>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Podoba Wam się gra Djokovica? Zarówno dzisiaj, jak i we wcześniejszych meczach?
Nie.
Ale gra Nishikoriego mi się tu jeszcze mniej podoba ;) Z GGlem i Krajickiem nie dało się tego oglądać. Dzisiaj też. Może i Novak nie gra wspaniale, ale nie musi, bo gość po drugiej stronie kortu nawet nie udaje, że wierzy w sukces :p
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Newton sie zesra i bedzie po zawodach ???? ????
Nie ma na to szans. Panthers mają w sobie taką pewność w siebie, że nic ich nie zatrzyma. Ja już -4 załadowałem bo do Superbowl urośnie do -6. Zresztą i przed meczem coś się znów zagra.
Co taki Manning niby ma zrobić? Przecież on 200 yardów ledwo rzuca. Jak oni niby mają dotrzymać ofensywie Panthers która wrzuca po 30 pkt w każdym meczu z palcem w dupie.
O-Line Panthers tak protektuje Newtona, że nie ma w ogóle się o co obawiać.
Nie zdziwi mnie wynik podobny do tego jaki osiągnęli Broncos w swoim poprzednim finale ????
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Kurde no, na koniec jeszcze wyjdzie, że Murray to weźmie. Nikt o nim nie mówi. Ani Nole, ani Fed nie są w optymalnej dyspozycji.
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
Co to za patologia, że w Winmasters trzeba grać co najmniej 2 zakłady live... zero singli -.-
@UP
Kurde no, na koniec jeszcze wyjdzie, że Murray to weźmie. Nikt o nim nie mówi. Ani Nole, ani Fed nie są w optymalnej dyspozycji.
Z tym co gra Andy to nawet nie ma co wychodzić z szatni do Djoko czy Fedexa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom