>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
L 516

lipny

Użytkownik
że oddaję auto do warsztatu, oni naprawiają po swojemu i oni się rozliczają z ubezpieczalnią tak?
no jest taka opcja ze dajesz za warsztat i on sie rozlicza z ubepieczelnia
czy to autoryzowany czy prywatny ktory sie podejmie
ale nie jestem pewien jak z wycena no i wtedy raczej tobie nic nie zostanie jak sie nie dogadasz
ale nie zakladaj najgorszego, na oryginalnych Ci policzyc powinien????
no i te auto zastepcze dobry motyw

a za plyn i klime to nie wiem ????
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
nie z mojej winy, mam pytanie, bo jak się nie zgodzę na wycenę przez rzeczoznawcę, bo wiem, że często wpisują zamienniki, a ja miałem orginalne częśći, to słyszałem, że jest taka opcja, że oddaję auto do warsztatu, oni naprawiają po swojemu i oni się rozliczają z ubezpieczalnią tak? Ogólnie koleś mi hakiem przypierdzielił w przód i do wymiany jest przedni zderzak, belka przednia chłodnica, chłodnica klimy, wentylator. I jeszcze mam pytanie czy np rzeczoznawca doliczy mi tez wymianę płynu chłodnicy, bo przed stłuczką miałem full i czy doliczy mi nabicie chłodnicy klimy, bo to koszt koło 200 zł
to co on do tylu 50km/h jechal ? ???? ????
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
no jest taka opcja ze dajesz za warsztat i on sie rozlicza z ubepieczelnia
czy to autoryzowany czy prywatny ktory sie podejmie
ale nie jestem pewien jak z wycena no i wtedy raczej tobie nic nie zostanie jak sie nie dogadasz
ale nie zakladaj najgorszego, na oryginalnych Ci policzyc powinien????
no i te auto zastepcze dobry motyw

a za plyn i klime to nie wiem ????
skoro wszystko było ok przed stłuczką, a że hakiem mi rozpierdzielił chłodnicę klimy, to jak mi wymienią cłodnicę to muszą ją nabić, więc chyba też rzeczoznawca musi to doliczyć. A jak z tym autem zastępczym, to nie jest tak, że przysługuje tylko wtedy jak udowodnię, że korzystam z auta np: na dojazdy do pracy po 20 km. Czy przysługuje każdemu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom