>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Lokomotywa raonic dojedzie do stacji czy może się wykoleic?
to nie jest LOKOMOTYWA. Raonic napewno podmeczony po Wawrince, Monfils mial spacerek przez caly turniej. Wiadomo jak on gra jak małpa na korcie. Łatwo Rao miec nie bedzie napewno
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Czyli ze co ? gram w Paintbecie? jak nie wejdzie to nie stawialem?
Wejdz od czasu do czasu w moj temat tam masz wszystko co stawiam jako LOKOMOTYWE, jak tam czegos nie ma to tego po prostu nie gralem lub gralem w AKO lub niska stawka.
pozdro
Spoko, mnie czyjeś finanse najmniej interesują...
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Czyli ze co ? gram w Paintbecie? jak nie wejdzie to nie stawialem?

Wejdz od czasu do czasu w moj temat tam masz wszystko co stawiam jako LOKOMOTYWE, jak tam czegos nie ma to tego po prostu nie gralem lub gralem w AKO lub niska stawka.

pozdro

Szkoda tylko że nie ma w temacie początku Twojej gry gdy zaczynałeś ją od 100zł ????
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Czyli ze co ? gram w Paintbecie? jak nie wejdzie to nie stawialem? Wejdz od czasu do czasu w moj temat tam masz wszystko co stawiam jako LOKOMOTYWE, jak tam czegos nie ma to tego po prostu nie gralem lub gralem w AKO lub niska stawka. pozdro
Nie neguje ani się nie śmieje ale musisz być w czepku urodzony że zawsze wiesz kiedy zamknąć albo kiedy nie grać;)
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Skolsik jak widzisz szanse na medicala w meczu Rao? 1,40 na brak odpowiedni kurs czy nie?

Ja póki co znalazłem fajny przedział na asy over 33,5@2,05 w maratonie, under 36,5@1,87 betano.

e: jednak już 34,5 w maratonie, jeszcze przed momentem brałem 33,5.
1,4 nie warto ;) tak jak ktoś ostatnio napisał. Tu może być jakas obcierka na przyklejenie plasterka i medical wzięty. Szczególnie,że mecz może trochę potrwać. Rao do szklanych należy,więc też jakiś uraz mnie nie zdziwi przy dłuższym spotkaniu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom