>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
No ale tam temat przynosi zysk, a to nie o to chodzi?
Smieje sie z patologi, ze ktos nie umie zarzadzac budzetem do takiego stopnia, ze musi brac pozyczki. Ja mam bankroll na gre okolo 0,5% mojego ogolnego budzetu. Nie widze sensu zwiekszania tego. A jesli ktos laduje cala kase w bukmacherke, ba nawet bierze pozyczki to powinien udac sie do specjalisty jak najszybciej.
zysk ? ostatni okres to gruby minus , ponad 70 j w plecy , jak ktoś grał za prawidzą kase a nie wirtualne j z nim to może polecieć do zera .
granie po kursach + ewidentne granie na siłe - po każdej wtopie szybkie kupony żeby odrobić
faktycznie epicki temat ale nie można krytykować
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
zysk ? ostatni okres to gruby minus , ponad 70 j w plecy , jak ktoś grał za prawidzą kase a nie wirtualne j z nim to może polecieć do zera .

granie po kursach + ewidentne granie na siłe - po każdej wtopie szybkie kupony żeby odrobić

faktycznie epicki temat
Nie przekonasz, choćbyś nagle stał się biały ????
Pozdrawiam serdecznie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
zysk ? ostatni okres to gruby minus , ponad 70 j w plecy , jak ktoś grał za prawidzą kase a nie wirtualne j z nim to może polecieć do zera .

granie po kursach + ewidentne granie na siłe - po każdej wtopie szybkie kupony żeby odrobić

faktycznie epicki temat
podliczy pod koniec miesiąca to wtedy takie komentarze mogą być na miejscu

zresztą z tego co wiem to bukmacherka jest długodystansowa
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ramzesa w ramach pokuty powinieneś przez miesiąc wstawić sobie w podpis swoją deklarację jako moderator ;). A tak swoją drogą to ile razy już na forum były lokaty, Alinki itd.? Za stary lis jestem na tym forum na takie oficjalne deklaracje Panowie i Panie, kończy się to zazwyczaj tak jak w zdecydowanej większości przypadków.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
zysk ? ostatni okres to gruby minus , ponad 70 j w plecy , jak ktoś grał za prawidzą kase a nie wirtualne j z nim to może polecieć do zera .

granie po kursach + ewidentne granie na siłe - po każdej wtopie szybkie kupony żeby odrobić

faktycznie epicki temat ale nie można krytykować
O kogo chodzi?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
podliczy pod koniec miesiąca to wtedy takie komentarze mogą być na miejscu

zresztą z tego co wiem to bukmacherka jest długodystansowa
nie ogarniasz o czym ja mówię ?

nie chodzi czy na koniec miesiacą nadrobi bilans swoimi wirtualnymi kuponami wyciągając kolejne 8 j byle kurs 2 był , chodzi o to że gra mecze albo po kursach albo dyscypliny o których nie ma pojęcia i to jest taki epicki temat ?
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Ramzesa w ramach pokuty powinieneś przez miesiąc wstawić sobie w podpis swoją deklarację jako moderator ;). A tak swoją drogą to ile razy już na forum były lokaty, Alinki itd.? Za stary lis jestem na tym forum na takie oficjalne deklaracje Panowie i Panie, kończy się to zazwyczaj tak jak w zdecydowanej większości przypadków.
Tu jest jedna Alinka

 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
zysk ? ostatni okres to gruby minus , ponad 70 j w plecy , jak ktoś grał za prawidzą kase a nie wirtualne j z nim to może polecieć do zera .
granie po kursach + ewidentne granie na siłe - po każdej wtopie szybkie kupony żeby odrobić
faktycznie epicki temat
Nie odniose sie do tego argumentu, gdyz nie wiem nawet. Nie sledze jego tematu, z rzadka wchodze. Ostatnie statystyki jakie mial + od poczatku tematu, pokazuja ze zysk jest naprawde niezly. 261 jednostek, yieldu nie ma ale pi*oko jakos ponad 10% co moim zdaniem jest dobrym wynikiem. Zreszta kazdy yield powyzej 0, jest dobry. Takie moje zdanie.
Ja tak jak mowilem, nie twierdze, ze sposob jego grania jest dobry. Sam tak nie gram, jednak jestem daleki od krytyki, jesli ma dobry zysk. Tyle w temacie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
nie ogarniasz o czym ja mówię ?

nie chodzi czy na koniec miesiacą nadrobi bilans swoimi wirtualnymi kuponami wyciągając kolejne 8 j byle kurs 2 był , chodzi o to że gra mecze albo po kursach albo dyscypliny o których nie ma pojęcia i to jest taki epicki temat ?
bym cos dodal,ale zaraz się podniesie wielki krzyk;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom