>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
W ważnych meczach praktycznie zawsze Murray z mniejszymi czy większymi problemami goli Ferrera,ten Isnera.Djokovic Berdycha czy Federera,Serena Szarapovą czy Pisie itd itd.Nie ma co kombinować i grać pod prąd patrząc,że ktoś gdzieś słabiej czy lepiej zagrał.Ja już sobie dawno obiecałem,że nie zagram już nigdy na Federera w GS w meczu przeciwko Djokovicovi bez względu na okoliczności.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Panowie, oglądał ktoś Aze ? Co tam się stało ? Kerber była tak dobrze przygotowana i tak super zagrała czy raczej Aza dała ciała .... ?
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Olejniczak mógłby trochę poopowiadać jak się handluje na niższych szczeblach :p uatrakcyjnił by mocno swój komentarz ????
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Skolsik jak widzisz szanse na medicala w meczu Rao? 1,40 na brak odpowiedni kurs czy nie?
Ja póki co znalazłem fajny przedział na asy over 33,5@2,05 w maratonie, under 36,5@1,87 betano.
e: jednak już 34,5 w maratonie, jeszcze przed momentem brałem 33,5.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Olejniczak mógłby trochę poopowiadać jak się handluje na niższych szczeblach :p uatrakcyjnił by mocno swój komentarz ????
no on ma trochę doświadczeń, ale i tak kilku jego kolegów było lepszym specjalistami ;)
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
To chyba jednak Assi Cię dobrze rozgryzł:cool:
????
Czyli ze co ? gram w Paintbecie? jak nie wejdzie to nie stawialem?

Wejdz od czasu do czasu w moj temat tam masz wszystko co stawiam jako LOKOMOTYWE, jak tam czegos nie ma to tego po prostu nie gralem lub gralem w AKO lub niska stawka.

pozdro

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom