>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nie wnikam czy sa to realne, bo nie mam jak tego zweryfikowac. Tak jak kiedys wspominalem, nikomu w portfel nie zagladam, bo to nie moja sprawa. Jak dla mnie moze grac i to po 2zl, jezeli bedzie mial zysk i bedzie z niego zadowolony, to jego sprawa.
Ja tam tez czesto gram zaklady i podaje w dziale z dyscyplin, z ktorych nie jestem wielkim specem. Jednak na tyle je znam, zeby zagrac (przynajmniej takie jest moje zdanie). Temat glownie sluzy mi, aby miec jakis wyznacznik i kontrole nad tym co robie. Ba zdarzaja sie minusy (mialem juz taki miesiac, ten rowniez sie taki zapowiada), no ale czesto tez plusy. Latwo jest ogolnie oceniac i krytykowac komus, kto nie prowadzi tematu. Wszakze tutaj wszyscy sa zawsze zarobieni, a gdy przychodzi zalozyc temat to jest minus, za minusem. Nie mowie maroon tego do Ciebie tylko ogolnie. Jednak trzeba przyznac, ze macie duzego fiola na punkcie tego uzytkownika, non stop zaczynajac temat jego gry. Niech gra, tak jak uwaza, jego sprawa. Ja tam patrzac czysto po statystykach uwazam, ze jest jednym z najlepszych typerow na forum. Nie musicie sie z tym zgadzac, kwestia taka, ze malo kto tutaj na przestrzeni dlugiego czasu potrafi utrzymac sie na plusie. Taka jest niestety realna ocena sytuacji.
Co wiecej uwazam, ze jest jednym z najlepszych znawcow na forum, w swoich dyscyplinach wiedza naprawde duza. Aczkolwiek to nie jest zaden wyznacznik bycia dobrym typerem. Znawca nie rowna sie dobremu typerowi, tak samo dobry moderator nie rowna sie znawcy ani typerowi.
A sama jego postac i realnosc jego gry, jest mi zupelnie obojetna. Czasami zdarza mi sie pobrac typ, jednak po glebszej wlasnej analizie. Niech robi co chce, we wlasnym temacie, nie mam z tym zadnego problemu.
chodzi mi o to że tutaj co chwila są płacze Januszy którzy wbijają w jego temat i grają jego kupony licząc że taki bóg bukmacherki nie może ich zawieść ????
dlatego trochę weryfikacji rzeczywistoci nie zaszkodzi
bo granie arabskiej siatkówki 1.9/1.9 na zasadzie czarne-czerwone ruletki to nie jest sposób na wygrywanie
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
chodzi mi o to że tutaj co chwila są płacze Januszy którzy wbijają w jego temat i grają jego kupony licząc że taki bóg bukmacherki nie może ich zawieść ????
dlatego trochę weryfikacji rzeczywistoci nie zaszkodzi
bo granie arabskiej siatkówki 1.9/1.9 na zasadzie czarne-czerwone ruletki to nie jest sposób na wygrywanie
Dopiero teraz wbiłem, o kim mowa?
O Rogerze?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Najgrubsza kasa wchodzi na Broncos w obecniej chwili.
&quot;70% of bets on #Patriots ... but the line is dropping, which means the BIGGER bets are backing #Broncos&quot;
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
cos musiales pomylic, wpadlem na szybko i policzylem od poczatku stycznia, to wychodzi -20j - same rozliczone, czarnych nie podliczalem - chociaz z dzisiaj bedzie z -15, to bedzie max -35j w styczniu
liczyłem ostatnie kilka stron bo na tyle powinno starczyć komuś kasy jakby grał razem z nim ????
dobra koniec gadki z mojej strony , bez sensu drążyć temat
Pozdrawiam
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
panowie mam pytanko, miałem stłuczkę, wie ktoś ile czasu czeka się, ąz przyjdzie koleś z ubezpieczalni i wyceni szkody i potem ile czasu czeka się na kasę? I czy jak on wyceni np na 1000 zł, a wiem, że naprawa będzie kosztować np 2000 zł to mogę odmówić? Proszę o pomoc
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
panowie mam pytanko, miałem stłuczkę, wie ktoś ile czasu czeka się, ąz przyjdzie koleś z ubezpieczalni i wyceni szkody i potem ile czasu czeka się na kasę? I czy jak on wyceni np na 1000 zł, a wiem, że naprawa będzie kosztować np 2000 zł to mogę odmówić? Proszę o pomoc
Kolejny krok to spotkanie z rzeczoznawcą wyznaczonym przez ubezpieczyciela sprawcy. Ten dokładnie opisze szkody, zrobi dokumentację zdjęciową i wypełni formularz szkody. Następnie oceni wysokość odszkodowania, które można odebrać w gotówce lub bezgotówkowo zlecić naprawę auta w warsztacie wskazanym przez ubezpieczyciela. Jeśli okaże się, że koszty przywrócenia auta do pełnej sprawności przewyższyły wysokość odszkodowania, właściciel ma prawo żądać od firmy ubezpieczeniowej rekompensaty. Podstawą do jej otrzymania są rachunki za części i robociznę.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
chodzi mi o to że tutaj co chwila są płacze Januszy którzy wbijają w jego temat i grają jego kupony licząc że taki bóg bukmacherki nie może ich zawieść ????
dlatego trochę weryfikacji rzeczywistoci nie zaszkodzi
bo granie arabskiej siatkówki 1.9/1.9 na zasadzie czarne-czerwone ruletki to nie jest sposób na wygrywanie
Kazdy powinien grac wlasna glowa i przede wszystkim to od niego zalezy czy jest w stanie byc na plusie, a nie od tego co ktos podaje w swoich tematach.
Dodalem takie cos we wczesniejszym postacie, jednak zacytowales przed edycja.
Sluchaj, ja tam jestem za blokowaniem wszelkiego rodzaju placzkow szczegolnie w HP. Jednak to nie ja jestem tutaj osoba decyzyjna. Jak ktos jest za przeproszeniem baranem i pobiera wszystko jak leci, to jego wina. Nie zal mi zupelnie takich osob. Kazdy powinien sobie uswiadomic, jedna, bardzo prosta sprawe. Trzeba grac wlasna glowa i oprocz tego, ze ktos podaje jakis typ to trzeba jeszcze samemu przysiac i przeanlizowac. Co wiecej, nikt nie jest nieomylny, czesto nawet sam lapie sie na tym ,ze jestem zbyt przekonany do jakiegos typu, ktory elminuje czesto losowac. Jak ostatnio Svindal TOP6, DNF praktycznie na koncu zjazdu.
Grajac typy innej osoby nie ma mozliwosci robienia takich samych wynikow jak ktos inny. Przeciez ruchy kursow sa co chwile, roznica 0.05 przy kilkunastu typach sprawi to, ze jeden bedzie w ogolnej rozrachunku na plusie, a drugi na minusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom