>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

H 1K

horosz

Użytkownik
Jonsson poza jednym sezonem konia kiedy byl wicemistrzem to jedzie dno i trzy metry mulu.
A dla mnie Kasprzak miał rok konia... i nie powinno być go w GP.

Każdy ma swoje przemyślenia związane z cyklem a i tak zdanie kibiców - głównych odbiorców tego sportu nie ma tu nic do znaczenia. Co do zawodników to każdy ma swoje priorytety. Nawet Harris mijając Przemka P. w GP Challenge wywalczył sobie to miejsce - i to mu się należy. A dzikie karty powinny być dla kontuzjowanych bądź dla tych co byli najbliżej awansu (pechowe defekty i taśmy).

PS. W obwodzie Dudek... dobrze, że podkreśliłeś frazę ,,według mnie&quot;

Pozdro ! ;)
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Porownywanie Kasprzaka i Jonssona jest co najmniej nie na miejscu. Jonsson - mimo &quot;mlodego&quot; zuzlowo wieku - wydaje sie byc juz po drugiej stronie rzeki. Do tego jest kontuzjogenny i jezeli jedzie to nawet nie ma pewnosci co do tego czy jest zdrowy. Najmniejszy dzwon w jego przypadku moze sie skonczyc powazna kontuzja (niegrozny upadek w Tarnowie - zlamal wtedy noge).
Kasprzak dla mnie swoja klase w GP potwierdzil (i chocby DPS, nie tylko ten sezon, ale cala swoja kariera...) i we wszystkich rozgrywkach (nie tylko ten sezon). Tak, nie awansowal z Challenge&#39;u, ale poza sezonem po srebrze to jedzie na swoim poziomie. Zawsze.
Dlaczego przed Dudkiem? Ano dlatego, ze Dudek awansowal do GP - owszem, wygral IMP - a i owszem, mial super srednia (ostatecznie NIZSZA niz KK, nieco obsmiewany przez Ciebie moj wybor), ale w najwazniejszym momencie sezonu (polfinal PO) dal dupy.
Tak generalnie widze, ze jestes zwiazany z Zielona Gora, wiec jak tylko to zobaczyles to pewnie Ci sie troche czacha zagotowala ;) Mialem okazje poznac pare osob stamtad i ludzie tam sa specyficzni. Bez obaw - chetnie za rok zweryfikuje swoja 15&#39;tke jezeli Dudek da mi podstawy do tego, ze w GP nie zaplaci frycowego jak zrobili to we wczesniejszych latach chocby Vaculik, Kolodziej czy nawet Kasprzak w swoim debiucie jako staly uczestnik, a pojedzie jak Emil (medal) czy Zmarzlik (medal? oby) w pierwszym sezonie. Osemke juz smialo mozna uznac jako dobry wynik w debiucie.
Taki Piter moim walczylby o medal gdyby nie zaplacil frycowego na poczatku w GP.
Mam nadzieje, ze chociaz odrobine rozumiesz po tym argumentowaniu dlaczego KK, a nie Dudek. Lepszym zuzlowcem na ten moment jest KK, bo Dudek poza jednym sezonem nawet nie ustabilizowal jeszcze swojej formy na tym wysokim poziomie.
Generalnie mozesz sie ze mna nie zgadzac - to Twoje prawo, ale tak jak sam zaznaczyles, to moja 15-tka.
Aha, i na koniec. Bardziej jako zuzlowca lubie Dudka (tylko niech zgoli tego wasa...) od KK, ale doceniam klase DJ&#39;a ;)
Jezeli ktos sie widzi inna 15-tke to podajcie, chetnie podyskutuje, bo w sumie i tak nastepny zuzel za pol roku ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dlaczego przed Dudkiem? Ano dlatego, ze Dudek awansowal do GP - owszem, wygral IMP - a i owszem, mial super srednia (ostatecznie NIZSZA niz KK, nieco obsmiewany przez Ciebie moj wybor), ale w najwazniejszym momencie sezonu (polfinal PO) dal dupy.
No dobrze - zawalił jeden mecz (po życiowym sukcesie dzień prędzej), do tego doliczam jeszcze jeden występ gdzie nie zrobił dwucyfrowego wyniku -&gt; łącznie 2 słabsze spotkania. Fakt jechał na początku sezonu jako Z/Z gdzie można doliczyć dodatkowy bieg ale to i tak TOP polskiej Ekstraligi. Gdzie jeszcze miał udowodnić swoją formę ? Wygrał IMP, przywiózł worek medali z memoriałów gdzie formuła zawodów jest jaka jest - ale zrobił to. Dlatego właśnie on moim zdaniem wniesie więcej do GP niż Kasprzak, który albo ma sezon albo go nie ma. Dudek w każdym sezonie notuje progres. Od 2012 roku średnia ligowa powyżej 2.0 - to łącznie 5 lat. Jest w idealnym momencie swojej kariery na start w GP - to nawet lepszy moment niż ten, który w tym roku mieli Piter i Bartek. I żeby nie było, że za rok mnie rozliczysz - to moje zdanie ????

PS. Dudek zgolił wąsa w tym tygodniu :cool:
PS 2. W Rzeszowie również są specyficzni ludzie - szczególnie na trybunach w tym pozytywnym znaczeniu :cool:
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dudek akurat miał świetny sezon. Dziwne w tym roku jakoś nie leżała mu Moto Arena. Awans do GP w pełni zasłużony. Dziwne, że podważany jest zasłużony awans Polaka, a nie jest nic wspomniane o Vaculliku, który de facto dostał DK na finałowy turniej w Vetlandzie. Zresztą jaka była ostatnia forma Słowaka w GP każdy wie ????
Co do DK dla Rosjan to jestem sceptycznie nastawiony, aczkolwiek Grisza czy Emil wzbogacili by cykl. Jeśli ktoś miałby dostać DK, to zapewne Emil, gdyż startował w GP. Grisza jak co roku nie startuje w eliminacjach, aby się dostać. Z drugiej strony (podobno) Łaguta miał obietnice, iż jeśli będzie miał najlepszą średnią w Elidze to dostanie DK. Jakby nie patrzeć wyprzedziło go 3. stałych uczestników GP.
Akurat co do Fredki to jeździ w tym roku bardzo widowiskowo, fakt czasem niebezpiecznie. Ma top 8 na wyciągniecie ręki i tym samym do cyklu &quot;zaprosi&quot; Bjerre. DK na pewno będzie dla Pedersena. Ciekawe co w takim przypadku zrobi BSI, gdyby Kenio wszedł do cyklu. Czy PUK dostałby zaproszenie gdyby się nie dostał? Lindback słabnie z końcówką sezonu, ale zapewne dostanie DK. Kolejnym zawodnikiem Wg mnie jest Zagar. Słoweniec może miał słabszy sezon, ale w końcówce się obudził i nadal jest w grze. 4. i ostatnia DK przypadnie dla kogoś z Rosjan. Mam nadzieję, iż się opamiętają i nie będą pchać Harrisa co cyklu ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Emil podobnie jak i Nicki jest pewniakiem do DK. Wystarczy tylko żeby powiedział że chce wrócić do cyklu - co swoją drogą zrobił - i wróci do cyklu, bo to jest gracz który walczyć będzie o złoto. Jest zbyt wartościowy by go ominąć przy nominacjach. BSI doskonale to wie. Tak dobrzy zawodnicy nie muszą jeździć w eliminacjach. Poza tym Emil w SGP to brak Emila w SEC, więc dodatkowo zabiorą najbardziej medialnego zawodnika konkurencji ????
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Nie podwazam awansu Dudka do GP, zle mnie zrozumiales. Ja na ten moment nie widze go w swojej 15-tce stalych, najlepszych uczestnikow GP. Ligi ligami, GP to GP. (przykladowo) Kolodziej tez zamiatal wszedzie, dostal sie do GP (nie pamietam czy DK czy challenge), a rok pozniej byl cieniem samego siebie. I byl w podobnym wieku co Dudek czy KK jak weszli do GP. Vaculik tez okrutnie ssal w GP i caly sezon mial slabiutki.
Zadziwil mnie w debiucie Janowski, Pawlicki czy Zmarzlik i naprawde chcialbym zeby ten trend byl podtrzymany w przypadku Dudka ;)
Co do Emila, to nie zapomnijcie, ze on z cyklu nie wypadl ;)
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Vaculik w Gorzowie to fajne wzmocnienie i sporo świeżości ale mnie bardziej ciekawi co dalej z gorzowskim owalem ? bo ile można oglądać tą parodię żużla? masz jakieś info z pierwszej ręki ? czy dalej będzie tylko kreda i dziurki? ????
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
W ogóle te dzikie karty to jakaś parodia jest. Powinni jest znieść albo ograniczyć do max dwóch i dawać je naprawdę w trudnych czy pechowych sytuacjach, kiedy ktoś z topki straci ósemkę przez kontuzje czy zwyczajnie się nie załapał ale nie odstawał poziomem ( a nie coroczna farsa z takim Bomberem czy Jonssonem). A tak jak ktoś napisał, w żadnym wypadku bym nie dawał Ruskom dzikusa za ich ogólne podejście do tematu, ale pewnie, któryś dostanie w ramach promocji żużla w Putinogrodzie ( chociaż mało kogo on tam obchodzi). Jak już musza dać to niech dadzą Griszce, jest jaki jest ale scigać się potrafi, jeździ widowiskowo i potrafi zrobić show czy ostro zaatakować. Emil ostatnio się rozmienił na drobne, zapowiadał się na topke GP ale zamiast walczyć i się rozwijać to głownie płacze i jest chory....
Nicki na bank dostanie za zasługi no i jakiś Dun musi być w GP, po za tym z Nickim zawsze jest ciekawiej, zawsze kogoś wsadzi w dechy, albo się leje po pyskach ????
Hampel nie dostanie, po pierwsze za dużo Polaków by było a po drugie wielka niewiadoma z nim po tym straconym sezonie.
Na pewno jakiś Angol dostanie, niech to będzie nawet King czy jakiś Lambert tylko błagam nie Harris, to jest błazenada z nim !
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Sayfutdinov
Pedersen
Zagar
Janowski
Nie bardzo maja jak uargumentowac dzika dla Zagara przy braku karty dla Janowskiego. W GP maja (podobno) jezdzic najlepsi.
Chociaz jedna nominacje dla kogos innego uznam za zart.
 
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
Nie wiem czym kierował się Zdunek stawiając na Kowalika, ale nie sposób nie zgodzić się z przedmówcą i osobiście uważam, że mając tego Pana za trenera Gdańsk może zapomnieć o awansie.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Sayfutdinov
Pedersen
Zagar
Janowski
Nie bardzo maja jak uargumentowac dzika dla Zagara przy braku karty dla Janowskiego. W GP maja (podobno) jezdzic najlepsi.
Chociaz jedna nominacje dla kogos innego uznam za zart.
Popieram jeśli dzikusa ma dostać Zagar za to, że jest Słoweńcem to powinien też go dostać Maciek, bo jemu też zabrakło 1 pkt.
Ale Angole nie lubią Polaków. Już jest tam 3 polskich kozaków którzy mogą namieszać, a tu jeszcze kolejnego wpuszczać. Z resztą historia pokazuje że rzadko polacy otrzymują dzikusa. Będzie zapewne tak:
Pedersen - bo nie wywalczył utrzymania tylko ze względu na kontuzje i na to że opuścił kilka zawodów (stała praktyka BSI)
Emil - o ile będzie chciał wrócić (wysoki poziom no i rusek)
Zagar - raz bo Słoweniec, dwa bo był 9 w GP (często zawodnicy z 9-10 miejsca dostają dziksy), trzy w latach 2013-2015 regularnie w cyklu się utrzymywał
Natomiasy czwarty dzikus to loteria, powinien trafić IMHO do Maćka, natomiast 4 polaków w GP już BSI nie przełknie więc pewnie będzie to:
- jakiś Duńczyk - tylko PUK się utrzymał więc jeden Dun na bank dostanie (moim zdaniem Nicki) drugim może być MJJ (świetnie pojechał ostatnie rundy w GP) lub Madsen (ew. Bjerre - kolejny zawodnik z GP Challenge)
- Jonsson - ostatnie lata miernie ale zawsze dzikusa dostawał - standard
- Griszka Laguta/Artiom Laguta - hmmm???
- IMŚJ - Max Fricke
- narodowościowo (zasze tak dawali) i tu mamy: Angol (Lambert - no bo wiemy skąd jest BSI ???? ), Niemiec (Smoliński), Czech (Milik - świetny miał poprzedni sezon).
Od każdego z tych wymienionych Maciek jest lepszy ale ja nie liczę na to że DK trafi w jego ręce. Natomiast Zagar, Emil, Nicki to dla mnie pewniacy.
Ja bym bardziej się martwił nowym menago Byków...
A to dlaczego? Baron to świetny trener. W 2013 roku utrzymał Spartę w lidze mimo iż wszyscy wiedzieli spadek (zmniejszali wtedy elige do 8 drużyn), w 2015 i w 2016 play offy mimo iż też niewielu widziało tam Sparta. A w tym roku zrobił to jeszcze bez Drabika i z tragicznym Janowskim. A jednej ścieżki nie będzie na bank, bo z miejsca torem udupia Kildemanda który starty ma tragiczne, a Kołodziej, Emil królami startów też nie są.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Zeby daleko nie szukac w kwestii checi czy niecheci Angoli do Polakow to przypomnij sobie kto z Polakow dostal DK rok temu i ktorym byl Polakiem w cyklu ;)
 
Do góry Bottom