>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jeszcze jeden raport z Leszna, bo dziś (tj. piątek) również trenowali. Zobaczcie kogo team pomagał THJ i na jakich silnikach jeździł (chyba wszyscy rozpoznają tych panów) ;) Na tym samym sprzęcie Jonassson jechał w środę w Vetlandzie finale Elitserien, różnica była ogroma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Szymon Woźniak odchodzi do Sparty Wrocław
Oświadczenie zawodnika:
&quot;Od najmłodszych lat powtarzam, że jednym z moich sportowych marzeń jest zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Polski, startując z gryfem na piersi.
Niestety, wszyscy wiemy ile nasz klub przeżywał w ostatnim czasie zawirowań, niejasności, niepewności oraz problemów finansowych. Głęboko w to wierzę, że nowy właściciel bydgoskiego klubu okaże się światełkiem w tunelu na powrót Polonii do dawnej świetności, na którą bez wątpienia ten klub zasługuje. Mimo wszystko wiem, iż bydgoski żużel czeka na pewno ciężka walka o odbudowę sytuacji finansowej i umacnianie pozycji w Nice PLŻ przez najbliższy czas.
Teraz mam możliwość startowania z najlepszymi zawodnikami na świecie i tylko ta droga może mnie zacząć zbliżać do spełnienia największego i najważniejszego marzenia… tytułu mistrza świata na żużlu. Zdecydowałem się na starty w drużynie BETARD SPARTY WROCŁAW ze względu na kilka ważnych dla mojego rozwoju aspektów: główną dewizę klubu, czyli ciężką pracę prowadzącą do zamierzonego celu, profesjonalizm w każdym calu, stabilność finansową, a także ambitne cele.
W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować moim sponsorom, którzy przez wiele lat okazywali mi wsparcie materialne i mentalne. Mam nadzieję, że mój dwuletni kontrakt z WTSem nie zmieni naszych relacji. Dziękuję również kibicom, którzy bardzo mocno zawsze trzymali za mnie kciuki i cały czas wierzą w odbudowę Polonii. Dziękuję tym, którzy dołożyli swoją, nawet najmniejszą cegiełkę w zdobycie każdego punktu na torze. Moja kariera będzie jeszcze trwała, a nigdy nie wiadomo jaki scenariusz napisze życie. Obiecajcie mi, że będziecie walczyć!
Teraz moim celem staje się złoto ze Spartą. Wrocławiu, witaj!&quot;
Dzięki i powodzenia Szymon w nowym miejscu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
powiem wam szczerze mam koolesia w zarzadzie Stali i powiedzial mi ze na bank M.J.J w Gorzowie - kwestia podania inforamcji w mediach i wszystko wskazuje na to ze Przemek Pawlicki w Stali ???? za juniora jezdzil bajecznie u nas. nie dogadal sie z Leszno , ale na 80% bedzie w Stali Gorzow. jedynie WYSAD moze przekreslic ta informacje.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W Lesznie na dzień dzisiejszy zostaje Piotr Pawlicki, a Przemek ma odejść (prawdopodobnie do Gorzowa). Pawliccy mają jeszcze jedno spotkanie z Unią i jeśli żadna ze stron się nie ugnie to taki jest najbardziej przewidywalny scenariusz. W obecnej sytuacji Unia ma dwie opcje:
1) jadą tak jak zostaje, przedłużają z Musielakiem i THJ którzy walczą o 1 miejsce w składzie
lub
2) Przemek i THJ odchodzą, za kasę tych dwóch przychodzi jeden zawodnik. Kto to będzie to ma zależeć od rynku transferowego i od żądań zawodników. Aczkolwiek opcje na dzień dzisiejszy są raczej dwie albo Kildemand, z kórym Kośmider (przypomnę prezes farm2farm który importuje trzodę chlewną z Danii ;D) już rozmawiał i kusi go mniejszą ale pewną kasą (Kildemand miał ostatnio pecha co do klubów w PL, najpierw kasy nie zobaczył w Czewie, teraz nie może jej ujrzeć w Rzeszowie), no i też Kildemand był na rozmowach w Lesznie najpierw przed sezonem 2014 a potem przed 2015 będąc opcją rezerwową na wypadek fiaska rozmów najpierw z Nickim a potem z Emilem. Drugi wariant jest taki że Unia przedłuży z Musielakiem i mając już 5 seniorów w składzie zaklepanych będą spokojnie czekali jak się potoczy się sytuacja w ZG, bo może tak być że któryś z panów z tamtego klubu będzie do wzięcia (Dudek/Hampel). Marzeniem Unii byłby Dudek i jeśli ma odejść z ZG to raczej innego wyboru niż Leszno nie ma. Toruń skład kompletuje (ponoć mają podpisać z Miedzińskim i Gomólskim), jeżeli Przemek odejdzie z Leszna to Gorzów też zamyka skład, w Tarnowie nie ma kasy, Rzeszów się sypie, Grudziądz ma skład kompletny. Zostanie zatem mu Rybnik, Wrocław, Leszno i to raczej w Lesznie może otrzymać najlepsze warunki.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Do Rzeszowa ma na dniach wjechać pewna osoba na białym koniu - coraz mocniejsze słuchy o tym chodzą... Ile w tym prawdy nie wiem, ale jeśli zbawczyni wróci, to plany niektórych ekip o wydarciu z Rzeszowa kogo popadnie mogą być utrudnione. Był rok spokoju i prawie powróciła normalność a tu takie wieści...
Dla Stali najlepszym rozwiązaniem byłoby zaorać to wszystko, przeczekać rok, zebrać odpowiednie osoby i już bez &#39;kierownika&#39; zza tylnego fotela rozpocząć na nowo epizod żużla w mieście. Niestety tak się zapewne nie stanie, tylko po przerwie będzie można znowu zobaczyć farsę pt. &#39;&#39;Kobieta, która myśli że pieniędzmi może wszystko&quot;.
 
Do góry Bottom