>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
siegemund jeszcze serwisu nie zdołała utrzymać dzisiaj :grin:
Ale ja ogólnie mówię o tych niby &quot;topowych&quot; graczach na świecie, bo Siegemund to może być topową zawodniczką, ale chyba w swoim Landzie. Muguruza nr. 3 na świecie aktualnie, a zagrała takie spotkanie, że każdy kto to oglądał to po prostu widział, że wykazała brak jakiegokolwiek zaangażowania w grę, bo to słabszy dzień nie był na 100%. Tak porównując sytuacje to wyobraża sobie ktoś, że Federer na AO gra z Mannarino i dostaje od niego w cymbał 0:3? Specjalnie takie porównanie, bo Muguruza 3, Strycova 48, a Fedex 3, a Mannarino 48.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Pytanie do pana nr 4 (Magican)
Jak nazywa się jeden z najbogatszych ludzi w USA , właściciel koszykarskiej drużyny który znany jest z tego że podarował freebeta wysokości 11 mln $ jednemu z użytkowników forum ?
Mark Cuban
Następne pytanie biorę na siebie
- Co zrobić, kiedy dokucza nerwowa sraczka?
- Schować się za Irvingiem i Lovem, może jakoś to będzie
- Tak
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
kain. a wyobrażasz sobie, żeby Robertson przegrał 1-5 z Hugillem? No właśnie, a przegrał. Powiesz, że to były tylko kwalifikacje GM, no dobrze, ale różnica klas nieprawdopodobna. Po prostu podszedł do tego meczu na zasadzie &quot;jestem Robbo, wygrałem CoC i UKC, więc jakiś amator może mnie co najwyżej pocałować w dupę&quot;. No to owszem, pocałował go, tylko solidnym kopniakiem.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Miami na czerwo ubrani czyli adekwatnie do swojej obrony pomalowanego - jak morze czerwone przed Mojżeszem się rozchodzą przy wjazdach ????
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
kain. a wyobrażasz sobie, żeby Robertson przegrał 1-5 z Hugillem? No właśnie, a przegrał. Powiesz, że to były tylko kwalifikacje GM, no dobrze, ale różnica klas nieprawdopodobna. Po prostu podszedł do tego meczu na zasadzie &quot;jestem Robbo, wygrałem CoC i UKC, więc jakiś amator może mnie co najwyżej pocałować w dupę&quot;. No to owszem, pocałował go, tylko solidnym kopniakiem.
Ale nie wyobrażam sobie żeby podszedł do tego meczu tak w Mistrzostwach Świata. Ja ogólnie mam w dupię te całą Muguruzę i reszte komediantów jak np. Tomić, bo tych tenisistów to można mnożyć po prostu co oni odpierdalają na ogół, ale chodzi mi o sam fakt, że są niektórzy w tourze, którzy rzeczywiście dają z siebie maksa zawsze i to widać. Jeszcze rozumiem tak jak mówię te niektóre mecze, że przyjeżdża chłop czy baba styrana po tournee po całym świecie i dostaje dzwona w jakimś ogórkowym turnieju, bo to się zdarza. Ale doceniam i zawsze będę doceniał takich gości jak Ferrer, który da z siebie maksa z każdym, a nie będzie pajacował jak duża rzesza klaunów.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
kain. a wyobrażasz sobie, żeby Robertson przegrał 1-5 z Hugillem? No właśnie, a przegrał. Powiesz, że to były tylko kwalifikacje GM, no dobrze, ale różnica klas nieprawdopodobna. Po prostu podszedł do tego meczu na zasadzie &quot;jestem Robbo, wygrałem CoC i UKC, więc jakiś amator może mnie co najwyżej pocałować w dupę&quot;. No to owszem, pocałował go, tylko solidnym kopniakiem.
Zrobil wiekszego brejka, zrobil setke... juz uj z tym, ze przegral ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom