>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
co do uni to jak spr limit np. na zawodników w ręcznej ?

na live jest opcja maks stake, a w pre nie widzę.

na Filipinach jakieś karłany grają, po 45,5 linie na kwarty a tu 40 nie dają rady teraz.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
no wpisz 100
to Ci pokaże, że 6zł z groszami możesz postawić
no nie ma :]

na Skalicy miałem na live opcję maks stake i pokazywało, a teraz czy to w koszu na live czy piłce nie mam tego, w pre też nie mam.

nie będę próbował, bo jeszcze postawię i zatwierdzi kilka sztabek :]
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
no nie ma :]

na Skalicy miałem na live opcję maks stake i pokazywało, a teraz czy to w koszu na live czy piłce nie mam tego, w pre też nie mam.

nie będę próbował, bo jeszcze postawię i zatwierdzi kilka sztabek :]
wpisz po prostu wiecej niz masz na koncie i zaenteruj, spokojnie, nic nie pojdzie
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Dzięki. Widzę na Ciebie zawsze można liczyć. ✅
Dla mnie Jurecki najpewniejszy dziś.
Jak dla mnie to wszyscy trzej dziś do grania na takich liniach. Syprzak mi najbardziej podchodzi bo gra bez zmiennika i mecz do końca będzie pewnie na styku i ta linia 3,5, obniżona po dwóch ostatnich meczach gdzie Norwegowie go wyeliminowali i miał gorszy dzień a z Białorusią mógł zagrać w drugiej połowie jego zmiennik.A Jurecki z Bieleckim wiadomo z drugiej linii coś muszą rzucić do tego wykonują karne, jak zawali Bielecki to podejdzie Jurecki. Obaj i bez rzucania karnych mogą spokojnie zrobić over 4,5.Dziś będzie mecz walki i spodziewam się,że jak zwykle gdy grają z Chorwatami kilka karnych musi być.Karol nie miał wyraźnie dnia z Białorusią, nie trafiał z daleka ani z karnych, dziś powinno być dużo lepiej..tym bardziej, że w meczu z Białorusią nie musieli się forsować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom