>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
a150pl 101

a150pl

Użytkownik
Millman gra jak gra, ale daje z siebie 100% z uśmiechem na twarzy, aż chciało by się żeby wygrał choć to pewnie nie możliwe
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Millman gra jak gra, ale daje z siebie 100% z uśmiechem na twarzy, aż chciało by się żeby wygrał choć to pewnie nie możliwe
Ale seta ugra na luzie ;)
Ogólnie Tomic zamiast grać swój tenis to dostosował się totalnie do tego prostego tenisa Millmana.
A John gra jak gra, ale tak jak mówisz stara się mega. Tomic na tyle pomaga, że na seta powinno starczyć, a jakby na 1:1 wyrównał to może i jakaś niespodzianka się trafi :p
Ja już pouciekałem z Tomica po przełamaniu, bo tragicznie wygląda
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Zasrana sprawa... czyli?
ŁÓDŹ - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Więcej info -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f32/orlen-liga-2015-2016-a-125720-3.html#post5911992

Uzupelniajace info :
Pod uwagę brane było nawet przełożenie meczu z KSZO, ale w środę ostatecznie podjęto decyzję, że łódzki klub nie będzie się o to starał. Teoretycznie trener Jacek Pasiński może uzupełnić skład zawodniczkami z młodej ligi, choć zespół ten w sobotę pojedzie na swój mecz do Legionowa i z pewnością będzie to utrudnione.

Ja widze value takze w DW 0-3 @ 21!

Niestety kursy juz znaczaco pospadaly ale nadal warto grac
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
do -3,5 na Krasnoyarsk dorzucam jeszcze, róznica zwycięstwa 5-7 pkt 4,00!
a 1,33 na seta to gruba lokata!
 
Y 0

yanuza

Użytkownik
@Daamiano1
miałeś nosa co do tego meczu, ja wczoraj pograłem te typy a dzisiaj śmiało mogę z pewnym zyskiem zamykać, ale poczekam bo value spore ;)
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Zasrana sprawa... czyli?
ŁÓDŹ - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Więcej info -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f32/orlen-liga-2015-2016-a-125720-3.html#post5911992

Uzupelniajace info :
Pod uwagę brane było nawet przełożenie meczu z KSZO, ale w środę ostatecznie podjęto decyzję, że łódzki klub nie będzie się o to starał. Teoretycznie trener Jacek Pasiński może uzupełnić skład zawodniczkami z młodej ligi, choć zespół ten w sobotę pojedzie na swój mecz do Legionowa i z pewnością będzie to utrudnione.

Ja widze value takze w DW 0-3 @ 21!

Niestety kursy juz znaczaco pospadaly ale nadal warto grac
nie przesadzajmy...
Niemniej tutaj można było złapać kurs 3,5 na +2,5 seta. Kto pograł może już śmiało czuć się zarobiony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom