>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Pytanie na szybko bo nie znam się na Szczynokamieniach wygrają z Utah czy nie ma szans, kto pierwszy ten lespzy wtedy zamykam!
Tylko info prawilne potrzebuje
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
7/12 - 16 pkt / 6 ast / 4 rebs

statystycznie niezły występ, nie wiem jak wygląda w grze bo nie oglądam, ale takiej tragedii być nie może
statystycznie to czasami ma dobre mecze, ale co z tego ze 16 rzucil jak z tyłu oddał pewnie więcej ????
 
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
czemu te dauny z Cavs dają rzut Dellavadovie w crunch ?

gdzie jest Król ?
Król już w norce siedzi, bo ma dobrą skuteczność i nie chce zepsuć sobie :cool:

ale przyjdzie mecz z jakimś bardziej wymagającym rywalem i zrobi jakieś 10/30 ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
jak tam dzisiaj Le Pussy?
miał 9-11 z gry ale zniknął w 4 kwarcie ???? Tristan Thompson żeby nie zdobył 8 pkt w 4 to by już przegrywali bo mieli zapaśc ale ich Tristan pociągnął ????
teraz Dellavadova dostaje rzuty na koniec hahaha
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
miał 9-11 z gry ale zniknął w 4 kwarcie ???? Tristan Thompson żeby nie zdobył 8 pkt w 4 to by już przegrywali bo mieli zapaśc ale ich Tristan pociągnął ????

teraz Dellavadova dostaje rzuty na koniec hahaha
???? ???? ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Lue jaki genusz trenerski nie zdjął Irvinga przed akcją Wilków i Lavine go robi na pump fake ????
Jak Lebron dostanie wolne a nie Irving to jest szansa dla Wilków
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Lue jaki genusz trenerski nie zdjął Irvinga przed akcją Wilków i Lavine go robi na pump fake ????

Jak Lebron dostanie wolne a nie Irving to jest szansa dla Wilków
granie crunch bez swojego najlepszego defensora jest conajmniej dziwne :grin: (wiadomo o kim mowa hehe)
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dobra zamknąłem 2.5 razy 2.55 co daje 6 koma 3, czyli wychodzi że jestem dzisiaj na plusie jakieś dwa-dwadzieścia. Żyć nie umierać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom