>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
L 516

lipny

Użytkownik
A jak z tym autem zastępczym, to nie jest tak, że przysługuje tylko wtedy jak udowodnię, że korzystam z auta np: na dojazdy do pracy po 20 km. Czy przysługuje każdemu?
a jak udowodnic
na 99% nie
moze jakies oswiadczenie ze codziennie uzywasz auta i jest Ci potrzebny
teraz jst lekki wysyp firm z tym bo sie znalazla luka
ale o ten hajs za wynajem i tak ew. firma z ubezpieczalnia sie rosci
chociaz ostatnio cos slyszalem ze ubezpieczalnie podtykaja ugody a nie bardzo wiem co w niej jest
w kazdym badz razie jest taka opcja;)
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dzisiaj Real z taką grą traci punkty, nie widzę innej możliwości chyba, że wyjdzie zupełnie inna drużyna w 2 połowie ale tego kompletnie nie widzę.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Overowo dziś powinno być w Toyota Center. Overy na podstawowej linii, jak i powiększone wg mnie do gry. Ewentualnie Mavs - Rockets jak słabo zaczną, to można zaczekać na live ;)
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
na osiedlowej jechałem za nim, on się zatrzymał ja za nim 2 metry, myślałem, że chce pasażera wypuścić i pjedzie, a ten na wstecznym we mnie, bo żona mu znalazła miejsce parkingowe, a nie patrzył w lusterka ???? wbił mi hak w zderzak, posypał się plastik z wentylatora, belka poszła do przodu i poszły chłodnice, cały płyn się od razu wylał
jeśli jest tak jak mówisz i belka jest ruszona to dostaniesz szkodę całkowitą, wycena w 95% przypadków zawsze wychodzi na +. Tym bardziej jak znajdziesz sobie jakiś mniejszy zakład który to zrobi w niższych pieniądzach niż ASO (bo tam ściągną dobrze).
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
jeśli jest tak jak mówisz i belka jest ruszona to dostaniesz szkodę całkowitą, wycena w 95% przypadków zawsze wychodzi na +. Tym bardziej jak znajdziesz sobie jakiś mniejszy zakład który to zrobi w niższych pieniądzach niż ASO (bo tam ściągną dobrze).
co to znaczy szkoda całkowita? Belka jest napewno ruszona, bo inaczej nie poszłyby chłodnice, hak wygiął belkę i uszkodził chłodnice. Co to znaczy szkoda całkowita?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom