>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Z Martinem Fourcadem coś nie tak, że całoroczny na win wystawia 34?
Wczoraj miał trzy pudła i był daleko. Ma 1min10sek i jest na 28 miejscu więc ma wielu zawodników przed sobą, a do tego na tej wysokości i biegowo słabo wygląda więc o zwycięstwie to może raczej sobie dziś pomarzyć. Dla mnie najlepszy bet z biathlonu panów to Shipulin lepszy od J.T Boe kurs 1,40. Rusek w Anterselvie lubi biegać i rusza jako piąty, ma ponad 6 sekund przewagi nad Norwegiem, który pewnie na strzelnicy znów zawali.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Siemanko, sorry że tutaj, ale nie będę tematu zakładał specjalnie na jedno pytanie: znacie stronę, na której mogę sprawdzić h2h w koszykówce, chodzi mi o dokładne wyniki. Pozdro
Ty tak serio? cociazby livesports.pl ...
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
ja sobie patrzałem tam na statystyki, skąd Norwegia traci najwięcej bramek, o ile dobrze rozumiałem to. To najgorzej bronia tu gdzie Bielecki gra, ale tam na over niski kurs. Później ze środka, a Kamil do tej pory bodajże 14/15 skuteczność ;)
Ja to dziś czuje,że Michal Jurecki znów sporo rzuci, ostatnio na rozgrywaniu się skupił a dziś pewnie znów odpali rzutowo. Odpoczął przez te kilka dni to wyjdzie jak zwykle naładowany na maksa.A to tez pozycja Bieleckiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom