>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
justt 212

justt

Użytkownik
Nishikori i ta wieczna jego głowa w dół opuszczona przy słabej grze. Zawsze tak było, tylko kiedyś był chwalony za to zachowanie jak był słabszy, że przyjmuje z pokorą swoją dyspozycje i leci pracować nad sobą dalej ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Na pocieszenie można jedynie napisać, że z Tsongą przegrywał na French Open 2:0 w setach, a później doszło do 5 setówki, ale to marne pocieszenie.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Przeciętnie to gra Djoko. ;) Roger nie musiał nawet zbytnio się wysilać na Berdshita, więc dla mnie zagrał nieźle.
Mi też Roger się bardziej podobał, niż teraz Djoko, ale prawda jest taka, że i jeden i drugi nie musieli się aż tak bardzo męczyć. Berdych przez seta stawiał opór i po TB się rozsypał.
Kei to już w szatni pogodzony z szybko i bezbolesną porażką :p
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Przeciętnie to gra Djoko. ;) Roger nie musiał nawet zbytnio się wysilać na Berdshita, więc dla mnie zagrał nieźle.
Poprawnie ???? . To słowo lepiej oddaje to co grał Roger. Bo mówienie, że grał DOBRZE to nadużycie, zważywszy jak słaby, długimi fragmentami, był poziom spotkania ;)
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Hahahaha Nishikori Medical ????
Oczywiście nie przekonamy się, ale mogę się o wszystkie pieniądze świata założyć, że jakby mu szło to by nie było żadnego bólu :p
Największa panienka w ATP ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom