>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
W tenisa stołowego obecnie trwa Hungarian Open, gra dwóch zawodników, których kilkukrotnie widziałem w akcji: to jest Konrad Kulpa i Cazuo Matsumoto. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi i ewentualnie znaleźć kursy, bo wczoraj np. Kulpa był do grania na live. Będę wdzięczny za pomoc, takie zakłady to przede wszystkim na całorocznym. Jakiś rozkład gier, plan gier, czy oni dziś w ogóle grają.
e: jednak znalazłem, Cazuo Matsumoto gra o 14:45 z Aleksander Karakasevic, kurs na Cazuo 2,50 w bet.365 dla porównaniu bwin proponuje 2,30. Proponuję zagrać przedmeczowo. Cazuo chłodna głowa, najlepszy zawodnik z Energii Manekina Toruń, styl piórkowy gry, dobry serwis
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
z supreme na lem
Mało interesuję się CSem, ale pamiętam jeszcze czasy jak około 13 lat temu obok mojego bloku grali w kafejce internetowej, ostro cisnęli po kilka godzin, płacili po 3zł za godzinę, a wybił się tylko Jacek Minise Jeziak-nie wiem czy kojarzycie
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
pewnie mało osób mnie skuma ale spróbuje, szukam piosenki czesto jest grana na dużych imprezach np była podczas meczu ręcznej w Gdańsku.

ah..ciężko będzie ???? ogólnie piosenka jest o dziewczynie chyba Karolina albo Kala.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Shenzen Leopards 12,50@ pobrane, myślę że będzie można zamknąć z dobrym zyskiem a jak nie to trudno, stawka bez szaleństw.

W meczu Jiangsu Dragons over 205,5, tylko mam nadzieję że Siekiera śpi po AO ;)
Shenzen ostro w dupę 72-111 ⛔

Główny bet na ✅ 115 - 109 i jeszcze grają ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom