terminarz.
- Jestem rozczarowany. W ciągu zaledwie trzech dni czekają nas dwa trudne mecze: w niedzielę, 1 stycznia gramy na wyjeździe z Sunderlandem, a już 3 stycznia mamy spotkanie z Liverpoolem - przyznaje Mancini. - Dla porównania, ten właśnie Liverpool gra swój mecz już w piątek, 30 grudnia, u siebie przeciwko Newcastle. Myślę, że to dla nich spore ułatwienie.
- Inna sprawa to układ gier w stosunku do Manchesteru United. Ci grają swój najbliższy mecz [przeciwko Blackburn] dzień przed nami, w sobotę. Jeżeli wygrają, a myślę, że tak będzie, bardzo nam to skomplikuje sprawę. Z kolei później mają przerwę aż do 4 stycznia.
- Nie jestem zadowolony z takiego stanu rzeczy. Tylko dwa dni przerwy, kiedy zawsze gramy co trzy dni, to spora różnica. Nie wiem, czym jest to podyktowane. A w zasadzie wiem - chodzi o telewizję.
Komentarz Boba do tego:
Kretynizm! Teraz niech wini klub bo będą grać w LE, jakoś jak City było przed United to terminarz nie przeszkadzał, nic nie przeszkadzało a teraz strach zagląda w oczy i tonący brzytwy się chwyta ????
Bardzo dobrze się dzieje, tak jak mówiłem mentalności zwycięzców nie da się kupić!
Glory glory Man United! Jeszcze w tym Roku lider!

 
grzybet 0

grzybet

Użytkownik
Myślę że w tym sezonie o mistrza walczą 2 drużyny z jednego miasta- Machester&#39;u, no i jeszcze Tottenham może coś namieszać jak wygra swoje zaległe spotkania. Dziś definitywnie lecz nie ostatecznie z tej walki wydali piłkarze Arsenalu i Chelsea po dość nieoczekiwanych remisach. Szkoda, szkoda ale na pocieszenie te drużyny grają w Lidze Mistrzów i to teraz jest ich priorytetem.
Roberto Mancini, menedżer Manchesteru City, skrytykował władze angielskiej Premier League za nadmierne podporządkowanie terminarza nadchodzących gier pod wymogi transmisji telewizyjnych. Włoski szkoleniowiec jest przekonany, że obecny układ spotkań faworyzuje w wyścigu o tytuł mistrzowski ekipę Manchesteru United.
Każdego angielskiego zespołu w sezonie prędzej czy później dopada lekki kryzys. Nie można przecież wygrać wszystkich spotkań w PL jest to niemożliwe, myślałem że Mancini doskonale to wie więc nie rozumiem tutaj jego frustracji. Terminarz owszem ma znaczenie ale jeśli chce się być mistrzem trzeba dać sobie radę z każdym o każdej porze nawet grając co 3 dni.
W tej kolejce nie zawiedli tylko Manchester i Tottenham reszta faworytów coś boxing day nie idzie ;p
Glory glory Man United! Jeszcze w tym Roku lider!
Zdecydowanie United niż City ;)
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Kolejna kara dla Suareza



Urugwajski napastnik FC Liverpoolu Luis Suarez został ukarany zawieszeniem na jeden mecz i grzywną w wysokości 20 tysięcy funtów za pokazaniu środkowego palca kibicom podczas meczu z Fulham 5 grudnia tego roku. Piłkarz nie zagra w piątkowym meczu przeciwko Newcastle.

Suarez był w czasie meczu solidnie wygwizdywany przez kibiców Fulham. Kilka razy upadł w polu karnym, przy czym sędzia uznał, że nie był faulowany. Z tego powodu z trybun usłyszał, że jest oszustem. Schodząc z boiska pokazał kibicom gest, powszechnie uważany za obraźliwy. Zdjęcie trafiło do angielskich gazet

Suarez strzelił Fulham gola, ale nie został uznany, bo sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Był jednak głównie niezadowolony z decyzji - dotyczących fauli. Dalglish nie chciał komentować pracy arbitra. - Ale musicie go zapytać o to jaka jest jego interpretacja przepisów. Gdzie jest granica tego, na co obrońcy mogą sobie pozwolić - zachęcał.

Kilka dni temu Suarez został ukarany zawieszeniem na osiem meczów i grzywną w wysokości 40 tys. funtów za obrażenie na tle rasowym Patrice&#39;a Evry z Manchesteru United. Suarez obraził czarnoskórego Francuza w trakcie październikowego meczu w Liverpoolu (1:1).

Według oświadczenia angielskiej federacji piłkarskiej (FA), wina Urugwajczyka została udowodniona. - Luis Suarez w trakcie meczu użył wobec Evry słów uznawanych za obraźliwe. Odnosiły się one do koloru skóry rywala - głosi oświadczenie.

Liverpool może odwołać się od tej kary. Do czasu wpłynięcia odwołania kara jest zawieszona.

 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem to powoli robi się nudne, Nagonka na Suareza kary... Znaleźli sobie kozła ofiarnego i robią z niego najgorszego. A coraz więcej graczy przejawia takie tendencje tylko na to się nie patrzy kilka przypadków można przytoczyć jak choćby Terry ale &#39;&#39;swojaka&#39;&#39; FA nie rusza. Jest to trochę nie sprawiedliwe ale taka rola FA żeby faworyzować swoich ???? . Jaka jest wasza opinia.
EDIT:
Manchester United musi walczyć o dwie gwiazdy swojej młodzieżowej drużyny - Ravela Morrisona i Paula Pogbę. Na piłkarzy zęby ostrzy sobie lokalny rywal - Manchester City.
18-letni Morrison i Pogba są gwiazdami młodzieżowej drużyny United, która w poprzednim sezonie wywalczyła Puchar Anglii. Obu w czerwcu kończą się kontrakty i agenci czołowych klubów już składają im pierwsze propozycje. Bardzo zainteresowany sprowadzeniem utalentowanych juniorów jest lokalny rywal - Manchester City.United, jeśli zawodnicy przejdą do innego klubu, dostanie rekompensatę za ich wychowanie, ale Alex Ferguson młodych piłkarzy łatwo nie odda.
Zarówno młodzieżowy reprezentant Anglii Morrison jak i pochodzący z Francji Pogba są w szerokiej kadrze pierwszej drużyny, zostali też zgłoszeni to Pucharu Ligi. Z oboma Manchester rozpoczął negocjacje, ale na razie nie udało się dojść do porozumienia z żadnym z nich.
http://www.sport.pl
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United musi walczyć o dwie gwiazdy swojej młodzieżowej drużyny - Ravela Morrisona i Paula Pogbę. Na piłkarzy zęby ostrzy sobie lokalny rywal - Manchester City. 18-letni Morrison i Pogba są gwiazdami młodzieżowej drużyny United, która w poprzednim sezonie wywalczyła Puchar Anglii. Obu w czerwcu kończą się kontrakty i agenci czołowych klubów już składają im pierwsze propozycje. Bardzo zainteresowany sprowadzeniem utalentowanych juniorów jest lokalny rywal - Manchester City.United, jeśli zawodnicy przejdą do innego klubu, dostanie rekompensatę za ich wychowanie, ale Alex Ferguson młodych piłkarzy łatwo nie odda. Zarówno młodzieżowy reprezentant Anglii Morrison jak i pochodzący z Francji Pogba są w szerokiej kadrze pierwszej drużyny, zostali też zgłoszeni to Pucharu Ligi. Z oboma Manchester rozpoczął negocjacje, ale na razie nie udało się dojść do porozumienia z żadnym z nich.
A tu masz coś o nich z mufc.pl
Ferguson przyznał także, że grupa młodych zawodników, która przebija się do składu pierwszej drużyny, ciągle znajduje się w jego planach - nawet jeśli Szkot wydaje się zbyt cierpliwy w kwestii ich piłkarskiego rozwoju.
- Ci zawodnicy z wiekiem stają się jeszcze silniejsi - dodał szkoleniowiec z Old Trafford. - Paul Pogba w marcu skończy 19 lat. W pierwszej drużynie występował już Ezekiel Fryers, a także Larnell Cole, Jesse Lingard i Ravel Morrison. Można sobie pomyśleć: &quot;dobra, możliwe, że standardy nieco poszły w górę, bo przecież dawniej Ryan Giggs debiutował w wieku 17 lat, podobnie Darren Fletcher czy Lee Sharpe&quot;. Faktycznie, było paru zawodników, którzy rozpoczynali swe kariery właśnie w tym wieku.
- Wiem, że nasza młodzież ma dobre umiejętności, a ich styl gry spełnia odpowiednie standardy, dlatego nie będę przeciwny temu, żeby wypróbować ich w kilku meczach na Old Trafford czy wpuszczać na końcówki pozostałych spotkań, by zyskiwali doświadczenie, co zresztą staramy się robić już teraz. Zapewniam, że mam ich w swoich planach.
Szkot ich nie odda a jak któryś chce zmarnować sobie karierę to niech odchodzi, United to nie Barcelona,która sprzedaje by potem za grubszy hajs odkupować swoich wychowanków.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Sunderland - Everton 1:1
Howrad Webb sprezentował Evertonowi punkt na Stadium of Light.
Po przerwie Everton otrzymał świąteczny prezent. Leon Osman wbiegł w pole karne, próbował strzelać i zawadził czubkiem buta o murawę, a następnie efektownie upadł. Równolegle z nim biegł jeden z obrońców i Howard Webb w sobie tylko wiadomy sposób dopatrzył się w tej sytuacji jakiegokolwiek kontaktu. Sędzia wskazał na jedenasty metr, a rzut karny bardzo pewnie wykorzystał Leighton Baines.

Prezent od H. Webba dla Evertonu ---&gt; tutaj

Źródło: evertonPoland.com
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Oglądałem tą powtórkę już kilkanaście albo kilkadziesiąt razy i nie jestem dalej pewien, czy ten karny nie został podyktowany za zagranie [rzekome] ręką (spójrzcie w którym momencie Howard gwiżdże, dobre kilka sekund po zagraniu, nie ma szans na zastosowanie bramkowego przywileju korzyści (zresztą to dość ryzykowne w polu karnym), co nie zmienia faktu, że tak czy siak karny błędny.
Ale najlepszym się zdarza i komentarze, że Howard ćwiczy formę na Euro są żałosne. Inna sprawa, że Howard zresztą też, MŚ 2010 pokazały, że są lepsi od niego sędziowie, ale media rozdmuchują, że on jest uważany za najlepszego sędziego na świecie. Bzdura. Jest uważany za sędziego, który zrobił w ostatnim czasie największy postęp.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Thierry Henry coraz bliżej powrotu na Ashburton Grove!

Thierry Henry is on red alert for a sensational return to Arsenal to stand in for Robin van Persie.

Gunners boss Arsene Wenger does not believe van Persie can start two games in three days against QPR on Saturday and at Fulham 48 hours later.

Wenger may even rest the Dutchman against QPR – which could deny the Arsenal skipper his final shot at breaking Alan Shearer’s Premier League record of 36 goals in a calendar year.

There are concerns van Persie looked tired in the draw with Wolves and Wenger does not want his captain to be left vulnerable to injury.

That has only heightened Arsenal’s determination to re-sign Henry, 34, on a short-term loan from New York Red Bulls for six weeks as cover for their star striker. The deal looks set to happen as soon as the transfer window opens on January 1.

Henry had talks with Arsenal yesterday and is due to step up his training with the club today to get him ready to make a sensational return. Arsenal’s record goalscorer will follow Sol Campbell and Jens Lehmann in rejoining the club in recent seasons.

Arsenal will have to pay his £70,000-a-week wages, cover his insurance and get the deal signed off by New York Red Bulls. But negotiations are well advanced and Wenger is confident it will happen.

Henry could even be ready to play against Leeds in the FA Cup on January 9.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bardzo ciekawy krok ze strony Kanonierów ale czy to będzie strzał w 10?! Wątpię, nie mniej jednak lubię takie powroty ... pewnie wszystko spowodowane jest tym,że Gervinho pojedzie na PNA.

W czwartek zostały rozpatrzone odwołania od czerwonych kartek złożone przez władze Wolverhamtponu i Wigan Athletic. FA zdecydowała się potrzymać decyzję o kartce dla Milijasa i anulować &#39;czerwień&#39; dla Sammona.
Decyzją FA, kartka otrzymana przez Milijasa w zremisowanym meczu z Arsenalem Londyn była pokazana słusznie i zawodnik musi pauzować trzy mecze. Anulowano za to kartkę dla Conora Sammona, którego arbiter ukazał w przegranym 0:5 meczu z Manchesterem United.
źródło: goal.com
I bardzo słusznie w sprawie gracza Wigan.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Wayne Bridge - piłkarz, który nie chce grać w piłkę



Co Wayne Bridge robi w czasie meczów Manchesteru City? Nie wiem, może gra w golfa - wypalił trener Roberto Mancini. Lider Premier League chciałby się pozbyć obrońcy, ale ten zarabia 90 tys. funtów tygodniowo i klubu zmienić nie chce

Ma 31 lat, z reprezentacją Anglii pojechał na dwa mundiale i mistrzostwa Europy. Ostatni raz wystąpił w niej dwa lata temu. Nigdy nie uważano go za gwiazdę - rywalizację na lewej obronie w kadrze i Chelsea przegrywał z Ashleyem Cole&#39;em - ale ceniono na tyle, że w 2009 r. Manchester City zapłacił za niego 10 mln funtów. Dziś trenuje z juniorami lidera Premier League, jesienią w pierwszym zespole wystąpił tylko raz, do Ligi Mistrzów w ogóle go nie zgłoszono. - Dla każdego piłkarza najważniejsze powinno być kopanie piłki. Nie rozumiem, dlaczego ktoś chce zostać w klubie, w którym nie ma szans na występy - mówi Mancini.

Włoski trener przestał wierzyć w Bridge&#39;a już na początku poprzedniego sezonu. Anglik popełniał błędy i coraz częściej był rezerwowym. Zimą został wypożyczony do West Hamu, gdzie szło mu jeszcze gorzej. Klub z Londynu spadł do II ligi, a Bridge po powrocie do Manchesteru usłyszał, że powinien odejść. Odrzucił jednak oferty z klubów tureckich i rosyjskich, nie chciał słyszeć o przenosinach do szkockiego Celticu. Jego kontrakt wygasa w 2013 r., trudno mu będzie znaleźć pracodawcę, który zapłaci mu tyle co City. - Kiedy byliśmy młodzi i zaczynaliśmy treningi, nie interesowały nas pieniądze. Biegaliśmy po boisku, bo lubiliśmy futbol. Wayne to dobry chłopak, ale najważniejsza powinna być dla niego gra - mówi Mancini.

Bridge odpowiada, że problemem przy transferze były pieniądze, ale dla klubu. Twierdzi, że Mancini rzadko z nim rozmawia i nigdy nie wyjaśnił, dlaczego przestał na niego stawiać. - On mnie w ogóle nie zna, nie gram w golfa - mówi Bridge. - Nie jestem człowiekiem konfliktowym, ale zazwyczaj jeśli klub chce się kogoś pozbyć, wciąż pozwala mu trenować z pierwszym zespołem. Widziałem tylko jednego piłkarza, który był traktowany jak ja - Winstona Bogarde w Chelsea.

Holenderski obrońca uważany jest za jedną z największych wpadek transferowych w najnowszej historii angielskiego futbolu. Tak wielką, że nie sposób znaleźć odpowiedzialnego za podpisanie z nim w 2000 r. czteroletniego kontraktu. Ówczesny trener londyńczyków Gianluca Vialli twierdzi, że nie miał z transakcją nic wspólnego. Włocha zwolniono na początku sezonu, jego następca Claudio Ranieri ogłosił, że Bogarde nie jest mu potrzebny. Ale Holender ani myślał rezygnować z pensji sięgającej 40 tys. funtów tygodniowo. - Świat kręci się wokół pieniędzy. Chelsea zaoferowała mi kontrakt, ja go podpisałem, więc w czym problem? - pytał dziennikarzy Bogarde. Londyńczycy robili, co mogli. Odebrali piłkarzowi koszulkę z numerem, zesłali do rezerw, później kazali trenować z juniorami. Wielokrotnie proponowali rozwiązanie umowy, ale Holender powtarzał, że z pieniędzy nie zrezygnuje, i przychodził trenować z dzieciakami. W lidze zagrał tylko 9 razy, ostatnie dwa lata spędził głównie na oglądaniu filmów, obżeraniu się i piciu drinków. Nie mieszkał nawet w Londynie, na treningi dolatywał samolotem z Amsterdamu. W domu wywiesił kalendarz, na którym odliczał dni do końca umowy.

Bridge mówi, że w styczniu zmieni klub. Zapewnia, że jego celem jest powrót do czasów, w których grał trzy mecze w tygodniu. Anglicy plotkują, że zainteresowany wypożyczeniem może być Arsenal, który przez kontuzje stracił najlepszych lewych defensorów Kierana Gibbsa i André Santosa, Mancini twierdzi, że bez problemu znajdzie zatrudnienie w II lidze.

Bogarde po odejściu z Chelsea zakończył karierę, zaczął się bawić i wydawać pieniądze. Kiedyś kupił restaurację, bo smakowało mu serwowane w niej jedzenie. Niedawno zbankrutował, bank zlicytował jego trzy wille, a Holender musiał pójść do pracy. Przygarnął go Ajax Amsterdam, trenuje w tym klubie dzieci.

 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Co to za porównanie? Bridge ma 31 lat, Savic 20. To może być przyszłość City. Chcą wypożyczyć gracza, żeby nabrał doświadczenia, ograł się w poważnej piłce. Jeśli Mancini chce go wypożyczyć, to pewnie po 7 występach Serba uznał, że nie jest jeszcze gotowy na Premiership.
e: to oczywiście odpowiedź na post który został usunięty. Mowa była o tym, że transfer Savicia, tak jak i Bridge&#39;a był bezsensowny.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Totalny amator ma wielką szansę na Premier League. Jak w filmie



Częściej na takie pomysły wpadają filmowcy, ale jeśli ten transfer wypali, to będzie on urzeczywistnieniem historii z niejednego filmu. Newcastle zaproponowało testy amatorowi z Isthmian League - regionalnej ligi piłkarskiej, działająca na terenie Londynu i South East England.
Gwiazda drużyny Bognor Regis Jason Prior otrzymał życiową szansę. Jeśli sprawdzi się na testach, otrzyma angaż w Newcastle. Menedżer Alan Pardew na gwałt szuka wzmocnień, bo na początku nowego roku etatowy snajper Demba Ba wyjeżdża na Puchar Narodów Afryki, a klub nie zamierza wydawać dużych sum na napastnika. Stąd pomysł ze sprawdzeniem Priora.
23-letni piłkarz strzelił w 2,5 sezonu blisko 100 goli dla swojego klubu. W styczniu Jason Prior miał się przenieść do drużyny Eastleigh z ligi Blue Square South, ale wobec ogromnej szans, jaka się pojawiła, rozmowy na ten temat odłożono. Teraz jego zadaniem jest pokazać Alanowi Pardew, że nadaje się do biegania po boiskach Premier League.
Klub ma pieniądze po sprzedaży Andy&#39;ego Carrolla do Liverpoolu (rekordowe w Anglii 35 mln funtów), ale nie chce ich wydawać na zastępcę dla Ba. Prior kosztowałby, patrząc na kwoty transferowe, śmieszne 12 tysięcy funtów, ale kto wie? Może byłby to strzał w dziesiątkę.

źródło :
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Menedżer Boltonu Owen Coyle przyznał oficjalnie, że jego klub doszedł do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego za obrońcę Gary’ego Cahilla. 26-latek będzie kosztował 7 mln funtów. Musi jeszcze uzgodnić kontrakt z The Blues, przejść badania i takie tam formalności, ale już można go dopisać do kadry Chelsea.
Ciekawy ruch transferowy środek zostanie ostro wzmocniony.

Wenger potwierdza: Henry wraca do Arsenalu!


Reuters
Menadżer Arsene Wenger potwierdził: Thierry Henry powraca do Arsenalu. Piłkarz, który obecnie trenuje z londyńskim klubem korzystając z przerwy w rozgrywkach amerykańskiej MLS, powróci do Kanonierów na dwumiesięczne wypożyczenie.
Jedyną kwestią, pozostającą jeszcze do uzgodnienia z obecnym zespołem 34-letniego Francuza New York Red Bulls, są warunki ubezpieczenia.
- Na dwa miesiące na pewno do nas dołączy - zapewnił Wenger. - Nie interesują mnie szczegóły umowy, ani kwestie ubezpieczenia, bo to wszystko jeszcze nie jest ukończone. Na ten moment nie możemy jeszcze [jako klub] wydać oficjalnego komunikatu, bo kwestie papierkowe są wciąż w toku.
- Związanie się na dwa miesiące, to rozwiązanie idealne. Thierry posiada doświadczenia i jakość gry. Poza tym zna klub i jest w stanie pomóc na boisku. Ma wyjątkowy talent i jest bardzo inteligentnym człowiekiem. Może to wyjść tylko na dobre - zapewnił Wenger.
Henry wystąpi maksymalnie w siedmiu meczach Premier League, a najciekawszymi z nich będą te z Manchesterem United i Tottenhamem. Poza tym może pojawić się w Pucharze Anglii i pierwszym spotkaniu 1/8 Ligi Mistrzów z AC Milan.
W Arsenalu, w którym Henry grał wcześniej w latach 1999–2007 zdobywając 226 goli w 370 meczach, występuje dwóch polskich bramkarzy: Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański.

http://www.eurosport.pl
 
adas7 0

adas7

Użytkownik
Sześciu do odstrzału w Stoke City
Menedżer Tony Pulis zamierza odchudzić skład. Według Daily Mail sześciu zawodników wystawiono na listę transferową.
Stoke City chętnie rozpatrzy oferty na obrońców (Danny Collins, Danny Pugh, Andrew Davies) i pomocników (Tom Soares, Michael Tonge i Diego Arismendi)
W sylwestra The Potters zagrają z Wigan Athletic. Boss Garncarzy martwi się zdrowiem kluczowych zawodników, Roberta Hutha, Glenna Whelana i Petera Croucha – Będziemy przez najbliższe dwa dni ich sprawdzać, czy będą mogli zagrać w sobotę - powiedział w czwartek w rozmowie z oficjalną stroną klubu
- To kluczowe figury, ale jeśli nie będą w pełni zdrowi to nie będziemy ich poganiać, bo przed nami jeszcze wiele spotkań. O tej porze roku, kiedy mecze przychodzą szybko jeden po drugim chodzi o to by wykorzystać siłę i szerokość składu – dodał.
Szkoleniowiec ma za to mieć do dyspozycji Ricardo Fullera, który został poobijany w meczu z Manchesterem City – Rica bardzo bolało kolano po meczu z City, ale powinien być okay na powrót do składu w weekend – powiedział Pulis.
źródło: angielskapilka.com
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Chelsa i Bolton ustaliły warunki kontraktu Garego Cahilla

Bolton manager Owen Coyle says the club have agreed a fee with Chelsea for defender Gary Cahill.

Chelsea are short of cover in central defence, with Alex out in the cold after handing in a transfer request.

Coyle said: &quot;We have given Gary&#39;s representatives permission to speak to Chelsea.&quot;

The deal is thought to be worth &amp;pound;7m and Andre Villas-Boas is confident a deal can be struck, despite saying they are &quot;miles apart&quot; over personal terms.

The 26-year-old is out of contract with Bolton at the end of the season and BBC Sport understands Wanderers intend to reinvest all of the the funds from his sale in new players.

&quot;We&#39;re still miles apart regarding agreement with the player,&quot; Chelsea boss Villas-Boas said. &quot;We&#39;ll continue to monitor this situation as we continue to monitor others.&quot;

Villas-Boas did, however, confirm his admiration for the England international.

&quot;I think his technical attributes are immense and his pace is fantastic as well,&quot; he added.

&quot;There are weaknesses and they are also related to the collective weaknesses of Bolton.

&quot;He&#39;s a player that at international level has been playing well. He can add to this squad or any squad in the Premier League.&quot;

Villas-Boas revealed midfielder Josh McEachran would not be joining Bolton on loan but could move to another club.

Cahill, who joined Bolton in a &amp;pound;5m move from Aston Villa in January 2008, made his England debut against Ghana in March 2011 and scored his first international goal in the 3-0 victory over Bulgaria in September.


Cahill scores for Bolton against QPR. Pictures courtesy of the Premier League.

If Cahill is to leave Wanderers in the next few days, Coyle will view it as a blessing that the move is occurring early in the January transfer window, giving him a chance to reinvest the money in new players.

The Trotters are currently 19th in the table and, with Cahill departing, it would seem imperative that a squad that has been blighted by injuries is strengthened if they are to avoid relegation.

Bolton have been linked with New York Red Bulls defender Tim Ream, who recently trained with the club, although Coyle will not be drawn on targets.

&quot;There are a number of players out there who are of varying degrees of interest to us, and that is where we are,&quot; Coyle said.

&quot;There are some good players and I think it is fair to say that we do want to add one or two to the group, but those are players who belong to other teams and I have always tried to be very respectful of that.&quot;

 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik


Federico Macheda na 95 procent dołączy do ekipy QPR na zasadzie wypożyczenia, donosi jego agent.
Włoski napastnik zaliczył tylko 6 występów w pierwszej drużynie Sir Aleksa Fergusona w tym sezonie i w ostatnich dniach był łączony z przejściem do Wigan.
Jednak agent gracza, Giovanni Via uważa, że najbardziej prawdopodobnym klubem do którego zostanie wypożyczony Kiko jest QPR.
W wywiadzie dla skysports Bia powiedział: &quot;Nie było nic konkretnego ze strony Wigan. Najbliżej pozyskania jest QPR.&quot;
&quot;Na 95 procent Macheda zostanie wypożyczony do Londynu, ponieważ potrzebuje gry i jak do tej pory, to jedyna propozycja zmiany klubu.&quot;
&quot;Uda się na sześciomiesięczne wypożyczenie, ponieważ Ferguson wierzy w niego i chciałby mieć go z powrotem na koniec sezonu.&quot;
&quot;Pozostałe pięć procent oznaczają, że Macheda zostanie w Manchesterze.&quot;

Bardzo dobra opcja, w MU nic po nim a on potrzebuje regularnej gry ale czy QPR to dobry wybór?!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Emmanuel Frimpong zostanie wypożyczony do końca sezonu z Arsenalu do Wolverhampton. Obydwa kluby prowadzą w tej sprawie rozmowy, a wypożyczenie ma zostać sfinalizowane w poniedziałek.
Frimpong z Arsenalem związany jest od 2001 roku. W tym sezonie rozegrał sześć meczów w Premier League.
http://www.eurofutbol.pl
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Liverpool zdecydował się nie odwoływać od kary nałożonej na Luisa Suareza, więc jego kara zaczyna obowiązywać od dzisiejszego meczu przeciwko Manchesterowi City.
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/statement-from-liverpool-fc
Ta kara to jest kpina i tyle, Rooney za celowe kopnięcie rywala dostał zawieszenie na 2 mecze, a Suarez za nic dostał karę zawieszenie na 8 meczy... FA powinna zmienić nazwę na SAF, jedna literka więcej, jedna przestawiona i skrót o wiele lepszy. Choć jeśli patrząc na względy czysto sportowe, to nawet cieszę się że Suarez sobie trochę odpocznie, bo tyle setek co ostatnio zmarnował to głowa mała, a Craig pokazał że jest w formie i teraz będzie mógł to pokazać, pierwszy od dawna mecz od początku i od razu 2 gole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom