>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Co sądzicie o underze Cousinsa? W Betano wystawili linię 32.5 pkt. Ja wiem, że chłop najpierw rzucił swoje career high, by w następnym meczu je pobić, ale uważam, że przegięli z linią i chyba wyliczyli ją na podstawie stycznia, a nie całego sezonu. Szczególnie, że Kings grają b2b i być może Karl mu ograniczy minuty.
 
T 7

terabajt

Użytkownik
Milner taki byk a położył się jak Neymar

co raz bardziej to la lipe przypomina, gol ze spalonego teraz ta akcja jamesa
Ta la lipe...przychodzi ighalo ktory był przecietniakiem w patologicznej granadzie a teraz jest gwiazdą drwali???? nie wiem co by robił taki aduriz, Perez albo Baston w tej śmiesznej lidze
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Co sądzicie o underze Cousinsa? W Betano wystawili linię 32.5 pkt. Ja wiem, że chłop najpierw rzucił swoje career high, by w następnym meczu je pobić, ale uważam, że przegięli z linią i chyba wyliczyli ją na podstawie stycznia, a nie całego sezonu. Szczególnie, że Kings grają b2b i być może Karl mu ograniczy minuty.
ja bym to zostawił , Cousins jest na tyle poyebany że może zapomnieć że jest zmęczony ????
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Co sądzicie o underze Cousinsa? W Betano wystawili linię 32.5 pkt. Ja wiem, że chłop najpierw rzucił swoje career high, by w następnym meczu je pobić, ale uważam, że przegięli z linią i chyba wyliczyli ją na podstawie stycznia, a nie całego sezonu. Szczególnie, że Kings grają b2b i być może Karl mu ograniczy minuty.
ograniczone minuty tylko mogą go powstrzymać. Bo Plumlee to papierowa ściana dla niego
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Ta la lipe...przychodzi ighalo ktory był przecietniakiem w patologicznej granadzie a teraz jest gwiazdą drwali nie wiem co by robił taki aduriz, Perez albo Baston w tej śmiesznej lidze
Pewnie wystrzeliliby jak Austin, Vardy czy inne wynalazki jednego sezonu. ????
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
&quot;Oczywiście sprzedaż typów w internecie to potężny biznes bukmacherski, nie raz widziałem ceny typów po 500-1000 ?. U mnie tak nie ma, aktualnie cena za 20 typów z tenisa ziemnego wynosi u mnie 25 zł, czyli koszt jednego typu to około 1,25 zł. Tanio? Moim zdaniem tak.&quot;

????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
ja bym to zostawił , Cousins jest na tyle poyebany że może zapomnieć że jest zmęczony
ograniczone minuty tylko mogą go powstrzymać. Bo Plumlee to papierowa ściana dla niego
No Cousins to kocur, ale liczę, że trochę mniej pogra. Plumlee to nikt jakby go porównać do Cousinsa, ale liczę, że chłop trochę sam będzie chciał odsapnąć. Dwie dogrywki ma za sobą, linia wysoka jakby nie patrzeć. Pograłem. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom